شوهرم ايدز داره طلاق ميخوام!!

omid-suzuki

عضو جدید
خبرگزاري فارس: زني در حضور قاضي دادگاه مدعي شد كه شوهرش بيماري ايدز دارد و حالا او مي خواهد هرچه زودتر از وي جدا شود.
به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، زني 27 ساله با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواستي را به قاضي يكي از شعب ارائه كرد.
اين زن در حضور قاضي شعبه 236 اين مجتمع مدعي شد كه شوهرش بيماري ايدز دارد و اين موضوع را بعد از آزمايشات خوني كه هر ماه مي گرفتند، متوجه شده است.
وي افزود: پس از حاضر شدن جواب آزمايشات مشخص شد شوهرم مبتلاست؛ ولي من سالم هستم؛ نمي دانم شوهرم چگونه به اين بيماري خانه مان سوز مبتلا شده است.
وي ادامه داد: مي خواهم قبل از اينكه من به اين بيماري دچار شوم از او جدا شده و با آرامش زندگي كنم و حالا حتي مي ترسم كه شوهرم را ببينم.
وكيل مرد در دادگاه حضور داشت و گفت: موكلم 30 ساله است و ممكن است در آزمايشات اشتباهي رخ داده باشد و همسر موكلم اشتباه كرده باشد؛ موكلم معتاد نبوده و در سلامت كامل به سر مي برد.
زن ادامه داد: من نمي دانم شوهرم چگونه به اين بيماري مبتلا شده است، فقط طلاق خود را مي خواهم تا دور از آن زندگي كنم؛ من مدارك اثبات شده آزمايشگاه را درباره ابتلا شوهرم به اين بيماري دارم.
وكيل مرد بيان كرد: من از طرف موكلم اختيار تام داشته تا با طلاق زن موافقت كنم، در حقيقت با وكالت موكلم مي خواهم هم او و هم همسرش را از اين مشكل رها سازم.
زن اضافه كرد: من طلاق مي خواهم و نمي خواهم شوهرم اصلاً به من نزديك شود و بار ديگر او را ببينم؛ لطفاً با طلاق من موافقت كرده تا جانم به خطر نيافتد.
قاضي رسيدگي كننده به اين پرونده، به دليل وجود وكالت نامه از سوي وكيل مرد و مدارك آزمايشگاه، حكم طلاق را غيابي صادر كرد