cloob یا iran_eng ؟؟؟؟!!!!

*arian

عضو جدید
:warn::)سلام به همگی...

راستش به من گفتن سایت مهندسین ایرانه و خیلی کارش درسته ولی وقتی دانشجو و غیر دانشجو مهندس وغیرمهندس توش عضو میشن فک کنم اسمه بی خودیه و باعث میشه بعضیا سایت رو با کلوب اشتباه بگیرن و....:que: ولی باز از هیچی بهتره

___

عضو جدید
نه درکل کلوب از اینجا خیلی باحالتره
اینجاهم یه زنگ تفریح مثل اون
دنبال کدوم مهندسی؟
همشو که کپی پیست میکنیم!!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسان یه زمانی واقعا مهندسان بود...متاسفانه بیشتریا رو اخراج کردن اوناییم که موندن دیگه یا اعصاب بحث ندارن یا حوصله اخراج دوباره رو...
بار علمی میخوای چیکار بابا...مبتذل باش ....مملکته ما با جفنگ بودن بیشتر حال میکنه:razz:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

راستش به من گفتن سایت مهندسین ایرانه و خیلی کارش درسته ولی وقتی دانشجو و غیر دانشجو مهندس وغیرمهندس توش عضو میشن فک کنم اسمه بی خودیه و باعث میشه بعضیا سایت رو با کلوب اشتباه بگیرن و....:que: ولی باز از هیچی بهتره

همونو بگو!!
منم که اولش عضو شدم فک میکردم همه دانشجوانو مهندس!!:lol:

نه درکل کلوب از اینجا خیلی باحالتره
اینجاهم یه زنگ تفریح مثل اون
دنبال کدوم مهندسی؟
همشو که کپی پیست میکنیم!!

آفرین!:victory:
نکنه جالبه توجهه این باشگاه همینه! :w07:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آدرس رو درست اومدی . متاسفانه اینجا توسط یک عده دانش اموز و بچه های دبیرستانی و کودکستانی و یه عده کاربر بیسواد و نو جوان اشغال شده. ولی بازم میشه از تالار های علمیش خیلی استفاده کرد. تنها ایراد این باشگاه اینه که تالار گفتگوی آزاد جای خودشو به تالار زنگ تفریح داده. اونم درست میشه.

بالا