شادترین غمگین

donya...

عضو جدید
دلش از زندگی و غمهایش سخت گرفته بود........... رفت پیش یه روانشناس و گفت دلم گرفته چه کنم؟ دکتر پوزخندی زد و گفت : آدرس جایی رو بهت میدم اونجا دلقکی هست که باعث میشه کلی بخندی و برای مدتی هم شده غم و فراموش کنی .
گفت من همان دلقکم............

ashkan_y

عضو جدید
هیچ وقت دل به کسی نبند…چون این دنیا اینقدر کوچیکه که توش 2 تا دل کنار هم جا نمی شن…!!ولی اگه دل بستی,هیچ وقت ازش جدا نشو …!چون این دنیا اینقدر بزرگه که دیگه پیداش نمی کنی

ashkan_y

عضو جدید
با تو شعرام همگی رنگ بهاره

با تو هیچ چیزی دلم کم نمیاره

وقتی نیستی همه چی تیره و تاره

کاش ببخشی تو خطا هامو دوباره

ای خدای مهربون دلم گرفته

از این ابر نیمه جون دلم گرفته

از زمین و آسمون دلم گرفته

آخه اشکامو ببین دلم گرفته

تو خطاهامو نبین دلم گرفته

تو ببخش فقط همین دلم گرفته

توی لحظه های من شیرین ترینی

واسه عشق و عاشقی تو بهترینی

کاش همیشه محرم دلم تو باشی

تو بزرگی اولین و آخرینــــــــــی...

ashkan_y

عضو جدید
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دلتنگم و بارونی[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]غمگینم و زندونی[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]آزرده دلم بانو[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] بانو تو که می دونی[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ای گمشده تقدیر از دلهره سرشارم[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]این فصل شکفتن نیست[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]وقتی تو را کم دارم[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]از غربت بین ما انگار نمی ترسی[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دلواپسم از دوری [/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] می دانی و می پرسی[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]من کوه ترین بودم تقدیر تو آبم کرد[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] اندوه منو بشناس بانو به خودت برگرد[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تکرار یک کابوس هر لحظه و هر روزم[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] با وحشت تنهایی می سازم و می سوزم[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] از همهمه می ترسم [/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] می ترسم از این مردم[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] می ترسم از این کابوس از این من سر در گم[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] شاید که تو حق داری من کوچه بن بستم[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] بی پرده بگم بانو از دست خودم خستم[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] می ترسم از این غربت از این غم شاعر کش[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] دل تنگ تو می مونم [/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] بانو به سلامت خوش...[/FONT]

ashkan_y

عضو جدید
سلام اي كهنه عشق من كه ياد تو چه پا بر جاست
سلام بر روي ماه تو عزيز دل سلام از ماست

تو يك روياي كوتاهي دعاي هر سحر گاهي
شدم خواب عشقت چون مرا اينگونه مي خواهي
من ان خاموش خاموشم كه با شادي نمي جوشم

ندارم هيچ گناهي جز كه از تو چشم نمي پوشم

تو ان در شكل اوازي شكوه اوج پروازي

نداري هيچ گناهي جز كه بر من دل نمي بازي

مرا ديوانه مي خواهي ز خود بيگانه مي خواهي
مرا دلباخته چون مجنون ز من افسانه مي خواهي
شدم بيگانه با هستي ز خود بي خود تر از مستي

نگاهم كن نگاهم كن شدم هر انچه مي خواستي

سلام بر روي ماه تو عزيز دل سلام از ماست

بكش دل را شهامت كن مرا از غصه راحت كن
شدم انگشت نماي خلق
مرا تو درس عبرت كن
بكن حرف مرا باور نيابي از من عاشقتر
نمي ترسم من از اقرارگذشت اب از سرم ديگر

سلام بر روي ماه تو عزيز دل

سلام از ماست

ashkan_y

عضو جدید
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ديگر به خلوت لحظه ‌هايم قدم نمي‌گذاري[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] ديگر آمدنت در خيالم آنقدر گنگ است که نمي‌بينمت[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] من مبهوت مانده ام[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] که چگونه اين همه زمان را صبورانه گذرانده اي[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] من نگاه ملتمسم را [/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] در اين واژه ها پر کرده ام که شايد[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] ديگر زبانم از گفتن جملات هراسيده است[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] و دستهايم بيش از هر زمان ديگر نام تو را قلم مي زنند [/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و در اين سايه سار خيال [/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]با زيباترين رنگها چشمهايت را به تصوير مي کشم[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] نگاهت را جادويي مي کنم [/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] که شايد با ديدن تصوير چشمهايت جادو شود [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تا به حال نوشته بودم؟[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] به گمانم نه[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]پس اينبار برايت مي نويسم که [/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]نوشته هايت سر خوشي را به قلبم هديه مي کنند [/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] مي‌خواهمت هنوز [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]گاه چنان آشفته و گنگ مي شوم[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]که ترديد در باورهايم ريشه مي دواند[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]اما باز هم در آخرين لحظه تکرار مي کنم [/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]که حتي اگر چشمانت بيگانه بنگرند[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] می خواهمت هنوز[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] هيچ باراني قادر نخواهد بود [/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] تو را از کوچه انديشه‌هايم بشويد [/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] و اينها براي يک عمر سرخوش بودن و شيدايي کردن ، کافي است[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به گمانم در وراي اين کلمات مي خواستم بگويم که[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] دلتنگت شده ام به همين سادگي....[/FONT][/FONT]

ashkan_y

عضو جدید
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]امشب آسمان تا انتها شکوه باران است [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و سرتا سر همه جا خاک[/FONT][/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]نشسته است....[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]من ؟ تو ؟ آينه ؟ همه غبار آلوديم .....[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] پس کجا بايد رفت انعکاس طلايي چشم را نشانه گرفت...[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] همه چيز تاريک است و من گمشده ام ......[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] ومن ماندم آويزان جايي در بين زمين و آسمان .....[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] به تمناي نگاهي از سوي رحمت يار [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تا بگيرم رخصت پرواز و ديدار نگار......[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] آسمان با من نيست [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] دل من رنگي نيست[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] کوچه ها پر شده اند [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] رد پاي من نيست...[/FONT]

ashkan_y

عضو جدید

[FONT=Times New Roman (Arabic)]واژه کم آوردم برای نوشتن از تو... گلایه زیاده ولی دلم نمیاد حالا که می خوای مهربون قصه من باشی ازت گله کنم... می خواستم با پرهای خسته و شکسته ام آشیانه مان را بسازم... ولی اسیر قفس شدم نازنینم... قفسی که تو برایم ساختی با عشق بچه گانه ات... قفس کجا...؟ آشیانه کجا...! بی خودی خسته شده ام... نیومدی و منو توی ایستگاه انتظار کاشتی... حیف که بهونه ی زیستنم شده ای... دلم نمیاد چیزی بهت بگم... تو باید بیایی از افق های دور از جاده های پر پیچ و خم این روزگار بد... بد جوری توی تنهایی امروزم هوای تو را دارم... بیا قبل از اینکه برای آمدنت دیر باشد و من جوانی دل پیر باشم
[/FONT]

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااای آقا اشکان چقدر دلت پره !!!
دلم گرفت ...
ولی میشه بپرسم که اینا دلنوشته های خودتونه؟؟؟

آخرین ویرایش:

ashkan_y

عضو جدید
وااااااای آقا اشکان چقدر دلت پره !!!
دم گرفت ...
ولی میشه بپرسم که اینا دلنوشته های خودتونه؟؟؟
تازه کجاشو دیدید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هم آره و هم نه
هر چی از هر جایی که میبینم با دل خودم سازگاره میزارمش کنار . دیدیم اینجا یکی دوتاشو بذارم بد نیست .

ashkan_y

عضو جدید
می خوام حست کنم با تمام وجودم... ولی دورم ازت... لعنت به این فاصله ها... می خوام دیوانه وار عشقمو به پات بریزم... عاشقتم حتی اگر فاصله مان تا قیامت باشد... نه به گذشته کار دارم... نه به آینده... می خوام دراکنون زندگی با تو باشم تا بی انتها... هرم نفسهایت را نوازش دستانت را از فرسنگهای دور حس می کنم... گرمای وجودت را لمس می کنم و با ترنم نگاه معصومانه ات به عرش می روم تو را خواستن گناه نیست عبادته... ببار بر من شانزدهمین ابر آسمون بهار...ببار تا کویر عطش گرفته دلم با بارش تو سیراب شود... ببار تا رنگین کمان زندگیمان تا ابد جاودانه بشه... ببار که بیشتر از هر وقتی به باریدن نوازش گونه ات نیاز دارم...می فهمی چی میگم...

donya...

عضو جدید
در دوری لذتی هست که در با هم بودن نیست در با هم بودن ترس از فراغ و در دوری لذت دیدار:gol:

ashkan_y

عضو جدید
در دوری لذتی هست که در با هم بودن نیست در با هم بودن ترس از فراغ و در دوری لذت دیدار:gol:
.: اگـر امَـای عـشـقـی بـیـا بـا مـا صـفـا کـن :.
یه دوست معمولي وقتي مي آيد خونت، مثل مهمون رفتار ميکنه.يه دوست واقعي درِ يخچال رو باز ميکنه و از خودش پذيرايي ميکنه.يه دوست معمولي هرگز گريه تو رو نديده.يه دوست واقعي شونه هاش از اشکاي تو خيسه.يه دوست معمولي اسم کوچيک پدر و مادر تو رو نمي دونه.يه دوست واقعي اسم وشماره تلفن اون هارو تو دفترش داره.يه دوستمعمولي يه دسته گل واسه مهمونيت مي آره.يه دوستواقعي زودتر ميآد تا بهت کمک کنه و ديرتر مي ره تا به کمکت همه جارو جمع و جور کنه.يهدوست معمولي متنفره از اين که وقتي رفته که بخوابه بهش تلفن کني.يه دوست واقعي ميپرسه چرا يه مدته طولانيه که زنگ نمي زني؟يه دوست معمولي ازت ميخواد راجع به مشکلاتت باهاش حرف بزني.يه دوستواقعي ازت ميخواد که مشکلات را حل کنه.يه دوستمعمولي وقتي بين تون بحثي ميشه دوستي رو تموم شده ميدونه.يه دوست واقعي بهت بعد از يه دعواهم زنگ ميزنه.يه دوست معمولي هميشه ازت انتظار داره.
يه دوست واقعي ميخواد که تو هميشه رو کمکش حساب کني.
يه دوست معمولي اين حرف های منو ميخونه و فراموش ميکنه.يه دوست واقعي اونو واسه همه ميفرسته.یک دوست معمولی از درونت بی خبره.
یک دوست واقعی سعی میکنه درونتو بفهمه.

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آدمها و دنیا[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پدر[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif] داشت روزنامه می خواند پسر که حوصله اش سر رفته بود پیش پدرش رفت و
گفت : پدر بیا بازی کنیم پدر که بی حوصله بود چند تکه از روزنامه که عکس نقشه دنیا
بود تکه تکه کرد و به پسرش داد و گفت برو درستش کن . پسر هم رفت و بعد از مدتی عکس را به پدرش داد.
پدر دید پسرش نقشه جهان رو کاملاً درست جمع کرده از او پرسید که نقشه جهان رو از کجا یاد گرفتی؟
پسر گفت : من عکس اون آدم پشت صفحه رو درست کردم . وقتی آدمها درست بشن دنیا هم درست میشه.
[/FONT]

مدعیان رفاقت بسیارند . تا پای آزمایش در میان نباشد هر کسی از راه رسیده و نرسیده مدعی عشق است . رفاقت را باید با صداقت آزمود و صداقت را میشود از ته نگاههای یک انسان فهمید . چشمها همه چیز را لو میدهند. حتی عشقی را که در دلت پنهان کرده ای . دوستی یک معامله نیست و این همان حقیقتی است که از یادها رفته است کسانی که از دوستی به سود و زیان آن می اندیشند سودی از دوستی نخواهند برد . دوست داشتن از عاشق بودن هم سخت تر است .
دوستدار تو به سعادت تو می اندیشد حال آنکه عاشق تو به داشتن تو ......
دوستی بالاتر از عشق است . سعی کن تا کسی را در دوستی نیازموده ای عاشقش نشوی . ملاک دوستی به رنگ و قد و وزن و ناز و عشوه و ... نیست . معیار دوستی صداقتی است که دوستت در صندوقچه دلش ذخیره کرده است . آنچه باز هم از دوستی و عشق بالاتر است آزادی است . این آزادی است که پیش از دوستی ارزش دارد . نباید با دوست داشتن کسی او را از آزاد بودن و آزاد انتخاب کردن محروم کرد .
گاه انسان آنچنان عاشق می شود که به هر وسیله ای که شده است می خواهد محبوبش را مال خودش کند . و این بر خلاف اصل آزادی است . آنچه در اولویت است آزادی است . نباید به زور کسی را به دوستی خود واداشت . شرط دوستی آن است که آزادی دوستت را مقدم بر داشتن او بدانی . هر گاه آزادی محبوبت را مقدم بر داشتن او دانستی بدان که او مال توست حتی اگر با کس دیگری باشد.
و حرف آخر
دوستی تملک تو بر کسی یا چیزی نیست . دوستی مثل بوییدن یک سیب است ، بدون آنکه به آن گازی بزنی و عشق گاز زدن سیب است ، یعنی که بخواهی آن را مال خود کنی .

***نمیدانم از فراق تو بنالم یا از غریبی خودم؟
نمیدانم تو را بخوانم که برگردی یا خودم را دعا کنم که بیایم؟
از این بسوزم که نیستی یا از آن بنالم که چرا هستم؟
هیچ میگویی اسیری داشتی حالش چه شد؟
خستهء من نیمه جانی داشت
احوالش چه شد؟
دلم تنگ است نمیدانم ز تنهایی پناه آرم کدامین سوی.
پریشان حالم و بی تاب میگریم و قلبم بی امان محتاج مهر توست.
نمیدانی چه غمگین رهسپار لحظه های بی قرارم
من به دنبال تو همچون کودکی هستم.***

دلتنگی همیشه از ندیدن نیست
لحظه های دیدار با همه زیبائی گاه پر از دلتنگیست که
مبادا دیدار شیرین امروز خبر تلخ فردا باشد.

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دنیا جان این تاپیک رو میذاشتی تاپیک شاعران عاشق ...
شما هم دستتو رو کن بینم چی داری واسمون؟؟؟
آقا اشکان که حسابی غوغا کرده ....

ashkan_y

عضو جدید
بابا دنیا جان این تاپیک رو میذاشتی تاپیک شاعران عاشق ...
شما هم دستتو رو کن بینم چی داری واسمون؟؟؟
آقا اشکان که حسابی غوغا کرده ....
دلتنگی نتیجه میدهد عاشقی
عاشقی نتیجه میدهد شاعری

پس فرقی چندانی نمیکنه

ashkan_y

عضو جدید
می دانی چه دل تنگم

خسته ام
از جون من این شب تاریک چی می خواد
از دو روز عمر آدم
این راه باریک چی می خواد
وقتی آدم با خودشه
همه بیگانه میشه
دیگه با من آشنای دور و نزدیک چی می خوان
آسمون تا یادمه قصه غم ها رو میگه
بی سرانجامی و بد عهدی دنیا رو میگه​
آتیش عشق و محبت چرا خاموش نمیشه
چرا این دردها و غم ها فراموش نمیشه
رنگ شادی چی بگم رفته از یاد من
آخه شادی با دل خسته هم آغوش نمیشه​
خالی از همه عشقی پر درد دل من
مثل اون برگای پژمرده و زرد دل من
آخه یک عمره درازه که تو دنیای بزرگ
غیر من خواب و کسی آشتی نکرده دل من​
من تو بهت گرگ و میشم
تو چته ؟؟؟

من زدم تیشه به ریشم
تو چته ؟؟؟

از نگاه هرزه ی خیابونا
من دارم شکنجه میشم
تو چته ؟؟؟

اسمم و چند دفعه بردی تا حالا
چند ستاره کم آوردی تا حالا
تو مثل من که همش بد میارم
به در بسته نخوردی تا حالا

من پُره دست نیازم
تو چته ؟؟؟

من می سوزم و می سازم
تو چته ؟؟؟

تو قمار زندگی منم که مفت
از تو نیستم و می بازم
تو چته ؟؟؟

من همونم که شکستیش
یادته ؟؟؟

به رگ فاصله بستیش
یادته ؟؟؟

حالا اومدی چیو نشون بدی
دلی که نمی پرستیش
یادته ؟؟؟

دل دیگه بسشه درد
توی برزخ سرد
پی سایه نگرد

وای دیگه خسته شدم
دل شکسته شدم
بازم من...​

ashkan_y

عضو جدید
[FONT=courier new, courier, mono]می دانم چه می خواهم بنویسم نمی دانم فقط دوست دارم بنویسم شاید که عقده هایم را شد نقطه پایانی...نمی دانم کیستم ؟چیستم ؟چه می خواهم؟[/FONT] [FONT=courier new, courier, mono]فقط دلم می خواهد زمین دهانش را باز کند و مرا ببلعدو یا بتوانم پرواز کنم پروازی تا رسیدن به ابدیت...[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]باز دل تنگی مرا احاطه کرده ست نمی دانم چرا دست از دامنم بر نمی دارد و من و قلب کوچکم را می ازارد...[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم هیچ نمی دانم فقط می دانم نمی دانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم هیچ فقط می دانم که نیستم یا اگر هستم خودم نیستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم چرا من هستم حال که هستم چرا با خود و در خود نیستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم کدامین سو می تواند نگاهم را به خودش خیره کند تا این شب دلگیر پایان پذیرد؟؟؟[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono] [/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم باید خود را برای چه اماده کنم دختری خوب ،دوست مهربان!همسری وفادار یا مادری دلسوز؟[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم چه می خواهم فقط می دانم از اینجا یی که من ایستاده ام تا اسمان فاصله زیادیست...[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم کیست؟چیست؟که این چنین مرا بی قرار کرده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم باید تا کجا بروم تا کی بروم و کجا نشان قدم نا تمامم باقی می ماند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم خودم هم نمی دانم نمی دانم اصلا نمی دانم که نمی دانم که نمی دانم ...[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم تو ایا می دانی چرا مرا در دانستنت سهیم نمی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]نمی دانم اما اعتراف می کنم که میدانم[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]که هستم[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]کجایم [/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]چه می خواهم[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]اما نمی توانم[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]کاش می توانستم[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]اما نمی توانم[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]بنویسم [/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]انچه که مرا به این و ان سو کردن واداشته است[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]کاش می توانستم[/FONT]
[FONT=courier new, courier, mono]شاید که عقده هایم را شد نقطه پایانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/FONT][FONT=courier new, courier, mono]
[/FONT]

ashkan_y

عضو جدید
احساس
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] بیا در کوچه باغ شهر احساس
شکست لاله را جدی بگیریم
[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] اگر نیلوفری دیدیم غمگین
برای قلب پر دردش بمیریم
[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] بیا در کوچه های تنک غربت
برای هر غریب سایه باشیم
[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] بیا هر شب کنار ساحل رود
برای پیچکی همسایه باشیم
[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] اگر صد بار قلبی را شکستیم
بیا یکبار با احساس باشیم
[/FONT]

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش منم دلقک بودم لااقل اینجوری دلم خوش بود مردمو که شاد میکنم

ashkan_y

عضو جدید
روزی شخصی به نزد بایزید بسطامی رفت و گفت، یا شیخ، یاری می‌طلبم نصیحتی فرما. شیخ گفت یاری خواهی که غمش شنوی یا آن که غمت شنود. اگر یاری طلبی که غمش شنوی مردمان بسیارند، لیک اگر یاری که غمت شنود، کس نَبود.​
نمی‌دانم این را بایزید بسطامی گفته یا هرکس دیگری، فردا در این دنیا یا آن دنیا سر پل نازک تر از موی صراط مدعی من نشوید که آی فلانی این که گفتی از ارسطو بوده یا از ادیسون یا از گوتلیب فرگه و قس علی هذه. مفهوم را دریابید. و در آن تامل کنید.
دعوی چه کنی؟ داعیه داران همه رفتند،
شو بارسفر بند که یاران همه رفتند

بالا