عکس های منتشر نشده کاربران (فوق محرمانه!!!)

nazaninfatemeh

عضو جدید
ممنون من دعوتی نیومدم خودم بی دعوت اومدم
ولی خیلی قشنگ بود بخصوص داستان تصاویرو خیلی دوست داشتم
عکس م نم اگه پیداییدین بزارین جمعی را خوشحال و خندادن کنیم!!!
:gol:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من ک اینقدر پسر خوبیم دست ب سلاح سرد هم نمیزنم چ برسه ب سلاح گرم ی همچین ادم + ی هستم :D

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
yamaha R6 داداشت گاهي رشد كردههههههههههه گاهي آب رفتهههههههه گاهي كلا تغيير فاز دادهههههههههه گاهي بيريخت بودهههههههههههه يهو خوشريخت شدهههه بور بودهههههههه مشكي شدههههههههههه....بزرگ بودهههههههههه كوچيك شدههههههههه.... :surprised: :D

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[QUO

من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه
هر کی گفته دروغ گفته بیا رودررو کنیم

درضمنننننننن من به داداشیم (خودت)بردم

خودم بزرگت کردم هاااااااااااا

yamaha R6 داداشت گاهي رشد كردههههههههههه گاهي آب رفتهههههههه گاهي كلا تغيير فاز دادهههههههههه گاهي بيريخت بودهههههههههههه يهو خوشريخت شدهههه بور بودهههههههه مشكي شدههههههههههه....بزرگ بودهههههههههه كوچيك شدههههههههه.... :surprised: :D

ما اینیم دیگه

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

دیگه دیگه
ما خانوادگی اینطوری هستیم

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:Dســلام من اومدم با یه عالمه عسکـــــ تـــآزه

خــب بریم سراغ عســـکا
*
اولــــ از عسکـــــ آبجــیا

خــب عسکــ اول مربوط میشه به منــــ و ابجی پارمهر وقتی میخــوایم بریمــ بیرونــــ

اونی که کلـــآه داره آبجی پارمهره اون یکی منم

*
اینــ یکیم عسکــ لو رفته ی دکتر مهدیه وفاطیه(من نمیدونم این داداشی من کو؟چشمشودور دیده):D

اونی که دستش جلوی صورتشه و یه کوچولو بزرگ تره (دکترمهدیه) و اونی که کــوچولو موچولوتره(فاطی)

*
اینم منو عخشم دوردونه وقتی کودکی بیش نبودیم

اون بزرگـــ تره دوردونه اس هااااااااا اون یکیم من است

*
اینم منم که دارم موچاله میچم

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
+
اینم سارا23 وخــرس خوشکلش.

+
اینــــمـ منم در نبــــــود آبجــیا و داداشای گلم

دوم عسکــــ داداشـــــیا:

این عکســیو که میبین مربــودط میشه به داداشـــآی محترم بنده (یاماهاr6و محمدرضا اسکندری)وقتـــی یه شیشه ی بزرگـــــ شکلات صبحونه پیدا میکننـــــو اینو گرفتم تا یه سندی ازشون داشته باشــــم

*

و امــــآ این سری همـــ تموم شد بازمـ میام