کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم جمیعا جلسه انتخاب مسئول کلوپ و صندلی داغ افتاد جمعه ساعت 10 شب چون پنجشنبه بازی استقلال سپاهانه من که نیام................خخخخخخخخخخخخخخخخ
بی زحمت حاظرین به غائبین خبر بدن.............

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام علیکم جمیعا جلسه انتخاب مسئول کلوپ و صندلی داغ افتاد جمعه ساعت 10 شب چون پنجشنبه بازی استقلال سپاهانه من که نیام................خخخخخخخخخخخخخخخخ
بی زحمت حاظرین به غائبین خبر بدن.............

میشه بچه ها اعلام کاندیتاتوری و تبلیغ کنن؟

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
راس میگن دیگه فرزانه 10000 تا امتیاز داره،هنوز نشده:biggrin:

بستگی ب جَنَم و پتانسیل طرف داره ک خداروشکر من داشتم:D

خب واسه اینه که من دنبال مادیات نیستم !!!! :surprised::razz:اصن من اراده کنم فردا ادمینم !!! والا!!!:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بچه ها اعلام کاندیتاتوری و تبلیغ کنن؟

آره میشه اعلام کنید تبلیغ هم بکنید...........فقط قوانین کاندیداتوری رو رعایت کنید.........
منم بگم همه جوره اهل لابی هستم..........هر کی بیشتر بده من باهاشم.........خخخخخخخخخخخ:biggrin:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره میشه اعلام کنید تبلیغ هم بکنید...........فقط قوانین کاندیداتوری رو رعایت کنید.........
منم بگم همه جوره اهل لابی هستم..........هر کی بیشتر بده من باهاشم.........خخخخخخخخخخخ:biggrin:

عاقا این صداقتته که منو اسیر کرده:biggrin:

حله حله....:Dتو فخط کاری کن که یه گمنام و تازه وارد بشه رئیس،بقیه اش حله..از خجالتت هم در میام:D

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی دیدم مصن خاس بشه مسئول کلوپ:surprised:

شوخي بود باو:cool:

یدونه به آماره فعالیتت اضافه شد موسن:D

صوبت نكن تو ك حكمت كار منو نميدوني بچه:D

خوب اینجا یه آدم بیکار و 24 ساعته میخواد....موسن هم بیکاره و هم 24

والا از تو كمتر ان هستم من:D

من نيستم :ا يني كانديد نميشم:cool:

paradise94

عضو جدید
دوستان تصمیم گرفتن در نبود رضا داوودی یکی بشه رهبر ابیدلان[/QUOTE]
کاندیدا کیا هستن؟