زنی که خجالت می‌کشید به شوهرش بگوید ...

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روز یه خانومه که ماشینش قدیمی و خراب شده بوده تصمیم میگیره که به شوهرش یه جوری غیر مستقیم بگه که یه ماشین نو میخواد.

به شوهرش میگه عزیزم روز تولدم نزدیکه. لطفا برام یه چیزی بخر که صفر تا صد رو تو 4 ثانیه بره و رنگش هم آبی باشه.حالا حدس بزنین شوهرش برا تولد خانومه چی می‌خره؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

آزادی57

عضو جدید
یه روز یه خانومه که ماشینش قدیمی و خراب شده بوده تصمیم میگیره که به شوهرش یه جوری غیر مستقیم بگه که یه ماشین نو میخواد.

به شوهرش میگه عزیزم روز تولدم نزدیکه. لطفا برام یه چیزی بخر که صفر تا صد رو تو 4 ثانیه بره و رنگش هم آبی باشه.حالا حدس بزنین شوهرش برا تولد خانومه چی می‌خره؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

جالب بود

azadeh_arch _eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که چیزی نمیبینم دارم میمیرم از .....
خدا خیرتون بده بگین چی خریده

ezat2000

عضو جدید
عرض ادب

عرض ادب

سلام
شرمنده گرفتاريم نمي نونيم اونجور كه بايد خدمت برسيم.
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol: :gol::gol::gol::gol::gol:اين گلها رو به همه دوستان خوب تقديم مي كنم

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این فیلم مردهاست................
حالا ماشینه رو واسه خانمش خریده.........داره یه کوچولو سربسرش میزاره.........تا یهو ذوق کنه...........
کی با من موافقه......!!!؟؟؟

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این فیلم مردهاست................
حالا ماشینه رو واسه خانمش خریده.........داره یه کوچولو سربسرش میزاره.........تا یهو ذوق کنه...........
کی با من موافقه......!!!؟؟؟

نه مردا از این کارا بلد نیستن ;)تازه اصلانم به روی خودش نمیاره :biggrin:
بیچاره زنه :cry:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
خجالت نداش كه...
من بودم مي گفتم ماشين ميخوام...
اين لوس بازيا ديگه لازم نبوووووووووود :w12:

D@RkLoRd

عضو جدید
متاهل ها باس بیان پیش این درس بگیرن چچوری در مقابل درخواست های زنشون به کوچه ی علی چپ بزنن . :biggrin:

Fahim!

عضو جدید
بابا مرده عجب سیاستمدار بوده;) هم به حرف خانمش خوب گوش کرده هم کادو ارزون قیمت خریده :biggrin:
فکرکنم یه کلاس آموزشی واسه همه بزاره بد نباشه;):w17:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارش درست بوده مرده !! :w11:

اصلا همه مردا کارشون درسته! مگه نه؟؟ :w11:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگه مرده متوجه می شد خانمش چی می خواد و منظورش چیه تعجب داشت:w15::w15::w25::w25:

بالا