نقاطی از بدن آقایون که خانوما بیشتر به اون توجه میکنند

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
1- پوست
هیچ خانمی نمی تواند از
لمس کردن پوست لطیف و صاف اجتناب کند. آیا این دلیل کافی نیست تا شما را ترغیب به داشتن پوستی لطیف و شاداب نماید؟
در این مورد چه کنید: خانم ها به وسیله کرم های نرم و مرطوب کننده با خشکی پوست در سرما مبارزه می کنند، آقایون اغلب این کار را انجام نمی دهند. لازم نیست موشک هوا کنید؛ فقط یک قوطی نرم کننده (ترجیحا بدون بو)
خریداری کنید و آنرا مرتبا بر روی پوست خود بمالید تا خشکی ها از بین بروند. افرادی که پوست های چربی دارند، باید نمونه هایی را خریداری کنند که بدون روغن (oil free) باشند، به این ترتیب مشکلاتان به اسانی حل خواهد شد.
2- پا
ترک پا، قارچ های موضعی،
ناخن ها بلند انگشت های پا، و بوی بد آن می تواند به راحتی او را از برقراری رابطه با شما منصرف کند. متاسفانه زمانی که شما کفش هایتان را در می آورید اولین چیزی که یک خانم به آن توجه می کند، همین موارد هستند. اگر نتوانید از این قسمت پنهان بدن خود به خوبی مراقبت کنید، او ممکن است تصور می کند که توانایی مراقبت و نگهداری از سایر اعضای مخفی را نیز ندارید.
در این مورد چه کنید: اگر پودرها و پمادهای روی میز جواب نمی دهند باید با یک پزشک در این مورد مشورت کنید.

3- موی بینی/ گوش
من موی گوش و بینی یک مرد را با سبیل های
بلند و نمایان یک خانم برابر می دانم. یک خانم برای از بین بردن سبیل ها، آنها را موم می اندازد، دکولوره می کند و هر کار دیگری که از دستش بر آید در این زمینه انجام می دهد. آیا شما نیز نباید همین کار را انجام دهید؟
در این مورد چه می کنید: در این قسمت یک راهنمای ساده وجود دارد که باید آنرا اجرا کنید: زمانی که موهای گوش و یا بینی آنقدر بزرگ شده باشند که از سوراخ ها بیرون بزنند، باید نسبت به کوتاه کردن آنها اقدام کنید.

4- دندان
لبخندی با دندان های درخشان تحت هر
شرایطی همه چیز را به نفع شما بر می گرداند. دندان های لکه دار، زرد، و پلاک دار او را به راحتی به سمت دیگری منحرف میکند.
در این مورد چه کنید: اگر مشکلات دندان هایتان بیش از اندازه حاد شده باید، نزد دندانپزشک بروید؛ اما اگر هنوز به این مرحله نرسیده اید، بهتر است یک خمیر دندان سفید کننده و دهان شویه خریداری کنید. البته باید
اشاره کنم که استفاده کردن از آنها را نیز از یاد نبرید.
5- کمر
کمر شما از
مهمترین جایی است که خانمها به آن توجه زیادی دارند، اگر از دسته افرادی هستید که ورزش بدن سازی می کنید، باید بگم که خانمها از مردانی بیشتر خوششان می آید که بدنی نرمال ، طبیعی و زیبا داشته باشند - نه خیلی چاق و به صورت هفتی شکل و نه خیلی لاقر و بد اندام. (همیشه سعی کنید که دارای بدنی خوش اندام باشید)

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی امیدارم توجه کنن................ امیدارم

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دختر خانم ها مطالب بالا واقعا درست هست شماها تاييد ميكنيد؟

paeeizan

اخراجی موقت
حالا من از خانم مي پرسم كه حقيقت داره ؟ !!!!!! (بعيد ميدونم......)

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
من علاوه بر این ها به ابروها و موهای دست و پا و زیر بغل و قفسه ی سینه ی یه مرد هم دقت می کنم خیلی بدم میاد مردی تو مو گم شده باشه:wallbash:
مرد خوب باید تمام موهای بدنشو به جز سر و مژه و حد طبیعی ابرو بزنه:smile:

بيتاب

عضو جدید
1- پوست
هیچ خانمی نمی تواند از لمس کردن پوست لطیف و صاف اجتناب کند. آیا این دلیل کافی نیست تا شما را ترغیب به داشتن پوستی لطیف و شاداب نماید؟
در این مورد چه کنید: خانم ها به وسیله کرم های نرم و مرطوب کننده با خشکی پوست در سرما مبارزه می کنند، آقایون اغلب این کار را انجام نمی دهند. لازم نیست موشک هوا کنید؛ فقط یک قوطی نرم کننده (ترجیحا بدون بو) خریداری کنید و آنرا مرتبا بر روی پوست خود بمالید تا خشکی ها از بین بروند. افرادی که پوست های چربی دارند، باید نمونه هایی را خریداری کنند که بدون روغن (oil free) باشند، به این ترتیب مشکلاتان به اسانی حل خواهد شد.
2- پا
ترک پا، قارچ های موضعی، ناخن ها بلند انگشت های پا، و بوی بد آن می تواند به راحتی او را از برقراری رابطه با شما منصرف کند. متاسفانه زمانی که شما کفش هایتان را در می آورید اولین چیزی که یک خانم به آن توجه می کند، همین موارد هستند. اگر نتوانید از این قسمت پنهان بدن خود به خوبی مراقبت کنید، او ممکن است تصور می کند که توانایی مراقبت و نگهداری از سایر اعضای مخفی را نیز ندارید.
در این مورد چه کنید: اگر پودرها و پمادهای روی میز جواب نمی دهند باید با یک پزشک در این مورد مشورت کنید.
3- موی بینی/ گوش
من موی گوش و بینی یک مرد را با سبیل های بلند و نمایان یک خانم برابر می دانم. یک خانم برای از بین بردن سبیل ها، آنها را موم می اندازد، دکولوره می کند و هر کار دیگری که از دستش بر آید در این زمینه انجام می دهد. آیا شما نیز نباید همین کار را انجام دهید؟
در این مورد چه می کنید: در این قسمت یک راهنمای ساده وجود دارد که باید آنرا اجرا کنید: زمانی که موهای گوش و یا بینی آنقدر بزرگ شده باشند که از سوراخ ها بیرون بزنند، باید نسبت به کوتاه کردن آنها اقدام کنید.
4- دندان
لبخندی با دندان های درخشان تحت هر شرایطی همه چیز را به نفع شما بر می گرداند. دندان های لکه دار، زرد، و پلاک دار او را به راحتی به سمت دیگری منحرف میکند.
در این مورد چه کنید: اگر مشکلات دندان هایتان بیش از اندازه حاد شده باید، نزد دندانپزشک بروید؛ اما اگر هنوز به این مرحله نرسیده اید، بهتر است یک خمیر دندان سفید کننده و دهان شویه خریداری کنید. البته باید اشاره کنم که استفاده کردن از آنها را نیز از یاد نبرید.
5- کمر
کمر شما از مهمترین جایی است که خانمها به آن توجه زیادی دارند، اگر از دسته افرادی هستید که ورزش بدن سازی می کنید، باید بگم که خانمها از مردانی بیشتر خوششان می آید که بدنی نرمال ، طبیعی و زیبا داشته باشند - نه خیلی چاق و به صورت هفتی شکل و نه خیلی لاقر و بد اندام. (همیشه سعی کنید که دارای بدنی خوش اندام باشید)

عقل وشعور وانديشه والا ...........چطور؟

tur

عضو جدید
والا من که توی این چیزا که بالا مطرح شد هستم اما دوستام توی یه چیزایی دقت میکنن که آدم شاخ در میاره!! مثلا نوع عطر طرف مارک کفشش یا after shaveزده یا نه مارک عینک و کیفش حتی ست رنگ لباساش با هم موهای طرف و ...
و یه سری دیگه که از گفتنش معذوریم.

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
s

s

man be kafsho saat kheili tavajoh daramm va albate on mavaredi ke tapik neveshte shode bod va albate kenare goshha ke paie ha tamiz bashan va khode gosh ke vaghty nega mikoni mokhate gosh peida nabashe

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فکر کنم دخترای ماکه نه دخترای کشورهای دیگه به این چیزا بیشتر توجه کنن:
ماشین
پول
ریخت
شغل بابای طرف
میزان زن ذلیلی

.
عقل و شعور و تحصیلات و مردانگی و ... در درجه های احتمالی بعدی ممکنه قرار بگیرن.

mr.rohalamin

اخراجی موقت
من علاوه بر این ها به ابروها و موهای دست و پا و زیر بغل و قفسه ی سینه ی یه مرد هم دقت می کنم خیلی بدم میاد مردی تو مو گم شده باشه:wallbash:
مرد خوب باید تمام موهای بدنشو به جز سر و مژه و حد طبیعی ابرو بزنه:smile:
ولی اکثر ایرانیا زیاد مو دارن.
سعی کن تحملشون کنی وگرنه شوهر گیرت ...میاد.