خانمهامیترسن؟

alborz_3000

اخراجی موقت
هی من می گم نره تو بگو بدوش
اخه خوشتون میاد هی مثه کش هی می کشین.
این کش پاره بشه اوضا ....
خوب اگه تمیز نشه اولین کسی که غر میزنه خودتونید.
باز نیاز به تایید داره. کثیفه خوب، باید تمیز شه. ماشالا از رو تپه ... حرکت میکنن سوسکا. جون داداش یه موضوع دلچسب تر نبود؟ کشف حجاب نیکی کریمی، خوشگلی هتاب کرامتی، سوسکم شد بحث؟؟؟؟؟؟

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز نیاز به تایید داره. کثیفه خوب، باید تمیز شه. ماشالا از رو تپه ... حرکت میکنن سوسکا. جون داداش یه موضوع دلچسب تر نبود؟ کشف حجاب نیکی کریمی، خوشگلی هتاب کرامتی، سوسکم شد بحث؟؟؟؟؟؟
این تاپیکا در مواقعی لازمه..........
اگه نباشه بعضیا فکر بد میکنن

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا خانمها از این موجود میترسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کککککککککککککککککککککککممممممممممممممممممممکککککککککککککککک.
چون چندش آور.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
وایییییییییییییییییی من بخدا میترسم از این از گربه نمیترسم بخدا

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم تایید میکنم.
پارسال تابستون خواب بودم، ساعت حدود 5صبح بود، هوا تازه داشت روشن میشد، احساس کردم یه چیزی رو صورتمه، اومدم بخارونم، دستم خورد به 1 چیز سنگین، چشمم وا کردم دیدم سوسکه، تا تکون بخورم، پرید، رو زمین با دست زدم رو سرش، تا برم چراغ رو شن کنم، پا شده بود ، میخواست در بره، هی میزیدم تو سرش، دوباره پا میشد. در حد محراب فاطمی بود
ازت متنفرررررررررررررررررررررررررررم!!!!!!:cry:چه جوری با دست؟؟؟!!!..................:cry:

لوتوسو

عضو جدید
اون ترس نیست،موجود الوده ایه خو!تازه قیافشم زشته!اگرم ما عکس العملی نشون میدیم بخاطر اینه ک بدمون میاد ازش!

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نوشتی خانوما؟؟؟ من خودمم می ترسم:w01:
ای مردشور اون ترکیبشو ببرن:wallbash:
:w18:

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم تایید میکنم.
پارسال تابستون خواب بودم، ساعت حدود 5صبح بود، هوا تازه داشت روشن میشد، احساس کردم یه چیزی رو صورتمه، اومدم بخارونم، دستم خورد به 1 چیز سنگین، چشمم وا کردم دیدم سوسکه، تا تکون بخورم، پرید، رو زمین با دست زدم رو سرش، تا برم چراغ رو شن کنم، پا شده بود ، میخواست در بره، هی میزیدم تو سرش، دوباره پا میشد. در حد محراب فاطمی بود
یه همچین اتفاقی برا من هم افتاد..................

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی به نظرم انقدر جاشو میسابن که پوستش بره.......................:D
نه جرش میدن،چشم و دماغ و گونه و لب و....همه رو میارن پایین بعدم شرو میکنن به گریه ردن که سوسکه با چه جراتی تو اتاق من اومده صورت بماند:D

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو ماه رمضون امسال نشسته بودیم سحری میخوردیم یهو دیدم مث اینکه یکی داره پامو قلقلک میده آروم خم شدم از زیر میز نگا کردم دیدم یه سوسک به چه بزرگی!!!دو برابر مورچه!!!!!
دویدم وسط حال انقد پامو با دستمال پاک کردم البته با یه دستمم موهامو میکشیدم بعد 5،6دقیقه گریه کردن سرمو بلن کردم دیدم همه داره با افسوس نگام میکنن :redface:
از اون موقه به بعد اومدم تو حال روی مبل سحریمو خوردم:cry:

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیییییییییییییلییییییییییییییییی میترسم واقعا میگم

qholi

عضو جدید
چرا خانمها از این موجود میترسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا قلی میگه: برا اینکه به آقایون ربطی نداره که چرا میترسن!! اصلا دوس دارن بترسن!!
آقا قلی تاکید میکنه:تازه کی گفته همه ی خانوما از این موجود میترسن؟؟؟

بالا