تنهام و پشیمون

genral36

عضو جدید
خدا رحمتشون كنه:cry::cry::cry:
ولي دوست مهربون اينم بدان همه ما بايد بريم يكي زودتر ميره يكي ديرتر
پس ما بايد با هم خوب باشيم همينننننننننننننننننننننننننننننننننننننن:gol::gol::gol:

faranak90

عضو جدید
me-myself:مطمین باش او تو را بخشیده و همیشه همراه ودر کنار تو است و او هم دوستت دارد پس بخاطر او شاد باش

خیلی سخته...ای کاش مرگ نبود تا اینقدر دلواپس از دست دادن عزیزامون نباشیم.
خدا رحمتش کنه

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خیلی تاثیر گذار بود
ممنون
ناگهان چقدر زود دیر می شود
روحش شاد

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای این وقته شب منو یاد بدی های خودم انداختی
اینقدر دوسسم داشت که روزی 20 بار بهم زنگ میزد حتی اگه یه کار کوچولو داشتم تا میرفتمو میومدم چند بار زنگ میزد تا خیالش راحت بشه
من بیرحم یه بار گفتم :بابا من پشت فرمونم چرا اینقد زنگ میزنی .خوب الان میام دیگه. ازون به بعد دیگه کمتر زنگ میزد
چند ماه بعد من تو یه شهر دیگه تو دانشگاه بودم با خط خودش بهم زنگ زدن گفتن دیگه بابا نداری
هیچ وقت خودمو نمیبخشم.نزدیک 10 ماهه منم تنهام

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای این وقته شب منو یاد بدی های خودم انداختی
اینقدر دوسسم داشت که روزی 20 بار بهم زنگ میزد حتی اگه یه کار کوچولو داشتم تا میرفتمو میومدم چند بار زنگ میزد تا خیالش راحت بشه
من بیرحم یه بار گفتم :بابا من پشت فرمونم چرا اینقد زنگ میزنی .خوب الان میام دیگه. ازون به بعد دیگه کمتر زنگ میزد
چند ماه بعد من تو یه شهر دیگه تو دانشگاه بودم با خط خودش بهم زنگ زدن گفتن دیگه بابا نداری
هیچ وقت خودمو نمیبخشم.نزدیک 10 ماهه منم تنهام

خیلی ناراحت شدم
متا سفم
ان شاا... خدا بهتون صبر بده
نگران نباشید پدرو مادرا خیلی مهربون تر از اینن که بخوان حرفامونو به دل بگیرن

afn741

عضو جدید
روحش شاد .

فرزند تمام انگیزه پدر است برای زندگی و کار و تلاش و ... مخصوصا" دختر . همه کارهاش برای پدر لذت بخشه ناز کردن و قهر کردن و لوس بازیهاش و ... هیج وقت هم ازش دلگیر نمیشه چون جزئی از وجودشه پاره تنشه اینو میگم چون خودم هم پدرم و فرزندم هم یک دختره .

لوتوسو

عضو جدید
وای یه لحظه تنم لرزید ک من چقد غافلم و نکنه یه روز این حسرتا سراغ منم بیاد
مرسی
منو ک خیلی ب خودم اورد!!!!!