تاحالا شده حس کنی سرکاری؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه ه ه ه
چشمت روز بد نبینه.
2سال سرکار بودم.
ولی درس شد برام.یه درس بزرگ. ;)

cutler

عضو جدید
سرکار، کدوم کار ؟.............اینهمه جون بیکاره خوشبحال تو که سر کار بودی:smile: ...........راستی اخراج شدی یا استعفا دادی:D....................

_narjes

عضو جدید
منم آره یه بار رفتم سر کار چه جورم........ ولی زود فهمیدم که سرکارم استعفا دادم :biggrin:;)

sogolsss

عضو جدید
نه

نه

از چه نظر؟ توی رابطه سر کار باشی؟
نه عزیز دلم.کلا.
حس کنی یکی بت نزدیک میشه بعد ب تهمت دروغگویی بزنه بعد دست خودش برات رو شه.
دوست،آشنا، فامیل........ حالا هر کی میخواد باشه
عکس العمل تو مهمه.....
توهم مثل اون بشی یا باش مقابله کنی
اینه که مهمه

• Like
واکنش ها: RIG

known

عضو جدید
نه عزیز دلم.کلا.
عکس العمل تو مهمه.....
اینه که مهمه

به شدت بی خیالش می شم;)

RIG

متخصص C#.net
نه عزیز دلم.کلا.
عکس العمل تو مهمه.....
اینه که مهمه
اره منم واسم پیش اومده البته یکیش رو میگم اگه زیاد بگم ابروش میره .
منم اخرین بار به اونی که میخاستمش گفتم انلاین شو گفت کارت ندارم و میگفت بابام اجازه نمیده برم بیرون کارت بگیرم ومن ساعت 2 ظهر اینا میشد بهش گفتم . اونم بهم میگفت هیچ کاری نمیکنه و هر کاری کنه بهم میگه باهم انلاین میشدیم و ....
ولی همون رو ساعت 8 شب انلاین شد و دوباره ساعت 2 شب انلاین بود اونم چی یه دختر تو این زمان ها . حالا تمومه دختر و پسر ها نظر بدن این کوچکترین چیزیه که در حق من انجام داده . تازه نصف شبم اس ام اس میده کلا به فکر تو هستم . و اینکه تازه مهم تر از اون اگه بحث بیشتر بشه بشتر ازشم میگم تا همه بدونن چه چیز هایی بهم گفته . یا به عبارتی دروغ گفته تازه بعدا هم میگه من دروغ نگفتم . ولی باز هم احترامش رو دارم .

• Like
واکنش ها: A&S

RIG

متخصص C#.net
نه عزیز دلم.کلا.
عکس العمل تو مهمه.....
اینه که مهمه
شما دقیقا شبیه طرف مقابل منی که اینجوری در موردم فکر میکرد اگه راستشو میخای بدونی موقعی که باهام دوست بود یه بار ساعت 12 تا 3.5 شب بایکی حرف میزد و ساعت 4 تا 5/5 هم با یکی دیگه بعدش میگفت مامانمه (منظورم با تلفن هست) . به هر حال یه جورایی فهمیدم و سر اخر یه جوری فهمیدم که با پسر اون وقت شب حرف زده و تازه دید که فهمیدم میگفت بایکی (یعنی یه دونه پسر پس صحبت با مامان دروغ بوده) حرفیدم کلی حرف زدیم بخشیدمش بعدش پسره رو پیدا کردم ازش پرسیدم گفت گفت من فقط از 12 تا 3.5 حرف زده بودم و از 4 تا 5.5 من باهاش نحرفیدم . بعد به دختر گفتم پسر گفت من این ساعت با دختر ه حرف زدم و ساعت بعدی نبودم رفتم به دختر گفتم . دختر گفت من با یکی دیگه هم صحبت میکردم پس تو یه شب که من خواب بودم دوست دخترم با دو نفر حرف زده اونم چه حرفهایی (قابل گفتن نیست حالا) . پس دوست دخترم من که بهم میگفت میخامت و تو رو دوست دارم با دو نفر دیگه هم بود . حالا شما نظر بدین ببینین چه بلایی سرتون میاد . ایا میتونین اینو تحمل کنید؟

آخرین ویرایش:

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دقیقا شبیه طرف مقابل منی که اینجوری در موردم فکر میکرد اگه راستشو میخای بدونی موقعی که باهام دوست بود یه بار ساعت 12 تا 3.5 شب بایکی حرف میزد و ساعت 4 تا 5/5 هم با یکی دیگه بعدش میگفت مامانمه (منظورم با تلفن هست) . به هر حال یه جورایی فهمیدم و سر اخر یه جوری فهمیدم که با پسر اون وقت شب حرف زده و تازه دید که فهمیدم میگفت بایکی (یعنی یه دونه پسر پس صحبت با مامان دروغ بوده) حرفیدم کلی حرف زدیم بخشیدمش بعدش پسره رو پیدا کردم ازش پرسیدم گفت گفت من فقط از 12 تا 3.5 حرف زده بودم و از 4 تا 5.5 من باهاش نحرفیدم . بعد به دختر گفتم پسر گفت من این ساعت با دختر ه حرف زدم و ساعت بعدی نبودم رفتم به دختر گفتم . دختر گفت من با یکی دیگه هم صحبت میکردم پس تو یه شب که من خواب بودم دوست دخترم با دو نفر حرف زده اونم چه حرفهایی (قابل گفتن نیست حالا) . پس دوست دخترم من که بهم میگفت میخامت و تو رو دوست دارم با دو نفر دیگه هم بود . حالا شما نظر بدین ببینین چه بلایی سرتون میاد . ایا میتونین اینو تحمل کنید؟
عزیزم یه بزرگی میگه اگه دفعه اول بهتون خیانت میشه مقصر طرفه مقابله اما برای باره دوم خودت.کسی که یک بار دروغ بگه و خیانت کنه مثله معتاد میمونه احتماله خطا باز هم داره نباید فکر کنی که میشه آدمارو عوض کرد باید کم اشتباه ترین رو انتخاب کرد عزیزم.

Turk-oglu

مدیر بازنشسته
نمیدونم چرا حرفات و اون اتفاقها آشناست
جواب رو پیام خصوصیش کن
منتظرم:w05:

sogolsss

عضو جدید
سلام بچه ها..........
طرف راستگو ازآب دراومد............
بیخیال
شاید به قول خودش من دروغگوام........
بازم بیخیال........
خداحافظ