بزرگترین اذیتی که تو دوران دانشگاه یا مدرسه کردین چی بوده؟

shirazii

عضو جدید
بدترین سوتی که دادین یا بدترین اذیتی که توی دانشگاه یا مدرسه کردین چی بوده؟
من یه بار شیشیه در کلاسو تو مدرسه شکوندم یه بارم با کل بچه های کلاس رو دور زدیم;) ...البته فرداش تنبیهی رفتیم کتابخونه مدرسه رو تمیز کردیم:razz:

آخرین ویرایش:

r_saeedi

عضو جدید
من یه بار شیشیه در کلاسو تو مدرسه شکوندم یه بارم با کل بچه های کلاس رو دور زدیم;) ...البته فرداش تنبیهی رفتیم کتابخونه مدرسه رو تمیز کردیم:razz:
نخیر ما خییلی هم بچه خوبو نجیبی بودیم پس چی فک کردی؟!!:w02:
شما شیشه شکوندی؟؟؟؟؟الکی میگی:eek:
کتابخونه تمیز کردن داره؟! یجا دیگه رو میرفتی تمیز کنی:w25:

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم میاد دوران کارشناسی بود بچه ها هماهنگی کردن که بریم یه منطقه گردگشگری مبلغی هم که بچه ها باید میدادن 10 هزار تومان مابفقیشو انجمن شیمی متقبل میشد من رفتم یه جایی و برگشتم بعد از مکاتبات و پچ پچ خانوما با هم دیدم یه خانومی اومد و به نمایندگی از همه میگه این مبلغ پول زیاده بیشتر خانوما نمیان توجه داشته باشین به مبلغ پول ...من گفتم باشه یادم نمیره یک روز فکر کنم گذشت از اون داستان کلاس شیمی تجزیه داشتیم استاد خیلی دیر اومد قبلش من رفتم بالا گفتم خانوما و آقایون یه سفر زیارتی داریم به مشهد مقدس مبلغ خاصی هم نمیخواد بدین با رئیس دانشگاه صحبت کردم ایشون گفتن فقط مبلغ 3 هزار تومن دانشجویان بباید بدن .... به یکی از دوستان هم گفتم فلانی لطف کن یه برگه آچار در بیار و اسامی افرادی که مایل هستن به این سفر بیان و یاداشت کنید هر چی دختر بود اسم نوشتن پسرا سه یا چهار نفری میفهمیدن ... همه نوشتن .. استاد اومد درسش تموم شد حالا خانوما سر مون ریختن آقای فلانی کی هستش زمانش ؟! گفتم بین دو ترمه ولی نمیریم شوخی کردیم .... همین .اینقد خسیس نوبره والا ...ولی اون روز بد خندیدیم....وای اگه چهره هاشون و میدیدن وقتی فهمیدن شوخی بوده واااای... برگه اسامی رو بهشون دادیم ریز ریز کرد یکیشون ....:biggrin:

shirazii

عضو جدید
نخیر ما خییلی هم بچه خوبو نجیبی بودیم پس چی فک کردی؟!!:w02:
شما شیشه شکوندی؟؟؟؟؟الکی میگی:eek:
کتابخونه تمیز کردن داره؟! یجا دیگه رو میرفتی تمیز کنی:w25:
دست شما درد نکنه میخواسی تا برم سرویس بهداشتی؟ شیشه تقصیر من نبود خودش شیکست;)

shirazii

عضو جدید
یادم میاد دوران کارشناسی بود بچه ها هماهنگی کردن که بریم یه منطقه گردگشگری مبلغی هم که بچه ها باید میدادن 10 هزار تومان مابفقیشو انجمن شیمی متقبل میشد من رفتم یه جایی و برگشتم بعد از مکاتبات و پچ پچ خانوما با هم دیدم یه خانومی اومد و به نمایندگی از همه میگه این مبلغ پول زیاده بیشتر خانوما نمیان توجه داشته باشین به مبلغ پول ...من گفتم باشه یادم نمیره یک روز فکر کنم گذشت از اون داستان کلاس شیمی تجزیه داشتیم استاد خیلی دیر اومد قبلش من رفتم بالا گفتم خانوما و آقایون یه سفر زیارتی داریم به مشهد مقدس مبلغ خاصی هم نمیخواد بدین با رئیس دانشگاه صحبت کردم ایشون گفتن فقط مبلغ 3 هزار تومن دانشجویان بباید بدن .... به یکی از دوستان هم گفتم فلانی لطف کن یه برگه آچار در بیار و اسامی افرادی که مایل هستن به این سفر بیان و یاداشت کنید هر چی دختر بود اسم نوشتن پسرا سه یا چهار نفری میفهمیدن ... همه نوشتن .. استاد اومد درسش تموم شد حالا خانوما سر مون ریختن آقای فلانی کی هستش زمانش ؟! گفتم بین دو ترمه ولی نمیریم شوخی کردیم .... همین .اینقد خسیس نوبره والا ...ولی اون روز بد خندیدیم....وای اگه چهره هاشون و میدیدن وقتی فهمیدن شوخی بوده واااای... برگه اسامی رو بهشون دادیم ریز ریز کرد یکیشون ....:biggrin:
باحال بوووووووووود:biggrin:
واقعا لذتی که تو اذیت کردن تو محیط دانشگاه و مدرسست هیچ جا دیگه نیست

shirazii

عضو جدید
ما 4شنبه ها ازمایشگاه داریم استادمونم خیلی گیره همیشه کوییز میگیره اما حضور غیاب نمیکرد من دوسم تولدش بود نیومد سر کلاس قرار شد جاش کوییز بنویسیم هیچی دیگه استاد اومد ما کوییز رو نوشتیم بعدش حضور غیاب کرد:eek: اگر میدید طرف غایبه و کوییز داده دوسم 9 ترمه میشد خلاصه ما هم وقتی کلاسش تموم شد رفت تو اتاقش با مسول ازمایشگاهمون که پایست هماهنگ کردیم استاد که رفت دسشویی یکیمون پریدی تو اتاق برگه رو پیدا کنه یکی دیگم بپا..........وسط کار استاد که داشت میومد بیرون مسول ازماشگاه بلند گفت خانم ا پیداش کردین روی میزم کنار دفتره بعدم جلوی استاد خودش و من واسادیم یه لحطه .........دیگه کار حل شد ;) تا اخر عمرم یادم نمیره اینو اگر استاد میفهمید هممون 9 ترمه بووودیم

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بابا شما چه قدر باهاتون انسان دوستانه برخورد می کردن ما رو یه فصل کتک مفصل می زدن

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه خوبی بودم شیطنت اصلا نداشتم
اروم بودم.........................................................

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من این کارا ،نه بابا ...:whistle:

آخرین ویرایش:

S&M R

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونقد شيطون بودم كه عذاب وجدان ميگيرم وقتي بهشون فكر ميكنم
اما چون شاگرد زرنگ بودم هميشه سوگلي و با نمك كلاس بودم چه مدرسه چه دانشگاه:D

shirazii

عضو جدید
اونقد شيطون بودم كه عذاب وجدان ميگيرم وقتي بهشون فكر ميكنم
اما چون شاگرد زرنگ بودم هميشه سوگلي و با نمك كلاس بودم چه مدرسه چه دانشگاه:D[/QUOTE
خب تعرییییییییییییییییییییف کن بابا

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار بند کفش یکی از پسرای کلاس رو گره زدم به هم.................ارع:redface: