یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

*anis*

عضو جدید
دوستان همه باهم ساعت 10.30 هر شب حلقه هدف میزنیم تا در کنار هم خواسته هامون رو به یک روش به خدای رحمان و بخشنده بگیم!!!!
سلام خدا جون

خدا جون اومدم که فقط پیش خودت دستم رو دراز کنم خودت ازم خواستی که نیازم به جز خودت نباشه به کسی ;) ما هستیم چون خواستی که باشیم
خدا جون آمین:gol::gol::gol:

وااااااااااااااااااااای . اینقدر زیبا بود که بغض کردم :cry::cry:. راس میگن که " انچه که از دل برآید ، لاجرم بر دل نشیند " خدا جون آرزوهای رنگی همه دوستامونو برآورده کن . خیلی عالی بود جناب فشفشه یه دنیا گل تقدیم احساس زیباتون:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

f11691gh

عضو جدید
خدا جون آرزوهای رنگی همه دوستامونو برآورده کن . خیلی عالی بود جناب فشفشه یه دنیا گل تقدیم احساس زیباتون:gol::gol::gol::gol::gol::gol:
الهی آمین خدایا خواهش میکنم حاجت های همه ی بنده هاتو همین امروز بهشون بده و دلشون رو شاد کن که تویی مقتدر و مهربون اگه بخوای میتونی پس دستامونو پیشت دراز میکنیم تا آرزو هامونو بهمون بدی اولیش من خدایا دستمو دراز میکنم پیشت تا آرزوی منو دوستام که اینجان توی این سایت و همه ی دوستامو بدی.فقط دستامو جلوی خودت دراز کردم نذار دست خالی برگردم امید به خودت بستیم ما.خدایا کمکمون کن
الهی آمین
دوستت دارم خدای مهربونم:w27::w36::w30:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
از ابراز محبتی که بهم داشتید ممنون حرف دل هممون بود
فیلم راز رو بازم نگاه کردم خیلی پرم از انرژی ;)
میخوام بهمتون تقدیم کنم شب براتون حرفای باحالی مینویسم اگه شد ساعت 9.45
به امید روزی که همه دست در دست خدا قدم بزنیم تو کوچه باغ رویاها:gol:;):gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من واسه اینکه یه کم از بحث شما سر دربیارم داشتم تو گوگل میگشتم که مقاله زیر رو پیدا کردم که به نظرم جالب اومد.

اگه تکراری بود به لطف انرژی مثبت خودتتون ببخشید!

سلام
اولا ممنون كه اومدي
دوما خيلي مفيد هستن اينا
ممنون كه وقت گذاشتي و مطلب گذاشتي اينجا
باز هم بيا
منم ديروز نبودم اصلا... بايد بشينم تك تك پستها رو بخونم...
:gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي اينم بگم ، من امشب يا فردا حتما كتاب راز رو آپ ميكنم و براي دوستاني كه نداند ميذارم اينجا تا بخونن.... خيلي كتاب مفيديه.... هركس نخونده حتما دانلود كنه بخونه :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی آمین خدایا خواهش میکنم حاجت های همه ی بنده هاتو همین امروز بهشون بده و دلشون رو شاد کن که تویی مقتدر و مهربون اگه بخوای میتونی پس دستامونو پیشت دراز میکنیم تا آرزو هامونو بهمون بدی اولیش من خدایا دستمو دراز میکنم پیشت تا آرزوی منو دوستام که اینجان توی این سایت و همه ی دوستامو بدی.فقط دستامو جلوی خودت دراز کردم نذار دست خالی برگردم امید به خودت بستیم ما.خدایا کمکمون کن
الهی آمین
دوستت دارم خدای مهربونم:w27::w36::w30:

اول بگم كه ايشالااااااا الهي آمين
بعدشم از صميم قلبم خوشحالم بابت اين پستت.... ديديد كه بالاخره تونستيد انقد قشنگ با خدا صحبت كنيد... اين اول موفقيته.... بهت تبريك ميگم دوست عزيز... چون دقيقا افتادي توي مسيري كه بايد قرار ميگرفتي
براي آرزوي موفقيت دارم...:gol:

hitech

عضو جدید
سلام
اولا ممنون كه اومدي
دوما خيلي مفيد هستن اينا
ممنون كه وقت گذاشتي و مطلب گذاشتي اينجا
باز هم بيا
منم ديروز نبودم اصلا... بايد بشينم تك تك پستها رو بخونم...
حتما میام! از وقتی گفتی بیا تو این تاپیک و یه کم از مطالبشو خوندم یه انرژی (کاذبی) وجودم رو فرا گرفته! (کاذب بودن یا نبوندش بعدا معلوم میشه!)
ولی خوب یواش یواش منم دارم به قانون جاذبه اعتقاد پیدا میکنم. ایشالا که نتیجه هم بده!

راستی ممنون که منو دعوت کردی :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما میام! از وقتی گفتی بیا تو این تاپیک و یه کم از مطالبشو خوندم یه انرژی (کاذبی) وجودم رو فرا گرفته! (کاذب بودن یا نبوندش بعدا معلوم میشه!)
ولی خوب یواش یواش منم دارم به قانون جاذبه اعتقاد پیدا میکنم. ایشالا که نتیجه هم بده!

راستی ممنون که منو دعوت کردی :gol:

سلام ..
نه اصلا كاذب نيس!!! وقتي اميدوار باشيو پر از انرژي مثبت، ميبيني كه ناخودآگاه همه چيز خوب پيش ميره!! مثه معجزه ميمونه! يه اتفاقايي برات ميفته كه باورت نميشه...
من در مورد يه شخصي كه تا حالا نديده بودمشو حتي نميدونستم اخلاقاش چطوره، اين روش رو پياده كردم.... تصور كردم كه من دوست دارم چطوري باشه اين فرد!! ... هميشه يه شخصيتي از ايشون ميومد توي ذهنم....
وقتي براي اولين بار موفق شدم با ايشون صحبت كنم، باورم نميشد :eek: دقيقا اوني بودن كه من فك ميكردم :eek: ذره‌اي تفاوت نداشت...!!!!
توي زندگي، همون اتفاقي برامون ميفته كه ما دوس داريم... اون اتفاقي ميفته كه باورش كرديم... بهتره باورهامونو اصلاح كنيم.... دوست داشتن هامونو اصلاح كنيم... بعد ميبينيم كه همونايي ميشه كه بهشون فكر كرديم!!!

hitech

عضو جدید
سلام ..
نه اصلا كاذب نيس!!! وقتي اميدوار باشيو پر از انرژي مثبت، ميبيني كه ناخودآگاه همه چيز خوب پيش ميره!! مثه معجزه ميمونه! يه اتفاقايي برات ميفته كه باورت نميشه...
من در مورد يه شخصي كه تا حالا نديده بودمشو حتي نميدونستم اخلاقاش چطوره، اين روش رو پياده كردم.... تصور كردم كه من دوست دارم چطوري باشه اين فرد!! ... هميشه يه شخصيتي از ايشون ميومد توي ذهنم....
وقتي براي اولين بار موفق شدم با ايشون صحبت كنم، باورم نميشد :eek: دقيقا اوني بودن كه من فك ميكردم :eek: ذره‌اي تفاوت نداشت...!!!!
توي زندگي، همون اتفاقي برامون ميفته كه ما دوس داريم... اون اتفاقي ميفته كه باورش كرديم... بهتره باورهامونو اصلاح كنيم.... دوست داشتن هامونو اصلاح كنيم... بعد ميبينيم كه همونايي ميشه كه بهشون فكر كرديم!!!

ببین من حرفهات رو کاملا قبول دارم ولی خوب یه کم آدم درگیری هستم! یعنی تا بعضی چیزا برام روشن نشه یا تو خودم حلشون نکنم نمیتونم آروم بگیرم.
الان همین اتفاقی که گفتی واسه خودت افتاده رو مثال بگیریم: چطور همچین چیزی امکان داره؟! این فرد از اول همین بوده و بعد از اینکه شما راجع به اون تصور کردی میخوای چطور باشه هم عوض نشده. یعنی فقط طرز تفکر شما راجع به اون فرق کرده. ولی اون ممکنه اصلا بهتر نشده باشه! پس این ممکنه باعث یه مشکل بزرگی بشه و اونم اینه که بجای اینکه سعی کنیم در تکامل محیط اطراف بکوشیم باعث شه که یه جورایی به رضایت همیشگی برسیم.
که خود این یکی از بزرگترین مشکلات چون اونوقت هیچ کس نمیخواد پیشرفت کنه یا چیزی رو برای بهتر تغییر بده.
ممنون میشم اینو واسه من روشن کنی

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من حرفهات رو کاملا قبول دارم ولی خوب یه کم آدم درگیری هستم! یعنی تا بعضی چیزا برام روشن نشه یا تو خودم حلشون نکنم نمیتونم آروم بگیرم.
الان همین اتفاقی که گفتی واسه خودت افتاده رو مثال بگیریم: چطور همچین چیزی امکان داره؟! این فرد از اول همین بوده و بعد از اینکه شما راجع به اون تصور کردی میخوای چطور باشه هم عوض نشده. یعنی فقط طرز تفکر شما راجع به اون فرق کرده. ولی اون ممکنه اصلا بهتر نشده باشه! پس این ممکنه باعث یه مشکل بزرگی بشه و اونم اینه که بجای اینکه سعی کنیم در تکامل محیط اطراف بکوشیم باعث شه که یه جورایی به رضایت همیشگی برسیم.
که خود این یکی از بزرگترین مشکلات چون اونوقت هیچ کس نمیخواد پیشرفت کنه یا چیزی رو برای بهتر تغییر بده.
ممنون میشم اینو واسه من روشن کنی

ببين دوست عزيز... شما همينطور كه ميگيد، زياد از اين مبحث چيزي نميدوني...
در رابطه با مثالم هم بگم كه اين شخص ميتونست رفتاري غير از اين چيزي كه با من داشت رو داشته باشه!!! ولي چون من يه شخصيت فوق‌العاده محترم، مهربون، دوست داشتني و ... ازش تصور داشتم، دقيقا با من چنين رفتاري داشت!!!
يه مثال هم از دكتر فرهنگ برات ميارم:
دكتر فرهنگ ميگن: يه شخصي به ايشون مراجعه كردند و گفتند كه من صاحب خونه‌اي دارم كه پيرزني بد دهن و بداخلاقه... هر كس وارد ساختمان ميشه، در رو باز ميكنه و شروع ميكنه به فحش دادن!! ... من نميدونم چيكار كنم با اين ...
دكتر فرهنگ هم ميگن، الان كه داري ميري، توي راه فك كن كه با تو خوب صحبت ميكنه... تا تورو ببينه حرفاي قشنگ ميزنه....
هفته‌ي بعد كه ايشون به دكتر فرهنگ مراجعه ميكنن، به ايشون ميگن كه من كارايي كه شما گفتيد رو انجام دادم، وقتي وارد شدم، مثل هميشه صاحب‌خونه اومد جلوي در... تا منو ديد يه دفه گفت "خوبي پسرم؟!!!!..." و از اون روز به بعد هروقت من ميام در رو باز ميكنه و همين جملات رو بهم ميگه...!!!!

توي پستهاي بعدي بيشتر براتون باز ميكنم مطلب رو:gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توي پستهاي قبلي هم گفتم... خودم به شخصه زندگيم داشت بهم ميريخت.... همه چيز برخلاف اوني شد كه من ميخواستم.... اميدمو همه چيزمو از دست دادم..
اما يه دفه به خودم اومدم ، ديدم نه با گريه نه با غصه و نه با هيچ چيز ديگه بر نميگرده... بايد كاري كنم.... اول از خدا كمك خواستم، بعدشم همش فكراي خوب كردم.... طوري كه انگار نه انگار اون اتفاق افتاده.... و خودم رو جايي فرض كردم كه اون چيزي كه ميخواستمو الان دارمش!! جوري كه همه‌ي مسائلم حل شده بود....
خداشاهده در عين ناباوري به 3روز نكشيد كه معجزه شد!!! واقعا معجزه شد... چون همه چيز تمام شده بود!!!
با قدرت جذبي كه انسانها دارند ، هر ناممكني ممكن ميشه!! :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه مثال ديگه ، بازم از دكتر فرهنگ... تا ببينيد كه توي همه‌ي زمينه‌ها ميشه از قدرت جذب استفاده كرد:

ايشون تعريف ميكردن كه خانم و آقاي مسني رفته بودن پيششون، و گفتند كه پسر ما 10سال هست كه به ما سر نزده!! و ما دوست داريم كه برگرده، آيا ما ميتونيم برگردونيمش؟
دكتر فرهنگ ميگند كه آره!! خيلي ساده هستش!!!
به خانم ميگن كه شما دوست داريد پسرتون چطوري برگردن؟ خانمه ميگه: دوست دارم با يه دست گل بياد... دكتر فرهنگ ميگن خب بعدش؟ خانمه ميگه: دوست دارم بگه پاشيد شام ببرمتون بيرون!!
دكتر فرهنگ بهشون ميگن ، خب شما امشب يه سناريو تعريف ميكنيد واسه خودتون، همون چيزي كه دوست داريد اتفاق بيفته... مو به مو بايد مشخص كنيد كه چي ميخوايد اتفاق بيفته... حتي گلي كه گفتي دوس داري پسرت برات بياره ، تو رز تصور نكني! شوهرت مريم!! هر دو يه سناريو رو بشينيد با هم بنويسيد... اينكه از در اومده ، با يه دسته گل مشخص... مثلا اول پدر رو بغل كرده و بوسيده ، بعد مادر و ساير جزئيات...
خانمه بعد يه حدود يكي دوهفته مياد به دكتر فرهنگ ميگه پسرم برگشت!!! با همون دسته گل!! بعد گفت پاشيد ببرمتون شام بيرون!!!!

مثال زياد دارم... توي موارد متفاوت حتما ميذارم اينجا :gol:

hitech

عضو جدید
ببين دوست عزيز... شما همينطور كه ميگيد، زياد از اين مبحث چيزي نميدوني...
در رابطه با مثالم هم بگم كه اين شخص ميتونست رفتاري غير از اين چيزي كه با من داشت رو داشته باشه!!! ولي چون من يه شخصيت فوق‌العاده محترم، مهربون، دوست داشتني و ... ازش تصور داشتم، دقيقا با من چنين رفتاري داشت!!!
يه مثال هم از دكتر فرهنگ برات ميارم:
دكتر فرهنگ ميگن: يه شخصي به ايشون مراجعه كردند و گفتند كه من صاحب خونه‌اي دارم كه پيرزني بد دهن و بداخلاقه... هر كس وارد ساختمان ميشه، در رو باز ميكنه و شروع ميكنه به فحش دادن!! ... من نميدونم چيكار كنم با اين ...
دكتر فرهنگ هم ميگن، الان كه داري ميري، توي راه فك كن كه با تو خوب صحبت ميكنه... تا تورو ببينه حرفاي قشنگ ميزنه....
هفته‌ي بعد كه ايشون به دكتر فرهنگ مراجعه ميكنن، به ايشون ميگن كه من كارايي كه شما گفتيد رو انجام دادم، وقتي وارد شدم، مثل هميشه صاحب‌خونه اومد جلوي در... تا منو ديد يه دفه گفت "خوبي پسرم؟!!!!..." و از اون روز به بعد هروقت من ميام در رو باز ميكنه و همين جملات رو بهم ميگه...!!!!

توي پستهاي بعدي بيشتر براتون باز ميكنم مطلب رو:gol:
اول بزار بگم که از این جملت خیلی خوشم اومد!
شما همينطور كه ميگيد، زياد از اين مبحث چيزي نميدوني...
آخه من هنوز اعتراف نکرده بودم چیزی نمیدونم!!!
ولی خوب هنوزم باورش یکم سخته. یعنی به طور مثال اگه من با خودم فکر کنم امروز بارون میاد این اتفاق میوفته؟
من به مثبت اندیشی 100% اعتقاد دارم ولی خوب نه اونجوری که شما میگید. من اعتقاد دارم اگه مثبت بیندیشیم و افکار منفی رو از خودمون دور کنیم راحتتر میتونیم با موانع مقابله کنیم.
یعنی باعث میشه که با اعتماد به نفس بیشتر و حس بهتری اون کار رو انجام بدیم که مطمئنا در رسیدن به هدف خیلی کمک میکنه.
ولی این موضوعی که شما میگین کمی فراتر از این عللی هست که من تصور میکنم.
یعنی نه تنها در خود فرد تاثیر داره در دیگران هم تاثیر داره و این کمی عجیب به نظر میرسه برای من.:surprised:

hitech

عضو جدید
يه مثال ديگه ، بازم از دكتر فرهنگ... تا ببينيد كه توي همه‌ي زمينه‌ها ميشه از قدرت جذب استفاده كرد:

ايشون تعريف ميكردن كه خانم و آقاي مسني رفته بودن پيششون، و گفتند كه پسر ما 10سال هست كه به ما سر نزده!! و ما دوست داريم كه برگرده، آيا ما ميتونيم برگردونيمش؟
دكتر فرهنگ ميگند كه آره!! خيلي ساده هستش!!!
به خانم ميگن كه شما دوست داريد پسرتون چطوري برگردن؟ خانمه ميگه: دوست دارم با يه دست گل بياد... دكتر فرهنگ ميگن خب بعدش؟ خانمه ميگه: دوست دارم بگه پاشيد شام ببرمتون بيرون!!
دكتر فرهنگ بهشون ميگن ، خب شما امشب يه سناريو تعريف ميكنيد واسه خودتون، همون چيزي كه دوست داريد اتفاق بيفته... مو به مو بايد مشخص كنيد كه چي ميخوايد اتفاق بيفته... حتي گلي كه گفتي دوس داري پسرت برات بياره ، تو رز تصور نكني! شوهرت مريم!! هر دو يه سناريو رو بشينيد با هم بنويسيد... اينكه از در اومده ، با يه دسته گل مشخص... مثلا اول پدر رو بغل كرده و بوسيده ، بعد مادر و ساير جزئيات...
خانمه بعد يه حدود يكي دوهفته مياد به دكتر فرهنگ ميگه پسرم برگشت!!! با همون دسته گل!! بعد گفت پاشيد ببرمتون شام بيرون!!!!

مثال زياد دارم... توي موارد متفاوت حتما ميذارم اينجا :gol:
این دکتر فرهنگ همون دکتر فرهنگی نیست که شهادت آب محقق ژاپنی رو شرح داد؟

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول بزار بگم که از این جملت خیلی خوشم اومد!
آخه من هنوز اعتراف نکرده بودم چیزی نمیدونم!!!

چطور يادت ميره آخه؟؟؟؟؟ دوجا اعتراف كردي... كه دومي كاملا واضحه!!!
الان آدرس ميدم
1.

سلام دوستان
من واسه اینکه یه کم از بحث شما سر دربیارم داشتم تو گوگل میگشتم که مقاله زیر رو پیدا کردم که به نظرم جالب اومد.

2. خب اينجا كسي نياد چون اصلاح شد :D
بله دكتر فرهنگ هموني هستند كه شهادت آب رو هم شرح دادند!!
دكتر شاهين فرهنگ..

بعدشم بگم، همونطوري كه گفتم اين جذب واقعا شگفت انگيزه!! معجزه ميكنه واقعا!!
هم توي شما هم افراد تاثير ميذاره!!
دقيقا به هرچي فك كني اتفاق ميفته! البته بايد باور داشتي باشي كاملا و نااميد نشي...

آخرین ویرایش:

hitech

عضو جدید
چطور يادت ميره آخه؟؟؟؟؟ دوجا اعتراف كردي... كه دومي كاملا واضحه!!!
الان آدرس ميدم
1.

2. اينجا بياي ميبيني خودت :D
اولی که اصلا حساب نمیشه و دومی هم خصوصی بود قرار نبود کسی ببینه! :redface: پس اونم حساب نمیشه!
بعدشم بگم، همونطوري كه گفتم اين جذب واقعا شگفت انگيزه!! معجزه ميكنه واقعا!!
هم توي شما هم افراد تاثير ميذاره!!
دقيقا به هرچي فك كني اتفاق ميفته! البته بايد باور داشتي باشي كاملا و نااميد نشي...
هنوز هم درست منظورت رو نفهمیدم!
آخه این چیزی که شما میگی هیچگونه استدلال منطقی نداره! خیلی دلم میخواد باور کنم ولی قبول کن کاره سختیه!

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولی که اصلا حساب نمیشه و دومی هم خصوصی بود قرار نبود کسی ببینه! :redface: پس اونم حساب نمیشه!

هنوز هم درست منظورت رو نفهمیدم!
آخه این چیزی که شما میگی هیچگونه استدلال منطقی نداره! خیلی دلم میخواد باور کنم ولی قبول کن کاره سختیه!

خب اولا ببخشيد....:redface: اصلاح شد ...

در مورد مورد دوم هم بگم ، خب آره سخته... اما شدنيه!!!
سعي ميكنم طي جلسات متوالي و حتي خصوصي و با كمك ساير دوستان به شما بقبولونم كه ميشه :biggrin:

hitech

عضو جدید
خب اولا ببخشيد....:redface: اصلاح شد ...

در مورد مورد دوم هم بگم ، خب آره سخته... اما شدنيه!!!
سعي ميكنم طي جلسات متوالي و حتي خصوصي و با كمك ساير دوستان به شما بقبولونم كه ميشه :biggrin:
با اینکه کمی جمله آخر تهدیدآمیز بود ولی بی صبرانه منتظرم! الان دیگه باید برم ولی شب باز میام بخونم پستهاتونو. :gol:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاهد مکالمات شما دودوست عزیز بودم لازم دیدم چند تا چیزو بگم اول اینکه این قانون در عین معجزه اسا بودنش بله بسیار هم سخته و قبولش اون هم در مرحله اول بسیار مشکل به نظر میرسه چون ما در دنیایی زندگی میکنیم که مدام مورد انتقاد و انرژیهای منفی اطرافیان هستیم تقریبا بیست سال (البته سن دوستان رو نمیدونم حدودی گفتم) از زندگیمون اینو شنیدیم که هر چیزی که با سختی به دست بیاد با ارزشه این حرف درستیه و لی متاسفانه بهمون نگفتن که این سختی باید در ذهن ما باشه این تلاشو باید تفکر ما بکنه نه فقط جسم مادیمون پس عادت نداریم که با راحتی به چیزای بزرگ دست پیدا کنیم مسلمه که قبول این قانون در ابتدا سخت باشه به همین خاطره که من مدام توصیه میکنم که مستند راز رو حداقل هفته ای یک بار مشاهده کنید چون هر بار به یک رازش پی میبرید یه چیز شیرینی که وجود داره اینه که فقط اولش سخته بعدش راحته راحته اوایل من هم این فکرا میومد توی ذهنم که اخه چه معنی داره مگه میشه من هرچی بخوام بشه و به نظرم با ساختار ادمیزاد در تناقض بود ولی وقتی بیشتر باهاش اشنا شدم متوجه روابطی شدم که این قانونو واقعا یک قانون با حساب و کتاب برام نشون داد ومثل یک پازل همه چیز مرتب کنار هم قرار گرفت توضیحش سخته ولی انشاالله هر دفعه یک مقدارشو میگم استدلال دیگه من این بود که خدا خودش گفته انسان اشرف مخلوقاته و همه چیز رو براش مسخر کرده تا قبل از این زیاد برام ملموس نبود که اشرف مخلوقاتم احساس قدرت نمیکردم ولی از وقتی با جذب اشنا شدم خیلی بیشتر بهش پی بردم و مفهوم اراده رو فهمیدم چون وقتی قدرت داری میتونی تصمیم بگیری و اراده کنی ولی وقتی که به قدرت درونیمون پی نبردیم چه فرقی با موجودات دیگه داریم حالاست که احساس میکنم اشرف مخلوقاتم و خداوند قدرتی عظیم درون من به ودیعه قرار داده و حالا این منم که معلوم میکنم لیاقت انسان بودن رو دارم یا نه

متافیزیک

عضو جدید
سلام به دوستان گرامی..

من به صورت اتفاقی با این باشگاه آشنا شدم.

امیدوارم بتونم تجربیات خود را با دوستان عزیز به اشتراک بگذارم.

خوب من به شخصه یکی از افرادی هستم که چون تجربه جذب رو داشتم به صورت ملموس تونستم اون رو احساس کنم و همین امر باعث ایجاد اعتقادی محکم تر در من شده است.

خیلی از دوستان که به تازگی با قانون چذب آشنا می شوند وقتی در نت به جستجو در این باره می پردازند به مواردی بر می خورند که با این قانون مخالف هستند و اون رو توهمات می نامند(بر خلاف نظر ما) برای همین به سرعت اون باور رو از دست میدن و نمی تونن این راه رو ادامه بدن برای همین من کلیه مخالفت هایی که با قانون جذب ( نمی توان با معیار های مادی این قانون رو تایید یا رد کرد ) وجود دارد را بیان کرده ( که می توان به 2 تا3 شکل دسته بندی کرد ) و به بررسی آن می پردازم.

امیدوارم همه ی دوستان رو همیشه با این انرژی خوب ، که خواست خداوند بزرگ است ببینم.

موفق باشید

f11691gh

عضو جدید
بعدشم از صميم قلبم خوشحالم بابت اين پستت.... ديديد كه بالاخره تونستيد انقد قشنگ با خدا صحبت كنيد... اين اول موفقيته.... بهت تبريك ميگم دوست عزيز... چون دقيقا افتادي توي مسيري كه بايد قرار ميگرفتي
براي آرزوي موفقيت دارم...:gol:[/qu
سلام دوست عزیزم ممنون از لطفت و احساس قشنگت.من دارم سعی میکنم + بشم:w23:

" غضنفر خان "

عضو جدید
قانون جاذبه

قانون جاذبه

درود

یک نمونه از قانون جاذبه ای که فکرش رو می کنی همینجا نمود پیدا کرده و اونهم پاسخ به به توست .
تو خواسی .... دوستان جواب دادند . این راز قانون جاذبه است . اول خواست چیزی سپس طلب کردن و در آخر به دست آوردن آن

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه. . . . .​
40 Tips for an Exceptional, Superb & Powerful Life
40 نکته برای داشتن یک زندگی متفاوت، شکوهمند و پرانرژی
17. Smile and laugh more. It will keep the energy vampires away.
17- بیشتر لبخند بزنید و بیشتر بخندید. این هیولاهای انرژی خوار را ازتان دور نگه خواهد داشت.
18. Life isn't fair, but it's still good.
18- زندگی چندان عادلانه به نظر نمی رسد، با این حال زیباست.

.
.
.
.
.
.​

f11691gh

عضو جدید
درود

یک نمونه از قانون جاذبه ای که فکرش رو می کنی همینجا نمود پیدا کرده و اونهم پاسخ به به توست .
تو خواسی .... دوستان جواب دادند . این راز قانون جاذبه است . اول خواست چیزی سپس طلب کردن و در آخر به دست آوردن آن
سلام دوست عزیز آره درسته اما باید مراحلشو یاد بگیریم.من منتظرم دوستان خوبم مراحل جذب رو بگن تا عملیش کنیم به امید خدا در مورد خواسته هامون.:w11:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
برام دعا کنید الان که دارم این پست رو می نویسم نمی تونم جلوی اشکایی که بی مهابا می یان رو بگیرم!به انرژی های مثبت همتون نیاز دارم:gol:

f11691gh

عضو جدید
سلام دوستان
برام دعا کنید الان که دارم این پست رو می نویسم نمی تونم جلوی اشکایی که بی مهابا می یان رو بگیرم!به انرژی های مثبت همتون نیاز دارم:gol:
ایشالا ایشالله همین الان مشکلت حل بشه دوست گلم++++++++++++++++

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

عزیزم از ته دل برات دعا میکنم .انشاالله حتما حل میشه

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي آرزوي موفقيت دارم...:gol:[/qu
سلام دوست عزیزم ممنون از لطفت و احساس قشنگت.من دارم سعی میکنم + بشم:w23:
خواهش ميكنم... ايشالا... حتما همينطور خواهد شد :gol:

سلام دوستان

دوست گلم، ايشالا مسئله‌ي شما هرچي هست ، خييلييييييي زود حل بشه... ولي گريه راهش نيستاااا.... اون چيزي رو كه ميخواي طلب كن.... خيلي راحت .... هرچي ميخواي به زبون بيار و باور داشته باش مالكش تو هستي!!!
منم امشب چند تا پست ميذارم، اميدوارم دوستاي خوبم استفاده كنن