از جنبش آغوش رايگان چه ميدانيد ؟!

ladan*

عضو جدید

درود بر شما سروران . امروز ميخوام اولين روز هفته بهتون روحيه بدم تا اخر هفته هيچ وقت يادتون نره امروز رو. بچه هاي ايران ويجي همه سرحال شاد پر روحيه . خوب پس اين ايميل رو تا انتها بخونيد بعدشم كليپ ها رو دانلود كنيد بازم ميگم حتما كليپ ها رو دانلود كنيد اگه ميخواين روحيه تون بچسبه مثل من سقف . من هر وقت احساس تنهايي يا دلم ميگيره اين كليپ رو ميبينم البته چندين كليپ دارم اما بهترين ها شو براتون امروز گذاشتم

آيا تا به حال راجع به "جنبش آغوش رايگان" شنيده ايد؟..

اين جنبش مربوط به گروهي از آدمهاست که از سال 2004 در بعضي از نقاط عمومي شهر، مثلا در يک خيابان شلوغ يا يک پارک، مي ايستند و پلاکاردي به دست مي گيرند که روي آن نوشته شده " آغوش رايگان". آنها هر که را که خودش مايل باشد، به آغوش مي کشند تا حس کند کسي در اين دنيا او را دوست دارد .

از حرکت تا جنبش ...

«جنبش آغوش رایگان» که از چهارشنبه سی‌ام ژوئن سال 2004 آغاز شده، بر اساس یک فکر ساده شکل گرفته و هر چهارشنبه تکرار می‌شود. هر کسی می‌تواند برای غریبه‌ها یک بغل مجانی باز کند و با مهربانی دیگران را در آغوش بگیرد و آغازگر روزی خوش برایش باشد. «جنبش آغوش رایگان» گستره وسیعی دارد. این‌که افراد بتواند امید هم به زندگی را کمی بیشتر کنند. این‌که در این دنیا غریبه‌ها زیاد هم بد نیستند. همچنین با این‌کار مردم به هم نزدیک‌تر می‌شوند و لحظات شادشان را با هم قسمت می‌کنند تا دنیا جای بهتری به نظر برسد.

yuza

اخراجی موقت
ای چه خبره؟ واسه منم نیگر دار![/quote]

این به تو میاد

mehrshad53

اخراجی موقت
منم چند وقت پیش ،جنبش نیشگون مجانی را انداختم،بردنم منکرات و ایستک و اینا...:surprised:
ولی بی شوخی اونا انسانن،چیکار دارن به ما که توی خیابون نگاهمون میفته به هم میخوایم همو بکشیم.... تقصیر خودمونم نیست،همه افسرده ایم:(
البته ما هم آدمیم ولی برای خودمون فقط:smile:

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای چه خبره؟ واسه منم نیگر دار!

این به تو میاد

[/quote]

منم الینو واست در نظر گرفتم. همدیگه رو سفت بغل کنین. ماچ یادت نره

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز

درود بر شما سروران . امروز ميخوام اولين روز هفته بهتون روحيه بدم تا اخر هفته هيچ وقت يادتون نره امروز رو. بچه هاي ايران ويجي همه سرحال شاد پر روحيه . خوب پس اين ايميل رو تا انتها بخونيد بعدشم كليپ ها رو دانلود كنيد بازم ميگم حتما كليپ ها رو دانلود كنيد اگه ميخواين روحيه تون بچسبه مثل من سقف . من هر وقت احساس تنهايي يا دلم ميگيره اين كليپ رو ميبينم البته چندين كليپ دارم اما بهترين ها شو براتون امروز گذاشتم

آيا تا به حال راجع به "جنبش آغوش رايگان" شنيده ايد؟..

اين جنبش مربوط به گروهي از آدمهاست که از سال 2004 در بعضي از نقاط عمومي شهر، مثلا در يک خيابان شلوغ يا يک پارک، مي ايستند و پلاکاردي به دست مي گيرند که روي آن نوشته شده " آغوش رايگان". آنها هر که را که خودش مايل باشد، به آغوش مي کشند تا حس کند کسي در اين دنيا او را دوست دارد .

از حرکت تا جنبش ...

«جنبش آغوش رایگان» که از چهارشنبه سی‌ام ژوئن سال 2004 آغاز شده، بر اساس یک فکر ساده شکل گرفته و هر چهارشنبه تکرار می‌شود. هر کسی می‌تواند برای غریبه‌ها یک بغل مجانی باز کند و با مهربانی دیگران را در آغوش بگیرد و آغازگر روزی خوش برایش باشد. «جنبش آغوش رایگان» گستره وسیعی دارد. این‌که افراد بتواند امید هم به زندگی را کمی بیشتر کنند. این‌که در این دنیا غریبه‌ها زیاد هم بد نیستند. همچنین با این‌کار مردم به هم نزدیک‌تر می‌شوند و لحظات شادشان را با هم قسمت می‌کنند تا دنیا جای بهتری به نظر برسد.

معلومه که نمیشه این اتفاق تو ایران بیفته . تا وقتی که همه به این فک میکنن که بعد از در آغوش گرفتن چه اتفاقی میفته این مملکت روابطش درست بشو نیست .

reyhoon

عضو جدید
چه مصخره!يه حركت سمبليك و بي مزه!كه هيچ تاثيري در آدم نداره!(البته واسه افراد اجتماع گريز خوبه)....

اين تاثيري در روح و روان آدم نداره!
اينا يا بيكارن يا از به آغوش كشيدن اطرافيانشون خسته شدن و دنباله تنوعن!
پاشو برو مامانتو بغل كن
باباتو بغل كن
بهشون انرژي بده!
برو دوستتو بغل كن...
عشقتو....
مادربزگ پيرتو....
خواهر برادرتو....و........بغل كن:w36:
سالي 3بار تازه اگه موقعيت پيش بياد اينارو بغل ميكني!و اين خيلي كمه!
وقتي كسيو كه دوست داريو بغل كني و در آغوش بگيري ديگه نيازي به آغوشه غريبه ها نداري.....
تازه تاثيره خيلي بيشتر هم داره....:w16:

نتيجه گيريه اخلاقي: اول از نزديكان و كساني كه دوستشون داريد شوروع كنيد.به خدا آغوشه اينا خيلي بهتر از غريبه هاست....(اگه بعد از بغل كردن نزديكانتون بازم آغوشه غريبه هارو خواستيد ديگه اين يه بحث ديگس)!
در سلامت روح جسم تاثيره خيلي بهتر تر تر تر تر.....تري داره!

البته اين آغوش رايگان واسه افراد بي خانمان و تنها خوبه!
اما باز اگه ميخواييد بهشون لطف كنيد بهتره بريد باهاشون دوست بشيد تا اينكه بغلشون كنيد.......

من يكي كه اصلا" از اين آغوشا نميخوام....:w05:
آغوش گرم كسيو ميخوام كه دوسش دارم...:w40:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنید یه همچین جنبشی تو ایران باشه !!!!!

مردم هم با جنبــــــــــــــــــــه......:redface:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w08: چی شد باز این آقا مهرشاد چشم خانومشو دور دید اومد اینجاها؟؟؟ :w08:

memareiram

عضو جدید
میگم نباید زنونه_مردونش میکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امان از دست این کفار......
:w20: :w20: :question: :question: :surprised: :surprised: :eek: :eek: