ویژه اقایان.. تو خونه پیژامه راه راه میپوشی یا ....؟!

ویژه اقایان.. تو خونه پیژامه راه راه میپوشی یا ....؟!

• پیژامه

رای: 8 16.0%
  • شلوار ورزشی

رای: 11 22.0%
  • شلوارک

رای: 20 40.0%
  • شلوار گشاد

رای: 3 6.0%
  • غیره

رای: 8 16.0%

• مجموع رای دهندگان
    50

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

این سوال جوابش برام از نون شب واجب تره...

---

میخوام بدونم توی خونه برای راحت تر بودن پیژامه میپوشین یا شلوار گشاد یا شلوارک یا شلوار ورزشی؟ یا..

mehrshad53

اخراجی موقت
من بعضی وقتها پیژامه میپوشم ولی کلا خیلی ازش بد میاد......
سوالت حیاتیه،منم قبول دارم;)

amin_amini

عضو جدید
می توانید از شلوارک استفاده کنید و در نهایت راحتی از زندگی لذت ببرید. البته میتوانید از شلوارک آستین کوتااه هم بهره ببرید.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
می گما.........تازگیا آقایون دامن هم می پوشن:D .......شمام امتحان کنید بد نیس.:biggrin:....
آقای علامت تعجب تقسیم برعلامت تعجب این گزینه رو هم بزار تو لیستت.......

mehrshad53

اخراجی موقت
می گما.........تازگیا آقایون دامن هم می پوشن:D .......شمام امتحان کنید بد نیس.:biggrin:....

دامن را بعد از یک جراحی زیبایی خاص میپوشن البته:eek::biggrin::surprised:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هم پسر از آب در اومدي؟:w02:

چه بحث شیرینی :D

می توانید از شلوارک استفاده کنید و در نهایت راحتی از زندگی لذت ببرید. البته میتوانید از شلوارک آستین کوتااه هم بهره ببرید.

دامن را بعد از یک جراحی زیبایی خاص میپوشن البته:eek::biggrin::surprised:
:w15::w15::w15::w15:
از عنوان تاپيك خندم گفت با خودم گفتم ببين توي تاپيك ديگه چه خبره:d
بجاي چند نقطه مي تونستي بذاري گل منگولي :w15:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه شلوارك چه طرفداري داره!:surprised: مثل اينكه پسرا دوست دارن پاچه هاي بلوريشونو به همه نشون بدن:w25:
من از شلوارك خوشم نمياد:w00:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
:thumbsup2:
تاپیک جالبیه حداقل باعث می شه یکم لبخند روی لبهامون نقش ببند ه ،
یک پیشنهاد به بعضی ها ،اگه کسی می خواد با یه بینی بادمجونی یا نوک کلاغی و طوطی و بعضی وقت ها عقابی بگه مرده براش متاسفم :wallbash:
البته نمی خوام بگم همه باید جراحی کنن نه اما اینکه به شخصیت دیگران به این دلیل که دید زیبا شناختیشون بیشتره و زیبایی براشون مهمه توهین بشه خیلی بده._(حتی به شوخی)

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک پیشنهاد به بعضی ها ،اگه کسی می خواد با یه بینی بادمجونی یا نوک کلاغی و طوطی و بعضی وقت ها عقابی بگه مرده براش متاسفم :wallbash:
البته نمی خوام بگم همه باید جراحی کنن نه اما اینکه به شخصیت دیگران به این دلیل که دید زیبا شناختیشون بیشتره و زیبایی براشون مهمه توهین بشه خیلی بده._(حتی به شوخی)
:surprised:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز

oh my god :surprised:

mehrshad53

اخراجی موقت

فکر کنم نگرفتی داداش....
یه خورده فکر کن میفهمی!!!!!!!!!!!
(راستی خوب قشنگ عمل کردی کلکا!)

• Like
واکنش ها: pme

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
راسی من یکی رو می شناسم که وقتی می خواد شبا آشغالهارو بزاره بیرون اول پیژامه شو عوض میکنه بعد میره دم در :surprised: