راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FCH

عضو جدید
نه عزیزم. قبلا" هم راجب این قضیه حرف زدیم. امسال حتما" حتما" تکمیل ظرفیت هست. :w24:
اون واسه پیش دانشگاهیا بود که گفتن تکمیل ظرفیت نداریم. بعدم از همون اول , قبل از انتخاب رشته اعلام کرده بودن که بچه ها حواسشون جم باشه و درست انتخاب رشته کنن که به امید تکمیل ظرفیت نمونن.:twisted:
این قضیه رو بعضیا الکی ربطش دادن به ما...:warn:
اگه قرار بود واسه ما هم تکمیل ظرفیت نباشه از قبل از انتخاب شهرا بهمون هشدار می دادن. حالا که نگفتن حتما" طبق روال هر سال تکمیل ظرفیت دارن دیگه.:w16:
خیالتون راحت باشه.;)

اللللللهههی همیشه خوش خبر باشی:Dملتی رو از نگرانی درآوردی:w33:

شما که اینقدر از این خبرای خوب بلدی 2تا سوال دیگه،اونایی که بهمن فارغ التحصیل میشن هم می تونن شرکت کنن واسه ی همه جا؟یا بازم محدودیت دارن.آخه من واسه الان فقط می تونستم 2تا انتخاب بزنم.:crying2:(قبلا دوستان گفتند میشه و امکانش هست،جهت اطمینان میپرسم):w19:
و اینکه دانشگاه سوره به نظرتون تکمیل ظرفیت داره با توجه به سالهای گذشته؟!:w20:

هرکی می دونه مرسی:redface::gol:

آخرین ویرایش:

E-y

عضو جدید
عماد جون بیخیال بابا این پسره ارزش آف تاپیک رفتن هم نداره....
فقط میگم که تا ابله در جهان است ، مُفلس در نمیماند.
اینا نباشن ما چی کار کنیم .....باید از بیکاری مگس بپرونیم :lol:[/quote]

سینا جووووووووون نمی دونم چرا اینقدر ضرب المثلات به دلم می شینه.
بعدم همه حواسشون باشه که در مورد سوره حرف نزنن که پاچشون به وسیله ی سگ در نوردیده می شه....

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اللللللهههی همیشه خوش خبر باشی:Dملتی رو از نگرانی درآوردی:w33:

شما که اینقدر از این خبرای خوب بلدی 2تا سوال دیگه،اونایی که بهمن فارغ التحصیل میشن هم می تونن شرکت کنن واسه ی همه جا؟یا بازم محدودیت دارن.آخه من واسه الان فقط می تونستم 2تا انتخاب بزنم.:crying2:(قبلا دوستان گفتند میشه و امکانش هست،جهت اطمینان میپرسم):w19:
و اینکه دانشگاه سوره به نظرتون تکمیل ظرفیت داره با توجه به سالهای گذشته؟!:w20:

هرکی می دونه مرسی:redface::gol:
خواهش می کنم عزیزم.:thumbsup:
آره. واسه تکمیل ظرفیت همه رو می تونی بزنی.:w16: چون همه ترم بهمن می گیرن. محدودیتم نداری. اینم یه خبر خوب دیگه :D
ولی سوره فک نمی کنم تکمیل ظرفیت داشته باشه.:w05: چون همونطور که بچه ها گفتن , اولویت بندی می کنن و از بین همونایی که مجاز کردن واسه مصاحبه انتخاب می کنن.

mvmvm

عضو جدید
اینا نباشن ما چی کار کنیم .....باید از بیکاری مگس بپرونیم :lol:

بعدم همه حواسشون باشه که در مورد سوره حرف نزنن که پاچشون به وسیله ی سگ در نوردیده می شه....[/quote]

معلومه حسابی سوخته :w11: دوتایی بذارین تو تشت آب سرد ;)
نسبت خودتون رو هم به کس دیگه ای ندید که همون لیاقت خودتون رو داره:w25:
جواب ابلهان خاموشیست :w18:

promteh

عضو جدید
رمز موفقیت شما در کنکور ها مطالعه در زمینه معماری است، یادگیری معماری، فهم و درک معماری، از مطالعه و یادگیری روتین مطالب و حفظ کردن آنها نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت، حتی اگر بصورت شانسی مطالبی که حفظ کرده اید مورد سئوال باشند. ولی در صورت فهم عمیق مطالب شما در جواب دادن سئوالات معماری چه در کنکور و چه در زندگی حرفه ای خود با مشکل مواجه نخواهید شد.
بخوانید برای یاد گرفتن نه کنکور دادن. که اگر یاد بگیرید کنکور برای شما مساله پیش پا افتاده ایست.
با خواندن خوب مطالب شما 49 درصد امکان قبولی دارید. مابقی دست خودتان است، دست اعمالتان، دست رفتار و کردارتان اخلاق نیکتان و مهمتر احترام به اساتید و آنهایی که برایتان زحمت میکشند و قدر شناس بودنتان.
در تمام سالها حداقل 10 درصد از سئوالها تکرار سئوالهای سالهای گذشته میباشد. لذا مرور این تستها حتی به صورت حفظ کردن جوابها فوق العاده مهم است.
کتابهای معماری خصوصا در مورد دروس فنی بسط داده شده کتب هنرستان میباشند لذا توصیه اکید میشود قبل از مطالعه هر کتابی ابتدا این کتب مورد مطالعه قرار گیرند. علی الخصوص دانشجویان غیر معماری.
وقت خود را با مطالعه تستهائی که صرفا دارای کلید جوابها هستند تلف نکنید. فقط تستهایی که پاسخ تشریحی دارند مطالعه شود.
اول کتاب بعد جزوه، چون جزوه ها چکیده ای از کتابها میباشند. این جزوه ها نزدیک به زمان امتحان مطالعه شوند نتیجه مناسبتری بدست می اید.
تا حد امکان در زمینه مطالعه و ارائه دروس وجزوات اساتید دانشگاهها به دوستان خود دریغ نکنید.کمک به دیگران شما را در یادگیری مطالب یاری خواهد کرد.
بهترین راه یاد گرفتن یاد دادن است. چنان مطالعه کنید که انگار میخواهید از مطالب خوانده شده تدریس کنید. این تصور باعث میشود ریزترین نکات را فراموش نکنید چون هر لحظه ممکن است شاگردان فرضی شما مطالبی از شما بپرسند که در جواب آن بمانید.
اینکه یک یا دو کتاب را با دقت و کامل بخوانید بهتر است تا اینکه کتابهای بیشتری مطالعه کنید.
با دیدن مطالبی در یک کتاب یا جزوه که جزء بدیهیات بوده و در اکثر کتابهای معماری بدان اشاره شده است گمان نکنید که آن منبع حتما جزء منابع کنکور است.
در بحثهای علمی که با دوستان انجام میدهید از مطرح کردن سئوالها و مطالبی که صرفا جهت خودنمائی یا تضعیف روحیه دیگران است خودداری کنید.
طراحی سئوال برای یک آزمون تاثیر فراوانی در یادگیری و میزان آگایهی شما از مطالب دارد. میتوانید هر 2هفته یا هر ماه از دوستان خود آزمون بگیرید این عمل بیشتر به نفع شماست و اگر در باره سئوالهای مطرح شده به بحث بپردازید نتایج فوق العادهای کسب خواهید کرد از طراحی سئوالهایی که موجب خودنمائی شما یا تضعیف روحیه دیگران است جدا خودداری کنید که بیشترین آسیب متوجه شما خواهد شد.
یادتان باشد به چیزی میرسید که لیاقتش را دارید نه چیزی که آرزویش را دارید.
موفق باشید
با ایمیل زیر میتونید با من در ارتباط باشین.
Promteh.pe2@gmail.com

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعدم همه حواسشون باشه که در مورد سوره حرف نزنن که پاچشون به وسیله ی سگ در نوردیده می شه....

[/quote]

بعدم همه حواسشون باشه که در مورد سوره حرف نزنن که پاچشون به وسیله ی سگ در نوردیده می شه....[/quote]

اینقدر بچه بازی در نیارید
اینجا جای بحث و جدل نیست
اگه ازهم دلخوری دارین تشریف ببرید یاهو یه کنفرانس بزارین اونجا تا دلتون خواست دعوا کنین
اینجا اسپم ندین لطفا!!

آخرین ویرایش:

mvmvm

عضو جدید

اینقدر بچه بازی در نیارید
اینجا جای بحث و جدل نیست
اگه ازهم دلخوری دارین تشریف ببرید یاهو یه کنفرانس بزارین اونجا تا دلتون خواست دعوا کنین
اینجا اسپم ندین لطفا!!
[/quote]

به به :biggrin:
گل بود به سبزه نیز آراسته گشت :biggrin::biggrin::biggrin:
دو کلمه هم از مادر عروس بشنوید ;)
این بحث تموم شد همون طور که گفتم :gol:

farid_ghasemi

عضو جدید
رمز موفقیت شما در کنکور ها مطالعه در زمینه معماری است، یادگیری معماری، فهم و درک معماری، از مطالعه و یادگیری روتین مطالب و حفظ کردن آنها نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت، حتی اگر بصورت شانسی مطالبی که حفظ کرده اید مورد سئوال باشند. ولی در صورت فهم عمیق مطالب شما در جواب دادن سئوالات معماری چه در کنکور و چه در زندگی حرفه ای خود با مشکل مواجه نخواهید شد.

بخوانید برای یاد گرفتن نه کنکور دادن. که اگر یاد بگیرید کنکور برای شما مساله پیش پا افتاده ایست.
با خواندن خوب مطالب شما 49 درصد امکان قبولی دارید. مابقی دست خودتان است، دست اعمالتان، دست رفتار و کردارتان اخلاق نیکتان و مهمتر احترام به اساتید و آنهایی که برایتان زحمت میکشند و قدر شناس بودنتان.
در تمام سالها حداقل 10 درصد از سئوالها تکرار سئوالهای سالهای گذشته میباشد. لذا مرور این تستها حتی به صورت حفظ کردن جوابها فوق العاده مهم است.
کتابهای معماری خصوصا در مورد دروس فنی بسط داده شده کتب هنرستان میباشند لذا توصیه اکید میشود قبل از مطالعه هر کتابی ابتدا این کتب مورد مطالعه قرار گیرند. علی الخصوص دانشجویان غیر معماری.
وقت خود را با مطالعه تستهائی که صرفا دارای کلید جوابها هستند تلف نکنید. فقط تستهایی که پاسخ تشریحی دارند مطالعه شود.
اول کتاب بعد جزوه، چون جزوه ها چکیده ای از کتابها میباشند. این جزوه ها نزدیک به زمان امتحان مطالعه شوند نتیجه مناسبتری بدست می اید.
تا حد امکان در زمینه مطالعه و ارائه دروس وجزوات اساتید دانشگاهها به دوستان خود دریغ نکنید.کمک به دیگران شما را در یادگیری مطالب یاری خواهد کرد.
بهترین راه یاد گرفتن یاد دادن است. چنان مطالعه کنید که انگار میخواهید از مطالب خوانده شده تدریس کنید. این تصور باعث میشود ریزترین نکات را فراموش نکنید چون هر لحظه ممکن است شاگردان فرضی شما مطالبی از شما بپرسند که در جواب آن بمانید.
اینکه یک یا دو کتاب را با دقت و کامل بخوانید بهتر است تا اینکه کتابهای بیشتری مطالعه کنید.
با دیدن مطالبی در یک کتاب یا جزوه که جزء بدیهیات بوده و در اکثر کتابهای معماری بدان اشاره شده است گمان نکنید که آن منبع حتما جزء منابع کنکور است.
در بحثهای علمی که با دوستان انجام میدهید از مطرح کردن سئوالها و مطالبی که صرفا جهت خودنمائی یا تضعیف روحیه دیگران است خودداری کنید.
طراحی سئوال برای یک آزمون تاثیر فراوانی در یادگیری و میزان آگایهی شما از مطالب دارد. میتوانید هر 2هفته یا هر ماه از دوستان خود آزمون بگیرید این عمل بیشتر به نفع شماست و اگر در باره سئوالهای مطرح شده به بحث بپردازید نتایج فوق العادهای کسب خواهید کرد از طراحی سئوالهایی که موجب خودنمائی شما یا تضعیف روحیه دیگران است جدا خودداری کنید که بیشترین آسیب متوجه شما خواهد شد.
یادتان باشد به چیزی میرسید که لیاقتش را دارید نه چیزی که آرزویش را دارید.
موفق باشید
با ایمیل زیر میتونید با من در ارتباط باشین.

Promteh.pe2@gmail.com

مرسی واقعا اثر هنری جالبی خلق کردی ;):)

*vania*

عضو جدید
یه سوال، کسی عضو کانون کاردانها هست؟
حق امضایی که میده فقط برا بنیاد مسکن هست یا برا 1 طبقه و مغازه و اینا هم هست؟
راستی وقتی از اون طرف حق امضای کارشناسی رو میگیریم این سابقه به حساب میاد یا تاثیری نداره؟

توجه ............................................. توجه

شهرهای دیگه رو نمیدونم اما تو شهر ما (تبریز) موسسه فن آوران (www.ictn.ir) هست که با آموزش و پرورش قرارداد داره از بین کاردانها و کارشناسهای معماری و چندتا رشته دیگه حق التدریسی میگیره البته از بین آقایون (فکر کنم امسال سال آقایونه :eek:) گفتم که اگه کسی خواست بره، پیگیر شه، خدارو چه دیدی شاید ارشد هم روزانه شو سهمیه فرهنگیان برداشت که اونوقت دوستای گلم هم نونشون تو روغنه و اونروز منم دعا میکنن شاید فرجی بشه که ما هم از بین تعداد معدود خواهران موفق بشیم بعد از یه سال درس خودندن و جون کندن غیرانتفاعی قبول شیم و ...... بیخیال یاد ظرفیتا که میفتم اعصابم خرد میشه.....
امیدوارم این خبر حداقل به درد یکی بخوره که ما هم به یه دردی خورده باشیم:D
مــوفـق باشــید
«...یا حق...»​

memar88

عضو جدید
سلام بچه ها
خسته نباشم همچنین شما
بالاخره این دور دوم انتظار رو من رفتم یه کاری پیدا کردم واسه همینه که الانم کم پیدام
شدم شاگرد گچ کار

memar88

عضو جدید
راستی ........
من رتبه ام 740 شد سراج تبریز رو زدم خودم قبول میشم
ولی ...........
یه دوستم 1500 شده به نظرتون سراج قبول میشه با توجه به این که امسال نبی اکرم معماری نمیخواد؟؟؟؟؟؟

moji_arch

عضو جدید
16/06/88 تاريخ درج خبر
به اطلاع داوطلباني كه مبادرت به انتخاب كدرشته محل­هاي داراي پذيرش با شرايط خاص (منحصراً كد رشته محل­هاي 2630 مربوط به آموزشكده فني نقشه­برداري، 8364 و 8683 مربوط به مؤسسه آموزش عالي غيرانتفاعي سوره، 8442 و 8443 مربوط به دانشكده غيرانتفاعي معارف قرآني اصفهان) نموده­اند، مي­رساند كه اسامي معرفي­شدگان چند برابر ظرفيت كد رشته محل­هاي فوق در روز سه­شنبه 17/6/88 از طريق سايت اين سازمان اعلام خواهد شد؛ لذا ضرورت دارد داوطلبان با توجه به اطلاعيه اين سازمان كه به همراه اسامي بر روي سايت اينترنتي درج مي­گردد، براي مصاحبه و ساير مراحل گزينش به نشاني­هاي اعلام شده مراجعه نمايند.

عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

تبریک میگم:w36:
خوش به حال همه ی اونهایی که قبول شدن
خانم ها و آقایون:w17:
هر کسی که قبول میشه ومیخواد بره برای مصاحبه
اول از همه یه مرجع تقلید برای خودش انتخاب کنه(البته اگه تا حالا نداشته)
توضیح المسایل ایشونم بخونه :book:
اسامی امام جمعه های شهرشم همه رو یاد بگیره
یه سرم برای آـشنایی به مصلای شهرتون بزنید بد نیست

اینهایی که گفتم برای هر مصاحبه ای به کارتون میاد;)

:)موفق باشین

moji_arch

عضو جدید
یکی میگفت کسایی که رتبه هاشون خوب شده و اسمشون سوره در نیومده بدونید حتما انتخابهای قبلیتون قبول شدین کهسازمان اسمتونرو اعلام نکرده;)
اگه هم رتبشون جالب نبوده که حتما انتخاب های بعدیشون رو قبولن و بعدا اسمشونبا بقیه اعلام میشه

منطقی به نظر میرسه:w20:
چرا سوره باید از کسایی مصاحبه بگیره که شاید انتخاب های قبلیشون قبول بشن:razz:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوره نیمه متمرکزه و جدا سنجیده میشه
اگر اینطور نبود که یعنی الان نتایج امادست.:redface:
من دوستم پارسال هم سوره قبول شد هم انتخاب 5تا قبلش:razz:
اما تا صبح صبر کنیم همه چی معلومه:gol:

oli

عضو جدید
ببین بهش بگو که بره سازمان سنجش روابط عمومی
اونجا مشکلش رو بگه شاید همکاری کردن و گذاشتن انتخاب شهر کنه
من خودم 3 سال پیش که دستی بود یادم رفته بود و نرفته بودم انتخاب شهر رو تحویل بدم....!
رفتم سازمان سنجش اونجا فرم رو دستی بهشون دادم
اگه قبول هم نکردن برا تکمیل ظرفیت میتونه شرکت کنه ولی غیرانتفاعی باید ادامه بده...
چون روزانه شبانه اغلب تکمیل ظرفیت نمیگیرن

ممنون از راهنماییت :gol:

همین کارو کرد . بهش گفتن دستی پر کنه تا 2 روز آینده بفرسته سازمان سنجش . ولی بخواد پست پیشتاز هم کنه تا اون موقع نمیرسه . جز اینکه خودش ببره . هر چی خیر باشه پیش میاد . :w27:

-NEDA-

کاربر بیش فعال

سلام الناز جان..:smile:
میشه بگی انتخاب 5تا قبل دوستت کجا بوده و رتبش چند بوده؟
مصاحبه ی سوره رو قبول شد؟ اگر آره حق انتخابش بین سوره و انتخاب 5تا قبلش چطوری بوده؟:warn:
خیلی سوال پرسیدم ببخشید :whistle: :w05:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام الناز جان..:smile:
میشه بگی انتخاب 5تا قبل دوستت کجا بوده و رتبش چند بوده؟
مصاحبه ی سوره رو قبول شد؟ اگر آره حق انتخابش بین سوره و انتخاب 5تا قبلش چطوری بوده؟:warn:
خیلی سوال پرسیدم ببخشید :whistle: :w05:

خواهش میکنم گلم
رتبش 300 بود شبانه تهران قبول شد
نمیدونم رفت مصاحبه یا نه،
من با خودش مستقیم در ارتباط نبودم اما اسمشو تو لیست قبولیا دیدم بعد از همونجا کارنامشو دیدم و بعد گفت که 5 تا قبلش انتخابش شبانه تهران بوده و اونجا رفت.
3 سال پیشم اول کارنامه ها آمد بعد نتایج سوره
تو کارنامه ها جلوی سوره خالی بود یعنی اونجا رو جدا سنجیدن.حالا اگر بچه ها نظر دیگه ای دارن نمیدونم.چون من این موارد و سالای پیش دیدم
آخه اینقدر با کنکور دست و پنجه نرم کردم که یه کم ..
موفق باشید

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
ببین من یکی از دوستام 2-3 سال پیش که کنکور ارشد داده بود چون یکسال نشسته بود خونده بود و خیلی براش مهم بود یه هفته تا 10 روز قبل از اینکه نتایج بیاد میدونست رتبش چند شده
اونم به خاطر این نبود که خیلی خونده بود به خاطر این بود که تو سازمان سنجش یه رفیق داشت که زودتر بهش گفته بود
17 شده بود بهشتی قبول شد....
یعنی اگه دوستی آشنایی داشته باشی میشه فهمید که قبول شدی یا نه
چون بررسی فرم هایی که اینترنتی هست کامپیوتریه و وقت چندانی نمیگیره
شاید یه هفته ای تا ده روز آمار همه رو داشته باشن
ولی مثلا" اینجوریه که فرضا" یه روز رشته برق رو انتخاب میکنن فرداش کامپیوتر روز بعدش حسابداری و یه روز دیگه مثلا" معماری و....
فرض کن معماری تا الان تکلیفش مشخص شده ولی بعضی رشته ها هنوز بررسی نشده...
به خاطر همین صبر میکنن جواب همه رشته ها که جمع شد بعد میذارن رو سایت
ولی اگه پارتی داشته باشی مثلا" بهت میگه که قبول شدی یا نه....
البته فکر کنم یک بار هم این کارو نمیکنن
برا احتیاط 2 یا 3 بار شاید همه رو دوباره چک کنن
همین وقت گیره دیگه....

ممنون از راهنماییت :gol:

همین کارو کرد . بهش گفتن دستی پر کنه تا 2 روز آینده بفرسته سازمان سنجش . ولی بخواد پست پیشتاز هم کنه تا اون موقع نمیرسه . جز اینکه خودش ببره . هر چی خیر باشه پیش میاد . :w27:

ببین ارزش شو داره که یه بلیط هواپیما بگیره بیاد تهران کارشو انجام بده و برگرده
چیزه کمی نیست یه سال وقت گذاشته رتبه 200 آورده
یا اگه دوستی آشنایی تهران داره فکس کنه اینجا ، اینا برن دنبالش...
یا مثلا" بارنامه کنه تو هواپیمایی 1 ساعته میرسه تهران....
دیگه بقیه راه ها رو خودت بهتر میدونی دیگه
موفق باشی.

oli

عضو جدید
ببین ارزش شو داره که یه بلیط هواپیما بگیره بیاد تهران کارشو انجام بده و برگرده
چیزه کمی نیست یه سال وقت گذاشته رتبه 200 آورده
یا اگه دوستی آشنایی تهران داره فکس کنه اینجا ، اینا برن دنبالش...
یا مثلا" بارنامه کنه تو هواپیمایی 1 ساعته میرسه تهران....
دیگه بقیه راه ها رو خودت بهتر میدونی دیگه
موفق باشی.

ممنون آقا سینا . فکر کنم فکس سریعترین و راحت ترین راه باشه . ممنون از راحنماییتون :gol::w27:

mm_engineer

عضو جدید
سلام میخاستم بدونم کنکور آزاد و سراسری کاردانی به کارشناسی کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آزاد اول انتخابه؟سراسری اول رتبس بعد انتخاب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب هر کدوم حدودا کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای زبان چی باید خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لغات تخصصی میاد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سبک شناسی معماری اسلامی پیرنیا برای تاریخ ایران کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کتاب ادبیات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون.............;););)

anno

عضو جدید
سلام بچه ها
من رتبه ام 290 شده به نظرتون شبانه میراث یا سوره قبول میشم در ضمن بومی نیستم:cry:

*vania*

عضو جدید
راستی ........
من رتبه ام 740 شد سراج تبریز رو زدم خودم قبول میشم
ولی ...........
یه دوستم 1500 شده به نظرتون سراج قبول میشه با توجه به این که امسال نبی اکرم معماری نمیخواد؟؟؟؟؟؟

به احتمال زیاد دوستتونم قبول میشه چون امسال سراج جای نبی اکرم نشسته و تا جایی که یادم میاد پارسال با 1500 هم نبی اکرم قبول شده بودند، منم یکی از دوستام 1050 شده که اونم قبول میشه اما به نظر شما تو تکمیل ظرفیت رتبه 3800 میتونه قبول شه، آخه دوستم که همسایه مونه دو تایی با هم درس میخوندیم اون 3800 شده و واقعا دلم میخواد قبول شه چون اون طفلک بیشتر از من درس میخوند و به سراج هم راضی بود....

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال، کسی عضو کانون کاردانها هست؟
حق امضایی که میده فقط برا بنیاد مسکن هست یا برا 1 طبقه و مغازه و اینا هم هست؟
راستی وقتی از اون طرف حق امضای کارشناسی رو میگیریم این سابقه به حساب میاد یا تاثیری نداره؟

توجه ............................................. توجه

شهرهای دیگه رو نمیدونم اما تو شهر ما (تبریز) موسسه فن آوران (www.ictn.ir) هست که با آموزش و پرورش قرارداد داره از بین کاردانها و کارشناسهای معماری و چندتا رشته دیگه حق التدریسی میگیره البته از بین آقایون (فکر کنم امسال سال آقایونه :eek:) گفتم که اگه کسی خواست بره، پیگیر شه، خدارو چه دیدی شاید ارشد هم روزانه شو سهمیه فرهنگیان برداشت که اونوقت دوستای گلم هم نونشون تو روغنه و اونروز منم دعا میکنن شاید فرجی بشه که ما هم از بین تعداد معدود خواهران موفق بشیم بعد از یه سال درس خودندن و جون کندن غیرانتفاعی قبول شیم و ...... بیخیال یاد ظرفیتا که میفتم اعصابم خرد میشه.....
امیدوارم این خبر حداقل به درد یکی بخوره که ما هم به یه دردی خورده باشیم:D
مــوفـق باشــید

«...یا حق...»​

سلام دوست عزیز .....این کانون کاردانها ...طبق همه مراسمات ایرانی بعد از سپری کردن چند مرحله کاری و کاغذ بازی و دریافت وجه مورد نظر پس از مدتی خبر می کنن یه کارت یه مهر یه کارت شناسایی تقدیم می کنن...که اول باید یه معرف داشته باشی که ایشون جز نظام مهندسی استانت باشن که این کانون خاطر جمع بشه که تحت نظر کی هستی...
در 7 سال اول که الان فکر کنم 5 ساله شده محدودیت اجرا داری و نظارت تا 500متر هر چی باشه و باید تحت نظر بنیاد مسکن باشه.

*vania*

عضو جدید
سلام میخاستم بدونم کنکور آزاد و سراسری کاردانی به کارشناسی کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آزاد اول انتخابه؟سراسری اول رتبس بعد انتخاب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب هر کدوم حدودا کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای زبان چی باید خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لغات تخصصی میاد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سبک شناسی معماری اسلامی پیرنیا برای تاریخ ایران کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کتاب ادبیات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون.............;););)

کنکور آزاد تو آذر ماه برگزار میشه و سراسری هم که امسال اول مرداد بود.
بله تو آزاد اولویت مهمه و تو سراسری بر اساس رتبه اس (اینو از بچه های اینجا و از چند نفر از آشناهامون شنیدم)
جئواب آزادرو نمیدونم اما سراسری تو شهریور میاد، نتایج اولیه اول شهریور نتایج نهایی هم آخرای شهریور
تا جایی که من میدونم پارسه برای سراسری خوبه، کتابای گسترش علوم پایه برای آزاد، مدرسان هم سطحش بالاس کلا خوبه... اما تجربه شخصی من میگه تنها به این کتابا تکیه نکنید کتابای هنرستان و جزوه های دانشگاه و چند تا کتاب معروف که اگه بگردین تو صفحه های قبل بچه ها معرفی کردن اونارو هم بخونین روی ریاضی هم زیاد کار کنین... :warn:
برا معماری اسلامی علاوه بر کتاب پیرنیا، کتاب محمد یوسف کیانی رو هم بخونین
ادبیات رو از کتاب 5 استاد و زبان و نگارش فارسی سمت بخونید خیلی مفیده
موفق باشید :)

dading

عضو جدید
بله تو آزاد اولویت مهمه و تو سراسری بر اساس رتبه اس (اینو از بچه های اینجا و از چند نفر از آشناهامون شنیدم)
جئواب آزادرو نمیدونم اما سراسری تو شهریور میاد، نتایج اولیه اول شهریور نتایج نهایی هم آخرای شهریور
تا جایی که من میدونم پارسه برای سراسری خوبه، کتابای گسترش علوم پایه برای آزاد، مدرسان هم سطحش بالاس کلا خوبه... اما تجربه شخصی من میگه تنها به این کتابا تکیه نکنید کتابای هنرستان و جزوه های دانشگاه و چند تا کتاب معروف که اگه بگردین تو صفحه های قبل بچه ها معرفی کردن اونارو هم بخونین روی ریاضی هم زیاد کار کنین... :warn:
من جواب vania رو کامل میکنم جواب ازاد پارسال قرار بودش هفته اخر دی بیاد که 7بهمن اومد موفق باشید

dading

عضو جدید
من جواب vania رو کامل میکنم جواب ازاد پارسال قرار بودش هفته اخر دی بیاد که 7بهمن اومد موفق باشید

farid_ghasemi

عضو جدید
کارداني به کارشناسي

کارداني به کارشناسي

معرفي‌شدگان چندبرابر ظرفيت كد رشته محل‌هاي داراي پذيرش با شرايط خاص آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1388
17/06/88 تاريخ درج خبر
به اطلاع داوطلباني كه اسامي آنان در رديف معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت هريك از كد رشته‌ محل‌هاي داراي شرايط خاص وابسته به موسسات زير قرار گرفته است دعوت مي‌نمايد تا براساس برنامه زماني مربوط و همراه داشتن مدارك موردنياز به نشاني‌هاي موردنظر براي انجام مراحل مختلف گزينش مراجعه نمايند.

1-‌ موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي سوره:

الف- مدارك لازم: يك قطعه عكس 4*3، اصل شناسنامه و يك نسخه كپي از تمام صفحه‌هاي آن و كپي كارنامه اوليه آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 1388.
ب- زمان و مكان مصاحبه: زمان مصاحبه روزهاي شنبه 21/6/88 و يكشنبه 22/6/88 از ساعت 9 صبح تا 13 مي‌باشد كه لازم است به نشاني تهران- خيابان آزادي- بين خوش و بهبودي- كوچه كامياران – پلاك 1 مراجعه نمايند.

2-‌ آموزشكده فني نقشه‌برداري سازمان جغرافيايي نيروهاي مسلح:

الف- مدارك لازم: يك برگ تصوير صفحه اول شناسنامه، دو قطعه عكس 4*3، اصل و تصوير كارت ملي.
ب- زمان و مكان مصاحبه: زمان مصاحبه آقايان روز يك‌شنبه 22/6/88 و خانم‌ها روز دوشنبه 23/6/88 از ساعت 9 صبح تا 13 مي‌باشد كه لازم است به نشاني: تهران- بلوار كشاورز- بين بيمارستانهاي ساسان و پارس- كوچه شهيد شوريده- پلاك 7 مراجعه نمايند.

3- دانشكده معارف قرآني غيرانتفاعي:

الف- مدارك مورد نياز:

1. اصل شناسنامه عكس‌دار همراه با دو نسخه تصوير از همه صفحات آن.
2.‌ كارت ملي همراه با دو نسخه تصوير از آن.
3. اصل مدرك كارداني يا گواهي فراغت از تحصيل همراه با يك نسخه تصوير از آن.
4. پرينت كارنامه آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته.
5. شش قطعه عكس سياه و سفيد 4*3 جديد (خواهران الزاماً با چادر).
6. اصل كارت پايان خدمت ، مافيت دائم و يا دفترچه آماده به خدمت با يك نسخه تصوير از آن. (براي برادران متولد 1368 و قبل از آن).
7. ريزنمرات دوره كارداني همراه با يك نسخه تصوير از آن.

ب- زمان مصاحبه:

** زمان مراجعه برادران

روز و تاريخ مراجعه
ساعت مراجعه
ترتيب حرف اول نام خانوادگي براي مراجعه
پنج شنبه 19/6/88
30/8 تا 11 صبح
كليه برادران​
** زمان مراجعه خواهران

روز و تاريخ مراجعه
ساعت مراجعه
ترتيب حرف اول نام خانوادگي براي مراجعه
شنبه 21/6/88
30/8 تا 11 صبح
از حرف «الف» تا «ش»
يكشنبه 22/6/88
30/8 تا 11 صبح
از حرف «ص» تا «ي»​
نشاني محل مصاحبه: اصفهان- بزرگراه شهيد خرازي- ابتداي خيابان شهيدان عربي تلفن: 105-3372020-0311
4-‌ با توجه به اعلام دفتر آموزش و ارتقاء مهارتهاي حرفه‌اي و تربيت معلم وزارت آموزش و پرورش، گزينش در كد رشته محلهاي دوره شبانه دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي، دانشكده‌ها، آموزشكده‌ها و مراكز تربيت معلم وابسته به وزارت آموزش و پرورش كه در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) پذيرش در آنها به روش شرايط خاص اعلام شده بود، به روش شرايط خاص انجام نخواهد گرفت. به عبارت ديگر گزينش در اين كد رشته محل‌ها به صورت متمركز انجام خواهد پذيرفت و لذا اسامي داوطلبان چندبرابر ظرفيت براي انجام مراحل مصاحبه اعلام نخواهد شد.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا