کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سید میثم حسینی

سید میثم حسینی

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مینویسم بر فراز آسمان:پرسپولیس قرمز ترین عشق جهان مینویسم برسر کوه بلند:پرسپولیس فرمانروایی سربلند مینویسم بر تن آب روان:پرسپولیس تیم همیشه قهرمان مینویسم بر شقایقهای سرخ:پرسپولیس گلزاری از گلهای سرخ

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

سالارکیا : منتظر گزارش دایی هستم !!
نمیدونم چرا هر وقت تیم یکی دو باخت میاره پای کسایی مثل سالارکیا وسط میاد و رویانیان بازیکنا رو تهدید میکنه که برخورد میکنیم و بازیکن کم کار داریم و ...
چقد بده اینقد غیرحرفه ای برخورد میکنه باشگاه .. هیچ جای دیگه اینطور نیست ..

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی اصغر جان از کارهای زیبایی که در باشگاه انجام میدی.

قابل توجه دوستان معترض!!!!
به این صفحه ی روزنامه به دقت نگاه کنید و حرف سید جلال حسینی رو که بهترین دفاع ایرانه ، بخونید ...
حالا بر فرض شما من فوتبال بلد نیستم. آیا سید جلال هم که خودش بازیکن پرسپولیسه، چیزی حالیش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
اونایی که به طور شخصی از دایی خوششون نمیاد بیشتر اینو بخونن ...
به قول محمد پنجعلی که بهترین دفاع آخر تاریخ فوتبال ایران بوده، پرسپولیس بهتر میشه.
ما هم همین رو گفتیم ولی تماشاگران با یکی دوتا نتیجه ی ضعیف و تحریک دیگران، فوری رنگ عوض می کنند و یا دلسرد
میشن.
دایی 3 سال وقت خواسته تا پرسپولیس رو درست کنه و قول قهرمانی نداده. لطفا" از این تیم دست و پا شکسته
انتظار قهرمانی نداشته باشید و صبر کنید تا تیممون که اکثرا" بازیکن جوان آورده، ساخته بشه و اینا بتونن چند سال
با هماهنگی در کنار هم بازی کنند.
دوستان عزیز؛ چندین ساله که خون دل خوردیم و صبر کردیم. بیایید به تیم خودمون اعتماد کنیم و با صبر و حمایت
خواسته هامون رو به دست بیاریم.
پیروزی نزدیکه ........

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکته ای که هست اینه که تیم ما اینقدر تو این چند هفته ضعف داشته که اکثرا متوجه میشند که چه خبره. مخصوصا این که فوتبال ایران خیلی رو حساب کتاب نیست و بقول فیروز کریمی بکش زیرش هست!!! پس بهتره قضیه رو اینقدر بولدش نکنیم.تو این چند هفته تاکتیک خیلی خاصی دیده نشده(خصوصا بازی آخر) که خیلی احتیاج به کارشناسی تخصصی داشته باشه!!

در ضمن بازم میگم که ثمره کارکرد یک تیم تو بازی اصلیش مشخص میشه.حالا چه تو باشگاه مشکل باشه یا نباشه.همه چیز خودشو تو بازی مشخص میکنه

ابراهیم توره تو پرسپولیس همچین ناموفقم نبود .جوری گفته میشه که انگار اصلا خوب نبود.توقعمون از توره بالا بود ولی همچین بدم کار نکرد.مشکل اصلی توره از دید کارشناشا این بود که تو پیکان فضای براش زیاد ایجاد میشد ولی تو پرسپولیس اینطور نبود.و 100 البته بحثای حاشیه ای مثل همکاری توره با قلعه نوعی هم مطرح بود و....!!! توره سال اول هم تو سپاهان خیلی موفق نبود و یه جورایی متوسط بود وتو آسیا خیلی موقعیت هدر داد.ولی سال بعدش بهتر شد.در کل تو پرسپولیس تو گرفتن بازیکن خیلی دقت نمیشه.که نمونش زیاد بود.انواع مهاجم های افتضاح تو این چند سال.اگه یه سالم بازیکن خوب گرفته میشد سال بعد ردش میکردند میرفت!!! آیا پترویچ بازیکن بدی بود.ساها.توره.الونگ.ما چنتا بازیکن خوبم داشتیم ولی راحت رد کردیمشون. اتفاقا از دید من بحث دلالی تو این قضیه مهم هست. چون اکثرا به فکر جیبشون هستند .چه دلیلی داره یه بازیکن خارجی میارند که یک استپم نمیتونه بکنه؟!!!

تماشاگرای تیم دارند در حال حاضر نظر میدند.نظرشون اینطوره که تیم خوب بازی نمیکنه.و اصلا تاکتیک درست و حسابی برای خلق موقعیت ندارند و چنتا مورد دیگه....!!! این تماشاگر اگه نبود فوتبال پیشرفتی نداشت که!!!!

جلالی از دید من مربی خوبیه.ایشون سابقه 1 قهرمانی با تیم پاس تو لیگ برتر داره.با صبا هم یکبار قهرمان جام حذفی شده.اونم با یکسری شرایط سخت.بعضی از مربیان پتانسیل بالایی دارند ولی معمولا بهشون اجازه داده نمیشه تو تیمای بزرگتر کار کنند.نمونش ابراهیم زاده-فرکی-جلالی هستش.معمولا تو تیمای متوسط کار کردند!!! ولی اکثرا تیماشون فوتبال چشم نوازی رو ارائه میکردند.برعکس تیمای دایی که معمولا تیماش خوب بازی نمیکنند!!!همین قلعه نوعی اگه تو تیمای متوسط کار میکرد میتونست این همه عنوان کسب کنه؟؟!!!عمرا!!!!

انتخاب مربی تیم ملی که حساب کتاب نداره که بگیم چرا جلالی یا فرکی و ... انتخاب نشدند. فوتبال ما بقول حجازی کجاش درست و حسابیه که این یه موردش درست و حسابی باشه!!

فوتبال ما فوتبال کثیفی هست.ما کلی نمونه ازش دیدیم.عنوان دار ترینش قلعه نوعیه مثلا ولی چقدر حرف و حدیث پشتش خوابیده و چه کارایی که نکرده!!!

من قبل شروع فصل از این تیم انتظار قهرمانی نداشتم و الانم ندارم.ولی توقعم این بود که تیم لا اقل خوب بازی کنه.کارای تیمیش با وجود جلسات زیاد تمرینیش بهتر باشه.موقعیت سازیش خوب باشه.ولی من متاسفانه چیز خاصی از این تیم ندیدم!! قلعه نوعی 3 سال کشید قهرمان بشه ولی آیا تیمش بد بازی میکرد.2 فصلش نایب قهرمان شد و فصل سوم قهرمان.تو این مدت از مربیایی که اومدن پرسپولیس بهترینش دنیزلی بود.ولی آیا عنوانی کسب کرد؟!! نه ولی چقدر عالی بازی میکرد.جوری که همه لذت میبردند.بنظرم قطبی هم یجورایی نون بازیهای زمان دنیزلی رو خورد و تیم قهرمان شد.
مسکل این وسط دایی نیست بلکه انتخاب دایی بود.دایی قبلا امتحان خودش رو پس داده بود.اونموقع هم تیم خوب بازی نمیکرد.جرقه خوب بازی کردن پرسپولیس زمان مدیریت انصاری فرد زده شد و آری هان اومد تو تیم ولی خوب مربی بد غلقی بود .بعدش دنیزلی اومد که پرسپولیس بعد از مدتی نزول شکوفا شد و تونست خوب بازی کردن رو به بقیه تیما نشون بده.تازه اونم با بازیکنایی که انتخاب خودش نبودند!!!ولی نذاشتند ادامه بده.بعدش قطبی اومد.اونم خوب بود ولی بعدش دیگه پرسپولیس رو شهید کردند با اوردن دایی-پیروانی-استیلی و حتی وینگادا!!! یه برهه کرانچار اومد ولی فرستادنش رفت.!!! اینکه پرسپولیس حتما مربی پرسپولیسی باید داشته باشه رو من اصلا قبول ندارم.فکر نمیکنم کسی هم اینجا قبول داشته باشه.
من اعتقاد دارم اول باید پرسپولیس خوب بازی کردن رو تبدیل به عادت بکنه.بعدش توقع قهرمانی باید ازش داشت
در ضمن اینروزا تو روزنامه ها یه حرفایی زده میشه که آدم اشکش در میاد.میگن که با این چیزا (باخت ها)اعتبار دایی کوچیک نمیشه!! حالا من موندم ما باید نگران از بین رفتن اعتبار پرسپولیس باشیم یا کم شدن اعتبار آقای دایی!!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکونام و تیموریان و جباری بهترین های ایران هستند ولی ما بهشون احتیاجی نداریم. ولی آیا تو ایران فقط همین 3 تا هستند تو پستاشون و کسی دیگه ای نیست؟!!!

نکونام و تیموریان هر چقدر هم خوب باشند بازیکن رقیبند و جذبشون باعث حواشی زیاد میشه که به صلاح نیست.در ضمن جباری با وجود اینکه 9 ساله تو استقلال هستش ولی هنوزم با حاشیه اونجا مونده بود.هر وقت میخواست میومد تمرین.مربی رو ضایع میکرد.تو دوره بدن سازی هم که غیبش میزد.معمولا حداقل یه نیم فصلم مصدوم بود.این تو تیم استقلال اینطوری بود حالا بیاد پرسپولیس که حاشیه وحشتناکم بهش وارد میشه!!!! همین الانش سپاهانیا بابت بچه بازیاش دیپورتش کردند.پس اینکه دست بزاریم روی چنین بازیکنی حماقت محضه !!

مطرح شدن این اسامی همش مانور تبلیغاتی بود.همه از اول میدونستند که این انتقالات رخ نمیده.مشخص بود که نکونام و تیموریان پرسپولیس بیا نیستند.ولی بعید نبود که برن تراکتور یا سپاهان.جباری هم همون بهتر که سمتش نرند.در ضمن برای جذب این بازیکنا حداقل 6-7 میلیارد باید میزاشته شد کنار.
بازم میگم این بازیکنا خوب بودند ولی بهتره دنبال بازیکنایی تو پستایی باشیم که پاشنه آشیلمون هست. در حال حاضر هافبک دفاعیمون شاید به هافبک دفاعی استقلال نرسه ولی هر دو خوبند.
من هیچموقع با بحثایی که توجیه خاصی نداره کاری ندارم.وقتی سال پیش کریمی و نوری وسط بودند و یه جورایی بازیساز و طراح.حالا وقتی کریمی میره و بازیکنی جایگزین نمیشه باید تعجب کرد!!!

گل محمدی با وجود اینکه من با اومدنش موافق نبودم ولی بد کار نکرد.تو جام حذفی با بد تیمی در افتادیم.ولی با این وجود گلای قشنگ و تاکتیکی زدیم اونم از عمق دفاع سپاهان ولی گلایی که خوردیم آیا تاکتیکی بود؟؟!! یکیش سوتی ماهینی و دومیش اشتباه دروازبان.!!! تو پنالتی هم باختیم.
همین سپاهان که به زور پنالتی و اشتباهات فردی بهش باخته بودیم 2 بار استقلال که قهرمان ایران بود رو زمین گیر کرد.یکیش تو جام حذفی- دومیش تو لیگ اونم تا دقیقه 90 1-0 برده بودند ولی با گل به خودی مساوی شد!!!
در مورد مهدوی کیا هم که قبلا چندین بار بحث کردم که گل محمدی کاره ای نبود.گل محمدی وقتی کمک مربی بود میگفت من مهدوی کیا رو از تصمیمش بابت خداحافظیش منصرف میکنم ولی چی شد آخرش؟؟!!! از دید من گل محمدی نقشی تو این قضیه نداشت.اگه بعضیا این حرفارو میزنند یادشون بیارم که همین آقای دایی هم باعث خداحافظی کریم باقری شد!!در حالی که بهشون ربطی هم نداشت که در مورد خداحافطی کریم نظر بده.بنظرم کریم تا الانشم میتونست بازی کنه!!ولی خود دایی تو اون سن وسال خداحافطی نمیکرد میاد به کریم پیشنها خداحافطی میده!!! اخه ادم چی بگه؟!!!

از دوستان عزیز خواهش میشود که بیان نظر بدن که از این پرسپولیس چه انتظاری دارند؟قهرمانی و خوب بازی کردن و....؟؟؟؟

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تازه فهمیدن که چرا بازیکن خارجی در پرسپولیس جواب نمیده؟؟!!!!!!
به قول یکی از دوستان " توقع ما زیاده " که حرف کاملا" درستیه. ما نه تنها از بازیکنان خارجی، بلکه از داخلی ها هم توقع زیاد داریم ...
خُب حالا با این بار روانی و فشاری که به بازیکن وارد میشه، چه انتظاری برای خوب بازی کردن داریم؟؟؟
اگه می بینید نیلسون موفقه به خطر اینه که خودش کم رو نیست و حتی داخل زمین ، سر بازیکنا داد میزنه و خیلی مسلط هستش. حالا
کسی جرأت نمی کنه به نیلسون چیزی بگه و هم اینکه دروازه بان خوبیه و بعد از عابدزاده، دروازه بانی به خوبی نیلسون نداشتیم.
همین نیلسون هم توسط دایی یا دیگران داشت کنار گذاشته می شد ولی انقد کارایی داشت که همه رو مجاب به نگه داشتنش کرد.
اما توره در پرسپولیس اصلا" به خوبی پیکان و سپاهان نبود و در سپاهان با اینکه موقعیت هم هدر می داد ولی خیلی گل های سرنوشت ساز
زد و دلیلش همون توقع زیاد و فشار روحی-روانی هست که روی بازیکنه.
در مورد نظر دادن تماشاگران هم برای چندمین بار دارم تکرار می کنم که اونا فقط می تونن درمورد چیزی که می بینن نظر بدن و هرگز از علت هایی
که به وجود میاد مطلع نیستند. اگه کسی خودش حتی مربی یک تیم محلی باشه و به قول قدیمی ها: دستی بر آتش داشته باشه، متوجه میشه
که گذشته از شرایط داخل تیم، شرایط بازی مثل زمین، آب و هوا، روی فُرم نبودن بازیکن ، اشتباهات داوری ، اخراج بازیکن، کارت زرد گرفتن بازیکنان
درگیر و خیلی عوامل دیگه هم می تونه تأثیر بد روی بازی بذاره.
نباید از حق بگذریم که پرسپولیس تا قبل این بازی، روان بازی می کرد و داشت روز به روز بهتر می شد و در این بازی خیلی ناهماهنگ بود و دلیلش
تعویض اجباری ترکیب تیم به خاطر مصدوم ها و محروم ها بود و این بازیکنان قابلیت های لازم رو نداشتن ولی قابل توجه کسانی که میگن تیم تاکتیک
نداشت، باید بگم چون دایی بازیکنی بهتر از عالیشاه و میثم حسینی برای حمله کردن نداشت، این دو نفر رو مناسب دونسته بود و یکسره از
سمت چپ حمله می کردند و عالیشاه از بس که دوید، خیلی خسته شده بود ولی کسی نبود که بتونه کارهای این دو نفر رو تکمیل کنه ...
در اصل ، روز بازی با نفت، روز بن بست دایی از هر طرف بود و از این هم غافل نشیم که با همین بازی ضعیف، نفت رو وادار کرده بود که فقط دفاع کنه.
درمورد اینکه روزنامه ها نوشتن " با این باخت، چیزی از اعتبار دایی کم نمیشه " به یک دلیل موافقم چون واقعا" بازیکن نداشت ولی برای ما در درجه ی
اول پرسپولیس مهمه و بعد مربی و بازیکنان فعلی.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسایی که تیم ما رو درجه 2 حساب میکنند باید بهشون بگم تیم ما نسبت به ذوب آهن و سایپا و نفت هم درجه 2 محسوب میشه؟!!
ما واقعا از لحاظ بازیکن از این تیما کمتریم؟!! صادقیان-سید صالحی-عالیشاه-دهنوی درجه 2 هستند؟!!

آقایان من از این تیم انتظار قهرمانی ندارم.شما هم نداشته باشید.البته بازم میگم بازیکنای تیم درجه 2 نیستند. ما بازیکنای خوبی گرفتیم ولی مشکل اینه که باید این بازیکنا با هم سازگار بشند.قبل از اینکه سید صالحی گرفته میشد باید فکر یه پاسور خوب بودیم.ما تو قسمت هجومی اصلا خوب کار نکردیم!!! قسمت دفاعی ما از سال قبل کمتر تغیری داشت.چون احتیاج خاصی هم نبود.و فقط باید تو هافلک دفاعی ترمیم میشد.ولی تو قسمت هجومی 3 تا بازیکن رو رد میکنند میره.کریمی-قاضی-انصاری فرد ولی خوب جایگزین خوبی براش پیدا نمیشه!!! در ضمن در این گیرو دار دایی میاد حقیقی دروازبانم جذب میکنه که من نمیدونم چه بزومی داشت الکی به این بچه پول بدند!!! یعنی دایی فکر نمیکرد بیشتر باید به فکر پستای دیگه باشه تا دروازبان!!

به جای کریمی کسیو نمیاریم!! به جای قاضی و انصاری فرد سید صالحی و صادقیان میان. در حالی که ما سال پیشم تو این زمینه کلی مشکل داشتیم ولی خیلی روش فکری نشد.امیدوارم خلعتبری بیاد و در کنار صادقیان بتونند کمی کمک کنند تیم بهتر بشه.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای بابا اینکه میگن سنبل کردن همیناست!!! یکی میگه زمین خراب بوده.یکی میگه نور ورزشگاه کم بوده.سرپرست تیم پیروزی رو به کسایی که بازی رو اینجا انداختند تبریک میگه و الانم میگن حسینی اینو میگه!!!!
البته ما کلا عادت کردیم به این بهانه ها.
الان پنجعلی و حسینی غیر از این میتونند حرف دیگه ای بزنند . بگن تیم خوب نیست و خودشونو وارد جنگ با دایی کنند!!! خوب این حرفا باید بزنند که تیم چند هفته دیگه بهتر میشه.نفت مثل یونان بازی میکنه و ....

حالا چون حسینی واقعا بهترین دفاع ایران هست هر حرفی بزنه درسته؟!!! کار پنجعلی هم به عنوان یه سرپرست همینه که بیاد دلداری بده و کار واقعا درستی هم هست.

در ضمن بازم میگم ما فکر قهرمانی نیستیم ما میخوایم امسال تیممون خوب بازی بکنه نه اینطور بی هدف!!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قدیم در فوتبال رسم بر این بوده که بازیکن وقتی رو برای خداحافظی انتخاب کنه که هنوز روفرمه و اعتبارش رو از دست نداده.
تمام بازیکنان بزرگ هم تا حالا همین جوری خداحافظی کردن و اگه دایی به باقری گفته خداحافظی کن، بهترین پیشنهاد رو داده
چون هم بازیکنش بوده، هم دوست و هم اینکه سال ها هم بازیش بوده و کریم خوب موقعی رفت و بازی خداحافظیش در مقابل
برزیل بود که حتی یک توپ هم نتونست بگیره و یادمه که یکی از برزیلی ها گفته بود: این بازیکن از اسطوره های ایران بوده؟!!! "
پس با حرف اون برزیلی میشه فهمید که کمی هم برای خداحافظی کریم دیر شده بود و باید زودتر می رفت تا وجهه ی ملی خودش
رو خراب نمی کرد.
مهدوی کیا هم اگه 2 سال پیش می رفت بهتر از این بود که نیکت نشین بازیکنان دیگه ای بشه که هرگز در سطح دوران اوج اسشون
نبودن.
در مورد باخت به سپاهان هم بگم که اگه بنا به دلیل تراشیدن باشه، خیلی ها هم برای باخت به نفت دلیل تراشیدن. مهم اینه که باختیم
چون یحیی سیستم دفاعی داشت و ترسو بود.
اما در مورد علی کریمی هم باید بگم که سال گذشته که به قول دوستان مکمل محمد نوری بود، آیا به تنهایی چیکار کرد؟ آیا پرسپولیس
کدوم قهرمانی رو آورد؟
این تیم چند ساله که مریضه و اگه دوستان میگن زمان دنیزلی خوب بازی می کردیم و منم قبول دارم، پس چرا یک جام هم نیاورد؟؟؟
تیم قطبی هم که قهرمان شد، شک نکنید که هم قطبی از نظر فوتبال کامل بود، چه در بُعد تاکتیکی، چه در بعد شخصیت و روحی-روانی
هم اگه کار دنیزلی رو تکمیل کرده باشه پس خیلی ماهر بوده که تونسته نقایص تیم رو برطرف کنه و به قهرمانی برسونه.
چرا دنیزلی که دوباره برگشت نتونست و سال دوم فرار کرد و رفت؟؟؟
درمورد جذب هافبک: ما غیر از استقلالی ها که به قول دوستان شرور هستن، دنبال حدادی فر و مسلمان هم رفتیم. حالا اگه اونا نیومدن
کوتاهی از ما هستش؟؟؟؟؟ اگه به کسی پیشنهاد نداده باشیم حق با شماست در غیر این صورت تیم رو متهم نکنید!
درمورد جلالی: اگه یه بار با پاس قهرمان شده و یه بار با صبا قهرمان حذفی شده که خیلی کار مهمی نکرده. ایشون حداقل 20 ساله که
داره مربیگری می کنه و 2 تا مقام آورده که همین مقام ها رو علی دایی هم که چند سالی نیست که مربی شده، آورده.
جلالی در دراز مدت به جز 2 تا قهرمانی، چه کار مثبتی انجام داده که بیارنش تیم ملی؟؟؟؟؟؟
همین علی پروین که همه میگن مربی خوبی نیست و سیستم علی اصغری داره، تیم ملی رو بعد از 16 سال ناکامی، قهرمان آسیا کرد.
اولین دوره ی لیگ برتر که مربی پرسپولیس بود، ما رو قهرمان لیگ کرد و یه افتخار به ویترین پرسپولیس به عنوان اولین قهرمان لیگ برتر
اضافه کرد.
چرا مربی هایی که کلاس دیده ان مثل آقای جلالی و غیره، دیگه نمی تونن با سیستم های جدید و علم روزی که بلدن، یک تیم رو قهرمان کنن؟؟؟
به طور کلی ما ایرانی ها یه ایراد بزرگ داریم و اونم اینه که 100 تا خوبیه یک نفر رو نمی بینیم ولی یک بدی اونو انقد بزرگ می کنیم که بعدها
دودش به چشم خودمون هم میره ...

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
از تماشاگرای پرسپولیس خواهشمندم که بازیهای پرسپولیس رو نرند ورزشگاه و نگاه هم نکنند.و بزارند دایی کار خودشو بکنه شاید تیم جواب گرفت.و در کل نظرم ندند و فقط حق دارند بگن به به و چه چه.و بگن 3 هفته دیگه تیم عالی میشه و بردا در راهه!!!انتقاد به هیچ عنوان قبول نیست و کسی حق نداره چیزی جز به به و چه چه بگه.خواهشا کسایی فقط نظر بدند که توپ به پاشون خورده و فوتبالیست بودند و ....!!! بقیه در حدی نیستند که نظر بدند!!!

یکی نیست بگه که فرق والیبال و بسکتبال و ... با فوتبال چیه؟؟!!! فقط یه چیزه اونم تماشاگر بیشتر.حالا به همین کسایی که باعث رونم فوتبال شدند بیان بگن فقط بیا تماشا کن و نظراتت به درد نمیخوره!!
پس خواهشمندم از کسایی که میان اینجا فقط نظر بدند.حالا چه پیشنهاد و چه انتقاد و چه سوال و جواب انتقاد پیشنهاد و کارشناسی .اینکه میاد نظر میدند که بهتره تماشاگر نظر کارشناسی نده درست نیست .حالا چه درست باشه چه غلط مهم اینه که نباید برای تماشاگرا تعیین تکلیف کرد!!! و هر کسی ایده های خودشو در مورد خودش میتونه پیاده بکنه و تو این زمینه آزاده.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه حرف سید جلال حسینی که بهترین دفاع ایرانه، درست نیست!
پس حرف شما که یه تماشاگر عادی هستید، درسته؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
تماشاگران حق نظر دادن دارن ولی حق تحمیل نظراتشون رو ندارن. چون هرکسی از دید خودش کارشناسی می کنه.

کسی که حرف سید جلال حسینی رو راحت رد می کنه، تماشاگر دلسوز نیست بلکه در نظر خودش از اون بازیکن ملی پوش
بیشتر می فهمه!!!
یادتون باشه که سید جلال انقد بازیکن خوبی هست که همه ی تیم ها به دنبالش باشن و
هرگز احتیاجی به پاچه خواری علی دایی نداره ...

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دوستان کمی دقت کنن بارها عنوان کردم که پرسپولیس یک تیم با بازیکنان درجه 2 داره کار می کنه
ونباید انتظار بیشتری داشته باشیم. انتقادها برای بازیکن گیری الآن دیگه فایده نداره و بیایید متحد باشیم و به تیم کمک کنیم و با تحریک دیگران تیممون رو تخریب نکنیم

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من مهم نیست که بازیکن برزیل چی گفته!!!از دید ما کریم اسطوره بود

از کی تاحالا دایی شده وکیل بازیکنا و از طرفشون نظر میده؟!!! دایی بهتر بود به فکر خداحافظی خودش بود .اینقدر خداحافظی نکرد که به زور انداختنش بیرون.آیا این آقا اواخر بازیهاش خوب بازی میکرد؟!!
اینکه کی وقت خداحافطی بازیکن میشه رو خود هر بازیکن بهتر از هر کس دیگه میتونه تشخیص بده نه آقای دایی!!! تازه اونم وسط فصل.!!! بهتره دایی نظری به بقیه نده!! در کل کریم چون حرفه ای بود بازم میتونست بازی کنه.چون بدنش از خیلیا بهتر جواب میداد .این طور برخورد در شان کریم نبود
یه چیزی تو مایه های مجیدی الان که 37-38 سالشه ولی موثر ترین بازیکن استقلاله

من از دوستانی که اینجان یه سوال دارم .موثر ترین بازیکن نیم فصل قبلمون کی بود؟؟؟آیا موثر تر از مهدی داشتیم.اینا که میگم رو آمار هستش.و حتی گزارشگرا چند بار بهش اشاره کرده بودند.بعد میگن 2 سال پیش میرفت بهتر بود!!!!

من نمیدونم کریم و مهدوی کیا زودتر باید میرفتند ولی دایی حتما زود خداحافطی کردش!!!! تازه مهدوی کیا و کریم بیشتر تو بازی باشگاهشون تمایل داشتند تا تیم ملی.اگه تیم ملی واقعا نیاز داشت قبول کردند.ولی آیا دایی هم این طور بود و ازین مراما داشت؟!!!

بازی با سپاهان با بازی با نفت خیلی فرق میکنه!! سپاهان تیم یکدستی هست و خیلی حرفه ای.هر سال تو باشگاه های آسیا حضور داره.و یه جورایی از استقلال پرسپولیس جلوتره.نباید توقع جلوی سپاهان توقع داشت که راحت میبریم.چون از لحاظ تاکتیکی از این تیم عقبیم.سال پیش ما جلوشون خوب بازی کردیم.هم تو لیگ و هم حذفی.اگه اشتباه انفرادی نمیکردیم میشد حذفی رو گرفت. ولی نفت قضیش فرق میکنه.با سپاهان قابل قیاس نیست

دقت کنید که من نگفتم کریمی برای پرسپولیس عالی بوده ولی معمولا یکی از بهترین ها هستش برای پرسپولیس.حالا سال پیش کریمی بود و نوری و به قول بعضیا کریمی هم هیچ کاری نکرد.ولی حالا امسال کریمی رفته و نوری مونده.نباید بجاش یکی دیگه جذب میشد!!!این حرفا واقعا عجیب غریبه.بقول یک مثلی هست که میگه گل بود و به سبزه نیز آراسته شد!!!
.
من قبلا گفتم پرسپولیس اول باید خوب بازی کردن رو یاد بگیره بعدش انتظار قهرمانی ازش داشته باشیم.زمان دنیزلی زیبا بازی کردن رو تونستیم اجرا کنیم .یه جورایی دنیزلی کاشت ولی نزاشتند خودش سال بعد درو کنه و قطبی استفاده کرد و قهرمان شد/حالا شاید خیلیا بگن دنیزلی جام نیوود ولی من موافق نیستم و نظرمم گفتم.تازه اونموقع فراموش نشه ستاره تیممون امثال معدنچی بودند تیم ما خیلی بازیکنای شاخصی نداشت و مخصوصا دفاعمون ضعیف لود ولی زمان قطبی بازیکنای بدرد بخوری اومدند و خوب تیمی شد تیم قطبی

دنیزلی سال دوم وسط فصل اومد.وقتی که تیم داغون بود و به دنبال فرشته نجات بودند.قافل از اینکه برای موفقیت تیم ابزار هم باید داشته باشی.ولی خب متاسفانه طبق معمول بازیکنا بلدند چطوری مربی رو خراب کنند.و کم کاری زیاد کردندمتاسفانه.خصوصا تو بازی برگشت با الهلال که تابلو بود.ولی یازم از دنیزلی له نیکی باد مبشه.چون با اون وضعیت درامی که تیم داشت چنان بلایی سر استقلال اورد که حالا حالا ها کسی نمیتونه بیاره.
در ضمن من نمیخوام بزور به کسی بقبولونم که دنیزلی خوبه یا بده.و برام مهمم نیست .مثل اینکه انگار مربیای مورد علاقشون مثل دایی همیشه موفق بودند!!!

اینکه حدادی و مسلمان نیومدند پرسپولیس مشکل اصلیش میرسه به مدیر و سرپرست که میان کلی وقت میزارند و کیسای دیگه بابت این از دست میره!!!اخرشم تازه میفهمند اینا با تیم قرار داد دارند!!!
اگه این وسط اشتباه از باشگاه نبوده لابد من مقصرم!!:biggrin:

جلالی تو چند تا تیم سر شناس بوده که بخواد قهرمانی بیاره. آیا مربی استقلال -پرسپولیس -سپاهان- تیم ملی بوده که توقع ازش باشه!!!همیشه تیماش متوسط بودند بجز پاس که باهاشون قهرمان شد/و همینم که تیم صبا به عنوان تیمی متوسط بیاد حذفی رو میگیره کار بزرگیه.

قلعه نوعی این همه قهرمانیش بخاطر کار کردن تو تیمای بزرگه.مثل سپاهان و استقلال .اگه بیاد مربی صبا باتری بشه که کسی ازش توقعی نداره!!!ولی تیماش معمولا خوب بازی میکنند.در ضمن من نمیخوام بزور تو مخ کسی جا بدم که جلالی خوبه یا بد.و من نمیدونم این از کجا اومد !!!هدف بحث پرسپولیس هست و عملکرد دایی.جلالی چیکارست این وسط!!
این وسط یکی میگه دایی خوبه.من میگم خوب نیست .حالا نباید بزور نظر کسی رو عوض کرد و توجیه کرد طرف رو و آخرم سر از پروین و جلالی در اورد!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب مکافاتی داریم ما اینجا
طرفدارای استقلال که تیمشون قهرمان شدند و جزو 8 تای آسیان و دارند میرن جزو 4 تا تو پیجاشون میسیند که از بازی رفت تیمشون کلی انتقاد کردند.چون خوب بازی نکرد.
حالا ما که تیممون نه تو آسیا هست.نه خوب بازی میکنه و نه نتیجه میگیره باید بگیم به به چه چه !!! اصلا هرکسی خودش میدونه چیکار کنه.هر کس خواست به به چه چه کنه و هر کمی خواست نظر و یا انتقاد.مثل اینکه ما باید به همه جواب پس بدیم!!!!
در ضمن حسینی هر چی گفته به خودش ربط داره.ایشون بازیکن خوب و با تعصبی هستش.ولی خوب حتما هر چی گفته درسته دیگه.در ضمن هیچ ماست فروشی نمیاد بگه ماست من ترشه.
این حرفا منو یاد کریمی میندازه.سال پیش که تیم خوب بازی نمیکرد همه بهونه میووردن ولی کریمی میگفت امروز ما خوب نبودیم و شرمنده هوادارا شدیم.یادش بخیر

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه از دایی حمایت می کنم چون فعلا" ایشون مربی تیم ماست و به خاطر تیممون باید از بعضی چیزها چشم پوشی کنم.
من هنوز یادم نرفته که پارسال وقتی راه آهن ب] پرسپولیس گل زد، علی دایی چه جوری مشت هاشو گره کرد و خوشحال بود.
اما امروز ایشون مربی ماست و باید ازش حمایت کنیم. من با دنیزلی که یک مربی خیلی بزرگه، مخالف نسیتم و اتفاقا" خیلی
هم موافقم ولی میگم برید علت اینکه نتونست جام بیاره یا سال دوم فرار کرد و رفت رو پیدا کنید.
اگه دایی که یک بازیکن جهانیه و مربی کریم بود، حق نداشت در مورد خداحافظی دیر هنگام کریم نظر بده، پس شما ها که
اصلا" جایگاهی در این فوتبال ندارید، هیچ نظری در مورد فوتبال ندین! خُب مگه میشه ؟؟؟
دایی هم دیر کنار رفت و نخواست اشتباه خودش رو کریم هم انجام بده و بازیکن برزیلی به تمسخر بگیره. شما چرا همه ی
کارهای دایی رو به دید منفی نگاه می کنید. همه اشتباه می کنن و دایی هم اشتباه می کنه و من و شما هم اشتباه
می کنیم ولی آیا با تخریب یک شخص، مشکل تیم حل میشه؟
همین علی کریمی با همه ی مربی ها از جمله دنیزلی و ژوزه در افتاد. آیا کریمی بیشتر از دنیزلی مربیگری میدونه؟؟؟؟؟
من گفتم همیشه رسم بر این بوده که بازیکن در اوج خداحافظی کنه و اصلا" صلاح نبود که مهدوی کیا که سال های زیادی
در اروپا(آلمان) بازی کرده بود ، ذخیره ی یه بازیکن گمنام بشه. حالا برای من آمار میارید که مؤثرترین بازیکن بود.
کدوم منبع مؤثق در مورد بازیکنی که خیلی وقت ها حتی بازی نکرد، این حرفو نوشته؟؟؟ حرف گزارشگر فوتبال که معمولا"
هر کدومشون عاشق یه تیم و یه بازیکن مخصوص هستند که ملاک برتری نیست !!!!!
ما حرف هامونو زدیم. دیگه قضاوت با دوستان و بازی های آینده ی پرسپولیس

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل از دایی نیست!
تیم ما تنبل تشریف داره ...
مهاجم نداریم آقا ...
هافبک نفوذی هم اصلا نداریم ..که بازی سازی کنه ...

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرف خیلی درسته. استقلالی ها که همه جوره بازیکن و مربی دارن باید مورد انتقاد قرار بگیرن چون با این همه
امکانات و بازیکن نباید بهانه ای داشته باشن.
نه پرسپولیس که یک تیم ضعیفه و حتی از نظر بازیکن 30% استقلال هم خوب نیست.
ما میدونیم که خوب یارگیری نکردیم و تیممون ضعیفه. پس انتقاد موقعی فایده داره که اولا"
حالت جبهه گیری نداشته باشه و دوما" به گوش مسئولین تیم فرو بره

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه اسطوره بازم مصاحبه کن علیه تیم چون به هدفت رسیدی و تماشاگران تیم رقیب صدات کردند برو خوش باش

مهم شخص نیست مهم نام پرسپولیسه که برای همیشه می ماند آقای کریمی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی جالبه دو ماهه باشگاه و رویانیان دارن شبانه روز تلاش میکنن که خلعتبری رو برگردونن کلی هزینه کردن و رویانیان رو انداخته به هوادار و فدراسیون و ایرانی مقیم دوبی و هدایتی و زنجانی و خیر و غیره .. اونوقت سپاهان لقمه اماده رو میخواد برداره و حالا که عجمان راضی شده خلعتبری رو بده و تخفیف هم بده و رویانیان همه چی رو جور کرده میخوان پیش دستی کنن و خلعتبری رو بگیرن .. واقعا چیزی به اسم جوونمردی و شرف معنی نداره برای اینا
حالا یه درصد فکر کنید شرایط برعکس بود و پرسپولیس میخواست اینکارو بکنه .. کل ایران علیه رویانیان بسیج میشدن

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاسخي به صحبت هاي سلطان گل و شيريني / مشت هاي گره ات يادمان هست استاد!

پاسخي به صحبت هاي سلطان گل و شيريني / مشت هاي گره ات يادمان هست استاد!

پرسپوليس نيوز :‌ بهروز رهبري فرد بازيكن سابق پرسپوليس همچون سال هاي گذشته چيزي از شروع ليگ نگذشته ناكامي قرمزها در پايان فصل را پيشگويي مي كند.
كاري به درست يا غلط بودن حرف هاي او نداريم و اينكه علت مخالفت هاي هميشگي او با سكانداران پرسپوليس ،‌ از دنيزلي و ژوزه جهاني تا دايي و گل محمدي ايراني چيست ، اما در اين چند خط برخي پارادوكس هاي موجود در صحبت هاي امروز مريد سابق سلطان و منتقد امروز پروينيسم را بر مي شمريم:

رهبري فرد گفته شنيدم دايي وقتي در راه آهن بود از باخت هاي پرسپوليس خوشحال مي شود ،‌ گويا بهروز خان حافظه بلند مدت ملت را با حافظه ماهي قرمز تنگ اشتباه گرفته ، نه ملت ماهي قرمز نيستند و حداقل به اندازه كفترهاي جلد شما قدرت حافظه دارند،‌ دايي اگر با اين وضع پرسپوليسي نيست شما چرا آن سال كه با كلي حرف و حديث از پرسپوليس كنار گذاشته شدي در ورزشگاه آزادي روبروي اين تيم پشت ضربه پنالتي قرار گرفتي و گلت را با مشت هاي گره كرده و رگ هاي ورم كرده جشن گرفتي؟!

او البته براي اين ادعايش دلايل عجيب تري هم دارد مثلا اينكه دايي در هيچ كدام از افتخارات پرسپوليس سهمي نداشته اما كريمي بر خلاف او زماني كه مي توانست در بهترين تيم هاي جهان بازي كند پرسپوليس را انتخاب كرد! (پيدا كنيد ارتباط جمله اول و دوم را). سخن خود به قدر كافي گويا است و احتياجي به توضيح اضافه نيست تنها نياز به كمي مهارت در سرچ و تايپ كلمات پرسپوليس+دايي+جام در گوگل هست!

رهبري فرد گفته رويانيان بايد به سابقه دايي نگاه مي كرد كه دو سال راه آهن را كانديداي سقوط كرده و نبايد او را به پرسپوليس مي آورد. آقا بهروز درباره رتبه 11 فصل جاري راه آهن نظري ندارد؟ راه آهني كه سال گذشته دو هفته قبل از آغاز ليگ بسته شد براي اولين بار در تاريخ ليگ روي رتبه تك رقمي 8 ايستاد ،‌ هشتمي در ليگ 18 تيمي كانديداي سقوط به كجاست؟

رهبري فرد گفته دايي كريمي و كاظميان و قاضي را نخواست اما كفشگري را گرفت كه تلفظ اسمش سخت است! اين يكي ديگر آخرش است. نهايت به روز بودن استاد در اين جمله پنهان است كه زمان دقيق جدايي كاظميان در نيم فصل ليگ قبل را به خاطر ندارد و اينكه متعلق به تصميمات كدام مربي است. ابعاد فني اعجاب انگيز جمله هم به كنار ،‌ مثلا اينكه پرسپوليس با يك لشكر وينگر چپ و راست چه احتياجي به كاظميان رو به اتمام داشت جوابش فقط در جيب هاي منتقد هميشه در صحنه پيدا مي شود. بهروزخان كه از خريد هاي دايي انتقاد و از سرمربي گري استيلي و درخشان حمايت مي كند گويا سقوط شاهين و ليست خريد كذايي استيلي با اسامي درخشاني چون ممدوتال ، معمارزاده و... را فراموش كرده است. شما كه اين بازيكنان را در حد پرسپوليس نمي دانيد از درخواست كادرفني براي جذب آندو ،‌ نكونام ،‌حدادي فر ،‌ دهنوي و... و مذاكرات بعضا بي نتيجه با آنان كوچكترين اطلاعي نداريد؟ ما كه مشكلي با تلفظ اسم كفشگري نداشتيم اما براي پيدا كردن آمار 30 بازي ملي شما پيش از ورود به پرسپوليس كه آن را لازمه پوشيدن پيراهن اين تيم مي دانيد كلي به دردسر افتاديم!

سلطان گل و شيريني قرمزها و نماد سازش كاري براي حفظ منافع در دوران بازيگري در خط آخر صحبت هايش تير آخر را از همين اول زده و ناكامي پرسپوليس در انتهاي فصل را پيشگويي كرده است. ادعايي در هفته پنجم كه وقتي آن را در كنار رفتار و گفتار پيشكسوتان و قديمي هاي تيم رقيب مي گذاريم بيشتر از قبل حسرت مي خوريم كه چرا ما بايد در ازاي داشتن گذشته اي پرافتخار و نام هاي بزرگ ،‌ امروز فشار اين همه منتقد مدعي را روي دوش هاي خود تحمل كنيم. امثال منصوريان و زرينچه با وجود اينكه هيچ سمتي در استقلال ندارند براي راضي كردن آندو و نكونام به استقلالي ماندن از كوچكترين دقايق استراحت بازي نمادين ملي استفاده مي كنند اما ياغي هاي سابق پرسپوليس كه كارنامه كاملا روشني هم در اين تيم نداشته اند از هيچ فرصتي براي تضعيف اين نام قرمز فروگذاري نمي كنند.

پرسپوليس اگر خوب نتيجه نمي گيرد و اشكالات فراواني دارد ( كه دارد) بهتر است افراد خوشنام تر و منتقدان دلسوزتر در صف برشمردن ايرادات آن قرار بگيرند تا با اظهارات جهت دار و دلايل خنده دار موجبات شادي دوست و دشمن را فراهم نكنند و گرهي از كار اين تيم باز كنند.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم دربی پرسپولیس با اس دق لال افتاد 15 شهریور خواهشا تا بعد دربی بی خیال انتقاد بشید هر چند که من واقعا حرفهاتون رو قبول دارم اما الان دیگه زمان انتقاد نیست خواهشا حمایت تا بعد دربی

فقط کاش دربی 16 شهریور بود تا یک روز باشکوه دیگه برای کیسه کشها درست می کردیم.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
دستت درد نکنه اسطوره بازم مصاحبه کن علیه تیم چون به هدفت رسیدی و تماشاگران تیم رقیب صدات کردند برو خوش باش

مهم شخص نیست مهم نام پرسپولیسه که برای همیشه می ماند آقای کریمی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونا هرقد دلشون میخواد میتونن صداش کنن مطمئن باش پرسپولیسیا امسال صداش نمیکنن ..

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم دربی پرسپولیس با اس دق لال افتاد 15 شهریور خواهشا تا بعد دربی بی خیال انتقاد بشید هر چند که من واقعا حرفهاتون رو قبول دارم اما الان دیگه زمان انتقاد نیست خواهشا حمایت تا بعد دربی

فقط کاش دربی 16 شهریور بود تا یک روز باشکوه دیگه برای کیسه کشها درست می کردیم.
مرسی اصغر جان. این بهترین پیشنهادی هست که دادی. بیایید حمایت کنیم تا تیم در مقابل رقیب دیرینه پیروز باشه.
خدائیش امروز هم راه آهن تقریبا" ته جدولی در نیمه ی دوم استقلال رو اسیر کرده بود و اگه باخت فقط به کارهای
بعضی از بازیکنان بزرگ استقلال باخت.
ما می تونیم. بیایید متحد باشیم و به جای اینکه با اعصاب همدیگه بازی کنیم، از تیممون حمایت کنیم

....................... دم همه ی پرسپولیسی های با تعصب گرم ...........................

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی اصغر جان. این بهترین پیشنهادی هست که دادی. بیایید حمایت کنیم تا تیم در مقابل رقیب دیرینه پیروز باشه.
خدائیش امروز هم راه آهن تقریبا" ته جدولی در نیمه ی دوم استقلال رو اسیر کرده بود و اگه باخت فقط به کارهای
بعضی از بازیکنان بزرگ استقلال باخت.
ما می تونیم. بیایید متحد باشیم و به جای اینکه با اعصاب همدیگه بازی کنیم، از تیممون حمایت کنیم

....................... دم همه ی پرسپولیسی های با تعصب گرم ...........................

ممنون داداش تیم پرسپولیس امسال با این بازیکنهای جوان خوب کار کرده تقریبا فقط تو فاز حمله مشکل داره که اگه بتونند خلعتبری رو جذب کنند حل میشه
پرسپولیس اگه بتونه فولاد و اس دق لال رو بزنه بهتون قول میدم به صدر جدول برسه