اهداي منزل مسكوني به ريچاردفرآي از طرف رئيس جمهور (عکس)

HirrAd

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اهداي منزل مسكوني به ريچاردفرآي از طرف رئيس جمهور (عکس)

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
پرینت

sajad_s

عضو جدید
اين همه ادم خونه ندارند تو ايران از راه نرسيده يه خونه خوب بهش دادند ريس جمهور كه نيست مغز متفكره بزنيد به تخته چشش نكنن از اين كه ايرانيم حالم از خودم بهم ميخوره

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
اين همه ادم خونه ندارند تو ايران از راه نرسيده يه خونه خوب بهش دادند ريس جمهور كه نيست مغز متفكره بزنيد به تخته چشش نكنن از اين كه ايرانيم حالم از خودم بهم ميخوره

بهتره اول مطلب رو کامل بدونیم بعدا اظهار نظر کنیم:

به گزارش ايرنا ،‌خانه تاريخي تميزي تا زمان حيات پروفسور "فرآي"‌ در اختيار اين شرق شناس و ايران شناس خواهد بود و پس از آن به عنوان بنياد شرق شناسي اصفهان مورد استفاده قرار مي گيرد .
‌ آثار و تاليفات اين پروفسور آمريکايي در بنياد شرق شناسي اصفهان جمع آوري خواهد شد تا مورد استفاده شرق شناسان قرار گيرد .

همچین آدم هایی رو باید طلا گرفت، دادن یه خونه که چیزی نیست دوست من، خدمات این انسان ها از این چیز ها خیلی باارزش تره

reza08

کاربر فعال

بهتره اول مطلب رو کامل بدونیم بعدا اظهار نظر کنیم:

به گزارش ايرنا ،‌خانه تاريخي تميزي تا زمان حيات پروفسور "فرآي"‌ در اختيار اين شرق شناس و ايران شناس خواهد بود و پس از آن به عنوان بنياد شرق شناسي اصفهان مورد استفاده قرار مي گيرد .
‌ آثار و تاليفات اين پروفسور آمريکايي در بنياد شرق شناسي اصفهان جمع آوري خواهد شد تا مورد استفاده شرق شناسان قرار گيرد .

همچین آدم هایی رو باید طلا گرفت، دادن یه خونه که چیزی نیست دوست من، خدمات این انسان ها از این چیز ها خیلی باارزش تره

پرفسور ریچارد فرای (به انگلیسی: Richard Nelson Frye)‏(۱۹۲۰) استاد ایران‌شناسی است. او به زبان‌های فارسی، عربی و روسی و آلمانی، فرانسوی، پشتو، ازبک و ترکی مسلط است و با زبان‌های اوستایی و پهلوی و سغدی آشنایی کامل دارد.

زندگی نامه وتوضیحات در ویکی پدیا دانشنامه آزاد

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بهش افتخار میکنم اخه برای شناخت ایران خیلی زحمت کشیده ..ایشالا خدا حفظش کنه
خیلی زحمت کشیده تا ایران و به دنیا معرفی کرده ...غیر از اینا بابا طرف محقق هست و به درجه پروفسورا رسیده یه خونه چیز کمی هست؟؟؟؟