استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

delpier0

کاربر بیش فعال
:D:D:D:D:D:D:D:D
ای آقا انگار فقط ما این وسط بدبخت بیچاره ایم! ماشالا همه سهمیه دارن! خوب من چطوری با شما رقابت کنم! :D:D:D:D:D
داداش به خدا من اصلا چند وقته حوصله خوندن ندارم . نمیدونی دیگه . وگرنه میخوندم 100% قبول میشدوم - یه وضعیه که بماند ...

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان اینجوری که من از اینترنت آمار گرفتم این شرکت خیلی مشکوک و گمنام است وقتی زنگ زدند منشی آمار نداد گفت من فقط تعیین مصاحبه می کنم . Interview Set
آقاجان من امروز زنگ زدم این شرکته هرچی میگم کار شما چیست هیچ آمار نمی دهند .طرف میگه من تلفن چی ام
یک بار دیگه زنگ زدم یکی برداشت گفت کار ما چند منظوره است.
خالصه طفره میرند میگم نکنه واقعا شرگت هسته امار نمی ده من نمی دونم چی بخونم فیزیک هسته ای ویا مهندسی شیمی خووووووو
سایت راهکار صنایع نوین (انرژی اتم) - بهره وری و بهینه سازی
شرکت راهکار صنایع نوین (انرژی اتمی)

(021) 88008874~5
ایران - تهران - منطقه 06 - کارگر شمالی (امیرآباد) - خ. ابطحی - تقاطع فجر دوم - خ. 21 - پ.
37
این آدرس رو از کتب اول گرفتم
ولی با آدرسی که به من دادند 4 عدد در پلاکش تفاوت دارد
اینم متن قعطنامه سازمان ملل در مورد این شرکت خوووووووووووووووووو
متن کامل قطعنامه جدید شورای امنیت علیه ایران

این چهارمین قطعنامه حاوی تحریم شورای امنیت علیه ایران است
شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه جدیدی علیه ایران تصویب کرد که تحریم ها علیه این کشور را تشدید می کند.
این قطعنامه در روز چهارشنبه ۱۹ خرداد (۹ ژوئن) با ۱۲ رأی به تصویب رسید.

• از دولت ها می خواهد تمام محموله های هوایی و دریایی که به ایران فرستاده می شود یا از آن خارج می شود را در فرودگاه ها، بنادر و آب های قلمروی خود در صورتی که بر این باور باشند که آن محموله ها حاوی مواد اتمی، موشکی یا نظامی ممنوع اعلام شده است، بازرسی کنند.
• به کشورها اجازه می دهد محموله های دریایی ایران را بر اساس قوانین بین المللی در آب های آزاد بازرسی، توقیف و حتی در صورت لزوم نابود کنند.
• به کشورها اجازه می دهد از تامین سوخت یا ارائه خدمات دیگر به کشتی های ایران یا کشتی های خارجی حامل محموله های "غیرقانونی" ایران خودداری کنند.
• از کشورها می خواهد "مراقب" مبادلات مالی اشخاص یا شرکت ها با افراد و کمپانی های ایرانی از جمله شرکت های وابسته به سپاه پاسداران یا خطوط کشتیرانی ایران باشند.
• از کشورها می خواهد "مراقب" مبادلات مالی بانک های ایرانی از جمله بانک مرکزی این کشور باشند تا از مبادلاتی که مربوط به فعالیت های اتمی حساس ایران یا سیستم های پرتاب کلاهک های هسته ای این کشور می شود، جلوگیری کنند.
• از کشورها می خواهد که با اتخاذ تدابیر لازم از افتتاح شعبه ها و نمایندگی های بانک های ایران در قلمروی خود در صورتی که معتقدند چنین شعبی با فعالیت های اتمی ایران ارتباط دارند، جلوگیری کنند.
نهادها
• 1) گروه صنعتی امین : این نهاد در پی تولید دستگاه کنترل دما با قابلیت کاربرد در تحقیقات هسته ای و مراکز تولید و عملیات این پژوهش ها است. این گروه وابسته به سازمان صنایع دفاع جمهوری اسلامی ایران است که در قطعنامه 1737 شورای امنیت سازمان ملل متحد در سال 2006 نیزمورد اشاره و تأکید قرار گرفته بود.
• آدرس: صندوق پستی 91735-549 مجتمع صنعتی امین –
• مشهد – ایران
• شهرک سیدی- جاده خلج- کوچه سیدی- مجتمع کاوه
• A.K.A گروه صنعتی امین

2) گروه صنعتی آرمامنت: تولید کننده و ارائه خدمات ِ پشتیبانی جنگ افزارها و سلاح های سبک شامل تفنگ های با کالیبر متوسط و بزرگ. این گروه غالب تکنولوژی ها و خدمات مربوطه را از طریق گروه صنعتی حدید ارائه و عرضه می کند.
• آدرس: صندوق پستی 19585/777
• تهران- ایران
• کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج-
• خیابان سپاه اسلام- کوچه پاسداران

• 3) موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی: این مرکز تحت نظر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اداره می شود. این وزارتخانه بر کلیه فعالیت های تحقیق و توسعه، تولید، تهیه و نگهداری و صادرات صنایع نظامی ایران نظارت عالیه دارد.
• آدرس: صندوق پستی 19585/777
• تهران- ایران
• خیابان پاسداران

• 4) شرکت بین المللی دوستان: این شرکت مسئول تأمین تدارکات، تجهیزات و خدمات مرتبط با برنامه موشکهای بالستیک یا دوربرد است.

• 5) صنایع فراسخت: این گروه صنعتی توسط سازمان صنایع هوایی ایران اداره و کنترل می شود. سازمان صنایع هوایی ایران نیز به نوبه خود زیر نظر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی فعالیت می کند.
• آدرس: صندوق پستی صندوق پستی 83145-311
• ایران- اصفهان
• شاهین شهر- کیلومتر 28 اتوبان اصفهان- تهران

• 6) بانک صادرا ت شرق P.L.C. FIRST EAST EXPORT BANKاین بانک توسط بانک ملت ایران در مالزی پایه گذاری و توسعه داده شده است و در طی 7 سال گذشته صدها میلیون دلار عملیات بانکی مربوط به فعالیت های هسته ای و موشک های دوربرد ایران را انجام داده است.
• آدرس: مالزی- پارک صنعتی لابوآن
• شماره 10-B1- ساختمان مرکزی87000 WP لابوان خیابان مردکا (استقلال)
• شماره ثبت بازرگانی: IL06889

• 7) شرکت ابزار برشی کاوه: این شرکت توسط سازمان صنایع دفاع اداره و کنترل می شود.
• آدرس: مشهد – ایران
• صندوق پستی: 91735-549 کیلومتر 4 جاده خلج -شهرک سیدی- انتهای کوچه سیدی شماره 91638

• 8) صنایع شهید بابایی: این مجموعه صنعتی تحت نظر گروه صنعتی شهید احمد کاظمی ( سازمان صنایع دفاع هوایی موشکی سابق وابسته به سازمان هوا-فضای وزارت دفاع جمهوری اسلامی). سازمان هوا-فضای وزارت دفاع جمهوری اسلامی اداره کننده گروه صنعتی شهید همت و گروه صنعتی شهید باکری است که این هردو در قطعنامه ی 1737 سال 2006 نیزمورد اشاره و تأکید قرار گرفته بود
• آدرس: تهران- ایران صندوق پستی -7616535
• تهران 16548
• بزرگراه امام علی، پارچین

• 9) دانشگاه صنعتی مالک اشتر: این دانشگاه تحت نظر موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است و شامل گروه تحقیقاتی فیزیک است که پیش از آن تحت نظر مرکز تحقیقات فیزیک اداره می شد. مقامات جمهوری اسلامی، تا به حال به ناظرین سازمان بین المللی انرژی اتمی اجازه مصاحبه با کارکنان یا بررسی مدارک این دانشگاه را، به منظور روشن شدن نکات مبهم برنامه اتمی ایران نداده است.
• آدرس: تهران- ایران
• تهران، تقاطع بزرگراه امام علی و شهید بابایی

• 10) وزارت دفاع و پشتیبانی صادرات نیروهای مسلح: این سازمان مسئولیت و اختیار بازاریابی و فروش تجهیزات نظامی تولید شده ی ایران را به مشتریان خود در سراسر جهان دارد. هرگونه فروش و صادرات فن آوری نظامی ایران به موجب قطعنامه 1747 سال2007 شورای امنیت سازمان ملل متحد ممنوع اعلام شده است.
آدرس: تهران- ایران
• صندوق پستی 16315-189
• غرب خیابان دبستان- منطقه عباس آباد

• 11) ماشین آلات سازی میزان: این نهاد صنعتی توسط گروه صنعتی شهید همت اداره و کنترل می شود.
• آدرس: تهران- ایران
• صندوق پستی 365-16595
• گروه صنعتی امین A.K.A.:3MG

12) شرکت راهکار صنایع نوین : طراح و سازنده قطعات و سازه های IR-40 راکتورهای آب سنگین در اراک است.
• آدرس: اراک- ایران
• شرکت راهکار، صنایع راهکار، راهکار صنایع نوین

آخرین ویرایش:

hadishs

عضو جدید
داداش به خدا من اصلا چند وقته حوصله خوندن ندارم . نمیدونی دیگه . وگرنه میخوندم 100% قبول میشدوم - یه وضعیه که بماند ...

داداش به خدا من امروز یه کلمه هم نخوندم! میدونم اگه نخونم بدبخت میشم و باید هزارجور سرکوفت بخورم! بازم انگار نه انگار دارم سریال نگاه میکنم! البته واسه زبانم خوب میشه . لول.
ولی باید بخونیم. شما هم که سهمیه داری کارت خیلی راحت تره. بخون که ایشالا با هم بریم واسه آموزشی :)

hadishs

عضو جدید
آقاجان من امروز زنگ زدم این شرکته هرچی میگم کار شما چیست هیچ آمار نمی دهند .طرف میگه من تلفن چی ام
یک بار دیگه زنگ زدم یکی برداشت گفت کار ما چند منظوره است.
خالصه طفره میرند میگم نکنه واقعا شرگت هسته امار نمی ده من نمی دونم چی بخونم فیزیک هسته ای ویا مهندسی شیمی خووووووووووووووووووووووووووو
سایت راهکار صنایع نوین (انرژی اتم) - بهره وری و بهینه سازی

خوب داداش مصاحبه رو برو اگه بعدا نخواستی نرو سرکار. همونجا که ازت تعهدنامه نمیگیرن.
اگه هم نگران چیزایی هستی که میخوان بپرسن، فقط همون چیزایی رو که برای مصاحبه گاز قراره آماده کنی بخون. هم واسه گاز آماده میشی هم شاید از همونا پرسیدن! حتی اگه هم کارشون در مورد انرژی هسته ای باشه باز هم همون سوالات مربوط به مهندس شیمی رو باید ازت بپرسن.

delpier0

کاربر بیش فعال
داداش به خدا من امروز یه کلمه هم نخوندم! میدونم اگه نخونم بدبخت میشم و باید هزارجور سرکوفت بخورم! بازم انگار نه انگار دارم سریال نگاه میکنم! البته واسه زبانم خوب میشه . لول.
ولی باید بخونیم. شما هم که سهمیه داری کارت خیلی راحت تره. بخون که ایشالا با هم بریم واسه آموزشی :)

داداش واقعا یوونتوسی هستی . درود بر شرفت . داداش من نمیدونم چرا ولی امیدم خیلی کم هست - یه حسی بهم میگه حتی اگه مصاحبه هم قبول بشم باز استخدام نمیشم چون خیلی بهتر از من هست .
دیگه قبول هم نشم معلوم نیست چی پیش بیاد شاید برم دیگه تو آژانس کار کنم قید درس و همه چیو بزنم . شایدم رفتم تو کوه و بیابون یه چادر زدم همونجا زندگی جدیدی شروع کردم . ببینیم خدا چی میخواد ما که دیگه اختیار زندگیمون از دستمون رفته :biggrin::cry:

delpier0

کاربر بیش فعال
خوب داداش مصاحبه رو برو اگه بعدا نخواستی نرو سرکار. همونجا که ازت تعهدنامه نمیگیرن.
اگه هم نگران چیزایی هستی که میخوان بپرسن، فقط همون چیزایی رو که برای مصاحبه گاز قراره آماده کنی بخون. هم واسه گاز آماده میشی هم شاید از همونا پرسیدن! حتی اگه هم کارشون در مورد انرژی هسته ای باشه باز هم همون سوالات مربوط به مهندس شیمی رو باید ازت بپرسن.

داداش نگفتی با کی رفتی کجا ؟ یکم تعریف کن حال و هوامون عوض بشه :d:

alexmorgan

کاربر بیش فعال
راستی داداش تو مدارک مورد نیاز نوشته باید کروکی 7 نفر رو ببری! یکیشون از همکارای سابقت باید باشه. من که سابقه کار ندارم چی کار باید بکنم؟

سلام
6 نفر از 7 تا کافی باید باشه، منطقا سابقه کار نباشه معرفی هم نیس،
از بچه ها کسی اطلاعات بیشتری اگه داره، لطفا راهنمایی کنه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
delpier جون با یه بدبختی رفتیم سیتی سنتر اصفهان یکم لباس خریدم و بعدم یکم .... :redface: حالا اینارو ولش کن بزار براتون یکم شفاف سازی کنم برادران:
فرزند کارکنان 20 درصد فقط توی کتبی اعمال شده و تمام اینو تو خوده صفحه ثبت نام تو دفترچه قید کرده بود همون روزه اول! یعنی یکی از 100 شده 20 نتیجه میشه 24 از 100 !! اصلا حساب نکنی سنگین تری داداش ! خاک بر سرشون بخدا ! قبلا قانون بود که یکی از فرزند کارکنان بدون ازمون میتونه وارد شرکت بشه اما دیگه برش داشتن حتی نامردا بمون سهمیه هم ندادن اما یه امتیاز ناچیز تو کتبی دادن فقط ! فرزند جانباز بالای 25 درصد و شهید بدووووون آزمون کتبی وارده مصاحبه میشن اینو تو دفترچه زده بود.
راستی delpier و hadish شمارتون رو بزارین هرکی انشالا بش زنگ زدن به بقیه خبر بده چون معلوم نیست کی زنگ میزنن و بهتره به هم خبر رسانی کنیم تا تکلیفمون معلوم بشه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله فرزند کارکنان 20 درصد امتیاز دارن یعنی هر مقداری که بزنن (مثلا 60) 20 درصد اون مقدار (یعنی 20 درصد 60٪ که میشه 12٪) بهش اضافه میشه (یعنی میشه 60+12=72)
البته با اینکه اسمش اینه که فرزندان کارکنان انقدر امتیاز دارن اما من ندیدم کسی پدرش شرکتی باشه و آزمون رو قبول نشده باشه. (حداقل توی رشته مهندسی شیمی که اینجوریه)
من هم پدرم شرکتیه اما باید با انصاف به قضایا نگاه کرد دیگه ;)
چرا دوستمون یه مورد براتون گفتن . ازمون لاوان هم من امتیاز شرکتی داشتم اما قبول نشدم چند ماه پیش! ربطی نداره چون باید ازمون رو خوب داده باشی

delpier0

کاربر بیش فعال
delpier جون با یه بدبختی رفتیم سیتی سنتر اصفهان یکم لباس خریدم و بعدم یکم .... :redface: حالا اینارو ولش کن بزار براتون یکم شفاف سازی کنم برادران:
فرزند کارکنان 20 درصد فقط توی کتبی اعمال شده و تمام اینو تو خوده صفحه ثبت نام تو دفترچه قید کرده بود همون روزه اول! یعنی یکی از 100 شده 20 نتیجه میشه 24 از 100 !! اصلا حساب نکنی سنگین تری داداش ! خاک بر سرشون بخدا ! قبلا قانون بود که یکی از فرزند کارکنان بدون ازمون میتونه وارد شرکت بشه اما دیگه برش داشتن حتی نامردا بمون سهمیه هم ندادن اما یه امتیاز ناچیز تو کتبی دادن فقط ! فرزند جانباز بالای 25 درصد و شهید بدووووون آزمون کتبی وارده مصاحبه میشن اینو تو دفترچه زده بود.
راستی delpier و hadish شمارتون رو بزارین هرکی انشالا بش زنگ زدن به بقیه خبر بده چون معلوم نیست کی زنگ میزنن و بهتره به هم خبر رسانی کنیم تا تکلیفمون معلوم بشه

به نظر من فرزندان شهدا باید سهمیه داشته باشن حتی بدون ازمون هم برن تو عب نداره . با اینکه خودمون تو خانوادمون حتی 1 شهید هم نداریم ولی به هر حال اونا فکر میکنم حقشون هست .

وحیدعبدی

عضو جدید
چرا دوستمون یه مورد براتون گفتن . ازمون لاوان هم من امتیاز شرکتی داشتم اما قبول نشدم چند ماه پیش! ربطی نداره چون باید ازمون رو خوب داده باشی
خب آخه یکی از دوستان من که پدرش شرکتی هم هست اصلا واسه آزمون آماده نبود و بعد آزمون هم گفت که خوب نداده اما کتبی رو قبول شد و اونطرف یکی از دوستام که کتبی همون لاوانی که شما قبول نشدی رو قبول شده بود اما مصاحبه ردش کردن و رتبه ارشدش هم زیر 1000 شد اما کتبی گاز رو قبول نشد! حالا به نظر شما قضیه یه کم بو دار نیست؟
راستی این دوستم که قبول نشده هیچ سهمیه ای هم نداشت

hadishs

عضو جدید

شمارمو الان برات تو پیام خصوصی میفرستم داداش. البته اگه خبری هم باشه همینجا هم میزارم :)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمارمو الان برات تو پیام خصوصی میفرستم داداش. البته اگه خبری هم باشه همینجا هم میزارم :)
خب ببین هادی اینا اگه خبر بدن 5 ماه دیگه میشه من که هر روز نمیام تو سایت ! اصلا شاید دیگه نیام هیچ وقت ! پس بهم خبر بدیم بد نیست. شایدم یک ماه دیگه به تو زنگ زدن اما من نه . خب بم بگو تا من بیچاره تا 6 ماه تو کف و منتظر نباشم الکی.
راستی شمارت رو به delpeir هم بده داداش

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سریال چی میبینی؟ فیلم life of pie هم ببین 4 تا جایگزه اسکار برد لامصب ! خداست !

hadishs

عضو جدید
سریال چی میبینی؟ فیلم life of pie هم ببین 4 تا جایگزه اسکار برد لامصب ! خداست !

هر وقت خبری شد حتما بهت خبر میدم.

سریال game of thrones رو که خیلی دوست دارم. از بس ازش خوشم اومد رفتم کتاب انگلیسیش رو خوندم :D
اما خوب هفته ای یه قسمتش میاد.
الان دارم friends رو میبینم. یکم قدیمیه اما خیلی باحاله. 10 فصل 24 قسمتی و هر قسمت 25 دقیقه. من الان فصل 9 رو دارم میبینم.
life of pie رو از داستانش زیاد خوشم نیومد. اما حتما میبینمش.

Yadavaran

عضو جدید
جذب در شرکت گاز خووووووووووووووو

تاکيد مدير ديسپچينگ شرکت ملي گاز ايران بر جذب نيروي انساني کارآمد در راستاي تحقق اهداف سند چشم انداز مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران بر جذب نیروی انسانی کارآمد در راستای تحقق اهداف سند چشم انداز تاکید نمود و گفت: در آینده نه چندان دور تعداد زیادی از نیروهای فعال در پالایشگاه های گاز به جهت خاتمه خدمت از چرخه خارج خواهند شد از این رو جایگزین کردن نیروهای جدید و متخصص در این چرخه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظر تربتی در حاشیه دومین همایش تولید پایدار گاز طبیعی با بیان اینکه تولید گاز در افق ١٤٠٤ به ٥٠٠ میلیارد مترمکعب خواهد رسید، اظهار داشت: به منظور تحقق اهداف پیش بینی شده در سند چشم انداز ١٤٠٤، بایستی بر روی جذب نیرو و آموزش های کاربردی و تخصصی آنها اقدام های جدی و عاجل تری صورت گیرد تا در آینده با چالشی به عنوان کمبود نیرو مواجه نباشیم.

Yadavaran

عضو جدید

تاکيد مدير ديسپچينگ شرکت ملي گاز ايران بر جذب نيروي انساني کارآمد در راستاي تحقق اهداف سند چشم انداز

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران بر جذب نیروی انسانی کارآمد در راستای تحقق اهداف سند چشم انداز تاکید نمود و گفت: در آینده نه چندان دور تعداد زیادی از نیروهای فعال در پالایشگاه های گاز به جهت خاتمه خدمت از چرخه خارج خواهند شد از این رو جایگزین کردن نیروهای جدید و متخصص در این چرخه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظر تربتی در حاشیه دومین همایش تولید پایدار گاز طبیعی با بیان اینکه تولید گاز در افق ١٤٠٤ به ٥٠٠ میلیارد مترمکعب خواهد رسید، اظهار داشت: به منظور تحقق اهداف پیش بینی شده در سند چشم انداز ١٤٠٤، بایستی بر روی جذب نیرو و آموزش های کاربردی و تخصصی آنها اقدام های جدی و عاجل تری صورت گیرد تا در آینده با چالشی به عنوان کمبود نیرو مواجه نباشیم.

http://www.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=111816&LnkIdn=127580

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت خبری شد حتما بهت خبر میدم.

سریال game of thrones رو که خیلی دوست دارم. از بس ازش خوشم اومد رفتم کتاب انگلیسیش رو خوندم :D
اما خوب هفته ای یه قسمتش میاد.
الان دارم friends رو میبینم. یکم قدیمیه اما خیلی باحاله. 10 فصل 24 قسمتی و هر قسمت 25 دقیقه. من الان فصل 9 رو دارم میبینم.
life of pie رو از داستانش زیاد خوشم نیومد. اما حتما میبینمش.
الان تاپیک کل منحرف شد دیگه :biggrin:
من فرندز رو خیلی وقته پیش دیدم شااااااهکاره اگه کمدی حال میکنی حتما بیگ بنگ تئوری هم ببین دست کمی از فرندز نداره

hadishs

عضو جدید
الان تاپیک کل منحرف شد دیگه :biggrin:
من فرندز رو خیلی وقته پیش دیدم شااااااهکاره اگه کمدی حال میکنی حتما بیگ بنگ تئوری هم ببین دست کمی از فرندز نداره

مگه میشه با دکتر شلدون کوپر آشنا نباشم :D
اینایی که گفتم یه نمونه از سریالهایی بود که میبینم :)
راستی یه سوالی که یادم رفت بپرسم. گفته بودی در مورد hysys ازت پرسیدن. سوالشون چطوری بود؟ چقدر عمیق میپرسن؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه میشه با دکتر شلدون کوپر آشنا نباشم :D
اینایی که گفتم یه نمونه از سریالهایی بود که میبینم :)
راستی یه سوالی که یادم رفت بپرسم. گفته بودی در مورد hysys ازت پرسیدن. سوالشون چطوری بود؟ چقدر عمیق میپرسن؟
عمقش یادم نیست :surprised: از من پرسید اگه یک کندانسور بخواهیم طراحی کنیم با فلان مشخصات چجوری تو هایسیس اینکارو میکنیم و فاکتور مهمی که باید رعایت کنیم چیه اگه مثلا هدف فقط سرد کردن پروپان باشه

hadishs

عضو جدید
عمقش یادم نیست :surprised: از من پرسید اگه یک کندانسور بخواهیم طراحی کنیم با فلان مشخصات چجوری تو هایسیس اینکارو میکنیم و فاکتور مهمی که باید رعایت کنیم چیه اگه مثلا هدف فقط سرد کردن پروپان باشه

یعنی باید از اول توضیح میدادی؟ که مثلا باید مواد رو انتخاب کنیم بعد بریم معادله حالت رو مشخص کنیم. بعدش بریم کندانسور انتخاب کنیم و ورودی ها و خروجی ها رو بدیم و همین؟ فاکتور مهم دیگه چیه؟
شرمنده داداش یکم سوالام زیاد میشه

HAMED A

عضو جدید
یعنی باید از اول توضیح میدادی؟ که مثلا باید مواد رو انتخاب کنیم بعد بریم معادله حالت رو مشخص کنیم. بعدش بریم کندانسور انتخاب کنیم و ورودی ها و خروجی ها رو بدیم و همین؟ فاکتور مهم دیگه چیه؟
شرمنده داداش یکم سوالام زیاد میشه
فکر کنم فاکتور مهم حول و هوش نقطه شبنم پروپان باشه و ماده ای که بعنوان سردکننده استفاده میشه قابلیت سرد کردن تا زیر نقطه شبنم پروپان رو داشته باشه. یا اینکه فاکتور محدود کننده ما نقطه شبنم و یا حتی پایین تر از اونه....
البته بایست توجه داشت که نقطه شبنم با فشار تغییر می کند بعنوان مثال کندانسور های توربین های بخار که در شرایط خلا کار می کنند احتیاج به دمای کولینگ پایینتر از نقطه شبنم آب در شرایط اتمسفریک ( 100 درجه) دارند مثلا آب 25 درجه

آخرین ویرایش:

hadishs

عضو جدید
من امروز از یکی از بچه ها شنیدم زمان مصاحبه ها بر اساس استانها بوده! البته فکر کنم برای بچه های پارس جنوبی صادق باشه!
این قضیه در مورد 3-4 نفری رو که میشناسم صادق بوده
اگه دوستان زمان مصاحبه شون با استان محل تولدشون رو بگن میشه مطمئن شد.

Yadavaran

عضو جدید
جذب 5 هزار نيروي ممتاز براي فعاليت در صنعت نفت

جذب 5 هزار نيروي ممتاز براي فعاليت در صنعت نفت

وزير نفت خبر داد؛[h=5]جذب 5 هزار نيروي ممتاز براي فعاليت در صنعت نفت[/h]
وزير نفت در سومين جلسه شوراي سياستگذاري و نظارت راهبردي پژوهش و فناوري صنعت نفت اظهارداشت: طي چند سال اخير وزارت نفت موفق شده است نزديك به 5 هزار نيروي ممتاز را جذب اين صنعت كند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران، رستم قاسمي؛ وزير نفت با تاكيد براين موضوع كه ممتازان و نخبگان جذب شده ، سرمايه هاي مهم اين صنعت هستند خاطر نشان كرد: نحوه بهره مندي از توانمندي هاي اين نيروها يك اصل مهم است و با يك برنامه ريزي صحيح مي توان از حداكثر توان اين متخصصان استفاده كرد.
وزير نفت، 2 موضوع را در راس برنامه هاي وزارت نفت برشمرد و افزود: در شرايط كنوني ، سرعت در اجراي پروژه ها و توسعه محورها ي مورد نياز دو اصل اساسي در پيشبرد اهداف صنعت نفت است.
وي افزود: براي دستيابي به اهداف مورد نظرمان در سال 92 با توجه به اهميت و ضرورت توسعه اين صنعت، بودجه قابل توجهي به وزارت نفت اختصاص يافته كه به طور حتم بخشي از اين بودجه صرف توسعه پژوهش، فناوري و دانش محوري اين صنعت خواهد شد.
قاسمي درپايان با ذكر اين موضوع كه وزارت نفت از پروژه هاي پژوهشي كه قابليت تجاري شدن دارد استقبال مي كند، تصريح كرد: با ايجاد بازارهاي تجاري و عقد قراردادهاي بلندمدت با شركت ها، هزينه هاي هنگفت پژوهشي متعادل تر خواهد شد و ضرورت دارد براي اجراي اين طرح هرچه زودتر اقدام كرد.

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان باز شرکت گاز این پیامش رو تکرار کرد.
با سلام
احتراماً ضمن تشكر از شما كه داوطلب خدمت در اولين پالايشگاه گاز خاورميانه " شركت پالايش گاز بيدبلند" مي‌باشيد؛ به اطلاع مي رساند مطابق برنامه زمانبندي مصاحبه فني و تخصصي كه پيش از اين اعلام گرديده بود، بپيوست فایل help.rar بعنوان راهنما قابل دانلود مي‌باشد. لطفاً پس با مطالعه ضميمه هاي شماره هاي 11،12،13،14 با رعايت دقيق كليه نكات " بند به بند و كلمه به كلمه" با در دست داشتن مدارك مورد نياز و با حضور به موقع در روز مصاحبه حاضر شويد.​
ضمنا افراد ذيل قبل از حضور حتماً با رفع نقص بر اساس راهنماي اوراق 21،22،23،24،25 اقدام لازم را بعمل آوريد.​
بديهي است در صورت عدم رفع نقص به موقع امكان كسر امتياز و خروج از ليست مصاحبه فني و تخصصي اجتناب ناپذير است.​
شايان ذكر است دارندگان كد نقص 10 يعني آقايان با شماره رهگيري 642173و 626997و 650726 علاوه بر رعايت نكات ذكر شده در پيوستهاي شماره 23 و 24 نسبت به تكميل فرم پيوست شماره 3 اقدام نمايند.​
جهت اطلاعات بيشتر با شماره تلفنهاي 0218831041 و 06114438400 و 06523253703 و 06523253704 و 06712231122 و 06712231133 داخلي 2053 تماس حاصل فرمائيد.
bidboland@mihanmail.ir

Yadavaran

عضو جدید
من امروز از یکی از بچه ها شنیدم زمان مصاحبه ها بر اساس استانها بوده! البته فکر کنم برای بچه های پارس جنوبی صادق باشه!
این قضیه در مورد 3-4 نفری رو که میشناسم صادق بوده
اگه دوستان زمان مصاحبه شون با استان محل تولدشون رو بگن میشه مطمئن شد.
7/3/92 بومی خوزستان محل تولد تهران پالایشگاه بیدبلند .

بالا