نرم افزارهای آندروید فقط در این تاپیک

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
[h=1]بروزرسانی اپلیکیشن جیمیل برای آندروید[/h]اپلیکیشن جیمیل در میان اپلیکیشن های آندروید از محبوبیت خاصی برخوردار است، تعداد دانلود و توجه کاربران به این اپلیکیشن تاییدی برای این موضوع است. اما با خبر باشید که جیمیل بروزرسانی جدیدی را برای نسخه آندروید ارائه داده است. اما جالب است هیچ جزییاتی از تغییرات بوجود آمده در نسخه جدید ۴٫۳٫۱ ارائه نشده است. ممکن است، سرعت بالاتر و دسترسی مناسب تری را تجربه کنید. بهرحال این یک بروزرسانی است و شما هم می توانید انرا دانلود کنید و تجربه خود را اعلام کنید.
بروزرسانی نسخه ۴٫۳٫۱ جیمیل آندروید
دانلود از بازارآندرویددانلود از گوگل پلیمنبع خبر: androidcentralترجمه و ویراستاری پارسی: بازارمازار

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از تایپیک مفید و عالی که ایجاد شده..
من واسه برقراری تماس رایگان نیاز به یک نرم افزاری دارم که روی 2.1 نصب بشه و مکالمه کیفیت داشته باشه..
قبلا وایبر استفاده می کردم ولی متاسفانه الان به هیچ عنوان کد فعال سازی بهم نداد!!!!!!!!!1
ممنون میشم اگر جز tango-line نرم افزار دیگه ای هستش بهم معرفی کنین..:gol::gol::gol:

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
ممنون از تایپیک مفید و عالی که ایجاد شده..
من واسه برقراری تماس رایگان نیاز به یک نرم افزاری دارم که روی 2.1 نصب بشه و مکالمه کیفیت داشته باشه..
قبلا وایبر استفاده می کردم ولی متاسفانه الان به هیچ عنوان کد فعال سازی بهم نداد!!!!!!!!!1
ممنون میشم اگر جز tango-line نرم افزار دیگه ای هستش بهم معرفی کنین..:gol::gol::gol:

وایبر رو هر چند وقت یه بار استفاده کن، درست میشه...
از اینها هم میتونی استفاده کنی:
ChatON
WhatsApp
Nimbuzz
Kakaotalk

به غیر از Skype, بقیه رو امتحان کردم و بعد از وایبر، WhatsApp هم پرطرفدارتر از بقیه هست و هم کیفیتش بهتره.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
وایبر رو هر چند وقت یه بار استفاده کن، درست میشه...
از اینها هم میتونی استفاده کنی:
ChatON
WhatsApp
Nimbuzz
Kakaotalk

به غیر از Skype, بقیه رو امتحان کردم و بعد از وایبر، WhatsApp هم پرطرفدارتر از بقیه هست و هم کیفیتش بهتره.
ممنون از راهنمایی کاملتون..
اگه گوشیم دوربین ثانویه نداشته باشه نرم افزاری مثل اسکایپ یا تانگو نمیتونم استفاده کنم؟به طور کلی میپرسم یعنی با ورژن جدید اسکایپ تماس صوتی هم این نوع گوشی ساپورت نمی کنه ؟

Checkmate

کاربر ممتاز
ممنون از راهنمایی کاملتون..
اگه گوشیم دوربین ثانویه نداشته باشه نرم افزاری مثل اسکایپ یا تانگو نمیتونم استفاده کنم؟به طور کلی میپرسم یعنی با ورژن جدید اسکایپ تماس صوتی هم این نوع گوشی ساپورت نمی کنه ؟

خب همونطور که عرض کردم من اسکایپ رو استفاده نکردم. تا حالا هم تجربه استفاده از ویدیو چت رو با دستگاه اندرویدم نداشتم ولی منطقیش این هست که نتونید استفاده کنید هرچند مطمئن نیستم...
نرم افزارهایی هم که گفتم رو میتونی از اَپ استور بازار دانلود کنی.

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
سیستم عامل تلفن همراهتان WeChat و Nimbuzz را پشتیبانی می کند!؟

سیستم عامل تلفن همراهتان WeChat و Nimbuzz را پشتیبانی می کند!؟

بعد از اینکه اپلیکیشن وایبر برای کاربران ایرانی با اختلال مواجه شد و اپلیکیشن ارسال پیام کوتاه واتس اپ نیز با قطعی زیاد همراه شد. کاربران به دنبال یافتن راه کارهای مناسب تر برای پوشش این مشکل پرداخته اند، چرا که بعد از اینکه شما با تلفن همراه هوشمندتان توانسته اید تماس رایگان و پیام کوتاه رایگان را تجربه کنید، از دست دادن آن برای کاربر خیلی سخت خواهد بود.در همین بلاگ با پست هایی چون “پیام رسان های رایگان سیمبین و نوکیا” سعی کردیم در زمانی که کاربران آندروید و اپل به راحتی با وایبر و واتس اپ کار می کردند راهکاری مناسب ارائه دهیم. اما امروز اپلیکیشن های تست شده و مناسبی را معرفی خواهیم کرد که سیستم عامل های مختلف تلفن همراه هوشمند از سیمبین تا iOS اپل را بدون هیچ مشکلی پشتیبانی می نمایند. ۱٫ WeChat
اپلیکیشن کاربردی WeChat
این اپلیکیشن امکان ارسال پیام نوشتاری، تماس صوتی و تماس تصویری را برای کاربر به همراه خواهد داشت. فعالسازی آن نیز مشابه وایبر و با وارد کردن شماره تلفن همراه می باشد که پس از دریافت پیاک کوتاه حاوی کد فعالسازی قادر به استفاده از این اپلیکیشن خواهید بود. دانلود WeChat برای اپل - iOS ورژن ۴٫۳ و بالاتردانلود Wechat برای آندرویدلینک بازار آندروید دانلود Wechat برای سیمبین – سیمبین کیبوردسیمبین لمسی دانلود Wechat برای ویندوز موبایل – ویندوز موبایل ۷٫۵ و ۸ دانلود Wechat برای بلک بری - سیستم عامل با ورژن های ۵-۶-۷ ۲٫ Nimbuzz
Nimbuzz اپلیکیشنی کاربردی جایگزینی برای وایبر
این اپلیکیشن کابردی نیز از طریق کلیه سیستم عامل های تلفن های همراه هوشمند پشتیبانی می گردد. علاوه بر امکان تماس صوتی و ارسال پیام نوشتاری، قابلیت ارسال پیغام صوتی را نیز برای شما فراهم می سازد. طریقه فعالسازی نیز از طریق ساخت آی دی می باشد. دانلود Nimbuzz آیفون - پشتیبانی از iOS 4.3 وبالاتردانلود Nimbuzz آندروید - دانلود از بازار آندرویددانلود Nimbuzz سیمبیندانلود Nimbuzz ویندوز موبایل - پشتیبانی ویندوز موبایل ۷٫۵ و ۸دانلود Nimbuzz بلک بری - پشتیبانی از ورژن سیستم عامل ۴٫۵٫۰ و بالاترمنابع: WeChatNimbuzz

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال

سوال

با سلام خدمت دوستان.
میخواستم بپرسم که برای رفتن به فیس بوک با موبایل Galaxy به چه نرم افزاری احتیاج است؟دوستان چطوری و با چه نرم افزاری موفق به رفتن میشوند؟

Checkmate

کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان.میخواستم بپرسم که برای رفتن به فیس بوک با موبایل Galaxy به چه نرم افزاری احتیاج است؟دوستان چطوری و با چه نرم افزاری موفق به رفتن میشوند؟
اگر گوشی شما روت شده، نرم افزار های استفاده از س.ا.ک.س هست. اگر روت نشده میتونید از V*P*N استفاده کنید.از UC Browser و Mini opera هم میتونید استفاده کنید.

mansoorreza

عضو جدید
با سلام میخواستم ببینم گوشیهای چینی با اندروید 4.0.4 و 4.1.1 رو چجوری میشه روت کرد ممنون

linktaz

کاربر بیش فعال
سلام
بچه ها يه نرم افزار ميخوام كه فايل هاي اكسس رو بتونم توي اندرويد باز كنم ،چيزي سراغ داريد؟
هرچي از نت دانلود كردم فقط اكسل و ورد و پاورپوينته!

مرسي

Empire Neama

عضو جدید
Sim Card Manager

Sim Card Manager

سلام
این هم یک برنامه خوب برای کنترل و مدیریت اطلاعات روی سیم کارت :smile:

پیوست ها

• SIM_Card_Manager_v1.3.3].rar
    40 کیلوبایت · بازدیدها: 0

morad009

عضو
سلام
گوشی من live with siny ericson هست.بعضی اوقات موقع صحبت کردن بر اثر تماس صورتم با صفحه(که البته بعد از روشن شدن صفحه) به دکمه های قطع مکالمه یا بلند گو یا اون دو تا دکمه دیگه میخوره و برام مشکل ایجاد میکنه.میخواستم نمیشه اون دکمه های لمسی صفحه رو عوض کرد و با دکمه های فشاری تماس رو قطع کرد.ممنون

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام بر دوستان امیدوارم خوش و سالم باشید

یه نرم افزار پیدا کردم عالیه برای گوشی های اندرویده

اسم برنامش scan to pdf که عکس میگیره با تغییر دادن اون میشه

pdfشون کرد میشه از جزوات عکس گرفت و توی سایت گذاشت

دانلود

dash @li

کاربر بیش فعال
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه برنامه اندروید میخواستم واسه ضبط صدا که در جای شلوغ و پر سر و صدا (مثل یه جای صنعتی) هم بتونه صدا رو ضبط کنه.
میدونید که نرم افزار ضبط صدا فراوونه اما سر در گم شدم و نمیدونم کدوم از همه کیفیت بهتری داره. یکی میخواستم که قوی باشه و کیفیت اون نسبت به بقیه خیلی بهتر باشه.
لطفا راهنمائیم کنید
ممنونم

نرم افزار خیلی خوبیه

دانلودrecordiod با فرمت wav ضبط میکنه

البته دوستان باید توی قسمت تنظیماتش محدودیت ضبط را بی نهایت و فرمت رو مشخص کنین خیلی عالی جواب داده

آخرین ویرایش:

Ssara.

عضو جدید
سلام!!
میتونید برام atlas of human anatomy- frank H.netter
برای اندروید رو پیدا کنید!
من هر چی می گردم رایگان نیست!!

ممنون

Checkmate

کاربر ممتاز
من اندروید ندارم شکر خدا :d

آها! راست میگی! آدمها که البته دو دسته هستن: یا سیستم اندروید دارن، یا سیستم آی.او.اس دارن و دوست دارن بجاش اندروید داشته باشن!

Checkmate

کاربر ممتاز
ولی من داشتم!!! کارم به برنامه فلش تولز و ریختن مجدد رام کشید.

سیستم اندروید هیچ ویروسی نداره. بدافزار (Malware) شاید داشته باشه ولی ویروس شناخته شده تا حالا نداشته. با یه جستجوی ساده توی گوگل هم میتونید به این مطلب برسید.

http://www.digitaltrends.com/mobile/do-you-need-antivirus-on-android/

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سیستم اندروید هیچ ویروسی نداره. بدافزار (Malware) شاید داشته باشه ولی ویروس شناخته شده تا حالا نداشته. با یه جستجوی ساده توی گوگل هم میتونید به این مطلب برسید.

http://www.digitaltrends.com/mobile/do-you-need-antivirus-on-android/
ببین دوست عزیز
در خوبی آندروید شکی نیست, من هم با اینکه علاقه ی زیادی به آیفون دارم اما نمیخوام ازش جانب داری بکنم.
سیستم عامل آندروید یه سیستم عامل متن بازه و هرکسی میتونه اونو مطابق با میل خودش تغییر یا براش برنامه بسازه!
نظارتی روی برنامه های آندرویدی نیست,سیستم عامل ios یه کتابخانه ی کامل به نام app store داره که فقط میتونید نرم افزار های اونجا رو برای گوشیتون دانلود کنید (کار به جیلبریک ندارم)
این کتابخونه بیشتر از 1 میلیارد برنامه داره و تمومشون قبل از قرار گرفته شدن از لحاظر هرگونه فایل مخرب چک میشن. این از این.
در مورد ویروس
در رشته ی کامپیوتر تعریفی که از ویروس داریم , اونو برنامه یا قطعه کدی میشناسیم که وقتی وارد سیستم کامپیوتری شما میشه چه به صورت عمدی و چه به صورت غیر عمدی مطابق میل شما عمل نکنه.
این تعریف ویروسه, حالا انواع ویروس ها مثل :تروجان,ملوار,کرم ها , روت کیت,ادوار و هزاران نوع دیگه نام برد.
خود ویروس یه تعریفه نه یه برنامه ی مخرب.
هر فایلی که توی گوشی شما نتونه کار خودش رو انجام بده و باعث خرابکاری بشه ویروس نامیده میشه!
وقتی شرکت های قدرتمندی مثل eset و kaspersky برای آندروید آنتی ویروس طراحی میکنند پس حتما" یه جای کار میلنگه!
خارج از این بحث هم خیلی از کاربرا تاحالا درگیر بد افزار های آندروید شدن.
پس بهتره منطقی بحث کنیم!

Checkmate

کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز
در خوبی آندروید شکی نیست, من هم با اینکه علاقه ی زیادی به آیفون دارم اما نمیخوام ازش جانب داری بکنم.
سیستم عامل آندروید یه سیستم عامل متن بازه و هرکسی میتونه اونو مطابق با میل خودش تغییر یا براش برنامه بسازه!
نظارتی روی برنامه های آندرویدی نیست,سیستم عامل ios یه کتابخانه ی کامل به نام app store داره که فقط میتونید نرم افزار های اونجا رو برای گوشیتون دانلود کنید (کار به جیلبریک ندارم)
این کتابخونه بیشتر از 1 میلیارد برنامه داره و تمومشون قبل از قرار گرفته شدن از لحاظر هرگونه فایل مخرب چک میشن. این از این.
در مورد ویروس
در رشته ی کامپیوتر تعریفی که از ویروس داریم , اونو برنامه یا قطعه کدی میشناسیم که وقتی وارد سیستم کامپیوتری شما میشه چه به صورت عمدی و چه به صورت غیر عمدی مطابق میل شما عمل نکنه.
این تعریف ویروسه, حالا انواع ویروس ها مثل :تروجان,ملوار,کرم ها , روت کیت,ادوار و هزاران نوع دیگه نام برد.
خود ویروس یه تعریفه نه یه برنامه ی مخرب.
هر فایلی که توی گوشی شما نتونه کار خودش رو انجام بده و باعث خرابکاری بشه ویروس نامیده میشه!
وقتی شرکت های قدرتمندی مثل eset و kaspersky برای آندروید آنتی ویروس طراحی میکنند پس حتما" یه جای کار میلنگه!
خارج از این بحث هم خیلی از کاربرا تاحالا درگیر بد افزار های آندروید شدن.
پس بهتره منطقی بحث کنیم!

اگر منظور شما از طرفداری من از اندروید به خاطر صحبتهایی بود که با کاربر Coraline داشتم که اون برمیگرده به یه موضوع قدیمی بین من و ایشون. اگر نه قطعاً سیستم عامل اندروید هم مثل هر سیستم عامل دیگه ای مشکلات خودش رو داره.
در مورد مطالب دیگه ای که فرمودید هم با احترام به رشته شما که کامپیوتر هست، به نظرم تعریف شما از ویروس با اون چیزی که در عمل هست کاملاً متفاوت هست. با تعریف شما، الان باید قاعدتاً بیش از 75% سیستمهای هوشمند دنیا ویروسی باشند (قبول دارید که 75% کاربرها حرفه ای نیستن؟)
باز هم تاکید میکنم که تا به حال هیچ ویروس شناخته شده ای برای اندروید پیدا نشده و باز هم از پست خودم نقل قول میگیرم که: میتونید با یه جستجوی ساده در گوگل این موضوع رو بررسی کنید. اینکه چرا Kasper و Eset آنتی ویروس (!) تولید کردن هم موضوع خاص خودش رو داره که اگر دوست داشته باشید میشه در موردش صحبت کرد. فقط خیلی خلاصه بگم که اونها Anti-Virus نیستن.
در مورد بدافزار هم که توضیح دادم قطعاً هر سیستمی بدافزار داره. اندروید هم داره. تبلت اندروید خود من هم بهش دچار شده بود ولی بدافزار با ویروس تفاوتهای زیادی داره که قطعاً خود شما بیشتر از من بهش واقف هستی.

تعریف ویروس از دیدگاه مایکروسافت:

?What do computer viruses do

Through the course of using the Internet and your computer, you may have come in to contact with computer viruses. Many computer viruses are stopped before they can start, but there is still an ever growing concern as to what do computer viruses do and the list of common computer virus symptoms. A computer virus might corrupt or delete data on your computer, use your email program to spread itself to other computers, or even erase everything on your hard disk.
Computer viruses are often spread by attachments in email messages or instant messaging messages. That is why it is essential that you never open email attachments unless you know who it's from and you are expecting it.
Viruses can be disguised as attachments of funny images, greeting cards, or audio and video files.