صفحه 3 از 326 نخستنخست 12345671323334353103 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 3256

تاپیک: گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

عضو آواتار wisdom steering
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/12

پيش فرض

تغلبای جالبی دارین.
    منم قدیما زیاد تغلب میکردم. همیشه پشت ماشین حسابم پر بود از تغلب و چون اکثر درسا با ماشین حسابه و همیشه بچه ها میدونستن من دست پر میام، تو کلاسمون هیچکی ماشین حساب نمیاورد و ازم میگرفتن. تا بالاخره یه دفعه لو رفتم و منم با پررویی تموم وایسادم و اینقدر پررو بازی دراوردم تا تونستم رفع اتهام بکنم. بهر حال همیشه مراقبا میدونتستن من بانی تغلبم. چه میشه کرد، سرشناس بودن این بدیا رو هم داره
    گاه یک تلنگر تلخ شیرینی زمانی را به حقیقت
    مبدل میکند.

2. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار fluid2008
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2008/2

پيش فرض

یادمه ترم چهار میان ترم مقاومت2 داشتیم که لغو شد و خیلی از بچه ها کلاس را ترک کردند.45 دقیقه که گذشت استاد گفت کوییز میگیرم.من هم در دو تا برگه مثل هم با یک خودکار شروع به نوشتن کردم فقط در یکی اعداد را فارسی نوشتم و در دیگری انگلیسی.
    از اول نمیخواستم 2تا بنویسم ولی متوجه شدم در محاسبات اشتباه کردم.با خودم گفتم این دوستم که نیست لا اقل حاضری بخوره.بعد از کلاس وقتی بهش گفتم گفت استاد منو به خوبی میشناسه و یکم با هم اصطکاک داریم.حتما متوجه میشه.خودم الان میرم بهش میگم.
    رفت و استاد بهش گفته بود کسی که این کار رو کرده معرفی کم.دوستم هم چیزی نگفته بود.یادم اومد وقتی برگه هارو به استاد دادم بدجوری نگام کرد.
    مجبور شدم قبل از اینکه از روی مطابقت 2تا برگه منو شناسایی کنه خودم پیش قدم بشم.معذرت خواهی و این حرفها.اولش استاد گفت برو حذف کن.
    از وضیت تحصیلی و معدلم پرسید و وقتی متوجه شد دفعه اولمه کوتاه اومد.ولی یه تعهد آخرش واسشون نوشتم
    و همه اینها به خاطر هیچ.(یه کوییز)امتحان مهمتری بود دلم نمیسوخت
    بر روی قبر شخصی نوشته بود : کودک که بودم می خواستم دنیا را تغییر دھم ، وقتی بزرگتر شدم متوجه شدم که
    دنیا خیلی بزرگ است و من باید کشورم را تغییر بدم ، بعدھا کشورم را ھم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شھرم را تغییر
    دھم، در سالخوردگی تصمیم گرفتم خانواده ام را متحول کنم اینک که در آستانه مرگ ھستم می فھمم که اگر روز
    اول خودم را تغییر داده بودم شاید می توانستم دنیا را ھم تغییر دھم.
    اگر روز اول خودم را تغییر داده بودم شاید می توانستم دنیا را ھم تغییر دھم

4. تشكرها از اين پست

عضو فعال
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/1

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله nilo0ofun نمايش پست
    WOW
    بابا مونا تو که مرام کشمون کردی که
    آخه بعضی وقتا تقلب زیاد مرام ور نمیداره مثلا یه بار سر جلسه دوتا پسره داشتن تقلب می کردن من رو هوا تقلبشونو گرفتم برا خودم
    اره دیگه دیگه....ذکات علم و این حرفا!!!!
    اما خوب اونام جبران کردن با2تا سوال ننوشتنش نمره هاشون با من خیلی فاصله گرفت
    اما کار تو ام جالب بود باید امتحانش کنم
    اممم اسمت نیلوفره؟

زمانی که به مدرسه رفتم از من پرسیدند: که وقتی بزرگ شدی میخواهی چه کاره بشوی. من پاسخ دادم "خوشحال."
    آنها به من گفتند که مفهوم پرسش را متوجه نشدم و من به آنها گفتم این شما هستید که مفهوم زندگی را متوجه نشدید."
    زندگی،یک نعمت است. از آن لذّت ببرید. آنرا جشن بگیرید، و ادامه اش دهید وبدانیم که زندگانی : یک گذر است نه یک ماندن

6. تشكر از اين پست

عضو آواتار nilo0ofun
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/7
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله mona_mech نمايش پست
    اره دیگه دیگه....ذکات علم و این حرفا!!!!
    اما خوب اونام جبران کردن با2تا سوال ننوشتنش نمره هاشون با من خیلی فاصله گرفت
    اما کار تو ام جالب بود باید امتحانش کنم
    اممم اسمت نیلوفره؟

نه اسمم آناهیتاست و خوشوقتم
    سر امتحان معارف 1 من از 200 صفحه فقط 19 تا خونده بودم مونده بودم که چیکار کنم
    رفتم سر جلسه با جلوییم هماهنگ کردم که دستشو باز بذاره تا تستارو از روش بزنم همین کارم کردم تمام تستا رو از رو دستش زدم بدون اینکه حتی سوالا رو بخونم
    تارسید به تشریحیا که 4تا سوال بود وهرکس تحقیق نوشته بود می تونست یکیشو جواب نده ولی من تحقیق نداشتم دیگه هم نمیشد تقلب کرد چون مراقبه شک کرده بود. خلاصه دلم زدم به دریا و نوشتم که من تحقیق داشتم با موضوع فلان چیزو یکمی هم دربارش توضیح دادم
    کلکم گرفت و استاد فکر کرد تحقیق منو گم کرده اینجوری شد که آخرش شدم پونزده!!!درسی که تو دانشگاه ما خیلیا حتی میفتن!!!!!!
    count your life by smiles, not tears; count your age by friends, not years

8. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار ata2009
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    فوق دیپلم
    تاريخ عضويت
    2009/8
    محل سكونت
    dark sector

پيش فرض

من میگم درباره تقلبامون بگیم!!
    تو چه درسی چجوری میشه تقلب کرد یا پروژه ها رو پیچوند اینجوری هم بحث تخصصیه
    هم کلی میخندیم و خاطرست هم واسه سال پایینی ها مفیده
    البت با اجازه بچه +ها
    ما یه معلم داشتیم می گفت تقلب یه نوع یاد گرفتنه برای همین سره امتحان همه تقلب می کردن اونم گیر نمی داد
    پس از مرگ بدنم را موميایی نكنيد و در طلا و زيور آلات و يا امثال آن نپوشانيد . زودتر آنرا در آغوش خاك پاك ايران قرار دهيد تا ذره ذره های بدنم خاك ايران را تشكيل دهد .
    چه افتخاری برای انسان بالاتراز اينكه بدنش در خاكی مثل ايران دفن شود.

10. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار ata2009
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    فوق دیپلم
    تاريخ عضويت
    2009/8
    محل سكونت
    dark sector

Talking

نه اسمم آناهیتاست و خوشوقتم
    سر امتحان معارف 1 من از 200 صفحه فقط 19 تا خونده بودم مونده بودم که چیکار کنم
    رفتم سر جلسه با جلوییم هماهنگ کردم که دستشو باز بذاره تا تستارو از روش بزنم همین کارم کردم تمام تستا رو از رو دستش زدم بدون اینکه حتی سوالا رو بخونم
    تارسید به تشریحیا که 4تا سوال بود وهرکس تحقیق نوشته بود می تونست یکیشو جواب نده ولی من تحقیق نداشتم دیگه هم نمیشد تقلب کرد چون مراقبه شک کرده بود. خلاصه دلم زدم به دریا و نوشتم که من تحقیق داشتم با موضوع فلان چیزو یکمی هم دربارش توضیح دادم
    کلکم گرفت و استاد فکر کرد تحقیق منو گم کرده اینجوری شد که آخرش شدم پونزده!!!درسی که تو دانشگاه ما خیلیا حتی میفتن!!!!!!
    من تو اندیشه 1و2 20 گرفتم
    پس از مرگ بدنم را موميایی نكنيد و در طلا و زيور آلات و يا امثال آن نپوشانيد . زودتر آنرا در آغوش خاك پاك ايران قرار دهيد تا ذره ذره های بدنم خاك ايران را تشكيل دهد .

12. تشكر از اين پست

عضو آواتار nilo0ofun
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/7
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله ata2009 نمايش پست
    ما یه معلم داشتیم می گفت تقلب یه نوع یاد گرفتنه برای همین سره امتحان همه تقلب می کردن اونم گیر نمی داد

من میمیرم برا اینجور استادا

من تو اندیشه 1و2 20 گرفتم

برام غیر قابل تصوره!!! چجورییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟
    من همیشه برای درسای عمومی عزا می گرفتم خیلی که خودمو می کشتم حداکثر یک سومشو می رسیدم بخونم

عضو فعال آواتار ata2009
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    فوق دیپلم
    تاريخ عضويت
    2009/8
    محل سكونت
    dark sector

Talking

من میمیرم برا اینجور استادا

برام غیر قابل تصوره!!! چجورییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟
    من همیشه برای درسای عمومی عزا می گرفتم خیلی که خودمو می کشتم حداکثر یک سومشو می رسیدم بخونم
    هیچی چون هیچ کدوم از بچه ها به حرفاش گوش نمی دادن اون هر چی می گفت تاییدش می کردم چون می خواستم معدلم و بیاره بالا
    این روش موثره برای بیشتر استادا

15. تشكر از اين پست

عضو آواتار nilo0ofun
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/7
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله fluid2008 نمايش پست
    یادمه ترم چهار میان ترم مقاومت2 داشتیم که لغو شد و خیلی از بچه ها کلاس را ترک کردند.45 دقیقه که گذشت استاد گفت کوییز میگیرم.من هم در دو تا برگه مثل هم با یک خودکار شروع به نوشتن کردم فقط در یکی اعداد را فارسی نوشتم و در دیگری انگلیسی.
    از اول نمیخواستم 2تا بنویسم ولی متوجه شدم در محاسبات اشتباه کردم.با خودم گفتم این دوستم که نیست لا اقل حاضری بخوره.بعد از کلاس وقتی بهش گفتم گفت استاد منو به خوبی میشناسه و یکم با هم اصطکاک داریم.حتما متوجه میشه.خودم الان میرم بهش میگم.
    رفت و استاد بهش گفته بود کسی که این کار رو کرده معرفی کم.دوستم هم چیزی نگفته بود.یادم اومد وقتی برگه هارو به استاد دادم بدجوری نگام کرد.
    مجبور شدم قبل از اینکه از روی مطابقت 2تا برگه منو شناسایی کنه خودم پیش قدم بشم.معذرت خواهی و این حرفها.اولش استاد گفت برو حذف کن.
    از وضیت تحصیلی و معدلم پرسید و وقتی متوجه شد دفعه اولمه کوتاه اومد.ولی یه تعهد آخرش واسشون نوشتم
    و همه اینها به خاطر هیچ.(یه کوییز)امتحان مهمتری بود دلم نمیسوخت

اخ اخ این دیگه خیلی زور داره

عضو آواتار nilo0ofun
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/7
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

هیچی چون هیچ کدوم از بچه ها به حرفاش گوش نمی دادن اون هر چی می گفت تاییدش می کردم چون می خواستم معدلم و بیاره بالا
    این روش موثره برای بیشتر استادا

به به پس بگو قضیه چی بوده
    شنیده بودم که پسرا لم هر استادی دستشونه ها دیگه چه راههایی بلدی؟؟؟

صفحه 3 از 326 نخستنخست 12345671323334353103 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 8
    آخرین ارسال: 2014/12/20, 04:07 PM
  2. تبریکات روز تولد بچه های باشگاه .... همه بیاین تو
    توسط eng-rafiei در تالار مناسبت‌ها
    پاسخ ها: 5201
    آخرین ارسال: 2014/5/26, 12:47 AM
  3. تقدیم به همه بچه های باشگاه مهندسان:
    توسط amin.en در تالار گفتگوی آزاد
    پاسخ ها: 13