((( یه سوال از خانومای باشگاه به کمکتون احتیاج دارم )))

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودخواهی در زنان بیداد میکنه!!!!

جواب مثبت دختر به چنین پسری بعید است!!!!

البته این مسئله من لا یحضر الفقیه است

(قافیه رو حال اومدید؟؟)
شما چندبار تجربه داشتی که این حرفو می زنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w00::w00:
بله....

البته پسرانی که حاضرند با موجوداتی چون نسوان زندگی کنند!!!

آخرین تحقیقات نشان داده که تنها 20% مردها عقل دارند!!!!

بقیه زن دارند!!!:D;)
:w43::w43::w43:
این حرفارو جدی می زنی یا شوخی می کنی؟؟؟؟؟

Venus_n

عضو جدید
خودخواهی در زنان بیداد میکنه!!!!

جواب مثبت دختر به چنین پسری بعید است!!!!

البته این مسئله من لا یحضر الفقیه است

(قافیه رو حال اومدید؟؟)
و لابد تجربه هم در شما بیداد میکنه:razz:
معلومه که خانم ها حتی سایه ی یه زن دیگرو نمی تونن تحمل کنن :neutral:درد خواهر شوهر کمه حالا این رفته یکی دیگه هم اورده:mad:
ولی اگه همون طوری باشه که تو می گی رابطه خواهر برادریه من قبول میکنم بعدشم به نظر من مهم شعور و فهمه پسره است ;)

پرنیان1990

عضو جدید
مگهههههههههههههههههههههه مرضضضضضضضضضضضضضضه

خب از آبجیه چیزی نگهههههههههههههههههههههههه!!!!!!!

اصلا هر دوشون رو بگیره که دل هیج کدوم رو نشکنههههههههههههههههههه:biggrin::biggrin::biggrin::thumbsup2::victory::w15:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
فی امان الله

مساء الخیر:D;)
پس معلومه همینجور از روی هوا یه چیزی گفتی....:lol:وگرنه توضیح میدادی...البته اینکار از پسرا اصلا بعید نیست.اما من گفتم هرچی باشه،شما حاج مرتضایی،شاید یکم فرق داشته باشی...:redface:
اما مثل اینکه بین پسرا اصلا استثنایی وجود نداره...همه مثل همن....:w01:
اَه اه...داداش بد:w00:

oli

عضو جدید
آره . بیا تو تاپیک راه سبز امید اونجا جوابت و دادم

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]خب مسئله اينه كه آيا واقعا اون دختر(يعني آبجيه) به چشم برادر به اين آقا نيگا مي كرده يا نه!!![/FONT]
[FONT=&quot]آخه بعضي پسرا رو ديدم كه براي خلاص كردن خودشون اينو مي گن كه به چشم خواهر به اون دختره نگاه مي كردم[/FONT]
[FONT=&quot]خودم ديدم پسر و دختري كه دوست شدن و ازدواج كردن با اينكه دختره 8 سال از پسره بزرگتر بوده...[/FONT]
[FONT=&quot]اون پسر اگه رابطه شو با اون دختره تموم كنه و اون دختره هم خودشو تو نقش خواهر اين پسره ديده باشه و با موضوع ازدواجش با من خوشحال بشه نه قصد انتقام پيدا كنه جوابم مثبته...[/FONT]
[FONT=&quot]در غير اينصورت اين آقا اول بايد تكليف رابطه قبليشو روشن كنه تا بعد بشه تصميم گرفت...[/FONT]
[FONT=&quot]شايد اون مثلا خواهره طوري وابسته اين پسر شده باشه كه بعدا تو زندگيش مشكل ايجاد كنه...[/FONT]

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به دید اون دختر داره
هرچند به نظر من بهتره دوستت رابطه اش رو با اون به اصطلاح خواهرش قطع کنه
من اگه بودم به این شرط باهاش ازدواج می کردم
همه پسرا عین همن و شیطون بدجنس همه رو وسوسه میکنه چه اون دختر ازش بزرگتر باشه چه کوچیکتر
درضمن واقعا خجالت آوره که یه مرد به یه زن تکیه کنه
این مرده که باید تکیه گاه زن باشه مطمئن باش که اگه دوستت همچین چیزی گفته داره هم به خودش هم به بقیه دروغ می گه این کار خلاف نظام طبیعته

mitra_10

عضو جدید
میگم آره ،چون هیچ دلیلی وجود نداره که یه آدم یه خواهر داشته باشه ولی تو شخصیت شناسی دوست شما خیلی نگران ار و سختگیر تر می شدم