هشدار

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
نظر کاربران ومخصوصا"مدیران محترم را به این نکته جلب میکنم که پس زمینه سفید رنگ درصفحه مانیتوردر دراز مدت باعث کوررنگی میگردد .باتوجه به تغییرات بسیارجالب وزیبایی که درسایت انجام گرفته که قابل ستایش میباشد . خواهشمنداست به این نکته توجه شود. موفق باشید.:gol:

civil.7

عضو جدید
سلام
نظر کاربران ومخصوصا"مدیران محترم را به این نکته جلب میکنم که پس زمینه سفید رنگ درصفحه مانیتوردر دراز مدت باعث کوررنگی میگردد .باتوجه به تغییرات بسیارجالب وزیبایی که درسایت انجام گرفته که قابل ستایش میباشد . خواهشمنداست به این نکته توجه شود. موفق باشید.:gol:

مرسی از نکته ای که گفتین;)
اما نمیدونم با وجود این همه اعتراض چرا اصلا نظرات بررسی نمیشه
باشگاه هم واقعا نسبت به قبل خلوت تر شده چون بهرحال انتظار میرفت مدیران بیشتر از اینا واسه نظرات احترام قائل باشن
این باشگاه بدون کاربرانش دیگه کارایی نداره
من میگم حالا که با حرف و منطق جوابگو نیستن یه جور دیگه اعتراض کنیم راه زیاده... موافقین؟

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از نکته ای که گفتین;)
اما نمیدونم با وجود این همه اعتراض چرا اصلا نظرات بررسی نمیشه
باشگاه هم واقعا نسبت به قبل خلوت تر شده چون بهرحال انتظار میرفت مدیران بیشتر از اینا واسه نظرات احترام قائل باشن
این باشگاه بدون کاربرانش دیگه کارایی نداره
من میگم حالا که با حرف و منطق جوابگو نیستن یه جور دیگه اعتراض کنیم راه زیاده... موافقین؟

سلام عزیزم امیدوارم حالت خوب باشه . شاید فعلا" که تازه تغییرات اعمال شدن دارن نظرات رو جمع بندی میکنن . یکی ازدلایل خلوتی تالارها شروع سال تحصیلیه البته منم موافقم باشگاه دیگه شوروحال قبل رو متاسفانه نداره یکی ازدلایلش هم شاید تنگ کردن محوطه بین خطوط قرمزه

civil.7

عضو جدید
سلام عزیزم امیدوارم حالت خوب باشه . شاید فعلا" که تازه تغییرات اعمال شدن دارن نظرات رو جمع بندی میکنن . یکی ازدلایل خلوتی تالارها شروع سال تحصیلیه البته منم موافقم باشگاه دیگه شوروحال قبل رو متاسفانه نداره یکی ازدلایلش هم شاید تنگ کردن محوطه بین خطوط قرمزه

بله درست میگی
اما بهتر بود واسه جمع بندی نظرات( اگر که واقعا براشون مهمه ), بعد از اعمال تغییرات مدیران یه تاپیک میزدن واسه نظر سنجی ( من همچین تاپیکی ندیدم )
در هر صورت منم امیدوارم همون چیزی که شما میگی باشه

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام میتونین در تنظیمات style یا تم سایت رو به رنگ بهتر تغییر بدید.

بالا