سوتي هاي وحشتناك در رادیو و تلويزيون..... !!!!!!!!

سـعید

مدیر بازنشسته
*یکی دو هفته پیش این پسره (امیرمحمد) به عمو پورنگ گفته بذار یه ماچ از لبات بگیرم و پورنگ هم سرخابی شده!!!..

*توی اخبار سراسری بود که آقای بابان همراه همکار خانومش می‌خواست خداحافظی کنه گفت: به همراه خانمم از شما خداحافظی می کنم!!!..

*برنامه‌ی صبح ایرانی رادیو سراسری که از ساعت ۶ و خورده ای صبح شروع میشه یک مجری خانم داره به اسم قلع ریز یا مشابه اون که یه روز، گفتند: یک خبر جالب می‌خوام براتون بخونم، تو اینترنت می‌گشتم (!) این خبر رو دیدم که نوشته یک پیرمرد به مدت ۵۰ سال بالای درخت زندگی کرده و بعد فرمودند که: شوخی نیست،.. طرف ۵ قرن بالای درخت بوده!!!..

*يه تبلیغی جدیدا تو تلویزیون نشون میده که ظاهرا مال یک شرکت آموزش کنکور به اسم " تست قرمز " هست ... خلاصه یه پسره رو نشون میده که کتابای اینا رو می خونه بعد میره سر جلسه با خیال راحت تست میزنه ...فقط یه نکته ای هست ... این پسره سر جلسه کنکور فقط یه پاسخ نامه دستشه ... هیچ پرسش نامه ای وجود نداره ...!!!

*یکی از برنامه های زنده شبانه چند سال قبل بود که تو شبکه تهران پخش می شد و احمدزاده و حسینی مجریاش بودن. خسرو شایگان (دوبلور) تلفنی باهاشون تماس گرفته بود و اینا هم گیر داده بودن که یه آهنگی رو که معمولا زمزمه می‌کنی بخون. هرچی این بنده خدا می گفت الآن چیزی یادم نیست ول کن نبودن که یه دفعه شروع کرد به خوندن : مرا ببوس ...! مرا ببوس ... اون دو تا هم که دستپاچه شده بودن فورا گفتن به به چه صدای خوبی! حالا می‌رسیم سر سوال بعد و هر جور بود نذاشتن بقیشو بخونه!!!...

*یه بارم تو برنامه کودک (حالا همه فکر میکنن من برنامه کودک می بینم!!! ) عمو پورنگ اجرا می کرده مسابقه تلفنی بوده یه دختره زنگ زده بوده ، پورنگ بهش میگه بابا خونه هست باهاش صحبت کنم؟؟.. میگه هست ولی حمومه!! ، میگه مامان چه طور ؟ میگه مامانمم حمومه !!!

*یه بار گوینده اخبار ساعت ۲ می‌خواست بگه وفات پدر آقای احمدی نژاد گفت: شهادت پدر آقای احمدی نژاد که سریع درست کرد. ولی معلوم بود اعصابش خرد شده و چند تا اشتباه دیگه هم کرد.

*يه خاطره ديگه از عمو پورنگ!!..
.الو ؟
.الو ؟
.سلام
.سلام
.خوبي
.مرسي . عمو پورنگ ؟
.جانم ؟
.من خيلي دوستتون دارم
.منم خيلي دوستت دارم عزيزم . اسمت چيه ؟
.كتايون
.كتايون ؟ خوبي ؟
.بله
.كتايون ؟ من ازت سوال مي پرسم.. تو بگو كتايون . باشه ؟
.باشه
.كي از همه بهتره ؟
. كتايون
. كي تو كارا به مامان كمك مي كنه ؟
. كتايون
. كيه كه مامان دوستش داره ؟
.كتايون
.كيه كه بابا وقتي از در مياد ماچش مي كنه ؟
.مامان.. !!!!!!!

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

mohitlog

عضو جدید
*يه خاطره ديگه از عمو پورنگ!!..
.الو ؟
.الو ؟
.سلام
.سلام
.خوبي
.مرسي . عمو پورنگ ؟
.جانم ؟
.من خيلي دوستتون دارم
.منم خيلي دوستت دارم عزيزم . اسمت چيه ؟
.كتايون
.كتايون ؟ خوبي ؟
.بله
.كتايون ؟ من ازت سوال مي پرسم.. تو بگو كتايون . باشه ؟
.باشه
.كي از همه بهتره ؟
. كتايون
. كي تو كارا به مامان كمك مي كنه ؟
. كتايون
. كيه كه مامان دوستش داره ؟
.كتايون
.كيه كه بابا وقتي از در مياد ماچش مي كنه ؟
.مامان.. !!!!!!!

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:[/quote]
خیلی جالب بود
بهتون پیشنهاد میکنم برید "یوتیوب" و سرچ کنید خیلی چیزای با مزه گیرتون میاد

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
**یه بارم تو برنامه کودک (حالا همه فکر میکنن من برنامه کودک می بینم!!! ) عمو پورنگ اجرا می کرده مسابقه تلفنی بوده یه دختره زنگ زده بوده ، پورنگ بهش میگه بابا خونه هست باهاش صحبت کنم؟؟.. میگه هست ولی حمومه!! ، میگه مامان چه طور ؟ میگه مامانمم حمومه !!!

:biggrin:
این یکیش دیگه بد سوتی ای بود.

آخرین ویرایش:

hopeful

عضو جدید
خیلی جالب بود،ممنون. اما اگر کسی یک روز مارو فیلم کنه خودمون آخر روز ببینیم بیشتر از اینا باید بخندیم.این بیچاره ها که دارن زنده برنامه اجرا می کنن:redface::D

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست يوزا هم درد نكنه بخاطر ذاين زنده كردناش! يه پا فرانك اشتاينه واسه خودش:D

yuza

اخراجی موقت
یه سوتی دیگه هم بود خودم ندیدم از تو یه سایتی که همین ها توش بود خوندم
نوسنده تاپیک ترسیده ننوشته

تو برنامه عمو پورنگ با یه دختر حرف میزده دستش هم یه عروسک گاو بوده
به دختر میگه این چیه؟دختره میگه بابام بهش میگه ا.ن
بعد قطع میکنند برنامه رو یه کارتون پخش میکنند

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکیش هم این بود که یه کوچولویی زنگ زده بود به عمو پوررنگ خلاصه بعد چن تا سوال جواب
کوچولوهه به عمو پورنگ میگه عمو یه سوالی دارم ازت
عمو می گه بپرس عزیزم
کوچولو : عمو بابام میگه ا.ن از تو لپ لپ در اومده راسته
و عمو پررنگ

و یکیش هم این بود که وقتی عمو پوررنگ از یه کوچولو می پرسه اسم میمونت چیه .اون کو چولوهه می گه نمی دونم اما بابام بهش ا .ن می گه

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15::w15::w15::w15:
ایول خیلی باحال بودن بسیییییییییییییییییییییییییی خندیدم.
بیچاره این عمو پورنگ

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين سوتياي عمو پورنگ همش تخليه ! هر كي واسه خودش يه دونه ميسازه ! هميني كه يوزا گفتو من در مورد سگ و ميمونم شنيدم !!!

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش توبچگی می موندیم.

کاش توبچگی می موندیم.

خیلی بامزه بودن مخصوصا آخری.کلی خندیدم.واقعا دنیای بچه هاخیلی شیرین وبه دورازدرغه.کاش توبچگی می موندیم.:que:

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرخواهی

عذرخواهی

یه عذرخواهی بابت غلط املایی.اصلاج میکنم:به دورازدروغ.

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
تازه یه سوتی تو شبکه استانیه ما بود که وحشتناک بود اساسی...،شرمنده که منم نمیتونم بگم ولی باعث شد که برنامه یه هویی قطع بشه و تا چند روزم پخش نشد تا قضیه یه خورده فراموش بشه............

yuza

اخراجی موقت
تازه یه سوتی تو شبکه استانیه ما بود که وحشتناک بود اساسی...،شرمنده که منم نمیتونم بگم ولی باعث شد که برنامه یه هویی قطع بشه و تا چند روزم پخش نشد تا قضیه یه خورده فراموش بشه............

:w15:
انتظار داشتی اینجوری شیم؟

خوب بگو چیه یا از اول حرفشو نزن:w27:

بالا