هتک حرمت به زنان و مردان در زندانهای جامعه اسلامی

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیش از قرار دادن عین متن ارائه شده از سایت سحام نیوز(پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتمادی) لازم دیدم پیشاپیش از مطلب درج شده در تاپیک از همه عذرخواهی کنم،واقعآ باعث تاسف در جامعه به اصطلاح مذهبی همچین اتفاقاتی بیفتد:
.
سحام نیوز :‌ مهدي كروبي از هاشمي‌رفسنجاني رئيس مجلس خبرگان خواست با تشكيل يك هيات به برخي شايعات و نحوه برخوردها با بازداشت‌شدگان رسيدگي شود.
حسين كروبي فرزند او در اين‌باره گفت: پدرم اين نامه را حدود 10 روز پيش خطاب به آقاي هاشمي نگاشت و آن را براي ايشان به‌طور خصوصي ارسال كرد. ايشان تاكيد داشت آقاي هاشمي حتما به اين نامه پاسخ دهد و اقدام لازم را انجام دهد. متاسفانه آقاي هاشمي پاسخي به نامه ايشان نداد. پدرم تاكيد كرده بود اگر تا 10 روز پاسخي به نامه داده يا اقدامي صورت نگيرد، نامه را منتشر مي‌كند.
حسين كروبي درباره مسائل مطرح شده در نامه، گفت: اساسنامه، بر نگراني آقاي كروبي استوار است. ايشان نگران آنچه گروه‌هاي بيگانه و غربي درباره نحوه رفتار با بازداشت‌شدگان بيان مي‌كنند، هست. اين روزها بسياري از افرادي كه آزاد شده‌اند، به ديدار پدرم آمده و ماجراي رفتاري را كه ضابطان و ماموران با آنها داشتند، براي وي بيان كرده‌اند. آنها آنچه را ديده و شنيده به دقت گفته‌اند. طبيعتا نحوه رفتار برخي از ضابطان با بازداشت‌شدگان خصوصا زنان و دختران، در شأن جمهوري اسلامي و هيچ نظام ديگري نيست.
وي تاكيد كرد: آنچه در نامه آمده، نه‌تنها دغدغه و نگراني آقاي كروبي است، بلكه من فكر مي‌كنم هر كس كه اين شايعات را خصوصا درباره وضعيت زنان و اتفاقاتي كه درباره آنها در حال انجام است، مي‌شنود، نگران مي‌شود و علاقه‌مند است، اين لكه ننگ را اگر وجود دارد پاك كند. البته ما اميدوار هستيم تمام اين خبرها و شايعات تكذيب شود.
بنابرهمين گزارش متن كامل نامه مهدي كروبي به هاشمي رفسنجاني به اين شرح است:

حضور محترم آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني
رياست محترم مجلس خبرگان رهبري
با سلام و احترام

بعد از برگزاري انتخابات دهمين دوره رياست‌جمهوري، حوادث تلخي به وجود آمد كه به طور مفصل در خصوص آن، هم از سوي جنابعالي، هم از سوي افراد، گروه‌ها و رسانه‌هاي مختلف به آن پرداخته شد.
از دستگيري‌هاي بي‌حساب و كتاب، از ضرب و شتم و وارد كردن جراحات تا شهادت فرزندان اين كشور، از حمله به خانه‌هاي مردم تا فاجعه خونين كوي دانشگاه و برخوردهاي خشن و وحشت‌انگيز حتي با خانم‌ها در سطح خيابان‌هاي شهر- كه تاكنون سابقه نداشته است- رخ داد كه بسيار قابل تامل و پيگيري است. آنچه در اين ميان مطرح است در خصوص برخي از رفتارهاي شناعت‌آميز است كه اگر به طور متواتر از افراد مختلف كه در روزهاي اخير آزاد شده‌اند، نشنيده بودم، باورشان حداقل براي من و شما كه در طول قريب به نيم قرن سردي و گرمي روزگار را چشيده‌ايم سخت بود.
از برخوردهاي خشن و بي‌محابا، بر سر مردم باتوم را خرد كردن، آنچنان كه بعد از گذشت قريب به 40 روز همچنان اوضاعشان غيرعادي است و عوارض آن روي بدنشان قابل مشاهده است.
هتاكي و ابراز دشنام و فحاشي ركيك به افراد و نثار نواميس بازداشت‌شدگان و مردمي كه براي نماز جمعه آمده بودند صورت گرفت. رفتارهايي كه در فرهنگ ديني و اسلامي هيچ يك از گروه‌ها جايي ندارد و نشان‌دهنده آن است كه افرادي براي اين كار استخدام شده‌اند كه حتي با اصول بديهي اسلام آشنايي ندارند و البته شايعاتي نيز مطرح شده كه فعلا به آن نمي‌پردازم.
احتمالا همانطور كه مطلع هستيد در اين خصوص چندي پيش نامه‌اي خطاب به رياست محترم قوه قضائيه ارسال كردم و جمعه هفته جاري همين نكات را به وزير معزول اطلاعات يادآور شدم كه روز شنبه در مطبوعات منتشر شد.
اما موضوعي را شنيده‌ام كه هنوز از آن بر خود مي‌لرزم. در دو روز اخير كه اين خبر را شنيده‌ام خواب از سرم ربوده شده است. حدود ساعت دو كه خود را براي خواب آماده مي‌كردم. به بسترم رفتم ولي خدا شاهد است كه بدون ذره‌اي مبالغه، خوابم نبرد، تا ساعت 4 بامداد كه مجددا بلند شدم كمي قرآن خواندم، دوش گرفتم تا آب كمي آرامم كند، حتي نماز صبح را نيز خواندم و تا نزديكي‌هاي طلوع آفتاب خوابم نبرد.
افرادي اين مطالب را به من گفته‌اند كه داراي پست‌هاي حساس در اين كشور بوده‌اند. نيروهاي نام و نشان داري كه تعدادي از آنها نيز از رزمندگان دفاع مقدس بوده‌اند. اين افراد اظهار داشته‌اند، اتفاقي در زندان‌ها رخ داده است كه چنانچه حتي اگر يك مورد نيز صدق داشته باشد، فاجعه‌اي است براي جمهوري اسلامي كه تاريخ درخشان و سپيد روحانيت تشيع را تبديل به ماجراي سياه و ننگين مي‌كند كه روي بسياري از حكومت‌هاي ديكتاتور از جمله رژيم ستمشاهي را سفيد خواهد كرد.
گمان نمي‌كنم زندانيان دوران 15 ساله مبارزات قبل از انقلاب كه از افراد توده گرفته تا گروه‌هاي مسلح مبارز التقاطي تا اعضاي نهضت آزادي و موتلفه و حزب ملل اسلامي كه در زندان با هم زندگي كرده‌اند، ديده يا شنيده باشند.
اينجانب اين مطالب را براي شما مي‌نويسم و مصرانه مي‌خواهم روي اين قضيه اقدام و به صورتي كه صلاح مي‌دانيد با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي مطرح فرماييد و با جديت پيگير شود تا روشن گردد اگر چنين اتفاقي نيفتاده كه ان‌شاءالله هم نيست و بعيد مي‌دانم باشد، اعلام شود، چرا كه در همين جامعه امروز و توسط خود بچه‌هاي بازداشتي در رسانه‌ها و سايت‌ها در حال مطرح شدن است و معلوم نيست آيندگان چه قضاوتي با شاخ و برگ دادن آن خواهند كرد. همچنان كه جمهوري اسلامي و روحانيت مظلوم نيز مسوول آن شناخته خواهند شد. اگر هم خداي ناكرده رخ داده باشد، سريع با عوامل آن در هر جايگاهي برخورد و اعلام شود تا در شرايط فعلي كه بازار شايعات داغ است، فرصت به فرصت‌طلبان داده نشود، همچنان كه لازم است ترتيبي اتخاذ گردد تا اين اقدام از سوي هياتي عاليرتبه صورت گيرد تا افراد مورد بحث جرات بيان حقايق را داشته باشند چرا كه شنيده‌ام تهديد شده‌اند كه اگر مطلبي در اين خصوص بيان نمايند، نابود خواهند شد.
جناب آقاي هاشمي
اينجانب به خاطر اسلام و در رأس آن امام راحل و اين همه فداكاري‌ها و شهادت‌ها و به قصد قربت الي الله، به‌رغم آنكه در شأن من نيز نمي‌باشد و به رغم همه مشغله‌ها و گرفتاري‌ها و به‌رغم آنكه مي‌دانم به حيثيت اينجانب لطمه خواهد خورد، آماده‌ام مسووليت تحقيق و بررسي جهت تعيين صحت و سقم اين حوادث و اخبار رسيده را بر عهده گيرم و تعهد شرعي مي‌نمايم بدون حب و بغض و با رعايت كمال انصاف به بررسي و ارائه گزارش بپردازم.
اما موضوع مطرح شده از اين قرار است:
عده‌اي از افراد بازداشت‌شده مطرح نموده‌اند كه برخي افراد با دختران بازداشتي با شدتي تجاوز نموده‌اند كه منجر به ايجاد جراحات و پارگي در سيستم تناسلي آنان گرديده است. از سوي ديگر افرادي به پسرهاي جوان زنداني با حالتي وحشيانه تجاوز كرده‌اند به طوري‌كه برخي دچار افسردگي و مشكلات جدي روحي و جسمي گرديده‌اند و در كنج خانه‌هاي خود خزيده‌اند.
با توجه به اهميت مساله انتظار است اين اقدام توسط هياتي بي‌غرض و شفاف از طرف رئيس مجلس خبرگان رهبري مورد بررسي و پيگيري تا حصول نتيجه قرار گيرد. تا درسي براي آيندگان شود و فرصت به اراذل و اوباشي از اين دست ندهد تا آبروي نظام و امام و جمهوري‌اسلامي را بر باد ندهند و خدمات هزار ساله روحانيت را مخدوش نمايند. به عنوان آخرين مطلب نيز يادآور مي‌شوم از اين نامه دو نسخه تهيه گرديده كه يكي مهر و موم شده براي جنابعالي ارسال و ديگري نزد بنده قرار دارد.
با آرزوي توفيق
مهدي كروبي
7/5/1388

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
پروژه تکذیب

پروژه تکذیب

عکس زیر متعلق به خانم ترانه موسوی ایست که در حدود 20 روز قبل جنازه ی سوخته اش در اطراف قزوین پیدا شد،لازم به ذکر است خانواده ی این مرحوم از بستری شدن وی چند روز قبل از در بیمارستان به دلیل پارگی رحم خبر دادن،وی از جمله زندانیان بعد از انتخابات بود....(جراید)
نکته جالب: به یک باره بعد از انتشار علنی نامه ی کروبی به هاشمی بعد از وقفه ی 20 روزه خبر 20:30 با مصاحبه ای با مسئول ثبت احوال وجود این شخص را تکذیب کرد وگفت: 3 تن با نام ترانه موسوی داریم که 2 تا در خارج هستند(به یکباره همه در خارج هستند) و دیگری دختری 2 ساله است....
چرا با وقفه 20 روزه؟؟؟؟
و چرا بعد از انتشار نامه ی ایت ا.. کروبی؟؟؟

ممنون مریم عزیز
من امشب تشکرم شدیدا ته کشیده و نمی تونم انکار کنم که این تاپیک شما یقینا شایستگی تشکر رو داره
پس همینجوری قبول کن دیگه
تا فردا;)

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا تاسف باره...چقدر بعضی از انسان هایی که دم از ناموس میرنند اما خودشون کثیف ترین و وحشی ترین کار ها را انجام می دهنددددد

hardihood

عضو جدید
من موندم اینایی که خودشون این کارارو می کنن مگه خواهر مادر ندارن ؟؟ مگه به قول خودشون مسلمون نیستن؟؟ پس چرا اینجوری برخورد می کنن ؟ چرا اینقدر منحفرن مگه ایرانی نیستن !!!!!!!!!!!

شب روشن

عضو جدید
پیش از قرار دادن عین متن ارائه شده از سایت سحام نیوز(پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتمادی) لازم دیدم پیشاپیش از مطلب درج شده در تاپیک از همه عذرخواهی کنم،واقعآ باعث تاسف در جامعه به اصطلاح مذهبی همچین اتفاقاتی بیفتد:

.​

واكنش شديد انجمن اسلامي دانشجويان 10 دانشگاه به نامه كروبي
انجمن اسلامي دانشجويان 10 دانشگاه كشور با صدور نامه‌‌اي سرگشاده‌ به مهدي كروبي، نسبت به نامه اخير وي به هاشمي‌رفسنجاني واكنش نشان دادند.

آقاي مهدي كروبي
سلام
قريب به 2 ماه از "نه " بزرگ جمهور ايران به مدعيان اصلاحات كه در زير بيرق نظام ليبرال دموكراسي آمريكايي البته با ادعاي خط امام سينه مي‌زدند، مي‌گذرد.
يقيناً تعالي و عظمت اين انتخابات و خرد و عقلانيت سياسي پديدآورندگان آن بر كسي پوشيده نيست. اما در اين بين ابعاد مكشوفه بعد از آن، بازخواني و رونمايي سناريوهاي پشت پرده بر جذابيت و بزرگي اين رخداد بيش از پيش مي‌افزايد.
مشاهده اعترافات اغتشاشگران و افرادي كه شما در نامه خود به آقاي هاشمي از وضعيت آنان نگاشته‌‌ايد -ما كه معتقديم برايتان نگاشته‌اند- و اعلام داشته‌ا‌يد اخبار و شايعاتي كه براي شما ارسال مي‌كنند، موجبات ناراحتي شما را فراهم آورده است، در كارنامه انقلاب اسلامي و در شناساندن ماهيت كساني كه روزي بر سكوهاي قدرت و مديريت اين نظام تكيه زده بودند، مزيت بسيار بزرگي از بلوغ سياسي در اين كهن مرز و بوم به شمار مي‌آيد.
2 ماه از بزرگ رفراندومي كه 40 ميليون ايراني حماسه آفرين آن بودند، مي‌گذرد و جالب اينكه امروز شاهد اين هستيم كه افراد زيادي از اردوگاه جريان رفرميست كه جنابعالي بخشي از آن هستيد به تكاپو افتاده‌اند تا قدري آب رفته را به جوي بازگردانند، در حالي كه غافلند از اينكه مردم ايران به يمن شفاف‌سازي‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ماهيت اصلي و چهره در نقاب كشيده دگرانديشان را شناختند و تكليف خود با مدعيان اصلاحات را براي هميشه مشخص كردند، حتي آناني كه متأسفانه روزي بازي خورده اين مكاران عرصه سياست شده بودند و امروز هشيارانه آنان را محكوم مي كنند.

آقاي كروبي
مطالعه نامه شما به آقاي هاشمي تناقضات و سوالاتي براي ما ايجاد كرد كه ما را وادار نمود تا در نامه‌اي سرگشاده اين ابهامات را به اطلاع جنابعالي برسانيم، باشد كه از در پاسخگويي برآييد.
اول- در مخاطب شما كه آقاي اكبر هاشمي رفسنجاني بودند؛ فردي كه عليرغم كارنامه‌اي كه از ايشان سراغ داشتيم در نماز جمعه 26 تير ماه به ايراد سخناني دوپهلو پرداختند كه حتي خبرگاني كه شما از ايشان مشورت با آنان را خواستيد در بيانه‌اي مراتب اعتراض خود را به گوش ملت رساندند و خواستار موضع‌گيري صريح آقاي هاشمي شدند.
البته كه نظر ما بر اين است كه انتخاب ايشان مي‌تواند نشان از تعريف يك بازي هماهنگ شده داشته باشد كه قرار است توپ اين ميدان تنها بين مهدي كروبي و اكبر هاشمي پاسكاري شود، تا بلكه مرهمي باشد براي التيام چهره‌هايي كه خود بر آن چنگ انداختيد.
حال سوال ما اينجاست درست قبل از انتخابات، نامه سرگشاده شما به آقاي هاشمي با محتوايي در اعتراض به ايشان مبني بر سانسور شما و جمع شدن آنان بر محور آقاي موسوي و استفاده از امكانات دانشگاه آزاد در راستاي هدايت اهدافشان و رد صلاحيت‌هاي مجلس چهارم با تكيه بر گزارش‌هاي وزارت اطلاعات دولت ايشان و موضع‌گيري‌هاي صدا و سيما در زمان رياست برادرشان و...، چه شد؟ آن نامه را فراموش كرديد؟ نكند گمانه‌هاي ما حول اينكه از سنگر ايمن شما به شخصيت‌هاي نظام تيراندازي مي‌كنند و متأسفانه شما هيچ اطلاعي از آن نداريد، صحت دارد؟ نكند نامه‌هايتان را خودتان نمي‌نويسيد؟ شايد هم تاوان سنگين شكست، اينچنين شما را در تحليل و مديريت رفتارتان دچار بحران كرده است؟
دوم- در بي‌حساب و كتاب خواندن دستگيري‌ها؛ اين بخش كه هنوز شنيدن اعترافات اين قماش از افراد شما را مجاب نكرده است كه حساب و كتابي در دستگيري آنان در كار بوده براي ما هم سوال است و البته به اين هم معترض هستيم كه پس از اعتراف دردانه‌ها و دوستانتان، آقايان ابطحي و عطريانفر در پرده‌برداري از جلسه هم قسم شدن موسوي، خاتمي و آقاي هاشمي، چرا بنا به اين اعترافات آقايان خاتمي و موسوي به عنوان افراد دخيل در پيگيري اغتشاشات به دادگاه جهت ارائه پاسخ به سوالات مطروحه، شفاف‌سازي نقش خود و يا شايد هم فرصتي براي برائت و دفاع از اين ادعاها به صحن دادگاه فرا خوانده نمي‌شوند؟
ديگر سخن در اين خصوص اينكه مگر آناني كه امروز در بازداشتگاه هستند، كساني نبودند كه با هدايت جريانات برون مرز و گروهك‌هاي تروريستي تعدادي از دوستان و هموطنان ما را كشتند و شهيد كردند؟ شما از اينان حمايت مي‌كنيد و نگران وضعيت اينان هستيد؟ به راستي چرا؟ آناني كه امروز از بازداشتگاه به صحن دادگاه مي‌آيند و اعتراف مي‌كنند، خود مي‌گويند اما انگار شما باورتان نمي‌شود كه عامل انگليس و فرانسه بودند. تاجبخش مي‌گويد كه چه كساني كجا بودند، با چه كسي ارتباط داشتند، منابع ماليشان از كجاست، جالب است در اين بين مهدي كروبي تنها كسي است كه باورش نمي‌شود ضمن اينكه نامه هم مي‌زند.
سوم- در برخورد با برخي نماز اولي‌ها در جمعه 26 تيرماه؛ اگر براي نماز آمده بودند چرا چوب و چماق داشتند؟ اگر مي‌خواستند نماز بخوانند چرا كفش‌هايشان را در نياوردند؟ با وضويشان كاري نداريم؛ الله‌اعلم اما چرا در كنار رفيق شفيقشان و البته از جنس مخالف! نماز مي‌گزاردند؟ شايد مقصودتان در نامه از آناني كه با اصول بديهي اسلام آشناييت ندارند همين افراد است، اما انگار منظورتان را به آقاي هاشمي بد رسانديد مگر اينكه مخالف اين نظر را داشته باشيد.
چهارم- مي‌دانيد چرا مهدي كروبي ديگر آن 5 ميليون رأي خود را در اين دوره نداشت؟ مهدي كروبي در سال 84 مردي از جنس چپ سنتي بود و در روحانيت و در ميان مردم پايگاهي به همين سبب داشت، در 88 اطرافيان كروبي چه كساني بودند؟ كرباسچي و خاطره مردم از شهرداري او، مهاجراني و افاضات او در دوران دوم خرداد، سروش و حملات او به مقدسات مردم و بازي گرفتن‌هاي بچه‌هاي انجمن اسلامي و شست و شوي مغزي آنان و حمله به اعتقاداتشان در نشست هاي 40 روزه، ابطحي و خاطرات او از سواحل لبنان، جميله كديور و كنفرانس برلين و... .

جناب شيخ مهدي كروبي
چگونه بر اساس تعدادي شايعات كه مي‌گوييد به گوشتان رسيده به وضعيت بازداشتگاه‌ها اعتراض مي‌كنيد و خود را براي بررسي اين وضعيت خيالي داوطلب مي‌كنيد، درحاليكه عملكردتان درباره زندان بنياد شهيد در دوران رياستتان كه بر هيچ كس پوشيده نيست، را فراموش كرده‌ايد؟ آقاي كروبي اميدواريم اين حمايت‌هاي شما از سنخ توجيهاتي كه براي 300 ميليون شهرام جزايري يا چند روز بعد براي وضعيت مسكن خود آورديد، نباشد. اميدواريم امام راحل و نصيحت ها و هشدارهايشان را به ياد آوريد

اين نامه از سوي انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه‌هاي ذيل صادر شده است:
انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه صنعتي شريف
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه شيراز
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم‌پزشكي شهيد بهشتي
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه سمنان
انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه تهران
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه شاهد
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه اصفهان
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه اروميه
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي بابل

soper.star

عضو جدید
من موندم اینایی که خودشون این کارارو می کنن مگه خواهر مادر ندارن ؟؟ مگه به قول خودشون مسلمون نیستن؟؟ پس چرا اینجوری برخورد می کنن ؟ چرا اینقدر منحفرن مگه ایرانی نیستن !!!!!!!!!!!
ایرانی بودن ولی به قول خودتون این چیزا ارزون شده
این قدرت بیگانه هارو نشون میده دیگه
امید وارم همیشه ایرااااااااانی باقی بمونیم
لعنت بر این جور خریدارا و فروشنده ها :mad:

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون مریم عزیز
من امشب تشکرم شدیدا ته کشیده و نمی تونم انکار کنم که این تاپیک شما یقینا شایستگی تشکر رو داره
پس همینجوری قبول کن دیگه
تا فردا;)

خواهش میکنم کوروش جان :gol:من از تلاش خستگی ناپذیرت تشکر میکنم.
قصدم خبر رسانی برای کسانی بود که دارن تو شب تاریک زندگی میکنن و چشماشونو بروی حقایق بستن کورکورانه و با تعصب بیجا اونچه که به سر هموطناشون میاد رو ندیده میگیرن و جز دروغهای کیهان و صدا وسیما و... هیچ چیزو هیچ کس رو قبول نمیکنن.

شب روشن

عضو جدید
به این لیست اضافه کن
مفت خورهای لبنانی در حال انقراض
برادر چاوز
پوتین کبیر
روح خبیث مائو
برادران طالبان دره پنجشیر
وزنده یاد استالین

بعرض معذرت از همه دوستان
بد جوری خوردید لذا اینطور جواب مفت میدهید

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعرض معذرت از همه دوستان
بد جوری خوردید لذا اینطور جواب مفت میدهید

خداااایا اول اینکه مودب صحبت کنید شما خبر و نظرتون رو گذاشتید مگه کسی به شما بی ادبی کرد دوم اینکه من نمیدونم شما کدوم دانشگاه درس خوندین؟ امروز از طرفداران دکتر همش غلط املایی دیدم که واسه قشر تحصیل کرده فاجعه است.

spow

اخراجی موقت
خداااایا اول اینکه مودب صحبت کنید شما خبر و نظرتون رو گذاشتید مگه کسی به شما بی ادبی کرد دوم اینکه من نمیدونم شما کدوم دانشگاه درس خوندین؟ امروز از طرفداران دکتر همش غلط املایی دیدم که واسه قشر تحصیل کرده فاجعه است.

بابا دانشگاه کجابود اخه اینا یه مشت بچه دبیرستانیند که بردن گردان عاشورا مغزشونو شستشو دادن پس فرستادن تو جامعه
اینا اگه دانشگاه دیده بودن دو کلمه حرف حساب میزدن ورعایت ادب میکردن;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
حكومتي كه خودش رو يك حكومت اسلامي ميدونه
با اين اعمال با اين طرز برخورد ها يا سالام چيز ديگريست يا حكومت اسلامي نيست
با مطالعه كتب ديني و همچنين سخنان امامان ميشه به اين نكته پي برد كه دين مبين اسلام تنها و تنها براي ايجاد حس دوستي و بالا بردن كرامات اخلاقيست
حال حكومتي كه خودش رو اسلامي ميدوني ولي دقيقا خلاف جهت اسلام حركت ميكنه توي ديني كه من بهش دارم ميگن حكومت منافق كه فقط براي ايجاد نفاق و همراه كردن توده از ارزش هاي اسلامي سخن ميگه ولي در عمل هيچ نمودي نداره
نميگم خون شهدا داره با اين نوع برخورد پايمال ميشه ولي اينو با صراحت ميگم شهدا حقي بزرگ به گردن ما دارن و حكومت ما چه خوب داره اين حق رو ادا ميكنه
وجدانمونو پاك كنيم فكرمونو ازاد كنيم
بدونيم كه دنياي ديگري هم هست

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دانشگاه کجابود اخه اینا یه مشت بچه دبیرستانیند که بردن گردان عاشورا مغزشونو شستشو دادن پس فرستادن تو جامعه
اینا اگه دانشگاه دیده بودن دو کلمه حرف حساب میزدن ورعایت ادب میکردن;)

درسته میگین. یک نویز انداخت دید کسی جواب نداد شروع کرد بی ادبی اهمیت ندین ;)

یک روز روشن داشتیم ادبیات نوشتاریش و نام کاربریش خیلی بی شباهت به ایشون نیست:whistle:

spow

اخراجی موقت
درسته میگین. یک نویز انداخت دید کسی جواب نداد شروع کرد بی ادبی اهمیت ندین ;)

یک روز روشن داشتیم ادبیات نوشتاریش و نام کاربریش خیلی بی شباهت به ایشون نیست:whistle:

اینا با خودشونم درگیری دارن
کاملا متضاد
شب روشن=روز تاریک
بیخیال:gol:

شب روشن

عضو جدید
اولاً من معذرت خواستم
دوماً کسیکه انجمن های اسلامی 10 دانشگاه را انقدر پائین می اورد وبا لیست زیر قاطی میکند این توهین نیست:
ا
برادر چاوز
پوتین کبیر
روح خبیث مائو
وزنده یاد استالین

3 - اتفاقاً امروز هم سه تا جراحی انجام دادم وهم اثاثیه منزل جابجا کردم وخسته ام ودوست دارم سریع جواب دهم که اشتباه می شود.........ببخشید:gol:

spow

اخراجی موقت
اولاً من معذرت خواستم
دوماً کسیکه انجمن های اسلامی 10 دانشگاه را انقدر پائین می اورد وبا لیست زیر قاطی میکند این توهین نیست:
ا
برادر چاوز
پوتین کبیر
روح خبیث مائو
وزنده یاد استالین

3 - اتفاقاً امروز هم سه تا جراحی انجام دادم وهم اثاثیه منزل جابجا کردم وخسته ام ودوست دارم سریع جواب دهم که اشتباه می شود.........ببخشید:gol:

وقتی اون 10 دانشگاه چشماشونو به حقایق روشن جامعه میبندن توهین به شعور ملت نیست
اینا همون ملتی هستند که شکنجه سعید امامی رو هم نمیخواستن
چیزی به عنوان توهین نبود صحبتهای اونا هم شان با همین هاست
شماهم بهتره برین خستگیتونو در کنین
شب بخیر

شب روشن

عضو جدید
اینا با خودشونم درگیری دارن
کاملا متضاد
شب روشن=روز تاریک
بیخیال:gol:

ما هرگز بی خیال نیستیم وما میدانید چرا شب را روشن کردیم چون
ما منتظریم که فردا خورشید ظهور کند ودر انتظارمان سستی وتنبلی وضعف نداریم
بعبارتی اگرچه فردا خورشید ( مهدی موعود ) ظهور خواهد کرد ولی ما شب را روشن نگهمیداریم وتا سحر سفیده نزند تمام وجودمان روشن باقی نگه میداریم :gol:

شب روشن

عضو جدید
وقتی اون 10 دانشگاه چشماشونو به حقایق روشن جامعه میبندن توهین به شعور ملت نیست
اینا همون ملتی هستند که شکنجه سعید امامی رو هم نمیخواستن
چیزی به عنوان توهین نبود صحبتهای اونا هم شان با همین هاست
شماهم بهتره برین خستگیتونو در کنین
شب بخیر

یادش بخیر دوستی میگفت در اوائل انقلاب تاصبح بیدار می ماندیم ودر زمستان آتش روشن میکردیم واین شعار را می دادیم
امشب تاصبح بیداریم ؛ ازپهلوی بیزاریم

spow

اخراجی موقت
ما هرگز بی خیال نیستیم وما میدانید چرا شب را روشن کردیم چون
ما منتظریم که فردا خورشید ظهور کند ودر انتظارمان سستی وتنبلی وضعف نداریم
بعبارتی اگرچه فردا خورشید ( مهدی موعود ) ظهور خواهد کرد ولی ما شب را روشن نگهمیداریم وتا سحر سفیده نزند تمام وجودمان روشن باقی نگه میداریم :gol:

خب الان قضیه برام روشن شد
باورهاتون مطمئنا محترمند
خوش باشید وموفق ;)

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز میدونید چرا برای ما این مسائل غیر قابل باور هستش
چون این مسائل با تاریخ و فرهنگ و تمدن کهن ما ایرانیها هیچ سنخیتی ندارد:razz:
در تاریخ چند هزار ساله ما ایرانیها هرگز چنین چیزهایی ثبت نشده
:cry: