ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan4u

عضو جدید
ضمن عرض تبریک به همه دوستانی که امسال قبول شدن و آرزوی موفقیت برای کسایی که میخوان سال بعد ارشد امتحان بدن .
من هم به امید خدا امسال قبول شدم . طراحی کاربردی - دانشگاه سمنان - روزانه :biggrin:

رتبه طراحی 2045
رتبه تبدیل 1850
رتبه گرایش های خودرویی 1200

چون دوره لیسانس جامدات خونده بودم ، طراحی کاربردی رو بالاتر زدم . رتبم دقیقا روی مرز بود . :eek: ولی به امید خدا روزانه قبول شدم .:D

nafas_e_khoda

عضو جدید
سلام, تبریک به همه ی دوستانی که قبول شدن
بچه هایی هم که قبول نشدن اصلا ناراحت نباشند ان شاءالله با تلاش و امید به خدا سال بعد بهترین نتیجه رو بدست میارید. من خودمم پشت کنکوری بودم و امسال با رتبه 19 روزانه امیرکبیر قبول شدم.
همگی موفق باشید;)

yohanblack43

عضو جدید
سلام دوستان من با رتبه 2100طراحی شاهرود روزانه قبول شدم.بچه ها کسی میدونه چجور شهریه؟دانشگاهش چجوره؟؟آخه من شیرازیم و تا شاهرود حداقل 17ساعت راهه؟اصلا کسی میتونه بهم بگه از شیراز تا شاهرود از کدوم مسیر برم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
2300 طراحی دانشگاه امام حسین!
پذیرش بدون کنکور (10% اول کارشناسی): مهندسی انرژی دانشگاه تهران
کدوموبرم؟؟؟:confused:

آقا این مهندسی انرژی همون انرژی تجدیدپذیره؟
نحوه قبولیش چجوریه؟
من می خوام برای این رشته برنامه ریزی کنم اساسی!

abbasbayani

عضو جدید
بله همونه،یه پذیرش از طریق کنکور داره که برای دانشگاه تهران(دانشکده علوم وفنون نوین) از گرایش 3 میگیره،یه پذیرشم از طریق 10% اول کارشناسیه که میری مصاحبه با توجه ب معدل بر میدارن!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خوبین>کتاب نایی روداری؟

سلام نه متاسفانه

مرسی حافظه! روزانه شیراز.

قربون داداش:D

تهران -سبزوار 728 کیلومتر ناقابل- خدا لعنت کنه باکس ریاضیو

من که بدترم:(حدودا 12 ساعت راهه برام،

قطاره تهران سبزوار کجا پیاده میکنه؟ ایستگاه قطار تا دانشگاه چند ساعت راهه؟

برای منم ایستگاه قطار میشه گرفت؟؟؟ممنون میشم کمک کنین که چطوری باید رفت و آمد کنم،البته سعی میکنم کمتر رفت و آمد کنم....من بچه تنکابن هستم

سلام به همه دوستان تبریک میگم و امیدوارم نتیجه خستگی رو از تنتون بیرون بیاره
دیگه زیاد فکر اینو نکنید که اگر فلان دانشگاه رو زودتر میزدم نتیجه چی میشد الان مهم اینه که بهترین دانشگاه اون دانشگاهیه که شما قبول شدید با انگیزه بخونید و امیدوار باشید که موفق میشید

امین جون بالاخره تبدیل روزانه قبول شدم،چقدر استرس داشتم:D

اره من قبل از انتخاب رشته دیدم.ازمایشگاهاش خوبه.تازه دکترا هم اورده ولی دانشگاهی مثل سهند و محقق و چند تا دیگه دکترا نداره

آره بابا به نظرم دانشگاه بدی نیست،دانشگاشم خیلی بزرگه

قابل توجه برو بچ سبزوار از نوع تبدیلش برای خوابگاه ظرفیت دختران ۴۰۰ نفر وبرای اقایان ۵۰ نفر پس بهتره توی فکر خونه باشید در ضمن خوابگاه خودگردان هم ۳۴۰ تومن ترمیه گفتم در جریان باشید. من برای مسابقات روباتیک سال ۸۷ رفتم سبزوار وقتی میخواستم برگردم گفتم خدایا دیگه سروکار من رو با این شهر قرار نده شهر ارواحه و حالا تبدیل قبول شدم موندم برم یا نه؟با این وضع خوابگاه و امکانات؟حیف ازمایشگاه تونل بادش خوب تونلیه وگرنه پام اونجا نمیزاشتم

ولی من که تو دفترچه راهنما دیدم سه ترم خوابگاه میدن به روزانه ها،چکار کنیم؟؟؟؟بی پولم هستیم

وضع کارش کولاکه کل جوونای شهر کنار خیابون بیکار نشستن! :biggrin:

ممنون از امید دادنتون:D

زمان ثبت نام حکیم سبزواری
ضمن عرض تبریک به کلیه پذیرفته شدگان، به اطلاع می رساند که زمان ثبت نام این دسته از دانشجویان از روز یکشنبه ۹۲/۶/۱۰ آغاز خواهد شد.لازم به ذکر است که کلیه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی خواهد بود و نیاز به مراجعه حضوری دانشجویان در دانشگاه نمی باشد.مدیریت تحصیلات تکمیلی

آقا دمت گرم،بزن به افتخار دانشگاه حکیم سبزواری:d

:gol::gol::gol:خداحافظ تاپیک ارشد 92:gol::gol::gol:

هنوز زوده آقا ایمان من از اول با این تاپیک نبودم دلم نمیاد به این زودی نسبت به این تاپیک بی وفا باشم:D

irang1388

عضو جدید
یه سوال دوستان که می دونن جواب بدن خواهشن
تغییر رشته یا گرایش تو ارشد پیش نیاز دار؟

yohanblack43

عضو جدید
سلام دوستان من با رتبه 2100طراحی شاهرود روزانه قبول شدم.بچه ها کسی میدونه چجور شهریه؟دانشگاهش چجوره؟؟آخه من شیرازیم و تا شاهرود حداقل 17ساعت راهه؟اصلا کسی میتونه بهم بگه از شیراز تا شاهرود از کدوم مسیر برم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

faramarz63

عضو جدید

تبریک میگم همشهری بهترین راهش قطاره
قطار شیراز- مشهد رو سوار شید ایستگاه شاهرود پیاده شید
شهر بسیار خوبیه ولی کسایی که از شهرهای بزرگ میرن شهر کوچیک ممکنه اولش سخت باشه ولی کم کم عادی میشه چشم رو هم بذارید 2سال تمومه و فارغ التحصیل شدید

lanner

عضو جدید
سلام با رتبه 1651 موسسه غیرانتفاعی علامه نایینی قبول شدم . یه نفر میتونه به من بگه آخه چرا ؟ :cry:
یعنی شبانه هیچ جا قبول نشدم ؟

من با رتبه 1085 ساخت هیچ جا شبانه قبول نشدم بعد شما با 1651 ناراحتی.

1085 ساخت=هیچ جا قبول نشدم البته غیر انتفاعی و پیام نور ساخت رو بعد مهندسی پزشکی زده بودم
3346 مهندسی پزشکی =دانشگاه امام رضا مشهد قبول شدم

yohanblack43

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوال دارم ازتون.من قبلا دانشگاه ازاد بودم و خوابگاه نبودم.نمیدونم خوابگاه دانشگاه دولتی چجوریه.شاهرود طراحی روزانه اوردم .نمیدونین برای خوابگاه چه چیزهایی باید ببرم؟؟؟رختخواب.ظروف و یا ......اصلا برای روزانه ها خوابگاه راحت میدن؟؟>

Arman_awn

عضو
دوستان می خوام برای پیگیری قبول نشدنم برم سنجش، خواهشا اگر کسی از دوستان هست که
با رتبه ی بالای 660 طراحی، شبانه های تهران یا صنعتی اصفهان قبول شده، بهم پیام خصوصی بده.
به کمکتون احتیاج دارم. منتظرم.

سحرخیز

عضو جدید
با رتبه ی بالای 660 طراحی، شبانه های تهران یا صنعتی اصفهان قبول شده، بهم پیام خصوصی بده.
شما صنعتی شیراز و فردوسی هم قبول نشدی ؟ شبانه یا روزانه؟

ahmadpalan

عضو جدید
سلام . بچه ها من صنعتی اراک روزانه قبول شدم . چه جور دانشگاهیه ؟ ( هم دانشگاهی نیست ؟ )

shadowwalker

عضو جدید

20ساعت عزیز دلم.اول باید بری تهران بعد بری شاهرود.بهترین تایم اینه که ساعت8الی 10شب با ایران پیما بری تهران صبح که رسیدی ترمینال جنوب بری ایران پیما بلیط شاهرود بگیری.از تهران تا شاهرود11000تومانه و 6الی 6ساعت و نیم راهه.شهر خوبیه.بهت سال اول خوابگاه میدن.دانشگاهشم همه ی دانشجوهاش فحشش میدن ولی تمام استادهاش یا خارج دکترا گرفتن یا شریف یا تربیت مدرس یا فارغ التحصیلهای قدیمی فردوسی مشهدن.زمان خودشون نابغه بودن.استاد جوونم زیاد داره که یا از شریف اومدن یا علم وصنعت.اکثر استادهاشم بین تهران و شاهرود در رفت و ؟آمدن.حتما پروژتو با دکتر جلالی بردار و سریع اقدام کن چون خود کارشناسیاش ارشد شاهرودو می زنن و سریع استاد خوبا رو برمی دارن.سعی کن در حد امکان به دکتر بامداد نزدیک نشی.از سمت اصفهانم می تونی بری اما بهت توصیه می کنم نری.از همون تهران خیلی بهتره.نگران نباش.برات مشکلی تو شهرش پیش نمیاد.امنیتشم خیلی بالاست اما با مردمش قاطی نشو.راستی تبریک میگم.

آخرین ویرایش:

shadowwalker

عضو جدید
شهر بسیار خوبیه ولی کسایی که از شهرهای بزرگ میرن شهر کوچیک ممکنه اولش سخت باشه ولی کم کم عادی میشه چشم رو هم بذارید 2سال تمومه و فارغ التحصیل شدید

عزیز قطارش ایستگاه شاهرود نداره.اصلا از اون جاده نمی ره.

shadowwalker

عضو جدید

نخیرم.تا آآآآآخرش غیر عادیه.

shadowwalker

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوال دارم ازتون.من قبلا دانشگاه ازاد بودم و خوابگاه نبودم.نمیدونم خوابگاه دانشگاه دولتی چجوریه.شاهرود طراحی روزانه اوردم .نمیدونین برای خوابگاه چه چیزهایی باید ببرم؟؟؟رختخواب.ظروف و یا ......اصلا برای روزانه ها خوابگاه راحت میدن؟؟>

خوابگاه اونجا تختاش تشک داره.بالش.پتو.ملحفه.راستی شهر سردیه.خیلی سردتر از شیراز.مواظب خودت باش.ظروف هرچی خواستی و لازمه ببر.و وسایل شخصی.اصلش ایناست دیگه.اما چون راهت دوره سعی کن هرچی لازم داری ببری چون فقط بهمن و عید وتابستون می تونی برگردی خونه.وقتیم رفتی اگر دلتنگ شدی پا نشی وسط پاییز برگردیا.تو راه به شدت سرده.هر سوالی داری اگر خواستی پیام خصوصی بده تا همه چیزشو بهت بگم.من یک مدتی اونجا بودم.

yohanblack43

عضو جدید
عزیز قطارش ایستگاه شاهرود نداره.اصلا از اون جاده نمی ره.
ممممممممممممممممممرررررررررررررسسسسسسسسسسسسیییییییییییییییی.نفهمیدم شاهرود ایستگاه داره یا نه؟؟؟شما هم شاهرود قبول شدین؟؟؟؟با قطار دورتر از اتوبوس نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سحرخیز

عضو جدید
ممممممممممممممممممرررررررررررررسسسسسسسسسسسسیییییییییییییییی.نفهمیدم شاهرود ایستگاه داره یا نه؟؟؟شما هم شاهرود قبول شدین؟؟؟؟با قطار دورتر از اتوبوس نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاهرود ایستگاه قطار داره

hssnjfry

عضو جدید
تکمیل ظرفیت دانشگاه های بدردبخور مثلاً تهران یا صنعتی اصفهان رشته میدن؟ باید از ترم دوم بری سر کلاس؟
من تا حالا ندیدم دانشگاههای بدردبخور توی روزانه بخوان در تکمیل ظرفیت پذیرش داشته باشند ولی در شبانه ها امکانش هست فکر کنم پارسال امیرکبیر شبانه پذیرش داشت

mori1365

عضو جدید
شما باید صبر کنید تا کارنامه نهاییتون بیاد بعدا با اون پاشید برید سنجش الانم سنجش برید همینو بهتون میگه تو کارنامه نهایی رتبه شما بین کسایی که یک کد محل خاص و زدن به همراه رتبه اخرین فرد قبولی اومده اون طوری اگر اشتباه بشده باشه مشخص میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا