عکاسی بدیع و شگفت انگیز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
همواره هنر عکاسی توانسته در تمامی لحظات به ثبت زیباترین تصاویر از محیط اطراف ما بپردازد. در عکاسی گاهی پایین آوردن سرعت ثبت عکس منجر به خلق تصاویری بدیع می شود اما همین عامل سرعت وقتی به بالاترین درجه خود می‌رسد و می‌تواند از سرعت گلوله بالاتر رود هم تصاویر دیدنی خلق می‌کند.

لکس آگوستین عکاس آماتور هلندی که تخصص ویژه‌ای در عکاسی با سرعت بالا دارد از لحظات عبور گلوله از درون اشیاء مختلف مانند لامپ، قطره آب و.. عکس‌برداری کرده است.

این عکاس ۵۲ ساله می‌گوید: من عکاسی را از سال ۱۹۷۶ آغاز کردم زمانی که عکاسی به صورت سیاه و سفید بود و من خودم عکس‌های خودم را چاپ می‌کردم. در دهه ۸۰ و ۹۰ فعالیت‌های عکسبرداری من کاهش پیدا کرد و این تا زمانی که من یک دوربین دیجیتال HP715 در سال ۲۰۰۱ خریدم، ادامه پیدا کرد. این موضوع اشتیاق مرا به عکاسی دوباره افزایش داد و من یک دستگاه دوربین دیجیتال Canon Digital Rebel (300D) در سال ۲۰۰۴ و بعد یک دستگاه دوربین Canon 40D خریدم.

لکس که به عنوان یک محقق در ایندهوون هلند مشغول به کار است، عکس‌هایی نیز از لحظه برخورد قطرات آب و شیر به روی سطوح و سطح آب گرفته است. او می‌افزاید: این تصاویر با سرعت بالای فلش به نوعی منجمد شده‌اند. من می‌توانم به سرعتی کمتز از ۱/۴۰٫۰۰۰ ثانیه با قدرت فلش برسم.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
وی می‌گوید: این گلوله‌ها واقعی هستند که از یک تفنگ آزمایشگاهی شلیک شده‌‌اند که انرژی بسیار کمتری نسبت به یک تفنگ واقعی و یا یک اسلحه گرم دارند.
لک خاطرنشان می‌کند: تمامی مراحل عکسبرداری با استفاده از یک لپ‌تاپ که عملیات رها سازی قطره‌، باز کردن شاتر دوربین، روشن کردن فلش و شلیک گلوله را بر عهده داشت، صورت گرفته است.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی و جالب بود مخصوصا میوه درونش رو میبینی که دراثر افزایش حجم سریعتر از لحظه خروج گلوله به عقب متلاشی شده.

golrokh

اخراجی موقت
سلاممممممممم داداش ابولفضل

خوبی؟؟؟

میشه عسکه منم بذاری جزء عسکایه بدیع...
:D:redface:

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا واقعا دستت درد نکنه دو تا تاپیکه توپ عالی دستت درد نکنه
سسسسسسسپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپاااااااااااسسسسسسسسسس

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا واقعا دستت درد نکنه دو تا تاپیکه توپ عالی دستت درد نکنه
سسسسسسسپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپاااااااااااسسسسسسسسسس

سرت درد نکنه دوست عزیز. قابل تورو نداشت.
شرمنده تشکرام تموم شد. :gol::gol::gol:

dbadel.ce

عضو
سلام ابوالفضل جان ممنون به خاطر اين تاپيك جالبت
اگه ايميل باز هستي يه پيام برا من بذار