بعد از ازدواج...

ستاره ي سهيل

عضو جدید
اگه يكي، قبل ازدواج همه جور غلطي بكنه،بعد ازدواج چه مشكل هايي ممكن هست اتفاق بيافتد؟

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه يكي، قبل ازدواج همه جور غلطي بكنه،بعد ازدواج چه مشكل هايي ممكن هست اتفاق بيافتد؟

یه ادمی رو تصور کنید که جورابش پاره شده. وقتی توی مهمونیه چه حسی داره؟؟؟ دائم به این فکر میکنه که کسی پارگیه زیر جورابشو میبینه یا نه؟؟ یا هر حرکت مرموزی از هر شخصی پیش بیاد فکر میکنه قضیه پارگیه جورابش اشکار شده. وضعیت بعد از ازدواج هم همینجوریه. دائم میترسی که کارهایی که کردی رو میشه نمیشه؟؟ نکن برادر من نکن زشته!!!!!

hot849

عضو جدید

رفیق، از بی موضوعی داری تلف میشی یا اینکه واقعا می خواهی یک غلطی بکنی که چنین پستی را نوشتی؟:que:

من دوستانی داشتم که موقع مجردی غلط های زیادی کردند و بعد مثل دراز گوش توش موندن- به دردسرش نمی ارزه- جدی می گم، قصد نصیحتت رو ندارم:warn:

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه اگه غلطای بدبد بکنی...................!!!!!

واسه بچت بد میشه

چون غلط های پدر!!!:biggrin:روی روح و روان بچه و شخصیتش خیلیییییییییییییییی تاثیر داره.:mad:

REZA1200

عضو جدید
به نظر من گذشته هر کس به خودش مربوطه
جسارت نباشه همه ما توی قفس هستیم و دوست داریم بیرون هم تجربه کنیم
باید طرفین معنی عشق واقعی رو بدانند و هر از گاهی یک صحبت دوستانه از ته دل و بدون پرده داشته باشند و از هم انتقاد کنند و هر کدام ان طور برخورد کند که طرف مقابل وجامعه بپذیرد و انچه باعث از هم پاشیدگی زندگی میشود دروغ و پنهان کاری است ما ایرانی ها تعصبات خاص بر روی خانومها داریم که بعضی از انها واقعا معنی اسارت داره برا همین بعضا بعد از مدتی دنبال دل خود میروند وبا شکست زندگی مواجه میشوند

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من گذشته هر کس به خودش مربوطه
جسارت نباشه همه ما توی قفس هستیم و دوست داریم بیرون هم تجربه کنیم
باید طرفین معنی عشق واقعی رو بدانند و هر از گاهی یک صحبت دوستانه از ته دل و بدون پرده داشته باشند و از هم انتقاد کنند و هر کدام ان طور برخورد کند که طرف مقابل وجامعه بپذیرد و انچه باعث از هم پاشیدگی زندگی میشود دروغ و پنهان کاری است ما ایرانی ها تعصبات خاص بر روی خانومها داریم که بعضی از انها واقعا معنی اسارت داره برا همین بعضا بعد از مدتی دنبال دل خود میروند وبا شکست زندگی مواجه میشوند
خب رضا جان نظر شما واقعا محترمه اما دوتا نکته رو توجه نکردی دوست من. نکته اول اینکه دلیل اینکه گذشته تو ایران مهمه اینه که ماها گذشته رو در گذشته رها نمیکنیم و همچنان با خودمون حملش میکنیم. وقتی کسی با گذشتش زندگی میکنه این مسئله برای طرفش مهم میشه. اینکه ین گذشته چی بوده که فراموش نمیشه!!!

نکته دوم هم اینکه شما میگید تعصب روی دخترها. شما هیچ جا نرید توی همین سایت فقط یه سرچی بکنید و ببینید طرز نگاه دخترا به پسرای ایران چه جوری؟؟ از نظر اکثر دخترا همه پسرای ایرانی هیزو بی وفا و چشم چرونند که معنی واقعی عشق رو نمیفهمند. شما امیدوار نباشید با کسی ازدواج کنید که راجع به شما این جوری فکر نکنه. وقتی هم که اینجور فکر کنه مطمئنا میگرده که از گذشته شما سر دربیاره.. شک نکن. پس یا مثل من بیخیال ازدواج شو یا مثل یه مرد متشخص سوتی نده
!!!!!!!

toprak

عضو جدید
هر چه آید خوش آید مهم الان
مطمئن باش هر چی باشی همسرتم همونه حالا ببین می تونی کنار بیای یا نه
بعدشم من اونقدر دوست داشتم که قبل ازدواج حتی دوست پسر هم نداشتند ولی بعدش خدا عالم................
و برعکسشم دیدم...............
مهم بعد تعهد چون قبلش تو نبودی;)

behrouz27

عضو جدید
اثراتشو تو زندگیش میبینه طرفشم حتما یه کارایی کرده بوده دنیا حساب کتاب داره الکی که نیست

pune

عضو جدید
بستگي داره غلط چقدرباشه همونقدر تو زندگي مشكل سازه.بازم بستگي داره دو طرف غلط كرده باشن يا....:cool:

بالا