کلوپ طرفداران پرسپولیس

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
تمرین یکشنبه پرسپولیس

سایت باشگاه پرسپولیس

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
گزارش تمرین امروز پرسپولیس
تمرینات اختصاصی 4 بازیکن و انتقاد عجیب کریمی به کادر فنی

در تمرین امروز پرسپولیس 4 بازیکن مصدوم این تیم به تمرینات اختصاصی پرداختند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه خیریه عمل دنبال شد. در این تمرین ابتدا بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به سانتر از جناحین و ضربه به گل پرداختند. در این تمرین گل‌زنی مهاجمانی مثل کریم انصاری‌فرد و غلامرضا رضایی و همچنین محمد نوری باعث شد تا بارها این بازیکنان مورد تشویق قرار بگیرند.

*در تمرین امروز مصدومان امروز به 4 نفر رسیدند. قاضی، کریمی، حقیقی و معدنچی اختصاصی به تمرین پرداختند. این بازیکنان زیر نظر چیذری بدنساز پرسپولیس تمرین کردند.

*پسر هادی نوروزی سوژه اصلی تمرین امروز بود. پا به توپ شدن این بچه دو ساله در تمرین امروز با لباس آث میلان در نوع خود جالب بود.

*پرسپولیسی‌ها در تمرین امروز پیگیر پاداش‌های خود بودند.

*40 هوادار تمرین امروز را از نزدیک تماشا کردند.

*دو گل بزرگ امروز به ورزشگاه خیریه عمل آمده بود. پرسپولیسی‌ها با اعلام سرپرست پرسپولیس و مدیر رسانه‌ای این تیم قصد داشتند تا مهدوی‌کیا را امروز در تمرین غافلگیر کنند اما مهدوی‌کیا به دلیل مراسم امروز از حضور در تمرینات قرمزپوشان عذرخواهی کرد و نیامد.

*یک شرکت محصولات خود را برای ارائه به بازیکنان به تمرین امروز آورد.

*اما نکته عجیب در تمرین امروز مانند دو سه روز گذشته حضور افراد ناشناس و کت و ‌شلواری در کنار زمین بود. این افراد که کم‌کم تعداد آنها به 10 نفر هم می‌رسد معلوم نیست در تمرین پرسپولیس چه کاری انجام می‌دهند.

*کادر پزشکی پرسپولیس گزارشی از آخرین وضعیت علی کریمی به کادر فنی داد.

*کادر فنی پرسپولیس امروز یکدست قرمز پوشیده بودند.

*اما نکته جالب تمرین امروز انتقاد علی کریمی از کادر فنی پرسپولیس و مجتبی حسینی بود. در شرایطی که علی کریمی پس از صحبت‌های گل‌محمدی به سمت بازیکنان مصدوم پرسپولیس برای تمرینات اختصاصی رفت ناگهان گل‌محمدی به او گفت چرا با نفرات مصدوم می‌خواهی تمرین کنی. مگر مصدوم هستی؟ کریمی هم در جواب او گفت: در ایام نوروز در چمن مصنوعی بازی کردم و مصدومیتم تشدید شد.

پس از صحبت‌های کریمی گل‌محمدی رو به او کرد و گفت: پس بازی نمی‌کردی.

و کریمی هم پاسخ داد: آقای مجتبی حسینی، دستیار شما گفت که باید بازی کنم، چون بازی با نوجوانان را به خاطر شما گذاشته‌ایم. حالا من اینقدر عزیز شده‌ام که به خاطرم بازی می‌گذارند و گل محمدی دوباره پاسخ داد: بازی نمی‌کردی.

کریمی امروز به دلیل درد خفیفی که از ناحیه زانو داشت به مدت 20 دقیقه دور زمین دوید و سپس یخ‌درمانی کرد. مثل اینکه این بازیکن در بازی مقابل تیم ملی نوجوانان که در ایام عید بر روی چمن مصنوعی برگزار شده بود قصد بازی نداشت اما با اصرار کادر فنی به میدان رفته است.

*بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس نیز در تمرین امروز از خبر مصدومیت اشکان دژاگه شوکه شده بودند و بسیار ناراحت بودند.

*در تمرین امروز پولادی و مهدوی‌کیا غایب بودند.

*قرمزپوشان پیگیر زمان و مکان فینال جام حذفی بودند و با توجه به اینکه هنوز این موضوع اعلام نشده، بسیار ناراحت بودند.

*در ابتدای تمرین نیز کریم انصاری‌فرد در مسابقه‌ای روپایی با سعید عزیزیان در حالت نشسته مسابقه داد که بازیکنان پرسپولیس نیز این موضوع را سوژه کرده بودند.

*در پایان تمرین پرسپولیسی‌ها در قالب دو تیم طوسی و زرد به فوتبال دست‌گرمی پرداختند.

*با اعلام حمید عباسی مدیر رسانه‌ای تیم تمرینات پرسپولیس فردا و پس فردا پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
حضور کادر فنی استقلال
مراسم ختم مادر مهدوی‌کیا برگزار شد/ دایی به سمت رویانیان نرفت

مراسم ختم مادر مهدی مهدوی کیا با حضور اهالی ورزش، هنرمندان و جمع کثیری از مردم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم ختم مادر مهدی مهدوی‌کیا از ساعت 14 امروز در مسجد نور میدان فاطمی برگزار شد.

در این مراسم جمع کثیری از مردم، اهالی ورزش، همبازی‌های سابق مهدوی‌کیا در تیم ملی و بازیکنان مختلف در لیگ برتر حضور داشتند.

باز هم سوژه اصلی این مراسم علی دایی و محمد رویانیان بودند. در شرایطی که رویانیان در دومین صندلی جلوی مسجد نشسته بود با دیدن دایی بلند شد تا با او دست بدهد اما دایی حاضر نشد به سمت وی بیاید و از رودررویی با وی خودداری کرد. مردم با دیدن این صحنه واقعا تعجب کرده بودند.

علی کریمی اولین نفری بود که امروز در مسجد نور حضور پیدا کرد و سریعا مسجد را ترک کرد.

حضور امیر قلعه‌نویی و اعضای کادر فنی استقلال نیز سوژه اصلی مراسم امروز بود.

*با توجه به ازدحام زیاد خبرنگاران و عکاسان دقایقی نظم مسجد به هم خورده بود که بارها بلند‌گوی مسجد از خبرنگاران خواست تا برای حفظ نظم این مراسم همکاری لازم را انجام دهند.

*خیابان‌های منتهی به مسجد نور نیز مملو از هواداران پرسپولیس و فوتبال ایران بود.

*امیر قلعه‌نویی وقتی وارد مراسم شد با دیدن مهدوی‌کیا به او گفت: واقعا می‌دانم درد از دست دادن مادر چقدر سخت است. انشاءالله خدا به تو صبر بدهد.

*کلیه بازیکنان پرسپولیس نیز از جمله نیلسون و پروویچ در مراسم امروز حضور داشتند.

*اعضای کادر فنی تیم ملی نیز در مراسم امروز حضور پررنگی داشتند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
برنامه ای که تاج برای ما ریخته خیلی خنده داره تقریبا 17 روز هیچ بازیی نداریم بعد یه بازی داریم بعدشم 3 روز بعدش باید با سپاهان بازی کنیم ..:w15:
نمیدونم دیگه چرا این وسط 17 روز فاصله انداختن ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
چرا ۴ روز قبل از فینال باید بازی کنیم؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برنامه‌ریزی صورت گرفته به نفع سپاهان است.

یحیی گل‌محمدی پس از اعلام تاریخ 14 اردیبهشت برای برگزاری فینال جام حذفی اظهار داشت: من با تاریخ این مسابقه مشکلی ندارم اما با مسائلی که قبل از این بازی در نظر گرفته شده مشکل دارم.
وی افزود: ما باید 21 روز تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم و 4 روز قبل از بازی به مصاف ملوان برویم، این اصلاً درست نیست، اگر باشگاه سپاهان این مشکل را دارد این دیگر مشکل آنهاست و به ما ربطی ندارد، من برای سپاهان در آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم اما قرار نیست ما قربانی آنها شویم.

گل‌محمدی ادامه داد: من دوست دارم به این جواب سوالم برسم که چرا بعد از 3 هفته تعطیلی و نداشتن مسابقه به یکباره 4 روز قبل به مصاف ملوان برویم ، به نظر من این برنامه‌ریزی فقط به خاطر سپاهان است و در حق پرسپولیس ظلم می‌کنند.

وی ادامه داد: من متأسفم برای آنهایی که این برنامه‌ریزی را کرده‌اند و از باشگاه می‌خواهم این موضوع را پیگیری کند و این مسئله را موشکافانه بررسی کند و حتی اعتراض رسمی خود را اعلام کند، من واقعاً به این برنامه‌ریزی اعتراض دارم و برایم جای سوال دارد.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم به کسی بی احترامی کنم اما این برنامه‌ریزی در جهت اهداف سپاهانی‌ها است، به نظرم آقای کاظمی با سپاهانی‌ها درحال کنار آمدن است، از طرفی دیگر بحث قرعه‌کشی مکان بازی را اعلام کردند که سوال من این است که چه اتفاقی افتاده که یکباره این موضوع را مطرح کردید؟ اگر قرعه‌کشی انجام شود و این بازی در تهران یا اصفهان برگزار گردد به نظرم برای اصفهانی‌ها هیچ فرقی ندارد اما برای ما این موضوع قطعاً فرق دارد که در کجا باید به میدان برویم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا شما به زمان بازی اعتراضی ندارید نیز گفت: من بازهم می‌گویم با تاریخ این بازی هیچ مشکلی ندارم اما می‌گویم چرا ما باید 4 روز قبل از این مسابقه بازی کنیم؟ به نظرم چون سپاهان 4 روز قبل بازی دارد ما هم باید 4 روز قبل بازی کنیم؟ اگر ما به آسیا می‌رفتیم همین موضوع مطرح می‌شد؟

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: مشخص است که کاظمی برنامه‌ریزی اش به نفع سپاهانی‌ها سنگینی می‌کند، ما باید اجازه دهیم ایشان با خیال راحت هرکاری دوست دارد انجام دهد اما به هیچ عنوان شرایط ما را در نظر نگیرند ، من امیدوارم به این موضوع رسیدگی شود.

وی در خصوص مشکل پیش‌آمده در تمرین دیروز با کریمی گفت: مشکل خاصی نبود، بحثی بود که بین مربی با بازیکن مطرح شد و من با همه بچه‌ها همیشه اینطور حرف می‌زنم، مسئله حادی نبود، وقتی دیدم علی به سمت تمرینات اختصاصی می‌رود از او پرسیدم که چرا این کار را می‌کنی؟ که او گفت پایم درد می‌کند، من هم نمی‌دانستم وضعیتش اینقدر بد است به دلیل اینکه پزشکان به من گفته بودند درد پای او افتاده، من می‌خواستم به کریمی فشار بیشتر بیاورم وضعیتش را از او سوال کردم تا آمادگی بدنش را متوجه شوم، کریمی هم گفت که من نمی‌توانم، این مشکلی نبود که اینطور مطرح شده است، من با همه بازیکنانم هر روز صحبت می‌کنم قرار نیست که با هیچ بازیکنی صحبت نداشته باشم.

گل محمدی در خصوص بازی با ذوب‌آهن هم گفت: قطعاً این بازی را ما جدی می‌گیریم، نمی‌توانیم نسبت به لیگ برتر بی‌تفاوت باشیم، مطمئن باشید با تمام قدرت در بازی سخت مقابل ذوب‌آهن ظاهر خواهیم شد. ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و من امیدوارم که بتوانیم به سه امتیاز مقابل این تیم و نتیجه خوب در لیگ برتر برسیم.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
رویانیان: تاریخ فینال جام حذفی به سود سپاهان است

محمد رویانیان از زمان مشخص شده برای برگزاری فینال جام حذفی انتقاد کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از تاریخ مشخص شده برای برگزاری فینال جام حذفی ، اظهار کرد: ما از تاج و سازمان لیگ گله داریم. نمی دانیم چگونه این تصمیم را گرفته‌اند. در اصفهان می‌گویند که تاج مخالف سپاهان است، اما خروجی تصمیم‌های سازمان لیگ طور دیگری شده است و در واقع این تاریخ به نفع سپاهان است.

وی ادامه داد: نمی‌دانم چرا باید 14 اردیبهشت با سپاهان بازی کنیم. بازی ما با ملوان را هم روز دهم گذاشتند. یعنی ما بعد از بازی با ذوب آهن سه هفته‌ بازی نداریم و در بازه‌ی 10 روزه دهم تا بیستم اردیبهشت باید سه بازی انجام دهیم.

رویانیان گفت: چرا بازی ما با ملوان را زودتر نمی گذارید؟ این تاریخ به نفع سپاهان است. شما ببینید اعضای هیات رییسه سازمان لیگ چه کسانی هستند. آیا چون ما در سازمان لیگ عضو نیستیم، باید سر ما را ببرند. من از تاج خواهش می‌کنم که به این موضوع دقت کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: چرا ما باید چوب بازی‌های آسیایی سپاهان را بخوریم، چه اجباری است که ما روز دهم با ملوان بازی کنیم. این بی عدالتی و جفا در حق پرسپولیس است. بازیکنان ما سه هفته‌ بازی نمی‌کنند و این باعث افت آنها می‌شود.

karimi912

عضو جدید
خداوكيلي حرصم گرفته از اين تاج و دار و دسته اش كه....
اون وقت ميگن تيمهاي پايتخت مورد حمايت فدراسيون اند... خو لامصب كسي كه خربزه ميخوره پاي لرزشم ميشينه
سپاهان داره آسيا بازي ميكنه بايد ضربشو پرسپوليس بخوره؟! فقط شرايط سپاهانيها رو در نظر گرفتن و اينقدر فكر نكردن كه يه تيم سه هفته بازي نكنه يعني چي آخه؟ تا وقتي غير فوتبالي ها واسه فوتبالمون تصميم ميگيرند نتيجش بهتر از اين نميشه!!!
همين كاها رو ميكنند كه هوادارا خونشون به جوش مياد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خداوكيلي حرصم گرفته از اين تاج و دار و دسته اش كه....
اون وقت ميگن تيمهاي پايتخت مورد حمايت فدراسيون اند... خو لامصب كسي كه خربزه ميخوره پاي لرزشم ميشينه
سپاهان داره آسيا بازي ميكنه بايد ضربشو پرسپوليس بخوره؟! فقط شرايط سپاهانيها رو در نظر گرفتن و اينقدر فكر نكردن كه يه تيم سه هفته بازي نكنه يعني چي آخه؟ تا وقتي غير فوتبالي ها واسه فوتبالمون تصميم ميگيرند نتيجش بهتر از اين نميشه!!!
همين كاها رو ميكنند كه هوادارا خونشون به جوش مياد
حالا خوبه تو آسیا هم هر بازی دارن 4تا میخورن ..:razz:
تاوان هر هفته 4تا خوردنشون رو پرسپولیس باید بده ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]گل‌محمدی: جام قهرمانی را به نام پرسپولیس و به رنگ قرمز در می آوریم[/h]
پرسپولیسی که در زمان مانوئل ژوزه به باختن از هیچ تیمی نه نمی‌گفت، در نیم‌فصل دوم روند متفاوتی را در پیش گرفته و به جایی رسیده که در یک‌قدمی قهرمانی جام حذفی قرار دارد.

باور اینکه این تغییرات به دلیل جابه‌جایی سرمربی این تیم باشد کمی دور از ذهن است اما پرسپولیس دقیقا از زمانی دچار تحول شد که یحیی گل‌محمدی جای مانوئل ژوزه مغرور را گرفت. حالا یحیی که تا دو فصل پیش به‌عنوان کمک‌مربی در کنار علی دایی حضور داشت، به‌عنوان نفر اول پرهوادارترین تیم ایران سر به آسمان می‌ساید. او برای این کار یک بازی دیگر در پیش دارد. دیدار حساس و سرنوشت‌ساز ‌مقابل سپاهان اصفهان؛ فینالی جذاب که اگر یحیی گل‌محمدی برنده نهایی آن لقب بگیرد می‌تواند دوره‌ای جدید در کارنامه فوتبالی‌اش ثبت شود.

یحیی گل‌محمدی که کاملا مشخص بود فشار سنگینی را در بازی مقابل داماش متحمل شده در گفت‌وگو با فرهیختگان از امیدواری‌اش برای کسب قهرمانی برای پرسپولیس حرف زد که در ادامه می‌خوانید.

اگر بدون تعارف بخواهیم گفت‌وگو کنیم خودتان را مستحق پیروزی مقابل داماش می‌دانید؟

دلیلی برای اینکه خودمان را برای پیروزی غیرمحق بدانیم نمی‌بینم. ما در شرایط خاصی مقابل داماش قرار گرفتیم. قرعه‌کشی این جام اصلا به کام ما نبود و ما با حریفانی سرسخت و در ضمن در خانه آنها به میدان رفتیم و این اصلا به‌نفع ما نبود. به نظرم اگر تیمی بخواهد خود را برای حضور در فینال مستحق بداند بدون شک آن پرسپولیس است. بازی در رشت و مقابل طرفداران پرشور آنها که جو را کاملا به ضرر ما کرده بودند و نیز زمینی که بازی کردن در آن شرایط سختی را برای بازیکنان ساخته بود، همه نیازمند یک عزم بزرگ بود که بازیکنان ما آن را نشان دادند. این زمین استاندارد نیست و بازیکنان نمی‌توانند برنامه‌های تاکتیکی را به اجرا درآورند. با این حال هر دو تیم تلاش‌شان را برای پیروزی انجام دادند.

در دقایقی که عقب افتاده بودید و ثانیه‌ها به ضرر شما رو به اتمام بود به باخت فکر نمی‌کردید؟

باید بگویم این پرفشارترین بازی‌ای بود که تا اینجای کار که به‌عنوان سرمربی در این تیم فعالیت می‌کنم پشت سر گذاشتم. تمام فکر ما این بود که به فینال بازی‌ها برسیم و بتوانیم یک فصل خوب را برای پرسپولیسی‌ها رقم بزنیم. در لحظاتی چهره مغموم هواداران جلوی چشمم می‌آمد و دلم می‌خواست آن را پاک کنم. نمی‌خواستیم فصل این‌طور برای ما به پایان برسد. بازیکنان هم تمام تلاش خود را برای رو به جلو حرکت کردن تیم انجام می‌دادند و خدا را شکر که توانستیم با تعویض‌های حساب‌شده به گل تساوی برسیم. باید از محمد نوری یک تشکر ویژه کنم که با ‌انگیزه فوق‌العاده به زمین رفت و در همان دقایق هم چند حرکت مثمرثمر برای تیم انجام داد.

این همه احتیاط شرط عقل بود؟

ما هم فرصت‌های مناسبی برای گلزنی داشتیم و دفاع آنها روز خوبی را پشت سر گذاشت و تمام توپ‌های ما را زدند. مطمئنا ما نمی‌خواستیم بازی را ببندیم و به دنبال خسته کردن خودمان نبودیم اما جریان بازی به سمتی می‌رفت که باعث شد تصور کنید دستور ما برای این بازی احتیاط است. خوشبختانه بازی را بردیم و الان فقط به فینال و رسیدن به جام فکر می‌کنیم.

اما در این راه یک سپاهان آماده را در پیش دارید. آنها نشان داده‌اند تیمی نیستند که از همین الان دست‌ها را به علامت شکست بالا ببرند.

هم ما و هم سپاهان برای رسیدن به اینجا سختی زیادی کشیده‌ایم و مطمئنا همین‌طور که می‌گویید هیچ‌کدام نمی‌خواهیم در گام پایانی شکست‌خورده لقب بگیریم. مطمئنا این مساله باعث می‌شود بازی جذابی را در فینال شاهد باشیم. اما نکته‌ای که ما را برای رسیدن به جام حذفی امیدوارتر می‌کند خستگی اصفهانی‌ها از فشار بازی‌های لیگ قهرمانان است.

این مساله که در لیگ برتر شانسی ندارید باعث شده بود راه‌تان را به سمت جام حذفی کج کنید؟

تقریبا همین‌طور است. ما امتیازات زیادی را در نیم‌فصل اول از دست داده بودیم و این مساله باعث شده تا کمترین شانس را بین شش تیم بالای جدول برای رسیدن به لیگ برتر داشته باشیم. پرسپولیس نیازمند جام بود و باید از مسیر جام حذفی که همچنان شانس داشتیم، خودمان را به آن می‌رساندیم. اکنون در یک قدمی جام قرار داریم و این نشان می‌دهد راه‌مان را درست انتخاب کرده بودیم.

اما رنگ جام به رنگ پیراهن سپاهانی‌ها نزدیک‌تر است!

(می‌خندد) نه، این‌طور نیست و تمام ذهن خودم و بازیکنان پرسپولیس این است که در پایان بازی جام را به نام پرسپولیس و به رنگ قرمز دربیاوریم. در این راه به حمایت هواداران‌مان هم نیاز داریم و امیدواریم آنها تا آخرین لحظه در کنارمان باشند و بتوانیم جشن قهرمانی بگیریم. در حال حاضر پرسپولیس به آرامش نیاز دارد و امیدوارم تمام بازیکنان در کنار هم تا آخرین لحظه به فکر موفقیت جمعی باشند. ما یک تیم هستیم و آن را تا پایان لیگ هم نشان خواهیم داد. وقتی مهدوی‌کیا در آن حالت برای کمک به تیم خود را به رشت رساند مشخص است که رفاقت و همدلی در پرسپولیس حرف اول را می‌زند و امیدوارم همه از امثال مهدوی‌کیا الگو بگیرند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]مهدوی کیا: خداحافظی ام در شهرستان هم غریبانه نیست/پرسپولیس همه جا میزبان است[/h][h=2][/h]مهدی مهدوی کیا، کاپیتان پرسپولیس در مورد شعارهای استقلالی ها در حمایت از مجیدی و تلنگرشان به سرمربی استقلال نظر خاصی نمی دهد و معتقد است پرسپولیس تحت هر شرایطی باید قهرمان جام حذفی شود و برایش خداحافظی در هر شهر و ورزشگاهی فرقی نمی کند.

*فکر می کنید حق استقلال مقابل الهلال باخت بود؟
متاسفانه من دقایق اول بازی را نبودم و دیر رسیدم. الهلال تیم استقلال را خوب آنالیز کرده بود واتفاقی که نباید رخ می داد، افتاد. در نیمه دوم هم تیم مهمان چشم به ضد حمله ها داشت و فکر می کنم هوشمندانه به گل رسید و هوشمندانه هم از گلش حفاظت کرد و به برتری رسید اما در حال حاضر استقلال صدرنشین است و به نظر من با توجه به بازی آینده اش با الریان که در تهران برگزار می شود، می تواند با کسب این سه امتیاز سند صعودش را به مرحله بعد امضا کند.

*الهلال مستحق برد بود؟

من فکر می کنم مساوی عادلانه تر بود و برای استقلال هم این طوری بهتر می شد.

*نسبت به سال قبل که با الهلال بازی کردید، این تیم عربستانی را چگونه دیدی؟

سال قبل هم الهلال خیلی ما را اذیت کرد. این بار هم در قیاس با سال قبل یکی دو مهره خطرناکش را از دست داده بود اما فکر می کنم بازیکنان خوبی را جایگزین آنها کرده بود و باز هم تیم خوب، منسجم و خطرناکی نشان داد.

*در مورد شعارهای دقایق پایانی استقلالی ها مبنی بر حضور مجیدی در زمین و حرف های بعد بازی قلعه نوئی که گفته خدا پدر و مادر هواداران پرسپولیس را بیامرزد، چه نظری داری؟

نمی خواهم وارد حاشیه شوم! استقلالی ها در مراسم ختم مادرم چه هوادار، چه مدیر، چه کادر فنی و چه بازیکنانش مرا شرمنده لطف و محبت خودشان کردند. من هم وظیفه خودم دیدم به ورزشگاه بروم اما صرف نظر از این مسائل نمی خواهم راجع به مسائل درونی این تیم و سایر مسائل مربوط به آن اظهار نظر کنم و حرف بزنم.

*در خصوص دیدارتان با ذوب آهن که در فولادشهر برگزار خواهد شد چه صحبتی داری؟

برای ما این بازی هیچ حساسیتی ندارد. در حالی که برای ذوب آهن جهت ماندن در لیگ برتر خیلی حساس است اما ما نیز در نظر داریم از این دیدار بهترین استفاده ممکن را ببریم و خودمان را برای دیدار حساس جام حذفی آماده نگه داریم.

*از فینال جام حذفی بگو.

ما تا فینال راه سختی آمدیم و تمام این سختی را تحمل کردیم که قهرمان شویم. هدف تیم ما نیز بعد ناکامی در لیگ، قهرمانی در جام حذفی بوده، بنابراین به هیچ عنوان نمی خواهیم آن را از دست بدهیم.

*فکر نمی کنی با انجام بازی فینال جام حذفی در شهرستان تا حدودی خداحافظی ات غریبانه انجام خواهد شد؟

پرسپولیس هر جا که باشد میزبان است، به لحاظ هوادار و... مشکلی نخواهیم داشت بنابراین فکر می کنم مراسم خداحافظی من هم به شکل خوب و آبرومندانه ای برگزار شده و ان‌ شاء الله با قهرمانی، من به شکل خوبی از پرسپولیس و فوتبال خداحافظی می کنم.

منبع: ناصر قراگزلو - روزنامه خبر ورزشی - 22 فروردین 1392

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]همه‌مان شکل کفاشیان شده‌ایم![/h]کفاشیان شبیه همه ماست. شبیه‌‌ مایی که ابراهیمی بی‌انضباط را پتک می‌کنیم بر سر مربی و تیم‌مان. که مجیدی را به تمام موفقیت‌های تیم و زحمات بازیکنان‌مان ترجیح می‌دهیم
سایت گل- دیشب شب سیاهی برای فوتبال ایران بود. این‌که نمایندگان فوتبال ما همه در مقابل نمایندگان رقیب سنتی عربستان آن هم در تقارنی عجیب ببازند به خودی خود عجیب هست. اما نه. اگر فکر می‌کنید بخاطر این شکست‌ها شب سختی بوده لطف کنید و مصاحبه آقای کفاشیان در کرمان را مطالعه کنید. آن وقت شاید با بنده هم‌عقیده شوید که بلی، از این بد‌تر نیز می‌شود. دیشب بخش دیگری از تاریخ این فوتبال برای من دفن شد. نه جناب کفاشیان که از جمع سخنان ایشان می‌شود فهمید تمام آن‌ها که این فوتبال را کنار ایشان آنالیز می‌کنند نیز رنگ یاس و نابودی دارند. مگر چه گفته است؟ چرا نا‌امیدی؟

یک
آقای کفاشیان عزیز بعد از این همه شکست‌های سریالی فوتبال ایران و قبل از ادامه باخت‌هایمان به فوتبال عربستان گفته‌اند اگر به جام جهانی نرویم این فوتبال شکست بزرگی را متحمل خواهد شد! تحلیل عجیبی از شرایط موجود! اما آقای کفاشیان عزیز. در فوتبال ایران لیگ و تمام تیم‌های پایه نابود شدند اما شما هرگز نگفتید شکست خورده‌ایم؟ شما به طور حتم یادتان نمی‌‌آید اما همین مردم که می‌گویید بگذارید به ما بخندند می‌دانستد نام کی‌روش فقط سرپوشی به تمام اشتباهات این فوتبال است.
عربستان که ما را له کرده نیز مثل ما فکر می‌کرد. بر روی فوتبال بدون پایه‌اش با نام بزرگ ریکارد قمار کرد و رفت. حالا تیم ملی ندارد. اما باور کنید ما بیشتر از آن‌ها شکست خورده‌ایم. آن‌ها لااقل شور و اشتیاق تماشاگران‌شان را دارند. اما ما همه را فدایحضور یک هفته‌ای در برزیل کردیم. و یادمان رفت بهایش ۴سال رقص سامبا بر سر قبر این فوتبال فقیر است. برای این یک هفته اقامت رویایی در برزیل و اضافه کردن آن به تالار افتخارات‌تان فوتبال فلک‌زده ما را در بی‌افتخاری محض به کما بردید. با شما ما همین حالا شکست خورده‌ایم. امیدی نداشته باشید. حتی اگر برزیل ویزا نخواهد، باز هم ما جهانی نیستیم.

۲
در این ماجرا سیاه‌تر از این هم نقطه‌هایی هست. مثلا وقتی گفته‌اید در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تیم‌های ملی دیگرمان نداریم. گفته‌اید اول بزرگسالان بعد تیم‌های دیگر. و چقدر راحت. شما اتمام حجت کرده‌اید. فقط من باید موفق باشم هم فریاد نمی‌خواهد. تیم امید و نوجوانان و نونهالان به سلامت. کی‌روش را عشق است. حتی اگر گفته باشید راضی از کارش نیستید. برای شما جای تحلیل فنی و استعدادیابی و بی‌مهری به جوانان خودمان و تیم بستن در اروپا باقی نمانده است.
اما حتما به گوش‌تان نرسیده که مربیان تیم‌های پایه فقط بازیکنانی را دعوت می‌کنند که پول بلیت‌هایشان را خودشان یا باشگاه‌شان پرداخت می‌کنند؟ حتما اشک نونهالی که بخاطر عدم تمکن مالی به تیم ملی نرفت و از فوتبال زده شد را ندیده‌اید؟ حق با شماست. اشکان مصدوم شده. به فکر دکتر در انگلستان باشید. جوانان دهاتی و پاپتی اگر خدای استعداد هم باشند بلیت‌هایشان را خودشان بدهند. نتوانستند هم هزینه‌ها بالاست. بروید اشکان شوید و بیایید.

۳
البته شما حق دارید. وقتی تراکتور حتی یک بازیکن جوان و بومی ندارد و سپاهان با آن سرمایه‌گذاری گسترده از تیم‌های پایه تزریق نمی‌کند و استقلال در این چند سال فقط جام خواسته و از بازیکنان پایه پول هم گرفته و پرسپولیس با اسم نوجوانان تیم‌های دیگر مانور می‌دهد؛ شما حق دارید. حق دارید به تیم بزرگسالان خودتان دقت کنید. مگر شما با آن‌ها چه فرقی دارید. خودخواه باشید. تیم‌های عربستانی که همیشه به پست ما ایرانی‌ها نمی‌خورند. بازیکن هم کم آوردیم از تیم‌های سازنده دیگر می‌خریم. باشگا‌ه‌هایمان که می‌خرند. ما نیز از آلمان می‌آوریم! دنیای تجارت است. ما چه از قطر کم داریم. تازه این‌ها یک رگی از ما هم دارند. دو رگه!

۴
گفته‌اید لیگ تحت هر شرایطی ۱۶ تیمی برگزار می‌شود. حق با شماست و مشاوران‌تان. لیگ ما ۵ تیم هم زیادش است. اما نگفته‌اید چرا؟ چون از برگزاری لیگ هم هدفی را دنبال نمی‌کنید. حتی برای تیم ملی محبوب‌تان هم مهم نیست فوتبالیست از کجا تزریق می‌شود. فقط تیم‌هایی و بازیکنانی که عوض می‌شوند. قیمت همه بالا برود مهم نیست. چمن نداریم مهم نیست. باشگاه‌ها تیم‌های پایه ندارند مهم نیست. دلالیسم بیداد می‌کند مهم نیست. به گفته شما تا جام جهانی شکست نخورده‌ایم، اما امیدواری‌تان قابل تحسین است. فوتبالی که هیچ ندارد با ۱۶تیمی شدن که پیشنهاد‌‌ همان آقای کی‌روش نه چندان موفق به گفته خود شماست همه چیز حل می‌شود. فقط نگویید به‌خاطر‌ AFC تیم سازنده اما به تازگی فقیر شده ذوب‌آهن در خطر سقوط است که خنده‌مان بیشتر نشود.

حرف آخر
راستش را بخواهید کفاشیان شبیه همه ماست. شبیه من شبیه تو. شبیه‌‌ همان مایی که ابراهیمی بی‌انضباط را پتک می‌کنیم بر سر مربی و تیم‌مان. که مجیدی را به تمام موفقیت‌های تیم و زحمات بازیکنان‌مان ترجیح می‌دهیم. شبیه ما وقتی خوزه را نیامده دکش کردیم تا علی کریمی که حاشیه ساخته بود بیاید. دایی را هو کردیم و سال بعد تازه فهمیدیم باید استیلی را هو کنیم. شبیه تو که فرزندت را به استادیوم می‌آوری اما می‌دانی دستت باید روی گوشش باشد. شبیه مدیرانی که دست از سر مایلی مهربان و کریمی خاص و درخشان که «فنی‌اش خوبه!» برنمی‌دارند. اصلا ما همه شکل کفاشیانیم. پس بیایید به حال خودمان با هم بخندیم. نه این‌که به قول آقای کفاشیان به هم بخندیم.

سایت گل
محمدباقر زنگنه

karimi912

عضو جدید
پيام تشكر مهدوی كيا و خانواده از مردم و جامعه ورزش:
سپاس از اينكه سنگ صبورمان بوديد

مهدی مهدوی کیا با صدور پیامی به نمایندگی از خانواده مهدوی‌کیا از ابراز همدردی، مردم، مسئولان و جامعه ورزش کشور تقدیر و تشکر کرد. پیام کاپیتان اسبق تیم ملی ایران را بخوانید:
مادر که رفت تحمل این غم برای مان غیرقابل باور بود. فکر می‌کردیم تنهاییم که او که سنگ صبورمان بود، را از دست داده بودیم. شما اما کنارمان بودید و تنهای‌مان نگذاشتید. از همان لحظات ابتدایی. همدردمان بودید و ما خانواده «مهدوی‌کیا» را خانواده خود دانستید. حضورتان همه جا کنارمان بود. از چشمه و ابراهیم‌آباد گرفته تا هر گوشه از دنیا که این خبر را شنیدید و به یاد مادر فاتحه ای خواندید.
شما که از مراسم تشییع‌، تدفین و مجالس ترحیم تا ورزشگاه ها‌؛ مثل روزهایی که پیراهن ملی به تن داشتم، مثل یک بازیکن ملی‌، لطف‌تان را از ما دریغ نکردید.
شما خوبان از سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی که با پیام‌های تسلیت، تماس‌های تلفنی خود ما را شرمنده کردند تا یکایک هموطنانی که شاید حتی سعادت دیدار‌تان نصیب نشده. تنهای‌مان نگذاشتید. با لطفی که سعادت سال‌ها پوشیدن پیراهن تیم ملی را نصیب‌ام کرده بودید.
شما دوستان خوبم در پرسپولیس‌، تیم محبوب همه دوران فوتبالم. از مدیرعامل‌، معاونین و اعضای هیئت مدیره تا یاران قدیمی در کادرفنی و اجرایی تیم. یکایک شما هم‌بازیان عزیز در تیم بزرگسالان و خانواده بزرگ پرسپولیس در تیم های پایه‌، پزشکی و اجرایی و شما هواداران دلسوز و پیشکسوتان گرانقدر.
و سپاس از روسا و مدیران فعلی فدراسیون فوتبال‌، سازمان لیگ‌، اتحادیه باشگاه‌ها، روسای اسبق سازمان تربیت‌بدنی و فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش، هیات فوتبال استان تهران و باشگاه‌های استقلال، راه آهن، سایپا، داماش و نفت تهران و بسیاری از دیگر باشگاه‌های کشور که با پیام های تسلیت و حضور مدیران، کادرفنی و بازیکنان خوب‌شان ، قوت قلبی بودند برای ما در تحمل این غم بزرگ.
سپاسی ویژه از قهرمانان ملی رشته‌های گوناگون ورزشی ایران به خصوص مربیان و مدال‌آوران رشته‌های جودو و کشتی. همچنین همه هنرمندان عزیزی که در این مدت با ما ابرازهمدردی کردند.
متشکر از همه شما اهالی خوب روستاهای ابراهیم آباد و چشمه، استاندار، فرماندار و دیگر مسئولان و همچنین مردم خوب استان مرکزی، کسبه محترم بازار شوش، اهالی محله های سادات و بلوار ابوذر تهران و همه آشنایان و اقوام و بزرگوارانی که تنهای مان نگذاشتید.
آرزوی ما، همه خانواده مهدوی‌کیا این است تا بتوانیم در روزهای شادی این همه محبت تان را جبران کنیم.

فرزند کوچک شما مردم بزرگ ایران

مهدی مهدوی کیا

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اه چقدر بد بودیم نیمه دوم .. باید همون نیمه اول که ذوب آهن بد بازی میکرد کارو تموم میکردیم..نیمه دوم که ماشالا .. نمیدونم چرا اینا درس نمیگیرن که پرسپولیس تیمی نیست که یه گل بزنه و دفاع کنه و بتونه نتیجه رو حفظ کنه ..آخه چند تا بازی باید اینطوری عقب بکشیم و نتیجه رو واگذار کنیم تا عبرتی بشه برامون؟ تو همین نیم فصل چند بازی این بلا سرمون اومد دیگه درس بگیرید دیگه یه کندذهنم باشه اینو تشخیص میده که تیم ما نمیتونه نتیجه حفظ کنه ..
حداقل عقب کشیدن باید رو ضدحمله برنامه میزاشتن که رو اونم هیچ تاکتیکی نداشتن غیر از اینه که توپ رو دفع کنن و تقدیم دفاعای ذوب آهن کنن ... من نمیدونم اینا رو چی تمرین میکنن نه حفظ توپ بلدن نه رو ضدحمله تاکتیک دارن الان چی بلدن اینا ؟یحیی این بازیای آخر یه تیم کاملا بی برنامه رو فرستاده تو زمین ترس هم حدی داره بابا متنفرم از مربی ترسو ..آدم ترسو به هیچ جا نمیرسه..

این رجب زاده همیشه برای پرسپولیس دردسر بوده همیشه گل زده همین که اومد بازی میدونستم چقد قدم سیاهی داره این بازیکن ..
نیمه دوم خیلی راحت بازیکنای ذوب بین بازیکنای ما پاس عمقی میدادن و هیچ یارگیری خوبی نداشتیم .. تیم ما اصلا پرس تیمی رو بلد نیست ..
این دو امتیازم مفت پرید ..عین امتیازایی که نیم فصل اول مفت پرید و هی هر بازی گفتیم انشالا بازی بعد ..این 10 دقیقه ها و 20 دقیقه ها که نمیتونیم نتیجه رو نگه داریم باعث شده به این روز بیفتیم ..

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو دیدار آغازین هفته سی و دوم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید.
به گزارش مشرق، هفته سی و دوم لیگ برتر فوتبال، از ساعت 17 امروز جمعه با انجام دو دیدار آغاز شد که در یکی از این مسابقات، تیم پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر مقابل ذوب آهن به تساوی یک بر یک رسید. نتایج کامل و جدول رده بندی لیگ برتر را در اینجا ببینید.

دو تیم بازی را با انگیزه آغاز کردند و در لحظات ابتدایی توپ بین دروازه ذوب آهن و پرسپولیس در حرکت بود. در دقیقه 2 شوت محمد نوری از کنار دروازه ذوب آهن به بیرون رفت. دقیقه 7 اشتباه مدافع ذوب آهن سبب شد کریم انصاری فرد مقابل دروازه کاسپاروف صاحب توپ شود اما محمد نوری پاس این بازیکن را به بیرون زد.

در دقیقه 9 نیلسون شوت صادقیان را در دو مرحله مهار کرد. در دقیقه 13 سماجت بیاتی نیا و تعلل بنگر این فرصت را به قاسم حدادی*فر داد که دروازه پرسپولیس را از پشت محوطه جریمه هدف بگیرد که توپ به بیرون رفت. دو دقیقه بعد ضربه کریم انصاری فرد را کاسپاروف به زحمت برگشت داد. محمد برجلو بازیکن میانی ذوب آهن در دقیقه 17 از داور کارت زرد گرفت.

در دقیقه 20 همکاری بازیکنان پرسپولیس این تیم را به گل رساند. انصاری فرد با پشت پا توپ را درون محوطه جریمه به غلامرضا رضایی رساند و این بازیکن با عبور از دروازه*بان و مدافع ذوب آهن به دیگر مدافع این تیم برخورد کرد و سرنگون شد اما ولاتکو با فرصت طلبی و ضربه*ای دقیق توپ را وارد دروازه میزبان اصفهانی کرد. در دقیقه 24 پاس محمد نوری به انصاری فرد او را در موقعیت تک به تک با کاسپاروف قرار داد اما ضربه این بازیکن بعد از برخورد به دروازه*بان ذوب*آهن راهی کرنر شد. دو ضربه پیاپی مسلمان و بیاتی*نیا در دقایق 29 و 30 نیز تهدید جدی برای پرسپولیس نبود.

دقیقه 32 ارسال حدادی*فر از مقابل اسماعیل فرهادی عبور کرد و با اختلافی اندک به بیرون رفت. در دقیقه 34 محمد خانزاده جایگزین حسین ماهینی مصدوم شد. دقیقه 39 محمد شفاعت بعد از خطا بر روی غلامرضا رضایی از حاجی*پور داور مسابقه کارت زرد گرفت. در دقیقه 1+45 هم میثم نقی زاده کارت زرد گرفت.

با آغاز نیمه دوم ذوب آهن با به میدان آمدن مهدی رجب*زاده چهره*ای هجومی*تر گرفت اما حملات ابتدایی این تیم در نیمه دوم بی نتیجه ماند. دقیقه 62 هادی نوروزی بجای انصاری*فرد به میدان آمد و در همین دقیقه پیام صادقیان دروازه پرسپولیس را هدف گرفت که بنگر توپ را در مقابل دروازه به کرنر فرستاد.

رجب*زاده در دقیقه 72 به تعویض طلایی ذوب آهن تبدیل شد و با عبور از میان مدافعان پرسپولیس گل تساوی این تیم را وارد دروازه نیلسون کرد.

بعد از این گل باز هم ذوب*آهن به حملات خود ادامه داد. در دقیقه 78 پرسپولیس روی ضد حمله توسط غلامرضا رضایی دروازه ذوب آهن را به خطر انداخت که شفاعت توپ را راهی کرنر کرد.

فوفافانا و پهلوان دو بازیکنی بودند که در نیمه دوم برای ذوب آهن به میدان آمدند تا این تیم توان تهاجمی بیشتری پیدا کند با این حال پرسپولیس در ضدحملات دروازه ذوب*آهن را تهدید می*کرد. در دقیقه 84 ضربه قاسم حدادی*فر با اختلافی اندک از بالای دروازه به بیرون رفت تا این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

البرز حاجی*پور داور این مسابقه به محمد برجلو و حمید شفاعت از ذوب آهن و میثم نقی*زاده و محسن بنگر از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

با این مساوی پرسپولیس 47 امتیازی شد و همچنان در رده ششم باقی ماند و ذوب آهن 32 امتیاز هم در رده چهاردهم همچنان به بقا امیدوار است.

ترکیب ذوب آهن:

گئورگ کاسپاروف، محمد صلصالی، علیرضا محمد، سینا عشوری، حمید شفاعت، اسماعیل فرهادی، محسن مسلمان، محمد برجلو( از دقیقه 73 فوفانا)، پیام صادقیان( از دقیقه 80 پهوان)، قاسم حدادی و محسن بیاتی* نیا( از دقیقه 46 مهدی رجب*زاده)

سرمربی: فرهاد کاظمی

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، امیرحسین فشنگچی، حسین ماهینی( از دقیقه38 محمدرضا خانزاده)، عادل کلاه کج، ولادتکو( از دقیقه 74 مارکو پروویچ)، میثم نقی*زاده،محمد نوری، غلامرضا رضایی و کریم انصاری فرد( از دقیقه 63 هادی نوروزی)

سرمربی: یحیی گل*محمدی

در دیگر دیدار همزمان تیم‎های فجر سپاسی شیراز و مس کرمان در ورزشگاه دستغیب شیراز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در ابتدای این دیدار مصطفی شجاعی با گل دقیقه 8 خود مس کرمان را از حریفش پیش انداخت اما مسلم فیروز*آبادی در دقیقه 62 این گل را جبران کرد تا فجر در خانه خود به یک تساوی دست پیدا کند.

با این تساوی فجر 38 امتیازی و مس کرمان 47 امتیازی شد.

سایر دیدارهای این هفته هم از ساعت 17:30 اغاز شده است و آخرین دیدار این هفته نیز بین تیمهای استقلال و گهر در ورزشگاه بدون تماشاگر از ساعت 19 برگزار می شود

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزیک: عدالت نیست که پرسپولیس متضرر شود

سایت هواداران پرسپولیس : مربی پرسولیس می*گوید برنامه*ریزی لیگ به ضرر پرسپولیس است.

ادموند بزیک پس از دیدار ذوب*آهن و پرسپولیس با انتقاد از فحاشی علیه محسن بنگر گفت: متاسفانه اخلاق و منش فوتبال در کشور ما به سمت و سویی می*رود که دیگر واقعا قابل کنترل نیست. فکر می*کنم با اندکی کار روانی باشگاه*ها روی تماشاگرانشان و فرهنگ*سازی بیشتر بتوان اخلاق و منش را در ورزشگاه*هایمان حاکم کنیم.

او درباره زمین بازی دیدار پایانی جام حذفی هم بیان داشت: فکر می کنم که مهم نیست در چه زمینی فینال برگزار می*شود ولی فکر می*کنم برنامه*ریزی*ها تماما به ضرر پرسپولیس باشد و این اصلا عدالت نیست که یک تیم متضرر شود و تیم دیگر منفعت ببرد.

مربی پرسپولیس در پاسخ به این سال که آیا با صحبت*های گل*محمدی درباره سازمان لیگ و ****ان موافق است، اظهار داشت: مگر گل محمدی چیز غلطی گفته است؟ او فقط گفت کسی نمی*تواند ما را مجبور کند که در روزی بازی کنیم که متضرر شویم. مگر لیگ اسپانیا به دلیل بازی*های بارسلونا و رئال در لیگ قهرمانان اروپا تغییر می*کند؟ پس اگر لیگ ما حرفه*ای است، ما هم باید بتوانیم یک روز باشگاه*هایمان در آسیا بازی کند و روز دیگر در لیگ برتر بازی کند.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
طعنه هواداران پرسپولیس و عصبانیت هواداران ****ان

سایت هواداران پرسپولیس : بازی امروز تیم های پرسپولیس و ذوب آهن حاشیه های جالبی داشت که شاید جالبترین ان کل کل هواداران اصفهانی پرسپولیس با هواداران سپاهان بود

در ابتدای بازی هواداران سپاهان که برای حمایت از ذوب هان به استادیوم امده بودن شروع به شعار دادن علیه محسن بنگر کردند.. و این موضوع سبب شد هواداران پرسپولیس به صورت هماهنگ شروع به سر دادن شعار :
بنگر آسیایی // سپاهان هشت تایی کنند و در این بین یکی از هواداران پرسپولیس که دشداشه (لباس عربی) پوشیده بود به سمت هواداران سپاهان برود و لباس خود را به نشانه باخت سنگین این تیم به الاهلی در مقابل هواداران زرد پوش تکان دهد این موضوع عصبانیت بسیار زیاد هواداران سپاهان رو در پی داشت و کمی سکو ها را متشنج کرد اما با تذکر مسئولین این هوادار پرسپولیس دشداشه خود رو از تن بیرون اورد..

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاج:قاطعیت ما نبود،لیگ تبدیل به دیگ می*شد!
/بعید می*دانم پرسپولیس و سپاهان به توافق برسند

درخواست پرسپولیس بررسی می*شود

سایت هواداران پرسپولیس : سرپرست سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: اگر قاطعیت سازمان لیگ نبود مسابقات تا مرداد ماه طول می*کشید.

مهدی تاج در حاشیه دیدار دو تیم استقلال و گهر درباره اندک تماشاگرانی که به ورزشگاه آزادی آمده بودند اما نتوانستند وارد ورزشگاه شوند اظهار داشت: آنها نباید به ورزشگاه می*آمدند و این موضوع از طریق صدا و سیما نیز اعلام شده بود .

وی درباره اینکه چرا درخواست باشگاه* استقلال برای برگزاری این بازی با تماشاگر مورد توجه قرار نگرفت و اینکه کمیته انضباطی اعلام کرد باشگاه استقلال درخواستی نداده گفت: استقلال باید این درخواست را به کمیته انضباطی می*داد که این کمیته اعلام کرد چنین درخواستی به آنها داده نشده است.

تاج درباره اینکه گفته می شود استقلال خودش به حضور تماشاگران علاقه ای نداشته تصریح کرد: در این باره اطلاعی ندارم.

سرپرست سازمان لیگ درباره آخرین وضعیت فینال جام حذفی گفت: این دیدار 14 اردیبهشت برگزار می*شود. طبق آیین نامه دو تیم یا باید خودشان به توافق برسند یا قرعه کشی بین دو شهر تهران و اصفهان و یا استان هایی که آنها پیشنهاد می کنند مانند مشهد، قم یا شیراز برگزار شود.

تاج درباره اینکه چقدر احتمال دارد دو باشگاه به توافق برسند، خاطرنشان کرد: بعید می*دانم آنها به توافق برسند اما شاید هم در جلسه سه شنبه آینده به نتیجه برسند.

وی درباره اینکه قرعه کشی فینال هم در همان روز سه شنبه انجام خواهد شد تصریح کرد: فعلا عجله ای در این زمینه نداریم و باید دید نتیجه جلسه سه شنبه چه خواهد شد.

سرپرست سازمان لیگ ادامه داد: نامه ای به نبی سرپرست تیم ملی نوشتم تا برنامه های سال آینده تیم ملی اعلام شود که اگر این اقدام صورت بگیرد ما برنامه های لیگ برتر جام حذفی و حتی محل برگزاری تک بازی فینال جام حذفی سال آینده را پیش از پایان لیگ برتر این دوره اعلام خواهیم کرد .

تاج درباره صحبت هایی که پیرامون طرفداری علی کاظمی از باشگاه سپاهان مطرح می*شود، گفت: این حرف غیرمنطقی است و سازمان لیگ همواره عدالت را رعایت کرده است. اگر قاطعیت سازمان لیگ در برگزاری مسابقات نبود احتمال داشت رقابت های لیگ برتر و جام حذفی تا بعد از مسابقات مقدماتی جام جهانی و حتی ماه رمضان ادامه پیدا کند. آن وقت لیگ دیگر تبدیل به دیگ شده بود و در مرداد ماه خاتمه پیدا می کرد.

وی درباره درخواست باشگاه پرسپولیس برای تغییر زمان بازی این تیم مقابل ملوان گفت: این درخواست به دست کاظمی رسیده و آن را در سازمان لیگ بررسی خواهیم کرد.

سرپرست سازمان لیگ درباره اعتراض*ها به فشردگی مسابقات لیگ برتر گفت: بازیکنان ما باید حرفه *ای بودن را یاد بگیرند. به دلیل همین فشردگی مسابقات است که در هر تیم 25 بازیکن و نه 11 بازیکن حضور دارند تا هر تیم بتواند شرایط بازی خود را با این اوضاع طراحی کند.

تاج در پایان گفت: زمانی که این برنامه ریزی را انجام می دادیم می دانستیم قاطعیت سازمان لیگ برای پایان مسابقات بار دارد. حتی از هم اکنون می دانیم برنامه فصل آینده لیگ برتر و جام حذفی و همچنین برنامه ای که برای نقل و انتقالات داریم برای سازمان لیگ بار خواهد داشت اما معتقدم باید این تاوان را بدهیم تا شرایط فوتبال ما درست شود.

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
یکی از هواداران پرسپولیس که دشداشه (لباس عربی) پوشیده بود به سمت هواداران سپاهان برود و لباس خود را به نشانه باخت سنگین این تیم به الاهلی در مقابل هواداران زرد پوش تکان دهد

واقعاً مایه تاسف هست...!!

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاشیه دیدار ذوب آهن-پرسپولیس/7/شعار داور پرسپولیسی و درگیری هواداران ذوب آهن

سایت هواداران پرسپولیس : هواداران تیم ذوب آهن با هم درگیری لفظی پیدا کردند.

برخی هواداران تیم ذوب آهن پس از اینکه متوجه شدند برخی دیگر بی توجه به ذوب آهن هستند و علاقه ای به تشویق تیم ندارند، شعار «هوادار بی غیرت نمی خواهیم» سر دادند که همین امر موجب ایجاد درگیری لفظی بین هواداران ذوب آهن شد.

*امیرحسین فشنگچی و مرتضی کرمانی مقدم قبل از شروع بازی حدود یک دقیقه با هم صحبت کردند.

* هواداران ذوب آهن به صورت رایگان وارد ورزشگاه شدند اما پرسپولیسی ها بلیت های 5 هزار تومانی خریداری کردند.

* پس از اینکه داور بازی به حمید شفاعت اخطار نشان داد کادرفنی ذوب آهن بشدت به عملکرد داور انتقاد کرد.

* هواداران تیم ذوب آهن با سر دادن شعار «داور پرسپولیسی» نسبت به عملکرد قاضی میدان انتقاد کردند.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاشیه دیدار ذوب آهن-پرسپولیس/8/ تمرین پروویچ با توپ جمع کن ها

سایت هواداران پرسپولیس : دو بازیکن تیم ذوب آهن با هم درگیری لفظی پیدا کردند.

قاسم حدادی فر و اسماعیل فرهادی در صحنه ای به خاطر پاس ندادن حدادی فر با هم درگیری لفظی پیدا کردند که موضوع با دخالت سایر بازیکنان ختم به خیر شد.

* یک هوادار پرسپولیس با لباس عربی در ورزشگاه حضور یافته بود تا بدین شکل برای سپاهانی ها کری بخواند اما او را مجبور کردند تا پیراهنش را عوض کند.

* در بین دو نیمه مارکو پروویچ با توپ جمع کن ها تمرین و خودش را گرم کرد.

* فرهاد کاظمی در بین دو نیمه به مهدی رجب زاده اجازه نداد به رختکن برود و او با جلال امیدیان خود را آماده حضور در زمین کرد.

* مهدی رجب زاده بعد از زدن گل تساوی پیراهنش را در آورد.