درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

saeid133

عضو جدید
سلام و خسته نباشید..

یه گزارش کار آموزی برا تولید مواد غذایی می خوام ، فرایندهای مورد استفاده و اینا..

کارخونه هایی مثل مینو ، شیرین عسل ، گرجی..

ممنون

خیلی خیلی ضروریه !

hasti.v

عضو جدید
سلام به دوستای گلم.بچه ها کمکککک!!!!مقاله و مطلب میخواستم در مورد کاربردهای صنعتی راکتور با جریان شعاعی.و هر چی مطلب در مورد این راکتور ها ..ممنون میشم اگه مطلبی دارید لینک دانلود رو واسم بذارید.:gol:

azadehkind1

عضو جدید
سلام به دوستای گلم.بچه ها کمکککک!!!!مقاله و مطلب میخواستم در مورد کاربردهای صنعتی راکتور با جریان شعاعی.و هر چی مطلب در مورد این راکتور ها ..ممنون میشم اگه مطلبی دارید لینک دانلود رو واسم بذارید.:gol:[/QUOTE

سلام عزیزم..چندتا مقاله پیداکردم، ببین بدردت میخوره یا نه!

پیوست ها

• آزاده.rar
    2.5 مگایابت · بازدیدها: 0

MK264

کاربر بیش فعال
سلام، میخواستم بدونم دانشگاه ها حق گذاشتن پایان نامه دانشجوهاشون رو بر روی سایت دانشگاه برای دانلود عموم دارن یا نه؟

faezeh_j90

عضو جدید
سلام
من دانشجوی کامپیوترم برا همینم چیز زیادی از شیمی نمیدونم، ینی هیچی نمیدونم:D
یه اطلاعاتی در مورد پتانسیل لنارد جونز میخواستم ولی نمیدونم از کجا پیدا کنم، در واقع میخوام پارامترهای تابع لنارد جونز را برا گازهای نجیب پیدا کنم، خیلی خیلی خیلی هم فوریه ولی نمیدنم چطوری و از کجا.. :cry::cry: خواهشا اگه میشه راهنماییم کنین..
خیلی ممنون، مرسی:gol::gol:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من دانشجوی کامپیوترم برا همینم چیز زیادی از شیمی نمیدونم، ینی هیچی نمیدونم:D
یه اطلاعاتی در مورد پتانسیل لنارد جونز میخواستم ولی نمیدونم از کجا پیدا کنم، در واقع میخوام پارامترهای تابع لنارد جونز را برا گازهای نجیب پیدا کنم، خیلی خیلی خیلی هم فوریه ولی نمیدنم چطوری و از کجا.. :cry::cry: خواهشا اگه میشه راهنماییم کنین..
خیلی ممنون، مرسی:gol::gol:

سلام دوست عزيز
سوالتونو تو تالار شيمي مطرح كنين. سوال شما به رشته شيمي مربوط ميشه نه مهندسي شيمي :gol:

تالار شيمي

man69

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میتونه یک روش آزمایشگاهی برای تهیه کرم یا پماد با استفاده از اسانس یا عصاره گیاهی معرفی کنه؟

sahar_65

عضو جدید
درخواست کمک جهت تنظیم کنترلر با روش IAE د رمتلب (نوشتن Mfile کنترلر در t-domain در متلب)

درخواست کمک جهت تنظیم کنترلر با روش IAE د رمتلب (نوشتن Mfile کنترلر در t-domain در متلب)

با سلام
من احتیاج به نوشتن MFile کنترلر PI در محیط متلب می باشم. در واقع این فایل را جهت تنظیم کنترلر میخوام. منتها معادلات حلقه-بسته ی کنترلر را در t-domain نمیدونم
ممنون میشم اگر در این زمینه مرا راهنمایی کنین.
(خیلی سریع به کمک احتیاج دارم، این هفته باید پروژه را تحویل بدم)

sahar_65

عضو جدید

با سلام
من برای تنظیم یک کنترلر در محیط متلب احتیاج به نوشتن معادلات کنترلر و در واقع سیستم حلقه-بسته در Mfile متلب دارم. منتها نمیدونم این معادلات را در t-domain چگونه باید بنویسم.
ممنون میشم اگر در این زمینه منو راهنمایی کنین.
(متأسفانه باید سریع این کار را انجام دهم و تا پایان هفته پایان نامه را تموم کنم، اگر کمک کنید ممنون میشم)

pingulii

عضو جدید
دانشجوی دانشگاه تهران اینجا کسی هست؟؟؟؟

دانشجوی دانشگاه تهران اینجا کسی هست؟؟؟؟

سلام دوستان
میخواستم بدونم از دوستان کسی اینجا عضو دانشگاه تهران هست؟ من یک پایان نامه از سیستم الکترونیکی پایان نامه ها به آدرس زیر میخواستم اما مثل این که فقط به افراد عضو دانشگاه اجازه ورود میده، کسی میتونه واسم بگیرتش؟
خیلی ضرورری هست

http://etd.ut.ac.ir/thesis/UTCatalo...rticleID=99cd4b41-e3ab-4ab7-b3ba-c6832474d284

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، میخواستم بدونم دانشگاه ها حق گذاشتن پایان نامه دانشجوهاشون رو بر روی سایت دانشگاه برای دانلود عموم دارن یا نه؟

سلام. ندیدم دانشگاهی که پایان نامه رو بذاره برای دانلود. معمولاً میذارن فقط برای خواندن در محل!! برای گرفتن اصل پایان نامه بایستی از استاد راهنما یه نامه داشته باشین (این مطلب در مورد دانشگاه مدرسه، تازه باید دانشجوی مدرسم باشین)

eh.n126

عضو جدید
پروژه برج خنک کننده

پروژه برج خنک کننده

باسلام و خسته نباشی خدمت تمامی بچه های باشگاه. من یه پروژه میخواستم در مورد برج های خنک کننده . ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه.

MK264

کاربر بیش فعال
سلام. ندیدم دانشگاهی که پایان نامه رو بذاره برای دانلود. معمولاً میذارن فقط برای خواندن در محل!! برای گرفتن اصل پایان نامه بایستی از استاد راهنما یه نامه داشته باشین (این مطلب در مورد دانشگاه مدرسه، تازه باید دانشجوی مدرسم باشین)

من سایت یک دانشگاهی رفتم چندتایی گذاشته بود گفتم ببینم این حقو دارن یا نه؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من سایت یک دانشگاهی رفتم چندتایی گذاشته بود گفتم ببینم این حقو دارن یا نه؟

بله، اصلاً سایتهایی هستن که پایان نامه میذارن، ولی توجه داشته باشین که یا مقالش در اومده یا انیقدر مقالش معروفه که امکان سوء استفاده از پایان نامه نیست.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کتابخانه ملی کجاست؟ من شیرازم !

تهرانه دوست عزيز
اينم آدرسشاش:

ساختمان كتابخانه ملي: تهران، بزرگراه شهيد حقانی، بعد از ایستگاه مترو حقانی، خروجی كتابخانه ملی.
ساختمان آرشيو ملي: تهران،بلوار ميرداماد، نرسيده به ميدان مادر، انتهاي خيابان شهيد بهزاد حصاري (رازان جنوبي)

آخرین ویرایش:

Hermione Granger

عضو جدید
سلام دوستان ، دو تا پایان نامه زیر رو میخوام اگه کسی بتونه کاملشون رو داشته باشه :

بازیافت و بهینه سازی هیدروژن در صنایع فرآیندی
دانشگاه صنعتی شریف
نگارنده : زهرا ربیعی
استاد : دکتر داود رشتچیان
آذر ماه 1382

آنالیز پینچ هیدروژن در واحدهای پتروشیمی
دانشگاه تهران
نگارش مصطفی شریعتی
استاد : دکتر محمد حسن پنجه شاهی و دکتر نسیم طاهونی
بهمن 1390

pingulii

عضو جدید
تهرانه دوست عزيز
اينم آدرسشاش:

ساختمان كتابخانه ملي: تهران، بزرگراه شهيد حقانی، بعد از ایستگاه مترو حقانی، خروجی كتابخانه ملی.
ساختمان آرشيو ملي: تهران،بلوار ميرداماد، نرسيده به ميدان مادر، انتهاي خيابان شهيد بهزاد حصاري (رازان جنوبي)

من که اونجا عضو نیستم اگه برم بهم میدن پایان نامه رو؟

mohandesziaeenia

عضو جدید
سلام به همه دوستان گرامی .
من یه پروژه در مورد نانو جاذب های پلیمری لازم دارم . در صورت امکان لطفا راهنماییم کنید ....کمکک

sahand_nima

کاربر فعال
سوالات استخدامی شرکت نفت و گاز

سوالات استخدامی شرکت نفت و گاز

سلام به همه دوستان
اگه کسی سوالات آزمون شرکت گاز و یا آزمون شرکت نفت پارسال واسه مهندسی شیمی رو سراغ داره، بسایر بسیار ممنون میشم که در اختیار من امثال من قرار بده. خیلی جاها رو گشتم و به جایی نرسیدم.

uutuut

عضو جدید
انتخاب رشته کارشناسی ارشد بدون کنکور

انتخاب رشته کارشناسی ارشد بدون کنکور

سلام، برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد بدون آزمون باید بر چه اساسی انتخاب کنم؟10 تا انتخاب میتونم داشته باشم، ولی نمی دونم چه مدلی انتخاب کنم که حتما قبول یشم. کسی پارسال انتخاب رشته کرده؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

AMIR HADI

عضو جدید
سلام دوستان ، خسته نباشید.

اگه کسی در مورد تماس دهنده های غشایی مقاله ، پایانامه و یا مطلبی داره لطفا به اشتراک بذاره که بدجور بهش نیاز دارم .
پروژم در مورد کاربرد تماس دهنده های غشایی در تصفیه گاز میباشد ، ممنون از همکاری شما عزیزان.

hasti.v

عضو جدید
[
سلام عزیزم..چندتا مقاله پیداکردم، ببین بدردت میخوره یا نه![/QUOTE]

ممنون از لطفت عزیزم

MK264

کاربر بیش فعال
سلام دوستان ، خسته نباشید.

اگه کسی در مورد تماس دهنده های غشایی مقاله ، پایانامه و یا مطلبی داره لطفا به اشتراک بذاره که بدجور بهش نیاز دارم .
پروژم در مورد کاربرد تماس دهنده های غشایی در تصفیه گاز میباشد ، ممنون از همکاری شما عزیزان.

این صفحه یک پروژه گذاشته.

بالا