پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب پس هرکی طوری غیر از شما فکر میکنه اشتباه میکنه و تغییر نمیکنه؟:surprised: الان 7 میلیارد نفر که بی حجابن مثل سنگن فقط یه عده با حجاب تو خاورمیانه درست فکر میکنن که شما هم جزو اونایی درسته؟

اولا در مثل جای مناقشه نیست این 7 میلیاردی هم که فرمودید همه مسلمان نیستند
بهرحال دین اسلام ی حدی از حجاب رو چه برای مردان و چه برای زن ها مشخص کرده که باید به اون عمل کنن
اگه هم شخصی مسلمان نباشه تکلیفش مشخصه دیگه

sahel70

عضو جدید
عجب پس هرکی طوری غیر از شما فکر میکنه اشتباه میکنه و تغییر نمیکنه؟:surprised: الان 7 میلیارد نفر که بی حجابن مثل سنگن فقط یه عده با حجاب تو خاورمیانه درست فکر میکنن که شما هم جزو اونایی درسته؟

میگما من یه سوالی ازتون دارم
چرا تو خونه ایجوری نباشه؟بییرون ایجوری بگرده که چشم همه دنبالشه ،ممکنه مورد اذیت بقیم قرار بگیره و هزار دنگ و فنگ دیگه
بهتر نیس تو خونه فقط برا شما ایجوری بگرده؟بیرونم پوئشش مناسب نمیگم چادر و حجاب کامل
یه پوشش متناسب نه اون مدل بدحجابی که شما میگی

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کی زن خوشگل بگیره زودتر دار فانی رو وداع میگه...زن زشت بگیرین 120 سال عمر کنین!:D

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا تو خونه ایجوری نباشه؟بییرون ایجوری بگرده که چشم همه دنبالشه ،ممکنه مورد اذیت بقیم قرار بگیره و هزار دنگ و فنگ دیگه
بهتر نیس تو خونه فقط برا شما ایجوری بگرده؟بیرونم پوئشش مناسب نمیگم چادر و حجاب کامل

نمیدونم شما کجا زندگی میکنی ولی اینجایی که من هستم چشم همه به همه جور پوششی عادت داره و مشکلی پیش نمیاد...

J.AVID

عضو جدید
اول بیایید بد حجابو از نظرتون تعریف کنید بعد بریزید سر بنده خدا.

J.AVID

عضو جدید

شوهرش چی اونم تو خونه به خودش برسه یا بیرون هم؟ (یه دفعه نامحرم به گناه نیفته)

sahel70

عضو جدید
نمیدونم شما کجا زندگی میکنی ولی اینجایی که من هستم چشم همه به همه جور پوششی عادت داره و مشکلی پیش نمیاد...

تو اروپا و امریکاش با اون قدمتشون عادت نداره تو تهرون داره ؟آمار تجاوز و ............... رو نه از سایتای داخلی بلکه از سایتای خودشون و فیلمایی که خودشون میسازن میشه دید
حجاب هدیه عصر جدیده
زنای مصری تو چن هزار سال پیش از اروپایی هایی که الان هستن بدحجاب تر بودن

sahel70

عضو جدید
تا به خودش برسه از نظر شما چی باشه؟
به نظر من یه ظاهر آراسته و مرتب که متناسب با شخصیتش باشه کافیه
نمیگم 5 متر ریش نمگمم سر خروسی
که ظاهر آراسته ،بده؟

shadowwalker

عضو جدید
این قدر نزنید تو سرو کله ی همدیگه.نه معتقدها نظرشون عوض میشه نه بی اعتقادها.الکی بحث می کنید.بحثی که یکی از طرفین یاهردو انصاف جدل نداشته باشند،باطله.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اروپا و امریکاش با اون قدمتشون عادت نداره تو تهرون داره ؟آمار تجاوز و ............... رو نه از سایتای داخلی بلکه از سایتای خودشون و فیلمایی که خودشون میسازن میشه دید
حجاب هدیه عصر جدیده

:biggrin:...

J.AVID

عضو جدید
تا به خودش برسه از نظر شما چی باشه؟
به نظر من یه ظاهر آراسته و مرتب که متناسب با شخصیتش باشه کافیه
نمیگم 5 متر ریش نمگمم سر خروسی
که ظاهر آراسته ،بده؟

خانم ه موهاش یخوره بیرون باشه یعنی خیلی بده؟

shadowwalker

عضو جدید

حالا پسرا کلا چی هستن که به خودشون برسن یا نرسن قابل نگاه کردن باشن؟؟؟حداقل تمیز باشن آدم حالش به هم نخوره.

sahel70

عضو جدید

نه ،کی همچین حرفی زده ؟فک کنم تعریفمون از بدحجاب با هم فرق میکنه
من به اونایی میگم بدحجاب که با بلوز شلوار تنگ و چسیون میان تو خیابون و شالشون فقط رو کلیپسشونو میگیره
خدا وکیلی اینا تیپای درستین ؟

J.AVID

عضو جدید
حالا پسرا کلا چی هستن که به خودشون برسن یا نرسن قابل نگاه کردن باشن؟؟؟حداقل تمیز باشن آدم حالش به هم نخوره.

شما یک ساعت تموم شد اومدید؟!!
شوما مثل اینکه تا حالا خوش تیپ (اصطلاحا دخترکش) ندیدید (بابا اینقدر این فیلمای ایرانی رو نگاه نکنید)

mahmood.A

عضو جدید

داداش یخورده یخورده شروع شده ک الآن خانمای با فرهنگ یتیکه پارچه ب مساحت دستمال کاغذی سرشون میذارن

فساد یهویی ک به اوج نمیرسه فدات کم کم همه گیر و زیاد میشه

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر کس نظر خودشو داره ،نمیشه چون شما قبولش ندارین بگین از پایه خرابه
تو صفحات قبلی این تاپیکم برید می بینید که خیلی از بچه ها قبولش دارن ،گفته تو نظر سنجی ای که کردیم آدما ترجیح میدن که طرف خانوم محجبه تر برن
به نظر منم اکثریت همینو میخوان ،حداقل پسرای اطراف خودمو که میبینم با 100 تا دختر دوس بودن برا ازدواج دس رو دختر آفتاب مهتاب ندیده مگردن
بازم نظر همه مهمه و ممکنه بعضیا این ملاکشون نباشه
ولی نمیشه چون شما قبولش نداری بگی از پایه غلطه
درسته هر کی نظر خودشو داره.جامعه ی نظر سنجی هم مهمه.تو این تاپیک هم خیلی ها باحجاب ترجیح میدن و خیلی ها هم دوست ندارن و منطقه این نظرسنجی رو قبول ندارن.
پس نمیشه باز هم یه نتیجه کلی گرفت.
اکثر پسرای اطرافه من برخلافه این نظرسنجی عمل کردن و ازدواج کردن.
تعداد کمی هم بودن که خانومشون محجبه بود که البته خود اون پسرها هم مقیدتر بودن اینجوری بودن و طبقه عقیدشون هم ازدواج کردن.

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حجاب هدیه عصر جدیده

:w15:
آبجی توروخدا برو بگیر بخواب -:w15:

J.AVID

عضو جدید
نه ،کی همچین حرفی زده ؟فک کنم تعریفمون از بدحجاب با هم فرق میکنه
من به اونایی میگم بدحجاب که با بلوز شلوار تنگ و چسیون میان تو خیابون و شالشون فقط رو کلیپسشونو میگیره
خدا وکیلی اینا تیپای درستین ؟

گفتم که اول تعریفتون از حجاب رو معلوم کنید بعد بحث کنید. از نظر اسلام یک شاخه مو بیاد بیرون می شه بد حجاب.
یک ظاهر متعارف (نه افراطی) واقعا چه اشکالی داره. هر کی ظرفیت یک ظاهر متعارف رو نداشت اصلا باید 100 ضربه شلاق بخوره.

shadowwalker

عضو جدید
شوما مثل اینکه تا حالا خوش تیپ (اصطلاحا دخترکش) ندیدید (بابا اینقدر این فیلمای ایرانی رو نگاه نکنید)
ببیییییییییین پسر جماعت خودشو بکشه دختر کش نمیشه.من اصلا فیلم ایرانی نگاه نمی کنم.پسرای ایرانی رو هم نگاه نمی کنن.پسرها باید خیلی خرج کنن تا یه خرده خوش تیپ شن.خوش تیپ ندیدی شاید بنده خدا

sahel70

عضو جدید
گفتم که اول تعریفتون از حجاب رو معلوم کنید بعد بحث کنید. از نظر اسلام یک شاخه مو بیاد بیرون می شه بد حجاب.
یک ظاهر متعارف (نه افراطی) واقعا چه اشکالی داره. هر کی ظرفیت یک ظاهر متعارف رو نداشت اصلا باید 100 ضربه شلاق بخوره.
درسته ،منم طرفدار یه ظاهر متناسبم
حد اعتدال

J.AVID

عضو جدید
داداش یخورده یخورده شروع شده ک الآن خانمای با فرهنگ یتیکه پارچه ب مساحت دستمال کاغذی سرشون میذارن

فساد یهویی ک به اوج نمیرسه فدات کم کم همه گیر و زیاد میشه

الان بنظرت به این میگن فساد! با بگیر و ببند کردن فساد واقعی فقط به خفا کشیده می شود.

shadowwalker

عضو جدید

اونی که 1ساعت نبود شمایی.من از آخرین کامنتم تا حالا تو باشگاهم.بیکار نیستم 24ساعته بشینم اینجا کامنتای بعضی ها رو بخونم.مینم که میام اینجا چون کارم اینترنتیه پیج باشگاهم واسه خودش بازه.

J.AVID

عضو جدید
ببیییییییییین پسر جماعت خودشو بکشه دختر کش نمیشه.من اصلا فیلم ایرانی نگاه نمی کنم.پسرای ایرانی رو هم نگاه نمی کنن.پسرها باید خیلی خرج کنن تا یه خرده خوش تیپ شن.خوش تیپ ندیدی شاید بنده خدا

شما حتما دیدی بنده خدا. شما مث اینکه تا حالا عاشق نشدی؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.