کلوپ آبیدلان.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم و رحمته الهله.........

قاصدک خانم من که به عهده گرفتم...........برای شما هم نسکافه ویژه آوردم...........محسنم فعلا که فعلا ول معتله........بزار سلام علکاش تموم بشه.........خخخخخخخ

سلام عسلم..........خخخخخخخخخخخخخخ

عسل:|

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
از منم پذیرای کنین به افتخار بازگشت دوستتون .
ای بابا خب دیگه امشب خرجش گردن ماست کاری نمی شه کرد.............
معصومه فقط دوستم نیست............علاوه برا این که خواهرمه عزیز دلم هم هست............کلا یدونست.........خدا برام نگهش داره.............

بستنی که دوست داری؟؟؟؟؟؟/گفتم بیارم محض تونع
خخخخخخخخخخ

ععععععععععععععععععععهههه محسنم توی؟؟؟؟؟؟؟؟فکر کردم عسله..........خخخخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا خسته شدم اینم واسه خودم..........

به به ااااااااااااااااااوووووووووووووووووم:heart:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا خب دیگه امشب خرجش گردن ماست کاری نمی شه کرد.............
معصومه فقط دوستم نیست............علاوه برا این که خواهرمه عزیز دلم هم هست............کلا یدونست.........خدا برام نگهش داره.............

بستنی که دوست داری؟؟؟؟؟؟/گفتم بیارم محض تونع
خخخخخخخخخخ
اصا من جا شما بودم شام میدادم :دی . خدا براتون حفظش کنه .

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا تازه نشسته بودمااااااااااا.........خخخخخخخخ
حالا چی میل دارید؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخ

من دنده کباب شهر خودمونو میخوام زودتر لطفا
:D عاقا من برم بعد یه هفته برگردم همه بهم میگن سلام دوست عزیز به جمع آبیدلان خوش آمدی:biggrin:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز

:D عاقا من برم بعد یه هفته برگردم همه بهم میگن سلام دوست عزیز به جمع آبیدلان خوش آمدی:biggrin:
اخه شاید اونا تازه واردن:)
نه ماتورو در یادمون داریم ای آبیدل:)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولد کی؟:surprised:
ای بابا...من بی تخصیرم والا:redface::surprised:
دماغتو راس کن تو!!!
تولد برادر زادش امشب.............خب وقتی پیام میده زود جواب بده دیگه........معصومست میشناسیش کههههههه
آبریزش دارم راست کنم چکه می کنه...........خخخخخخخخخ

ولا دنده کبابا شهرم.ن ت. من. نیست..............اول اسم شهر رو بگو بعد سفارش بده...........خخخخخخخخخ
چه باحالن بچه ها!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخ

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولد برادر زادش امشب.............خب وقتی پیام میده زود جواب بده دیگه........معصومست میشناسیش کههههههه

ولا دنده کبابا شهرم.ن ت. من. نیست..............اول اسم شهر رو بگو بعد سفارش بده...........خخخخخخخخخ
باحالن! نخند خنده نداره گریه داره:cry:
شهرمون نگین غرب :D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

جواب دادم:|

خو کجش کن ای بابا همه بچه ها کج کوله شدن :|

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
باحالن! نخند خنده نداره گریه داره:cry:
شهرمون نگین غرب :D
ایلام یا کرمانشاه؟؟؟؟؟؟؟من بیشتر ایران رو
شتم ولی شهری به اسم نگین ندیدم.........خخخخخخخخ
لابد تو خونه بهش میگن نگین.........خخخخخخخ
جواب دادم:|

خو کجش کن ای بابا همه بچه ها کج کوله شدن :|

بهم گفت جواب ندادی..........حالا من نمی دونم دیگه.............خودت می دونی باهاش........خخخخخخخخ
محسن جات خالی امروز رفته بودم فوتبال یه شوت زدم از لایی 3 تا لنگی توپ رد شد رفت تو گل..........قبلش اون اس رو به تو دادم.........خخخخخخخخخ

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایلام یا کرمانشاه؟؟؟؟؟؟؟من بیشتر ایران رو
شتم ولی شهری به اسم نگین ندیدم.........خخخخخخخخ
لابد تو خونه بهش میگن نگین.........خخخخخخخ

بهم گفت جواب ندادی..........حالا من نمی دونم دیگه.............خودت می دونی باهاش........خخخخخخخخ
محسن جات خالی امروز رفته بودم فوتبال یه شوت زدم از لایی 3 تا لنگی توپ رد شد رفت تو گل..........قبلش اون اس رو به تو دادم.........خخخخخخخخخ

کوفتت بشه اون موقع ک بهت اس دادم رفته بودیم رزمایش داشتم تو بیابون پست میدادم....:|
با این بچه بسیجی ها کل کل میکردم ک فرار نکنید:D

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پ بری بیای دیگه هیشکی نمیشناست:)
نه دیگه وقتی من میرم تو 5 دیقه یبار میای میگی هــــــــــــــی جای سمیرا خالی .حتما نام کاربری و عکس اوتارمم بزار . اینجوری دیگه برگردم درصد فراموشی پایینه :D

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه وقتی من میرم تو 5 دیقه یبار میای میگی هــــــــــــــی جای سمیرا خالی .حتما نام کاربری و عکس اوتارمم بزار . اینجوری دیگه برگردم درصد فراموشی پایینه :D
نه دیگه :)برو بیا بعد بیبینم کسی میشناست:)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوفتت بشه اون موقع ک بهت اس دادم رفته بودیم رزمایش داشتم تو بیابون پست میدادم....:|
با این بچه بسیجی ها کل کل میکردم ک فرار نکنید:D
ساعت 3؟؟؟؟؟؟؟؟/من نمی خوام برم سربازی.........:crying:ساعت سه صب سگ بزنی نمیره بیرون شمار فتین رزمایش؟؟؟؟؟؟؟؟:w04:

محسن!!!!!!!!!!!!اونا بسیجی نبودن بسیجی نما بودن..................بس:razz:یجی میمیرد ذلت نمی پذیرد................:cool:
ولی گلش خیلی چشبید بابامو عموم از ته زمین اومدن پریدن رو سرم بسکه گلش باحال بود.........آخه نمی خواستم گل بزنم می خواستم پاس بدم سوتی دادم........یهو رفت تو گل.........خخخخخخخخخ