شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا خود خدمت سربازی در حین آموزشی یا قبلش(زمان گرفتن برگ سبز) معلوم میشه کجا میرم؟

آخرین ویرایش:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان فکر میکنین برج شش (شهریور) ارشد کجا میفته آموزشیشه؟ تهران یا شمال؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان اکثرا تمام بچه های لیسانس استان فارس جذب نیرو انتظامی میشن

کلا تو همه استانها اینجوریه یا فقط استان فارسه؟

کسی خبر نداره که چه برجهایی سپاه جذب می کنه؟

اگه دفترچه پست کنم مثلا بیاد نیرو انتظامی جهرم و من چون فرصت دارم نرم و دوباره دفترچه پست کنم ممکنه جام تغییر پیدا کنه یا تا هزار بارم که دفترچه پست کنم جام ثابت می مونه؟

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال

اگه دفترچه پست کنم مثلا بیاد نیرو انتظامی جهرم و من چون فرصت دارم نرم و دوباره دفترچه پست کنم ممکنه جام تغییر پیدا کنه یا تا هزار بارم که دفترچه پست کنم جام ثابت می مونه؟

من سهمیه سپاه بودم ، البته تکمیلی بسیج داشتم ، رفتم دادمش بهشون خودشون کارامو ردیف کردن ، تاریخ اعزامم خورد 18 بهمن (البته اون موقع با دیپلم میخواستم برم) خلاصه دیگه نرفتم :D
دفترچه پست کردن که دیگه منسوخ شده :D فقط پلیس+10 :razz:
شما درخواست که بدی و کد بخوری دیگه باید بری و در صورتی میتونی نری که دانشگاه قبول بشی و معافیت تحصیلی بگیری!
البته شاید ترفندهای دیگه ای هم داشته باشه برای لغو اعزام ، اینو میدونم که برا لغوش باید مدرک قابل قبول ببری به دایره ی احضار و اعزام :D که اعزامتو لغو کنن.
با هر بار اعزام جدید معمولن کد اعزام هم عوض میشه.
با پارتی بازی هم کد اعزام میتونه عوض بشه ، رفیق بنده که 1 /4 /92 اعزامش بود ، کد 05 ارتش خورده بود ، که با پارتی بازی آوردنش سپاه :surprised::D

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

الان اکثرا نیروی انتظامی میوفتن
به برج ربط نداره
سپاه کاراشو داخل خودش حل میکنه
نمیشه دوباره پست کنی
مثلا اعزامت افتاده 1 شهریور شما میتونی 2ماه تاخیر بندازیش بیوفتی 1 آبان
چنروز قبل مشخص میشه که سپاهی یا ارتش
از قبلش باید هماهنگیاتو با پارتی انجام بدی که کجا بیوفتی
قبل آموزشی
چون وقتی آموزشیت بری ارتش دیگه رفتی

alireza.civil

عضو جدید

جدی ؟ شنیده بودم اکثرا میرن جهرم .

alireza.civil

عضو جدید
اقا از روزی که مراجعه میکنی به پلیس +10 تا اینکه برگ سبز بیاد چقدر طول میکشه ؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. تو دوران آموزشی برای ارشد و لیسانسها چه امکاناتی به آدم میدن؟ منظورم اینه که چه چیزایی باید با خودمون ببریم؟

ali.k

عضو جدید
سلام. تو دوران آموزشی برای ارشد و لیسانسها چه امکاناتی به آدم میدن؟ منظورم اینه که چه چیزایی باید با خودمون ببریم؟

سلام
لباس ببر و خوردنی های خشک مثل آجیل با خودت ببر، لوازم شخصی هم با خودت ببر چون لوازمی مثل مسواک یا خمیر دندون که میدن کیفیت پایینی دارند، فرق ارشد و لیسانس با یه دیپلمه اینه که کمتر بهت توهین میکنند، البته بازم بستگی داره کجا افتاده باشی!

ali.k

عضو جدید
من اعزامی برج 4 هستم و افتادم 01 تهران که واسه نیرو زمینی ارتشه، جاش بد نیست خداییش زیاد اذیت نشدم و واقعا رفتارشون باهامون خوب بوده و تقریبا هر هفته بهم مرخصی میدن میام خونه، آخر مرداد آموزشیم تموم میشه و بعد احتمال زیاد دوره کد میخورم، حالا کجا خدا داند

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه دوستانی برج 6 اعزامشونه؟ بیاین محل آموزشیتونم بگین

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان / دوستان من باید تا آخر شهریور دفترچمو بفرستم ولی زانوی چپم مشکل داره البته دکتر میگه تا 1 ماه دیگه خوب میشه با فیزیوتراپی ولی همه میگند معاف از رزم بگیر نظر شما چیه ؟؟؟

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان برج 8 اصولا آموزشی واسه لیسانسا کجا میندازند ؟

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهزاد جان،اون اولیه موقته...خوب شی باس بری :smile:

برج 8 برای دوستان کارشناسی با هر رشته و گرایش و سن و... استان مرکزی،اراک...مالک اشتر

محمد جان میدونم باید برم ولی میگن معاف از رزم میدن بهم بنظرت بگیرم ؟؟؟ / راستی نظرت چیه امریه شرکت نفت بگیرم ؟؟؟؟ یا میگی بدتر میشه

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
محمد جان میدونم باید برم ولی میگن معاف از رزم میدن بهم بنظرت بگیرم ؟؟؟ / راستی نظرت چیه امریه شرکت نفت بگیرم ؟؟؟؟ یا میگی بدتر میشه

در هر صورت امریه بسیار عالیه....70 درصد هم استخدام خواهی شد...فقط یکم تلاش زیاد کن و اهل پیچش نباش...6 ماه خوب کار کنی حله....

معاف از رزم هم جلوی استخدامتو خیلی جاها میگیره....میگن طرف مشکل داره،مگه مریضیم سالمه رو ول کنیم،اینو بگیریم....