مملکته داریم ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گندتون بزنم با این متخصصین و پزشکاتون

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
روایتی دردناک و واقعی که برای خودم اتفاق افتاده

پنج شنبه هفته پیش: برای گردش به خارج از شهر رفتیم که اونجا سرما خوردم اما شبش قرص سرماخوردگی خوردم و فردا صبح تقریبا خوب شدم
جمعه هفته پیش:برگشت به خانه که دوباره در راه تب و لرز به سراغم امد

شنبه: حالام خوب بود و سر کار بودم اما کمی احساس ناراحتی میکردم
یکشنبه:احساس کردم فک سمت راست صورتم درد میکند و کمی متورم شده
دوشنبه: فکم از ناحیه لولایی چسبیده به جمجمه ورم کرده بود و شروع به درد کرده بود که در حال شیوع به اطرف گوش و گردنم میشد
سه شنبه: درد همچنان ادامه داشت و ورم بیشتر میشد پیش یک دکتر عمومی رفتم معاینه کرد و گفت سرما باعث وروم استخوان شده غذای نرم بخور استراحت کن استامینوفن امپول دگزامتازون و ویتامین سی با اموکسی سیلین 250 نوشت
چهارشنبه:درد تسکین نیافت و ورم همچنان بیشتر شد درد در ناحیه چشم سمت راست به انها اضافه شد
پنج شنبه: صبح بیدار شدم دیدم در پیشانیم جوشهای ریز اما به اندازه یک سکه در 3-4 جا لانه کرده اند
عصر روز تعطیل رفتیم بیمارستان یکی از اشناهای نزدیک تا دکتر دید گفت احتمال زیاد زونای چشمی گرفتی!!!! گفتم این پیست گفتند یک نوع بیماری آبله مرغان است که در بزرگسالان دیده میشه اما اجازه دهید با یک پزشک بالا دستم مشورت کنم
پزشک متخصص امد و نگاه کرد و گفت بله احتمالا 90% زونای چشمی است و باید همین الان بستری شوی!!!!!!
گفتم بابا بیخیال من چیزیم نیست فقط صورتم متورم شده و چند تا جوش ریز گرفتم
گفت نه باید همین امشب بستری شوی ما این امکانات را در این بیمارستان برای چشم نداریم برو به بیمارستان شفا و بستری شو خانمم تا اینها را شنید مثل فشفشه از جا پرید و گفت حتما باید بستری شوی!!!
رفتیم بیمارستان شفا پزشک نگاه کرد گفت نه چیزی نیست نیازی به بستری شدن نیست این جوش ها ویروسی هستند خانمم گفت زونا نیست گفت چرا ممکنه باشه این دارو ها را بخور خوب میشوی!!!
گفتم خدایا شکرت در این بیمارستان پر از چرک نخوابیدیم خانمم گفت بریم سراغ یک دکتر دیگر
رفتیم بیمارستان ابوالفضل دکتر نگاه کرد گفت دندانت مشکل دارد!!!!! گفتم اقای دکتر دندانهای من سالم است گفت باشه برو چک کنه
گفتم ممکنه زونا باشه اخه امروز 2 تا دکتر گفتن زونا است گفت اره شاید بعد دوباره معاینه کرد گفت چند تا دارو مینویسم اینها رو بخور خوب میشوی گفتیم این قرصها رو فلان دکتر داده نگاه کرد گفت نه اینها چیه داده!!!! اینو نخور اون یکی کمه اینهم بهش اضافه کن!!! اگر هم خواستی شنبه برو پیش دکتر مغز و اعصاب و یا گوش حلق بینی!!!!!
دارو داد هر 5 ساعت 2 عدد قرص یعنی هر روز یک بسته 10تایی و یک داروی دیگر هر رو 2 عدد به علاوه مسکن پماد و ...

چون دکتر قبلی هم همین دارو ها رو داده بود اما با چند داروی دیگر ما هم همین دارو ها رو گرفتیم و شروع کردیم به خوردن هر 5 ساعت 4 عدد قرص به عبارتی در روز 20 عدد قرص
شب دچار تب و لرز شدید شدم

جمعه: صبح بیدار شدم دیدم جوشها به سمت چشمم پیش روی کرده است (زونای چشم بیماری است خطرناک که اگر مهار نشود باعث زخم قرنیه و از کار افتادن قرنیه میشود) و روی پلکم جوش زده و داخل چشمم میسوزد و سرم به شدت درد میکنه

منم بیحال سر درد بدن درد جوشها مثل جوش ابله چرکین و مایع زرد رنگ از خودشان بیرون میکنند و قیافیه مان وحشتناک شده و چشمم میسوزه و نمیتونم بازش کنم

عصری عصبی شدم و گفتم الان زنگ میزنم به بیمارستان و چند تا فحش میدهم زنگ زدم گفتند اگر مورد شما حاد باشد به پزشک انکال زنگ میزنیم منم گفتم الان دارم میام اونجا

رفتیم بیمارستان منتظر بودیم برویم داخل
یک دختر 23-27 ساله امد و گفت ما در ماشین یک بیمار سکته ای داریم برانکادر میخواستم ان را بیاوریم تو

نگهبان هم گفت برانکادر انجا هست برو بردار!!!!! خواستم پا شم بگم بابا مریض اورژانسی داره چرا کمکش نمیکنین برای این مریض ثانیه هم مهمه چرا نشستی و حتی مسولین رو خبر نمیکنی!!

رفتم ان طرف دیدم نوشته اورژانس چشم (در حالی که به ما گفتن ما الان اورژانس چشم نداریم)رفتم داخل دیدم اقایی نشسته بهش گفتم اقا مورد من اورژانسیه من چی کار کنم میگه تا فردا صبح باید صبر کنی و صبح ساعت 5 هم باید بیایین و نوبت بگیرین!!! با خودم گفتم این مرتیکه اینجا چه غلطی میکنه
گفتم بابا تا فردا ممکنه من کور بشوم میگه چی کار کنیم کاری از دست ما بر نمی اید

رفتم پیش دکتر عمومی یک خانمی بود گفتم زونای چشمی دارم گفت با من بیا تا با یک دکتر دیگر هم مشورت کنم(چون مورد من بسیار حساس و حیاتی است)
پزشک را در بیمارستان نتوانست پیدا کند!!
زنگ زذ به یک دکتر متخصص چشم پزشک ان هم از اتاق اورژانس چشم تا ان مردک منو دید به خانم دکتر گفت من که به این اقا گفتم فردا بیاد خانم دکتر گفت نه مورد اینها اورژانسیه فلان دکتر رو بگیرید
چند تا دارو نوشت و در اخر من داروهامو به دکتر دادم گفتم من در 24 ساعت پیش انها رو خوردم گفت کی اینها رو برات نوشته؟؟ گفتم فلان دکتر گفت دوز خیلی خیلی بالایی داده من تعجب میکنم در 24 ساعت 20 قرص!!!!!!! گفت کم کن یک سوم کن چند تا دارو داد رفتم دارو خانه گرفتم خونه رسیدمدیدم داروخانه هم به جای پماد استریل چشمی پماد معمولی داده!!!

خدا لعنت کنه بر پدر و مادر کسی که تو کارشون اشتباهاتی میکنند که باعث میشه با جون و مال مردم بازی بشه

تو این خراب شده جون یک انسان با لاشه مرده سگ ولگرد هیچ تفاوتی نداره

اگر من کور بشم کی میخواهد به من جوابگو باشه؟ کدوم احمقی کدوم خر زداه ای میخواهد جوابگوی من باشه؟

haleh_sharif

عضو جدید
این واقعا برای خودت اتفاق افتاده یا یه روایته؟
من قبول دارم متاسفانه تو مملکتمون هیچ چیز جای خودش نیس
ای کاش می تونستیم راهی برایش پیدا کنیم

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
این واقعا برای خودت اتفاق افتاده یا یه روایته؟
من قبول دارم متاسفانه تو مملکتمون هیچ چیز جای خودش نیس
ای کاش می تونستیم راهی برایش پیدا کنیم

اره بابا برای خودم اتفاق افتاده فکر کردی شوخی میکنم؟ الانم باهاش درگیرم

Leily810

عضو جدید
بله متأسفانه از این اشتباه ها زیاد میکنن!!
من خودم 4 سال دارو خوردم و هر ماه آزمایشو ...دکترم هم از بهترین دکترا بود! میگفت گواتر داری!
زدو بعد از 4 سال دکتر نتونست بیاد بیمارستان شرکت و دکتر عوض شد: گفت خانم شما اصلأ گواتر نداری! یعنی بعد از چند سال دکترتون متوجه نشده بود!!!!
انشالله زودتر خوب میشی.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام مرسی از تایپک خوبتون
من گوشم درد می کرد رفتم دکتر چیزی نمونده بود که عملم کنند نگو که از دندونام بوده وعفونتی در کار نبوده ولی بعد از یک سال دارو خوردن تازه آقایون فهمیدند

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه نکته ی جالبش میدونین چی بود اون دکتره ی احمق توی اورژانس چشم نشسته بود هر کی میومد پیشش میگفت برو فردا صبح ساعت 5 بیا وقت بگیر از متخصص چشممون.:surprised:
یکی نیست بهش بگه پس تو و این اورژانش چشم اینجا چی هستین؟
از طرفی توی همه ی کشورا مردم راحت از خونشون اینترنتی وقت میگیرن از دکترا اینجا ما باید ساعت 5 صبح توی این سرما بریم توی صف وایستیم وقت بگیریم. تازه از این خندم میگیره که اسم بیمارستان هست شفا!!!:confused:
دیشب که رفتیم پیش دکتر احساس میکردم اصلا این یارو سواد نداره . یه زونا رو نتونست تشخیص بده جالب تر این که حاضر هم نبود زنگ بزنه به یک متخصص و ازش سوال کنه یا حداقل خبر مرگش بگه نمیدونم.
خوبه امشب پزشک کشیک یه خانوم واقعا با شخصیت بود چون وقتی دید اطلاعات کافی نداره به جای نوشتن یه داروی الکی زنگ زد از متخصص پرسید

یه چیز جالب تر دیشب از دکتره میپرسم آیا زونا واگیر داره؟ کیا زونا میگیرن ؟ بهم میگه کسایی که آبله مرغان نگرفتن زونا میگیرن.
در صورتی که زونا بیماری ای هست که فقط کسایی که آبله مرغان گرفتن یا در معرض این ویروس بوده اند میگیرن. چون ویروس در نخاع میمونه و وقتی که زمینه ی بروز پیدا کنه به صورت زونا درمیاد. ( اینا رو توی اینترنت سرچیدم و فهمیدم یکی از فامیلهای پزشکمون هم تایید کرد):D

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرش تشخیصشون درست بود یا نه؟
لعنت

بعد از 5 تا دکتر و از مجموع حرفاشون به یه تشخیص درست رسیدیم. فردا قراره بریم پیش متخصص پوست بعدشم چشم بعدشم بیماری های عفونی.
بیچاره سیلور جونم کلی مریضه. دعا کنین زودی خوب شه

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
بعد از 5 تا دکتر و از مجموع حرفاشون به یه تشخیص درست رسیدیم. فردا قراره بریم پیش متخصص پوست بعدشم چشم بعدشم بیماری های عفونی.
بیچاره سیلور جونم کلی مریضه. دعا کنین زودی خوب شه

من فردا میرم برا امام حسین تکیه را بندازیم
درسته دعای ما پیش خدا بی ارزشه ولی چشم حتما براش 5تا امن یجیب میخونیم
ایشالا زودی خوب بشه بیاد دوباره بزنیم سر و کله هم

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا اگر خوب میشدی ، می گفتی عجب کشوری چه دکترائی داره ! رفتی پیشه ازین تازه فارغ التحصیلا 2 هزارتومن ویزیت میگیرن !

raminbabak

اخراجی موقت
حالا اگر خوب میشدی ، می گفتی عجب کشوری چه دکترائی داره ! رفتی پیشه ازین تازه فارغ التحصیلا 2 هزارتومن ویزیت میگیرن !
1:دکتر وظیفه اش اینکه من رو سریعا درمان کنه..منتی هم نداره وظیفه اش همینه
2:ما امپول زن 2 تومنی نداریم چه برسه به دکتر 2 تومنی...
3:اگر متنو قشنگ می خوندی باید می فهمیدی که ایشون فقط توسط دکترا پاسکاری شده بس معلومه که همشون هیچی بارشون نیست.....
4:بیمارستان غلط می کنه میگه دکتر نیست برو صبح بیا نوبت بگیر!!!!!!!!!!!!!!!
در آخر فکر می کنی بس چرا دکترای ایرانی کمتر میرن خارج برای کار ..چون بهترین در آمد رو دارند..نه قانونی هست تز مریض مایت کنه..نه یه نظارت درست حسابی هست رو سره دکترها که با نرخ تورم جامعه 10 برابرش ویزیت میگیرن..شانس آورده نرفته بیمارستان خصوصی یه حسابی دستش می داد که از فشا کور میشد..

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

سید فکر نمیکنی زود قضاوت کردی؟ متنو خوب خوندی؟ من فقط امروز40 هزار تومن خرج دکتر و داروهام کردم فقط یک قطره چشمی ایرانی خریدم 8000 تومن بقیه رو ول کن
ویزیت دامپزشک هم 2000 تومن نیست

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
1:دکتر وظیفه اش اینکه من رو سریعا درمان کنه..منتی هم نداره وظیفه اش همینه
2:ما امپول زن 2 تومنی نداریم چه برسه به دکتر 2 تومنی...
3:اگر متنو قشنگ می خوندی باید می فهمیدی که ایشون فقط توسط دکترا پاسکاری شده بس معلومه که همشون هیچی بارشون نیست.....
4:بیمارستان غلط می کنه میگه دکتر نیست برو صبح بیا نوبت بگیر!!!!!!!!!!!!!!!
در آخر فکر می کنی بس چرا دکترای ایرانی کمتر میرن خارج برای کار ..چون بهترین در آمد رو دارند..نه قانونی هست تز مریض مایت کنه..نه یه نظارت درست حسابی هست رو سره دکترها که با نرخ تورم جامعه 10 برابرش ویزیت میگیرن..شانس آورده نرفته بیمارستان خصوصی یه حسابی دستش می داد که از فشا کور میشد..
دوست عزیز ممنون از حرفهاتون

والا رفتم بیمارستان خصوصی فقط یک شب 80 هزار تومن بدون همراه
با همراه 120 هزار تومن بدون خدمات فرانشیپ

یک کارمند بدبختی مثل من که بیمه تامین اجتماعی منو نه تو بیمارستان نیروی انتظامی قبول دارند نه بیمارستان دولتی نه بیمارستان خصوصی باید چه خاکی تو سرم بریزم؟

خدا رو شکر که دستمون به دهنمون میرسه و الا باید کاسه گدایی دستومن میگرفتیم

raminbabak

اخراجی موقت
دوست عزیز ممنون از حرفهاتون

والا رفتم بیمارستان خصوصی فقط یک شب 80 هزار تومن بدون همراه
با همراه 120 هزار تومن بدون خدمات فرانشیپ

یک کارمند بدبختی مثل من که بیمه تامین اجتماعی منو نه تو بیمارستان نیروی انتظامی قبول دارند نه بیمارستان دولتی نه بیمارستان خصوصی باید چه خاکی تو سرم بریزم؟

خدا رو شکر که دستمون به دهنمون میرسه و الا باید کاسه گدایی دستومن میگرفتیم
قربونت ..زیاد حرفای بعضی ها رو اینجا جدی نگیر ..چون مجبورن حرف بزنن به زور باد معده....ولشون کن....تو فقط تایپیکاتو بزن حالشو ببر....

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا بازم متاسف شدم از این اوضاع :( کم نشنیدم که به خاطر اشتباه دکترای گرا یا پرستارا یا... طرف جونشو از دست داده:cry:
ایشالله که زودتر خوب میشی!!!!:gol:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سید فکر نمیکنی زود قضاوت کردی؟ متنو خوب خوندی؟ من فقط امروز40 هزار تومن خرج دکتر و داروهام کردم فقط یک قطره چشمی ایرانی خریدم 8000 تومن بقیه رو ول کن
ویزیت دامپزشک هم 2000 تومن نیست

مهندس مطمئنی قطره چشم بوده !

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم زودتر سلامتی تون رو بدست بیارید :gol::gol::gol:
زمانی که تو آزمون دستیاری این همه تقلب می شد !!!!! بایدم هم همچین پزشکهای حاذق و فهمیده ای داشته باشیم .:razz::razz::razz:

ghazaliii

عضو جدید
شبیه این اتفاق و البته بدتر واسم افتاد

طولانیه اما همینقدر میگم که من سر یه جریان و ول کردن من توی بیمارستان و اینکه داره تموم میشه ولش کنین جون سالم به در نمیبره و جلوی چشم همه اعضای خونوادم 3 بار کامل تموم کردم.
به قول ناظرای اطرافم میگفتن ول کنین اینکه قاره بمیره راحت بشه بهتره و مامانم بیهوش و هر کی تو سر خودش میزد.
9 روز آیسیو و کما و اونجا به علت دیر ساکشن کردن خاهرم از پشت شیشه میبینه قلبم کامل وایساد و پرستار نیست که با جیغ و داد خاهرم و به شیشه زدن میان و با شوک بر میگردونن منا.
من خودم مهم نیست اما می میخاست جوابگوی مامان و خانوادم باشه که از بی مسئولیتی یه عدهای یکی بمیره؟؟؟؟؟
این حق و اسلام و سوگند نامه پزشکا و پرستاراست؟؟؟؟؟
این خلاصه ااتفاقم بود
اگر بدونین چی سرم آوردن

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی راست میگینا ، من رفیقم قرص کدئین بهش نساخت رفت تو کما ، دکتره ازین تازه فارغ التحصیلا بود گفت انا الله و ... بعد یه دکتر دیگه اومد تایید کنه پیر مرد کهنه کاری بود یه معاینه گرد گفت زندست تو کما رفته باید منتظر باشید ببینید چی میشه ، که 3 روزه بهوش اومد !

vahid.shirazi

عضو جدید
خوبه حالا نگفتن شياف استامينيوفن استفاده كن
از اين ها كه بعيد نيست