كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب که چی مگه امتحان دیکته داره می ده ؟ :biggrin:
حیف تو که عمرانی هستیو رفتی طرف قرمزا
اصولا عمرانیا کلا دقیقا تو کارشون اگه یه سانت خطا برن کارشون با کرام الکاتبینه.حالا سدر کجا و صدر کجا
خلاصه از تبار پروینن دیگه بریم خدارو شکر کنیم ثدر ننوشتن

Morteza_Civil

عضو جدید
حیف تو که عمرانی هستیو رفتی طرف قرمزا
اصولا عمرانیا کلا دقیقا تو کارشون اگه یه سانت خطا برن کارشون با کرام الکاتبینه.حالا سدر کجا و صدر کجا
خلاصه از تبار پروینن دیگه بریم خدارو شکر کنیم ثدر ننوشتن
چه ربطی به عمران داشت ؟ مگه الان داریم کار عمرانی می کنیم ؟:w20:

saragon

عضو جدید
ای ول بابا اینا که همیشه می باخند ما نمی تونیم هی تسلیت بگیم اما تیمی که همیشه می بره باید بهش تبریک گفت

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من از خار سر ديوار دانستم.... كه ناكس، كس نمي گردد از اين بالا نشيني ها...:biggrin::biggrin::biggrin:
شاد باشيد.;)

حافظ از باد خزان در چمن دهر مرنج فکر معقول بفرما گل بي خار کجاست
اره عزیزم ،شما ها قدتون کوتاه ،چه برسه رو دیوارم ببینین

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حافظ از باد خزان در چمن دهر مرنج فکر معقول بفرما گل بي خار کجاست
اره عزیزم ،شما ها قدتون کوتاه ،چه برسه رو دیوارم ببینین
عجب:surprised: پس شما اينطور فكر مي كنيد؟!!!!!!!!
ولي يه چيزو خوب آويزه گوشت كن......
بداند استقلال اين را كه امسال... شكست آبي است(باز) قرمز چه زيباست....:biggrin::biggrin:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخه من به چه زبونی بگم از استقلال بدم میاد؟
تو روزنامه خوندم پرسپولیس سر تا پا انگیزه و غیرتو تلاشه . دلیل محکم تر از این؟
صد البته همينطوره....:smile:
شرمنده تشكرم غير فعال شده.....حتماً جبران مي كنم....:redface:
شاد باشيد.;)

آخرین ویرایش:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
احتمالا روزنامه پیروزی بوده
حالا جون من بیاوو از استقلال خوشت بیاد،طرفدارای اس اس همه با عشق از تیمشون حمایت میکنن نه مثله شما با یه باخت مربیشونو هوو کنن

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجب:surprised: پس شما اينطور فكر مي كنيد؟!!!!!!!!
ولي يه چيزو خوب آويزه گوشت كن......
بداند استقلال اين را كه امسال... شكست آبي است(باز) قرمز چه زيباست....:biggrin::biggrin:
اوهو اویزه گوشت کن...
این شعرای گل باقالیت منو کشته ،چن تا از این شعرا میخای واست فی البدایه بگم:

فلک را رسیده جایی به کار که لنگان کنندهمچو زاغ قار قار

کربلایی

مدیر بازنشسته

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده يه هفته اي هم مريض بودم و هم دوستم فوت كرده بود نشد بيام ولي يكي از دوستام كه اينجا سر ميزد اصلا هم اهل ورزش نيست از كل كلي كه قرمزا با من مي كنن خندش گرفته بود بي خيال چي مي گفت ديگه
نمیدونم
هنوز هم میگم شما همون تیم رده 17 هستین
و ما همون تیم قهرمان هنوزم قهرمانیم هنوز سایه ما رو سر شماست مطمئن باش پرسپولیس حرفای زیادی تو لیگ برتر داره
اندکی صبر سحر نزدیک است

خيلي افتخاره تيمي كه تو همين ليگ رده 17 بود الان رده اوله با اين فاصله با اين همه گل زده بابا 55 گل كم نيستا عزيز دلم

خوب من خیلی وقته که اینجا نیومدم و نمیدونم کل کل تا کجا پیشرفته:(....ولی اقا افشین یه پرسپولیسی همیشه پشت تیمشه حتی در بدترین شرایط ...
زنده باد پرسپولیس قهرمان:w11:

پيرواني حيا كن پرسوپوليسو رها كن نشانه ي حمايت و پشت تيم بودن است ديگه

سلام
از اينكه اين شش تاييها با چندتا نتيجه خوب دور برداشتن اصلا تعجب نمي كنم.
اين جاي تعجب نداره ولي اينكه افشين گل ما رو به بي تعصبي متهم ميكنه واقعا جاي تعجب داره! اينكه اين مدت كم اومدم به اين تايپيك اصلا ربطي به نتايج پرسپوليس نداره!
چون پرسپوليس خوب نتيجه گرفته و هنوز تا آخر فصل كلي راه هست.
اما اين مدت بخاطر سفر و بعدش محرم و حالا امتحانات كمتر فرصت ميشه به اين تايپيك سر بزنم.
بازم ميگم،‌پرسپوليسي جماعت هميشه پشت تيمش واي ميسته

پرسپوليس سرور استقلاله

زكرياي عزيز جالبه واسم كه شما پارسال چرا اينقدر دغدغه و كار نداشتين و همش سر مي زديد اينجا يا همتون امسال كارمند و كاردار شدين و ما بيكار يا اينكه واسه نتايج تيمتون هست ديگه

من چند روز کار داشتم نتونستم بیام این افشن دوباره دور برداشته
6تایی مایه شیشکی:biggrin:
تو ایران یه تیم لایق قهرمانی اونم پرسپولیسه

:biggrin::biggrin::biggrin:

بفرما این هم از پرسپولیسی ها
بابا پرسپولیسی ها همه گرفتارن کار دارن درس دارن نمی تونن همش بیان اینجا که شما بی کارید البته ناراحت نشید کل کله دیگه

درود بر پرسپولیس و پرسپولیسی

زکریا که اومد نمیدونم نازی کجاست و سوگل بقیه بر و بچ قرمز

به زكريا گفتم فكر كنم شما همتون ماسال يهويي كارتون زياد شده و ما يهويي بيكار آخه متعجبم از اينكه همه لنگيا تو دانشگاه و باشگاه و ....يهويي سرشون شلوغ شد اصلا فوتبال جايي تو زندگيشون نداره!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

سلام
ببين عزيزم، همون طور كه افشين گل فرمودند اين شما ايد كه موقع باخت ها سوسك ميشيد و خبري ازتون نيست.(چند پست بالاتر افشين خان با افتخار مي گفت من از اون استقلالي ها نيستم كه فقط موقع برد ميان كل كل،‌ اين جمله يعني استقلالي ها فقط موقع برد ميان!:D

البته اينكه افشين مثل ساير شش تايي ها نيست بخاطر اينه كه دلش پرسوليسيه و خودش خبر نداره;)
من مطمئنم كه افشين بالاخره عاقبت به خير ميشه و دست از لجبازي برميداره و به حرف دلش گوش ميده!!!
ميگي نه برو از عادل بپرس:surprised:

ضمنا از اون 20 بار سه بارش رو به لطف همين مصطفوي ها و فدراسيوني ها 3 صفر ما رو بازنده اعلام كردند!!!
يعني سه از برداتون مال ماست، با اين حسان سه برد از شما كم ميشه و سه برد به ما اضافه ميشه.
البته اگر به عدالت پايبند باشيد،‌ كه بعيد مي دونم در لغت نامه شش تايي ها كلمه عدالت رو بشه پيدا كرد

پرسپوليس! تو سرور تو سالا
تو قهرماني

ما پارسالم با وجود ضعف تيممون بوديم زكريا كم لطفي نكن
زمين ترك مي كنين امتيازم مي خواين؟؟؟

يعني اينقدر آوردن اسمش خفت مياره واستون بابا پشت تيمتون باشين:biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرمنده يه هفته اي هم مريض بودم و هم دوستم فوت كرده بود نشد بيام ولي يكي از دوستام كه اينجا سر ميزد اصلا هم اهل ورزش نيست از كل كلي كه قرمزا با من مي كنن خندش گرفته بود بي خيال چي مي گفت ديگه
سلام افشین جون من هم به شما تسلیت می گم

و امیدوارم که حالت هم بهتر شده باشه دوست من هم خندش گرفت ولی چه فایده باید خودمون خندمون بگیره نه دوستامون

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما امسال بد شانسی آوردیم و گر نه همه میدونند که استقلال حتی تو خوابم نمی دید که سدر نشین بشه
انشااله که ما می بریم

بهتره بگيد پارسال خوش شانسي آوردين و چون تا جايي كه مي بينيم شما هر سال بدشانسي ميارين:biggrin::biggrin::biggrin:

اصلا بدبختها حرفی برا گفتن ندارن اصلا از اینجا بار زدن و رفتن

استقلالي ها حرفي باري گفتن ندارن پس اين استقلالي ها هستن كه همش جاي حرف زدن عكس ميذارن؟؟؟شما خوبي؟؟؟ درست اومدي تاپيكو؟؟؟

:w33:
وای اگر..........................

واي اگر محسن بياد شايد ديگه بتونيم پيام رو قبل از دقيقه 90 و پنالتي ببريم:cry::biggrin::biggrin:

اونم دوست داره بگه پرسپولیس زلزله ولی روش نمیشه .......

اینم برادرم محسن:w33:

منظورت رو از اين نمي فهمم يعني اون بالايي تمرين تيم مليه؟؟؟نگو بابا فرشيد كريمي ماماني و اين لباس:biggrin::biggrin::biggrin:؟؟؟منظورت چيه منظورت مربي تيم بزرگساله؟؟؟نوجوانان رو كه نمي گي ولي آخه اونجا هم ما برتريم خلاصه منظورت رو دقيق و شفاف بگو ببينيم چي ميگي

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
این عکسو برا ترسوندن استقلالی ها گذاشتم
آخه عکسش هم خطر داری برا استقلال

عكس اميد رضا روانخواه رو ميخواي بذارم؟؟؟چون هر دو باري كه خليلي گل زد
قبلش طعم خطر اميد رو چشيدينا(وقتي زبان از كل كل كوتاهه مجبور به عكس گذاشتن ميشه آدم)

هنوز از قهرماني پارسال اينقدر خوشحالي عزيز من تموم شد گرچه خشوحال باشين ولي يادتون باشه هادي ساعي هميشه مي گفت وقتي از سكو اومدي پايين ديگه قهرمان نيستي شايد همه تيم لنگستون از اين قهرماني شوكه شدن و خوشحالن هنوز كه تيمشون اينطوري بازي مي كنه و حواسشون نيست به تيمبيچاره ها چي كنن اين اتفاقا كم ميوفته واسشون ديگه

خوبه انگيزه داشتين اگه نداشتين با پيام چي مي كردين خدا به مشهدي ها رحم كرد وگرنه الان ....ولي ورزشگاه مي گفتن پرسوپليس بي غيرت نمي خوايم نمي خوايم شما مطمئني روزنامه خونه پرسپوليس سرتاپا انگيزه و غيرت چون انگيزه كه نديديم تو بازي غيرتم كه.....

بيچاره همين چند دقيقه پيش گفتن انصاري فرد فعلا اخراجش كرده بيچاره كريمي بيچاره داره تو عكس فكر مي كنه چه درواني داشتما يه زماني كجاها بودم الان كجاها هستم دلم واسش مي سوزه دلم واسه لنگيا هم مي سوزه چقدر مانور دادن سر كريمي چقدر سرو صدا سر رحمان رضايي ولي چي شد چي كردن واسشون

[quote=ali hamraeiiyan;682856]بابا دیگ به دیگ میگه روت سیاه
مثل اینکه یادتون رفته پارسال 30 تا مربی عوض کردین[/quote]

مي دونم مي دوني كه صفرشو اضاف گذاشتي ضمنا ما مربي عوض كرديم مربيمون فرار نكرد جا نزد كم نياورد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعي كردم همه رو جواب بدم

سلام افشین جون من هم به شما تسلیت می گم

و امیدوارم که حالت هم بهتر شده باشه دوست من هم خندش گرفت ولی چه فایده باید خودمون خندمون بگیره نه دوستامون

سلام علي جون راستش دوست من خندش بابت چيز ديگه بود درست نبود اينجا بگم خندش از كل كل كردن ما نبود خندش از حرفاي يه سري از شماها بود بي خيال كلا ولي يه چيز ديگه هم هست اينه كه شماها يهو چه تغييري كردين تو يه سال يه ساله كلا قيد كل كل رو زدين رفتين سراغ كارو مشغله پارسال اينجا بعد از هر بازي جشن مي گرفتين امسال از كل كل خندتون ميگيره;):biggrin:;)

sanzy

عضو جدید
آخه من نمیدونم شماها که پیام رو تو دقیقه نود به زور پنالتی میبرین چه جوری روتون میشه میاین اینجا؟؟؟؟:w15::w15::w15::w15::w15:
اونم تو تهران:eek:

:w15::w15::w15::w15:

پارسال که همش دقیقه نود و با کمک داورا میبردین..اینقدر پارسال پارسال نکنین بابا..البته خوب همون یه سال هم براتون تبدیل به رویایی شده که تا چندین سده ی دیگه تکرار نمیشه...واسه همین هی میگین که یادتون نره..آخی...الهی...

چقدر هم که طرفدارای ... واقعا حمایتش میکنن...امروز دیدیم نمیگفتن بی غیرت بی غیرت :biggrin::biggrin:

پدر این یکی افشین هم که دراومد..ببینیم افشین بیچاره ی بعدی کیه... :confused:

بالا