Windows 7 Build 7600 This copy of Windows is not geniune

noirgalaxy

عضو جدید
سلام
برای رفع این مشکل کسی میدونه باید چیکار کنم.
تمام اپدیت ها رو ان اینستال کردم و درست نشد

xilizax

عضو جدید

noirgalaxy

عضو جدید
احتیاج به فشار نبود-شما هم لازم نیست به مغزتون فشار بیارید(چرا؟؟؟) چون که 7 مثل اکس پی کرک نمیشه:w02:
اگه شد ما رو هم خبر کنید بخندیم:w02:
نیازی نیست
شما همین الان هم میتونین تا دلتون بخواد بخندین
بخیل که نیستیم

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
نيازي نبود آپديتها رو پاك كنيد
اول تمام كركهاي قبلي رو پاك كنيد
بعد اين كرك رو نصب كنيد و سيستم رو ريست كنيد
بعد سعي كنيد اپديتهاي جديد رو بگيريد يا سيستم رو اكتيو كنيد.نگران نباشيد اگر كارها رو درست انجام بدهيد به راحتي اكتيو مي شه!
رمزش: www.far30download.ir
دانلود از اينجا

noirgalaxy

عضو جدید
نيازي نبود آپديتها رو پاك كنيد
اول تمام كركهاي قبلي رو پاك كنيد
بعد اين كرك رو نصب كنيد و سيستم رو ريست كنيد
بعد سعي كنيد اپديتهاي جديد رو بگيريد يا سيستم رو اكتيو كنيد.نگران نباشيد اگر كارها رو درست انجام بدهيد به راحتي اكتيو مي شه!
رمزش: www.far30download.ir
دانلود از اينجا
حالا چطور کرک های قبلی رو از کار بندازم
اصلا" از کجا پیداشون کنم!:cry::w09::w09::w09:

SHRP

کاربر ممتاز
معمولا كركهاي قبلي نسخه هاي قديمي همين لودر هستند پس احتمال زياد اگه اجراش كني مشكلي پيش نمي آد.وگرنه بايد كركهاي قبلي رو اجرا كني و دكمه Uninstall اونا رو بزني تا حذف بشه

xilizax

عضو جدید
درود ؛

ببین دوست عزیز ؛ اون کرکی که در صفحه اول بهت معرفی کردم آخرین نسخه بود . 100 در 100 کار می کنه. اون اودر آپشن های زیادی داره که ممکنه لازم باشه اغییرات در اون اعمال کنی. توجه کن در بخش Status چه چیزی نوشته شده. بنویس تا بتونم کمکت کنم.

پیروز باشی.

• Like
واکنش ها: SHRP

noirgalaxy

عضو جدید
درود ؛

ببین دوست عزیز ؛ اون کرکی که در صفحه اول بهت معرفی کردم آخرین نسخه بود . 100 در 100 کار می کنه. اون اودر آپشن های زیادی داره که ممکنه لازم باشه اغییرات در اون اعمال کنی. توجه کن در بخش Status چه چیزی نوشته شده. بنویس تا بتونم کمکت کنم.

پیروز باشی.
خیلی ممنون از کمکت
اما status رو هم با لبتابم ست کردم
لبتاب من دل هست که روش تنظیم کردم گفت ریستارت کن که کردم اما بازهم...:cry:

SHRP

کاربر ممتاز
دوست عزيز بهتره بعد از ريست كردن براي اكتيو شدن بري روي اون قسمت كه نوشته active today.... يا همچين عنواني كليك كني ...احتمال 99% مشكل حل شده !

xilizax

عضو جدید
خیلی ممنون از کمکت
اما status رو هم با لبتابم ست کردم
لبتاب من دل هست که روش تنظیم کردم گفت ریستارت کن که کردم اما بازهم...:cry:

ببین فرق میکنه. شما لپ تاپ رو میخوای کرک کنی یا دسک تاپت رو ؟
اگر ویندوز لپ تاپ رو می خوای کرک کن از تب دوم تنظیمات مربوط اون رو انتخاب کن. ولی اگر دسک تاپ رو میخوای کرک کنی کار ساده تره.
در ضمن Status رو که نمیشه Set کرد !!؟ اون یک Label هست که فقط خواندنی است و یک اطلاعات مفید و جزئی بهت میده.

پیروز باشی.

smahdih

عضو جدید
من اون برنامه رو دانلود کردم ولی وقتی اجرا کردم دکمه هاش کار نمی کرد عکسشو ضمیمه کردم چکار کنم؟

پیوست ها

• Untitled3.png
    Untitled3.png
    41.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

noirgalaxy

عضو جدید
دوست عزيز بهتره بعد از ريست كردن براي اكتيو شدن بري روي اون قسمت كه نوشته active today.... يا همچين عنواني كليك كني ...احتمال 99% مشكل حل شده !
خب عزیزان کار رو از ریشه حل کردم
یه 7 64 بیت مامان نصب کردم(البته کردن!)
حل شد
اما واقعا" از لطفی که کردین و وقتی که گذاشتین ممنون
راستی من دیگه تا مدتی نیستم پس اگه جوابی نبود ببخشین
مرسی

noirgalaxy

عضو جدید
سلام ممنون همون طوری که گفتم بدلیل حساس بودن موقعیت و نیاز شدید به نصب نرم افزاری که با رجیستری مشکل داشت ویندوز زدم هرچند که خیلی از فایلام رفت اما مجبور بودم
به هرحال از وقت و لطف شما عزیزان ممنون

• Like
واکنش ها: SHRP

SHRP

کاربر ممتاز
خدا رو شكر مشكل شما حل شد
البته بعد از آپديت ممكنه بازم اين مشكلات پيش بياد پس بدون نگراني بايد آخرين نسخه برنامه هاي اكتيوساز رو نصب كنيد

xilizax

عضو جدید
خب چجوری کرک ها رو پاک کنم ؟

این بستگی نحوه کدنویسی کرکی که استفاده کردی داره. بعض کرکها رو فقط از داخل خود برنامه و با زدن دکمه Uninstall میشه پاک کرد. بعضی دیگه هم یک کلید در رجیستری میسازند که باعث میشه از قسمت Add/Remove Programs بشه پاکش کرد.

پیروز باشی.

*setareh

عضو جدید
سلام ، من ویندوز لپ تابم ویستاست و یه درایو cداره در قسمت manage با دستور sharing خواستم به 2 درایو تیدیل کنم اما پیغام access denied آمد . لطفا بفرمایید چرا اجازه پارتیشن کردن نمیده