راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام.با نظرت صددرصد موافقم ولي مي دوني مشكل اينجاست كه اين چند ساله اينقدر روي خرخوني تاكيد شده بود كه يه جور قانون شده بود به قول تو هر كي جزوه مدرسان يا پارسه رو مي خوند توي اين مسابقه برده بود خوب هر عقل سليمي مي دونه خواهي نشوي رسوا همرنگ جماعت شو،حالا كه همه اينجور شدن يدفعه امسال ابتكار به خرج دادن معلوم نيست بايد به چه سازشون رقصيد؟
بخدا منكه داغون شدم ............:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

;)ناامید نباش موفق می شیم
به نظر من سوال ها مفهومی نبود اگه مفهومی باشه باید از نظر علمی یه معمار بتونه بهشون جواب بده که به نظرم اگه این ازمون رو از هر کسی بگیری مشخص می شه معارف و ادبیات خوبی داشته زبانم که خدارو شکر کمتر کسی خوب می ده
فن و مبانی هم که همه مثل هم هستن و نقش اصلی رو عمومی بازی می کنه
با همه این حرفا ما موفق می شیم ;)نگران نباش

moya_memar

عضو جدید
سلام من در مورد سوالاتی که گفتی بررسی کردم اونم در کتاب اندیشه اسلامی مال پیام نور
سوال 1 که حتما میشه 3
سوال 2 رو من بین 1 و 4 شک دارم اما خودم زدم 4
سوال 8 عین متن کتابی هست که معرفی کردم و گزینه صحیح 3 هستش .
سوال 10 هم اگه اون کتاب رو بخونی متوجه میشی که گزینه صحیح 4 هست
بازم عین متن کتابی که گفتم 18 میشه گزینه ی 1 اینو دیگه حتمه مطمئن هستم .
کلا فقط 2 تا سوال از این کتاب نیومده بود البته من فقط هفته ی آخر این کتاب رو خوندم .

:)سلام راتش من فقط كتاب انديشه رو خوندم چيزايي كه بدست آوردم اينان اميدوارم كمك كنه;):)
سوال 1.....3 چون بايد و نبايد عملي و هست و نيست نظدي،جمله هم مربوط به شهود عرفاني وعلم حضوريه(كتاب انديشه اسلامي 1)
سوال 2....4.چون مساله شناخت بحران معرفتي(ص 35 انديشه1)،سودگرايي مادي بحران اخلاقي(ص36انديشه1)،پوچ گرايي و بي معنا بودن زندگي بحران رواني و معنوي(ص 37انديشه1)
سوال 8....من 4 زدم چون معني آيه در مورد عدم اثبات دور هستش اما 3 هم مي تونه باشه چون داخل كتاب انديشه اسلامي 1 قبل از آيه چنين جمله اي داره (ص72)
سوال 10....آيه در مورد علم خدا به مخلوقات قبل از آفرينش هستش به نظرم گزينه 4 نزديك تره.(ص102 انديشه 1)
سوال 18....3..آيه اول دقيقا اشاره به مرگ قلب (كتاب انديشه ص 199)معني آيه در مورد مرگ تعقل و.. كه از خصوصيات مرگ قلب،آيه دوم در مورد مرگ فرد و جامعه هستش چون كتاب هر دو رو يكي مي دونه( انديشه ص199،200)

moya_memar

عضو جدید
سجادو سيلور استار عزيز مرسي از دلگرمي تون:heart::gol::gol::heart:
من سال اولمه فقط بخاطر راهنمايي دوستم كه سال پيش با يكم خوندن جزوات مدرسان 800 شده بود فقط رو مدرسان تكه كردم بخاطر اينكه زياد تمايلي به حفظ كردن ندارم بلكه بايد درك كنم تا ياد بگيرم شده بودم استاد خودم از اين ناراحت 3 ماه وقت با ارزشو صرف مدرسان كردم.هرچند گذشته گذشته اما اميدم و توكلم با كسيه كه هميشه و همه جا هست.
اميدوارم وقتي نتيجه رو ميدن همه خوشحال باشيم.

داروگ

عضو جدید
دوستان سلام

من ادبيات رو 100%
من معارف رو 100%
من زبان رو 100%
رياضي 100%
فن ساختمان رو 100%
مباني نظري 100%
كسي مي تونه بگه رتبه من چند مي شه؟

sinasignal

عضو جدید
دوستان سلام

من ادبيات رو 100%
من معارف رو 100%
من زبان رو 100%
رياضي 100%
فن ساختمان رو 100%
مباني نظري 100%
كسي مي تونه بگه رتبه من چند مي شه؟

:warn:فکر نکنم امیدی به قبولی شما باشه!:warn:

ولی ناراحت نباش... بشین برای دوره های بعد خوب بخون که دیگه خراب نکنی:razz:

*vania*

عضو جدید
سلام من در مورد سوالاتی که گفتی بررسی کردم اونم در کتاب اندیشه اسلامی مال پیام نور
سوال 1 که حتما میشه 3
سوال 2 رو من بین 1 و 4 شک دارم اما خودم زدم 4
سوال 8 عین متن کتابی هست که معرفی کردم و گزینه صحیح 3 هستش .
سوال 10 هم اگه اون کتاب رو بخونی متوجه میشی که گزینه صحیح 4 هست
بازم عین متن کتابی که گفتم 18 میشه گزینه ی 1 اینو دیگه حتمه مطمئن هستم .
کلا فقط 2 تا سوال از این کتاب نیومده بود البته من فقط هفته ی آخر این کتاب رو خوندم .

نمیدونم، کتاب پیام نور رو ندیدم اما من از رو کتاب اندیشه اسلامی 1 (نهاد رهبری) سوالارو تطبیق دادم. البته 18 رو خودم 1 زدم اما....
حالا بهرحال دیگه هر چی بود تموم شده، ان شاء الله که همگی قبول میشیم.

*vania*

عضو جدید
سلام بچه ها
واااااااااای من هر روز استرسم داره بیشتر میشه
هر شب خوابای ناجور می بینم:cry::cry::cry:

به نظرتون با این وضعیت:
معارف احتمالا" زیر 50
ادبیات یا 80 یا 90
زبان بین 40 تا 70
ریاضی 15
فن 40
مبانی 50 یا 60

رتبم در چه محدوده ایه؟

ایشاالله که قبول میشید اونم با رتبه خوب چون رتبه پارسال من با درصدهام که میذارم شد 3900 البته من پارسال هیچی نخونده بودم که نهایتا با امسال که خونده بودم توفیری نکرد
معارف=35 %
ادبیات=33/53 %
زبان=33/3 %
ریاضی و هندسه= سفید
فن ساختمان=33/29 %
مبانی نظری= 37/41 %

khashenn

عضو جدید
ایشاالله که قبول میشید اونم با رتبه خوب چون رتبه پارسال من با درصدهام که میذارم شد 3900 البته من پارسال هیچی نخونده بودم که نهایتا با امسال که خونده بودم توفیری نکرد
معارف=35 %
ادبیات=33/53 %
زبان=33/3 %
ریاضی و هندسه= سفید
فن ساختمان=33/29 %
مبانی نظری= 37/41 %
سلام به همه خسته نباشید میگم
من با درصدهای معارف =15
ادبیات=15
ریاضی=0
زبان=-0.6
مبانی نظری=70
فن ساختمان=30
می خواستم بدونم رتبم چند میشه

mehdime007

عضو جدید
سلام
کسی جواب این سوال رو میدونه
در کدام یک از دیوارهای بتنی زیر میتوان از بتن غیر مسلح استفاده کرد؟
1) دیواره ی بتنی پل
2) دیوار برشی
3) دیواره ی بتنی زیر پله
4) دیوار بتنی راهسازی

نکتش اینه که باید ببینیم که در کدام یک از گزینه ها نیروی کششی به دیواره ی مربوط وارد نمیشه ، چون میلگرد در بتن در جایی که نیروی کششی به سازه ی بتنی وارد میشه استفاده میشه.
:que:

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام
کسی جواب این سوال رو میدونه
در کدام یک از دیوارهای بتنی زیر میتوان از بتن غیر مسلح استفاده کرد؟
1) دیواره ی بتنی پل
2) دیوار برشی
3) دیواره ی بتنی زیر پله
4) دیوار بتنی راهسازی

نکتش اینه که باید ببینیم که در کدام یک از گزینه ها نیروی کششی به دیواره ی مربوط وارد نمیشه ، چون میلگرد در بتن در جایی که نیروی کششی به سازه ی بتنی وارد میشه استفاده میشه.
:que:

بین 1و 3 شک داشتم من که 1 زدم

khashenn

عضو جدید
من با درصدهای معارف =15
ادبیات=15
ریاضی=0
زبان=-0.6
مبانی نظری=70
فن ساختمان=30
می خواستم بدونم رتبم چند میشه:que::razz: کسی نیست یه جواب به من بده منتظرم

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

آخرین ویرایش:

farid_ghasemi

عضو جدید
من با درصدهای معارف =15
ادبیات=15
ریاضی=0
زبان=-0.6
مبانی نظری=70
فن ساختمان=30
می خواستم بدونم رتبم چند میشه:que::razz:

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

کجا زدن سوالات همه درصد درمیارن

khashenn

عضو جدید
من ادبیات و معارف دفترچرو از سایت کارشناسی بدست اوردم سوالاتی که زدم مطمئنم درسته تخصصی هم بعد ازمون جوب هامو مقایسه کردم با کتاب و در صدامو بدست اوردم و مطمئنم حالا با این درصدها رتبم چند میشه ایا قبول میشم

khashenn

عضو جدید
من با درصدهای معارف =15
ادبیات=15
ریاضی=0
زبان=-0.6
مبانی نظری=70
فن ساختمان=30
می خواستم بدونم رتبم چند میشه خواهشا زود جواب بدین منتظرم
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif http://www.iran-eng.com/editpost.php?do=editpost&p=1003030

Sajjad_Fashion

عضو جدید

moya_memar

عضو جدید
سلام.
هنوز همه در بي خبري به سر ميبريم.
من يه پيشنهاد دارم،هر سال بعد از كنكور آموزش و پرورش يا حتي بعضي اوقات حوزه هاي امتحاني سوالات رو پخش مي كنن تو اين سايت از تمام ايران عضو داريم اگه هر كس به آموزش و پرورش ناحيه خودش سر بزنه شايد يكي گيرشون بياره آخه من از سنجش پرسيدم از قرار معلوم بخاطر تعدد رشته ها كليد نمي ده ;).....مثل اينكه هيچ كس به فكر ما نيست انگار كلا اونا با بچه هاي فني مشكل دارن آخه چرا منكه نمي دونم.........:redface::redface::redface::que::que::que:

ارسن

عضو جدید
نشر اکاذیب :شنیده شده که طراحان سوال احمق بودن

نشر اکاذیب :شنیده شده که طراحان سوال احمق بودن

سخت نبودن مسخره بودن
حیف که5 ماه خوندیمو اخرشم ...
منو 6تای دیگه که با هم خونده بودیم بعد از امتحان فقط بدو بیراه میگفتیم اخه نباید بین ما با اونی که 10روزم نخونده فرق باشه عجب کنکور نامردیه . اینجوری بوش میاد من از همتون افتضاح تر بودم .
فن+مبانی 54تا سوال زدم
ادبیات15
معارف13
بقیشم صفر

کسی میتونه لطف کنه رتبمو بده . با فرض اینکه
فن+مبانی 9تا سوال غلط زده باشم
ادبیات 2تا
معارفم ......نمیدونم فکر کنم 3_4تایی غلط زدم
اصلا حال نمی کنم جوابارو بگیرم نگاه کنم
راستی راست میگن اگه سخت بوده واسه همه بوده یا فقط دلداریه؟

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سخت نبودن مسخره بودن
حیف که5 ماه خوندیمو اخرشم ...
منو 6تای دیگه که با هم خونده بودیم بعد از امتحان فقط بدو بیراه میگفتیم اخه نباید بین ما با اونی که 10روزم نخونده فرق باشه عجب کنکور نامردیه . اینجوری بوش میاد من از همتون افتضاح تر بودم .
فن+مبانی 54تا سوال زدم
ادبیات15
معارف13
بقیشم صفر

کسی میتونه لطف کنه رتبمو بده . با فرض اینکه
فن+مبانی 9تا سوال غلط زده باشم
ادبیات 2تا
معارفم ......نمیدونم فکر کنم 3_4تایی غلط زدم
اصلا حال نمی کنم جوابارو بگیرم نگاه کنم
راستی راست میگن اگه سخت بوده واسه همه بوده یا فقط دلداریه؟

سلام قبل از هر چیز بهتون می گم ناراحت نباشین چون اکثرا بد دادن به امید خدا به نتیجه ای که منتظرش هستیم می رسیم نگران نباش دوست گلم.
;)
نظرمن و کسایی که بعدکنکور باهاشون روز آزمون صحبت کردم این بود که سوالها سخت بودن از روی حرفهای دوستای گلم توی اینجا و دوستهای خودتون هم می شه در کل نتیجه گرفت امسال رقابت بسیار فشرده هستش و اکثرا موافق هستن که کنکور سخت بوده و با مدل سوالهای سالهای قبل فرق داشته.

خوبی ها و بدی های کنکور کارشناسی ناپیوسته 88
1-درصدها امسال خیلی پایین تر هستش و با کنکورهای سال قبل قابل مقایسه نیست حداقل می شه گفت اگه کسی پارسال رتبه 1000 داشته امسال با همون درصدها رتبه ای حدود 600 داره.

2-با سخت شدن سوال های عمومی تعداد زیادی که بیشتر وقتشون رو روی عمومی گذاشته بودن ضرر فاحشی می کنن.حتی احتمال درصد منفی هم هست.

3-می شه گفت کسایی که اصلا کتاب رو نگاه نکرده بودن کاملا از دور خارج شدن.فراموش نکینم که اگه کنکور اسون می شد کسایی که وقت زیادی گذاشته بودن با کسایی که کمتر مطالعه داشتن ؛رقابتشون خیلی زیاد می شد چون همه جواب رو می زدن ولی با این کنکور خیلی از افرادی که کم خوندن شاید هیچی نزده باشن.

4-امسال مقداری پذیرش رو افزایش دادن و می گن چند تا دانشگاه اضافه شده شاید دلیلی برای مشکلتر شدن کنکور باشه

در مورد رتبه فکر کنم 1500 تا 2500 به امید خدا که کمتر می شه نگران نباش.:)

Sajjad_Fashion

عضو جدید
پارسال رتبه 6000 قبول شده داشتیم

بله مثل اینکه پارسال تا 7000 هم گرفتن البته غیر انتفاعی های شهر های جنوب کشور و در توی تکمیل ظرفیت
رتبه های نزدیک به آخرین فرد قبولی
روزانه و شبانه 1000 - 1500
دیلمان لاهیجان 4000
زاهدان 7000
کرمان 4000
نور (مازندران)4000 - 5000

درضمن کسایی که یک ترم دیگه باقی دارن اصلا نمی تونن غیرانتفاعی بزنن چون غیر انتفاعی ها فقط نوبت اول می گیرن.;)درنتیجه ممکنه خیلی از رتبه های بالا حذف بشن .خیلی ها انتخاب نمی کنن و خیلی ها فقط شهر خودشون می زنن از جمله بچه های رشت که اکثرا دختر هستن و اگه روزانه قبول نشن غیرانتفاعی شهرهای دور نمی رن.:)

به امید موفقیت و قبولی
منتظر خبرهای خوب هستیم

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .دوستان ببخشید با تاخیر اومدم..

معارف بد نبود .. 17 تا از 20 تا رو زدم..
ادبیات هم خوب بود..
زبان لغت نا اشنا زیاد داشت...
ریاضی که دست نزدم.. مبانی اسون بود..

silver star

عضو جدید
سلام به معمارهای گل!
راستش یه پیشنهاد براتون دارم:redface:. به نظرتون نشستن و درصد حساب کردن و رتبه پیش بینی کردن، کار درستیه؟
وقتی پیش بینی می کنی 3 حالت وجود داره :
1- یا اینکه پیش بینیت درسته که میشه گفت در واقع کاری نکردی و کسی نیست بهت جایزه بده:D
2-یا رتبه ات از چیزی که پیش بینی کرده بودی بهتر میشه، که اینطوری هم یه مدت بیخودی ناراحت و نگران بودی. :mad:
3-یا اینکه رتبه بدتر میشه که چون به خودت مطمئنی که درصدهات رو درست درآوردی، کلی شاکی میشی و زمین و زمان رو بهم میریزی. و متاسفانه کسی نیست که به حرفت توجه کنه!:razz:

خلاصه به عنوان یه داداش کوچیک می خوام بهتون بگم که کنکور با همه ی بدی هاش گذشت. به نظرتون بسش نیست! همه مون قبول داریم که کنکور چیزه چرتیه! ولی دقت کردین بیشترین وقت رو براش میذاریم! حتی بعدش!!!:razz: من که برنامه دارم برم گردش (مثلا همین فردا با بچه ها میریم ماسوله :D) شما هم برین! می خوام برم چندتا نرم افزار یاد بگیرم که دو فردای دیگه که رفتم دانشگاه یا سره کار بدردم بخوره. شما هم همین کار رو کنید که وقت طلاست!;)
آقای پسرهای گلم حواسشون جمع سربازیشون باشه که اگه 6 ماه بگذره و دفترچه پست نکرده باشن، حتی اگه قبول شن چون غیبت دارن ثبت نامشون نمی کنن.
خلاصه بجنبید و این درصد گرفتن ها رو ول کنید، مطمئن باشید که کسایی هستن که اینکار رو براتون انجام بدن، یه 20 روز دندون رو جیگر بذارید
ببخشید اگه پر رویی کردم و سرتون رو درد آوردم
:gol:

mehdime007

عضو جدید
به نظرتون با چه درصدایی میشه زیر 300 آورد؟؟؟؟

سلام
این درصد های رتبه ی 250 در سال گذشته هستش .
معارف 60 %
ادبیات 83 %
زبان -1.3 %

ریاضی 5 %
فن ساختمان 55 %
مبانی نظری 63 %

در ضمن پایین ترین رتبه ی قبولی در دانشگاه محقق 315 می باشد .
موفق باشیم .!!!!!!!

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام
این درصد های رتبه ی 250 در سال گذشته هستش .
معارف 60 %
ادبیات 83 %
زبان -1.3 %

ریاضی 5 %
فن ساختمان 55 %
مبانی نظری 63 %

در ضمن پایین ترین رتبه ی قبولی در دانشگاه محقق 315 می باشد .
موفق باشیم .!!!!!!!

220 داشتیم با این رتبه
معارف 60
ادبیات 75
زبان 0
ریاضی 0
فن 60
مبانی 60

فقط یه چیز ایا فکر میکنین امسال درصدا میاد پایین یا کلا چی میشه؟؟؟

mahta52

عضو جدید
پاسخ تشریحی ریاضی کنکور کاردانی به کارشناسی 88

پاسخ تشریحی ریاضی کنکور کاردانی به کارشناسی 88

با سلام
پاسخ تشریحی سوالات ریاضی و هندسه کنکور کاردانی به کارشناسی معماری را می توانید از سایت www.iranmath.ir دانلود کنید.برای دانلود نیازی به user و .... ندارید.
امیدوارم که مفید باشد.اشکالات احتمالی یا راه حل های بهتر را ممنون میشم بگین.

Sajjad_Fashion

عضو جدید
220 داشتیم با این رتبه
معارف 60
ادبیات 75
زبان 0
ریاضی 0
فن 60
مبانی 60

فقط یه چیز ایا فکر میکنین امسال درصدا میاد پایین یا کلا چی میشه؟؟؟

رتبه 220 رتبه خیلی خوبیه من فکر می کنم حداقل درصد ها 1/3 کاهش پیدا می کنه دلیلش هم این می دونم که اکثرا بد دادن و سوالات در حدی نبودن که بشه به آسونی با اطمینان جواب داد .
مثلا بااین درصد ها شاید بشه رتبه 220 آورد:
معارف 40-45
ادبیات 60
زبان 0(شاید منفی)
ریاضی 4-5
فن 40-45
مبانی 45 -50

یکی از بچه چیز خوبی گفت بهتره توی این چند روز حداقل استراحت کنیم چون با فکر کردن به رتبه و درصد کاری نمی شه کرد .
با ارزوی موفقیت برای همه (از جمله کسایی که سربازن )با عرض پوزش از دختر خانم های گل (امسال نشد سال دیگه ،سراسری نشد آزاد چه فرقی داره )

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا