تحلیل عکس مدیریتی

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
خیلی عکس شلوغیه
از طرفی عده ای به توافق رسیده اند و توجه دارند به ساعت یا همون زمان
و از طرفی هم عده ای مشغول به کار خودشون هستن و بدون توجه به زمان زحمت عده ای بر دوش عده ای دیگه افتاده .حالا چگونه زمان می تونه در تقسیم کار عادلانه کمک کنه بیشتر باید فک بشه
شایدم اصلا برداشت من نادر ست باشه و ربطی به زما نداشته باشه

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونایی که به ساعت نگاه میکنن اکثرا از کارشون لذت نمیبرن یا روزای اول کارشونه
اونایی که به ساعت نگاه نمیکنن یعنی اینکه یا عاشق کارشونن و کارشون براشون مهمه یا اینکه انقدر مجبورن کار کنن که وقت استراحت و یا حتی فرصت نگاه کردن به وقت و زمان رو ندارن

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
5نفرشون دارن به ساعت نگاه میکنن 2تا برداشت میشه کرد:
1-زمان براشون مهمه و میخوان حداکثر استفاده از زمان رو بکنن و نمیخوان وقتشون تلف شه...
2-کارمندهایی هستن که صبح رو به ظهر میرسونن و میخوان زود برن خونه و براشون مهم نیست کارچطور پیش میره.
اونایی هم که به ساعت نگاه نمیکنن فقط مشغول کار خودشونن و زمان زیاد براشون مهم نیست
.

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها 2/8 افراد درست کار میکنند:D
که تازه بعضیا نمیذارن همونا هم کار کنن (میزشو داره میکشه که کار نکنه
)
تازه خانوما هم بهتر کار میکنن:w16:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خدمته دوستان عزیزم......
خوب ما اینجا یه بخش اداری داریم....و زمانی رو نشون میده که تو خیلی از ادارات ما تلف میشه...از ساعت 12 و نیم به بعد همه تو ادارات به فکره تموم کردنه کار هستند و خروج....

ولی خوب وظیفه شناس هایی هم تو همه جا هستند که کارشونو تا آخرین دقایق و به خوبی انجام میدن..

فک کنم اون وسطیه مدیره و هر چی به طرفین میره،رتبه اشون پایین میاد،خانم های سمت راست وچپ هم کارمنده جز هستند....

کارمند های جز تا آخروقت کار میکنن ولی مدیر ها....فک کنم در حاله اتلافه ساعت آخره کاری هستند با کش دادنه دست دادن به هم...

خوب من زیاد حرف زدم،مرسی:gol::gol:

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مسئولیت پذیری افراد رو توی محیط کار نشون میده!
و این که بیشتر ماها از رو اجبار کار میکنیم و شغل مورد علاقه امون نیست همون دو،سه نفری که دارن کارشون رو درست انجام میدن شغل مور علاقه خودشون رو پیدا کردن بقیه برای برطرف کردن نیاز مالی شون اون شغل رو تحمل میکنن!

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان مهمترین مسئله ست...
چون تو تصویر بیشتراز کارمندا ساعت به چشم میاد...
هرکسی از زمانش به یه نحوی استفاده میکنه...
در ساعت 12:55 دقیقه یکی به شدت مشغوله کاره...یکی مشغول خوش و بش کردن با دیگری ست...!

samaneh91

عضو جدید
از بین این همه کارمند فقط یکی دوتا شون کار میکنن که البته قسمت زیادی از کار بیهودس
بقیه الافن و منتظرن ساعت کاری تموم شه برن خونه

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر میرسه کسایی که به ساعت نگاه میکنن دوست دارن زودتر وقت بگذره و ساعت کارشون تموم بشه
اما هستند کسانی که تمام وقت خودشون و واسه کاری که انجام میدن میزارن

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسبت خانمهای دارای وجدان کاری در این عکس 2/4 هست و نسبت اقایون دارای وجدان کاری 0/4 میباشد :دی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من احساس میکنم گروهین که همیشه کاراشونو دقیقه نودی انجام میدن و واسه هیچکاری برنامه یا ساعت منظمی ندارن و همه ی کارارو زمان آخر انجام میدن

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
کلا رفتار کارمنداس دیگه
بعضی شون منتظرن وقت تموم بشه
یکی نمیتونه از میزش دل بکنه داره دنبال خودش میکشه
هرکسی فکر خودشه
کسی فکر انجام کارش نیست

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چیزی ک من دیدم : اینکه بیشترین افراد کارهای خود را بر اساس زمان تنظیم میکنن .....
و کسانی ک کار مفید نمیکنن زمان هم واسشون مهم نیست مثل اون 2 خانوم ک پشت میز نشسته

و تو جامعه ی فعلی کسانی ک میخواهند کاری را انجام بدهند (کارمندان ) ب وقت و زمان (مراجعه کننده) احترام نمیزارن ...........................

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ارزش زمان

ارزش زمان

تصور کن برنده یک مسابقه شدی و جایزه ات اینه که بانک هرروز صبح یک حساب برات باز می کنه و توش هشتادوشش هزاروچهارصد دلار پول می گذاره ولی دوتا شرط داره ، یکی اینکه همه پول را باید تا شب خرج کنی، وگرنه هرچی اضافه بیاد ازت پس می گیرند. نمی تونی تقلب کنی و یا پول را به حساب دیگه ای منتقل کنی فقط باید خرجش کنی. هرروز صبح بانک برات یک حساب جدید با همون موجودی باز می کنه ، شرط بعدی اینه که بانک می تونه هروقت بخواد بدون اطلاع قبلی حسابو ببنده و بگه جایزه تموم شد. حالا بگو چه طوری عمل می کنی؟؟ (جواب خودت رو بده و به ادامه متن برو) .
.
.
.
همه ما این حساب جادویی را در اختیار داریم: زمان این حساب با ثانیه ها پر می شه.هرروزکه از خواب بیدار میشیم هشتادوشش هزارو چهارصد ثانیه به ما جایزه میدن و شب که می خوابیم مقداری را که مصرف نکردیم نمیتونیم به روز بعد منتقل کنیم. لحظه هایی که زندگی نکردیم از دستمون رفته. دیروز ناپدید شده. هرروز صبح جادو می شه و هشتادوشش هزاروچهارصد ثانیه به ما میدن. یادت باشه که من و تو فعلا از این نعمت برخورداریم ولی بانک می تونه هروقت بخواد حسابو بدون اطلاع قبلی ببنده. ما به جای استفاده از موجودیمون نشستیم بحث و جدل می کنیم و غصه می خوریم. بیا از زمانی که برامون باقی مونده لذت ببریم

قسمتي از كتاب کاش حقیقت داشت__مارك لوي

قیاسی

عضو جدید
اینکه در یک اداره یا سازمان نسبت دوبه 8 هست یعنی یک اداره 4 برابر نیروی مفیدش نیروی غیر مفید داره که فقط میخان به نوعی حضور داشته باشن و حقوق دریافت کنن و تازه اینکه نمیذارن که اون دوتاهم بازدهی کامل داشته باشن و این یعنی بی عدالتی محض و عدم کارایی یک سازمان و اینکه چقدر اون دوتا مسئولیت پذیرن که اصلن به این 6 نفر مازاد کاری ندارن چه انسان باوجدانی و مسئولیت بپذیرین اون دوتا :eek:

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی حرف توش هست که.....:D
زمان ، همکاری ، مسئولیت.....
ساعت هم داره 1 میشه....ناهار رو زدن و سنگین شدن....حالا وقتِ........:D
دو سه تاشون هم دارن کار میکنن که یحتمل تازه واردن.......:D

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعداد کمی باعلاقه کارمیکنن و ارزش قائلن برای وقت و کارشون
وبقیه میخواد بپیچوننن درواقع منتظرگذرزمانن فقط

SohrabSight

عضو جدید
تفسیر شما از این تصویر چیه؟

عکس شماره 7:

مشاهده پیوست 154036

دقیقا اون کسایی که دارن به ساعت نگاه میکنن (و نشون میدن زمان براشون ارزشمنده) کسایی هستن که درست کار نمیکنن و زمان رو تلف میکنن و بهره وری کمتری نسبت به کسایی دارن که ادعای مدیریت زمان ندارن اما دارن با دلسوزی برای کارشون وقت میذارن

احسان اسدی

عضو جدید
عکش شماره 1:

من رو یاد کتابی به نام دوزخیان روی زمین انداخت
انسانهایی که زیر دست مدیریت استعماری له می شوند و از بین می روند
و راه نجاتی برای آنها وجود ندارد

آخرین ویرایش توسط مدیر: