معرفی خودم به دوستان

سافیر

عضو جدید
سلام

من علی هستم با نام کاربری سافیر .

فوق دیپلم رشته مکانیک-تاسیسات و دانشجوی ترم 6 زمین شناسی;)

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علی آقا
خیلی خوش اومدین
میشه ارتباط این 3 تا رشته رو بگین؟
مکانیک تاسیسات و زمین شناسی و معدن
ممنون

سافیر

عضو جدید
ممنونم اقای میرحسین
راستشو بخوای اینکه من اولش رشته مکانیک خوندم بعد دیدم به زمین شناسی خیلی علاقه دارم واسه همین تغییر رشته دادم و در حال حاظر هم دانشجوی رشته زمین شناسی هستم علت اینکه تو سایت خودمو تو گروه معدن معرفی کردم این بود که نزدیکترین رشته به زمین شناسی معدنه

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم اقای میرحسین
راستشو بخوای اینکه من اولش رشته مکانیک خوندم بعد دیدم به زمین شناسی خیلی علاقه دارم واسه همین تغییر رشته دادم و در حال حاظر هم دانشجوی رشته زمین شناسی هستم علت اینکه تو سایت خودمو تو گروه معدن معرفی کردم این بود که نزدیکترین رشته به زمین شناسی معدنه

کاملا درست
وقتی تغییر رشته میدادی به فکر آیندشم بودی؟

سافیر

عضو جدید
کاملا از چندین جهت. چون من تو شرکت اب 4 سال به عنوان تکنسین pm و هم تو کار چاه های عمیق بودم که کاملا با زمین شناسی مرتبط بود واسه همین با دید کامل این رشته رو انتخاب کردم.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا از چندین جهت. چون من تو شرکت اب 4 سال به عنوان تکنسین pm و هم تو کار چاه های عمیق بودم که کاملا با زمین شناسی مرتبط بود واسه همین با دید کامل این رشته رو انتخاب کردم.

این خوبه
پس نگو علاقمند بودم صرفا، تجربشم داشتی
موفق باشید انشا...
ببین یه چیزی، اگه خواستی جواب هر کسی رو بدی پاسخ با نقل قول رو در قسمت پایین و سمت چپ پست اون شخص بزن

سافیر

عضو جدید
این خوبه
پس نگو علاقمند بودم صرفا، تجربشم داشتی
موفق باشید انشا...
ببین یه چیزی، اگه خواستی جواب هر کسی رو بدی پاسخ با نقل قول رو در قسمت پایین و سمت چپ پست اون شخص بزن

شما هم موفق باشید .خودتون تو چه زمینه ای مشغول هستین.

سافیر

عضو جدید
بعضی وقتها ادم میدونه که میتونه کارهای بزرگی انجام بده ولی نه تنها .
دنبال یه دوست خوب میگردم که با هم بزنیم تو دشت و کوه واسه کارهای اکتشافی.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . من خيلي وقته عضو هستم . اما هيچ فعاليتي نداشتم. به نوعي تازه ام.

سلام بر دوست عزیز قدیمی ولی در عین حال تازه وارد
خوبی؟ خوش اومدی
اینجا که کسی فعالیت نمیکنه شما حال فعالیت دارین؟

mohammad Hiresh

عضو جدید
سلام دوستان محمد هیرش ابراهیم زاده هستم از سنندج
فارغ التحصیل معدن گرایشش نمیگم چون هردوش کار کردم
5 ساله بطور تخصصی ژئوفیزیک کارمیکنم و میشه گفت معادن بزرگ ایران قسمتهاییش کار کردم بیشتر هم در زمینه اکتشاف فلزی ولی در سطح استان خودمون همه نوع ماده معدنی اکتشاف و تا حدودی استخراج هم کار کردم

مهرناز*

عضو جدید
سلام دوستان محمد هیرش ابراهیم زاده هستم از سنندج
فارغ التحصیل معدن گرایشش نمیگم چون هردوش کار کردم
5 ساله بطور تخصصی ژئوفیزیک کارمیکنم و میشه گفت معادن بزرگ ایران قسمتهاییش کار کردم بیشتر هم در زمینه اکتشاف فلزی ولی در سطح استان خودمون همه نوع ماده معدنی اکتشاف و تا حدودی استخراج هم کار کردم
سلام خیلی خوش اومدید .
خوشحال میشیم از تجربیاتتون استفاده کنیم.