همه اعضای باشگاه بیایین پاسخ دهند............

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزيز ميشه از واقعيتها حرف بزنيم نه اين كه فقط شعار بديم كه آره دوست بودن با جنس مخالف جيزه . ذات همه آدما نياز به احساس به جنس مخالف داره(فارغ از نياز جنسي) واسه چي ميخواين منكر اين قضيه بشين؟اگه داريم تو رابطه ضربه ميخوريم واسه اينه به كسي دل داديم كه ارزش دل ما رو نداشته به قول ما(از بي كسي به هر كسي دل نبند)
از بی کسی به هر کسی دل بستی اگر تو دلبستگیت حیای طرف رفت چی؟

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستي با عشق فرق ميكنه...دوستي يه رابطه اجتماعيه ولي عشق احساسي ...گاهي ممكنه اين رابطه اجتماعي احساسي بشه....يا برعكس يه رابطه احساسي اجتماعي....كار به اقايون ندارم اونا اكثر يكي دلشونو بشكنه يا دلشون زده بشه راحت ميرن سراغ يكي ديگه...اما اين دختران كه اگه خورد بشن بشكنن صدمات جبران ناپذيري ميبينن....

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستي با عشق فرق ميكنه...دوستي يه رابطه اجتماعيه ولي عشق احساسي ...گاهي ممكنه اين رابطه اجتماعي احساسي بشه....يا برعكس يه رابطه احساسي اجتماعي....كار به اقايون ندارم اونا اكثر يكي دلشونو بشكنه يا دلشون زده بشه راحت ميرن سراغ يكي ديگه...اما اين دختران كه اگه خورد بشن بشكنن صدمات جبران ناپذيري ميبينن....

دستتون درد نکنه مگه ما دلمون اتوبان همته؟؟؟

اولا همه مثل هم نیستند دوما تو هر رابطه ای عشقی که به شکست منجر میشه دو طرف ظربه می خورن

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من تو محیط بیرون دوستای زیادی ندارم نه دختر نه پسر....دوستام محدود ب جامعه خونوادگیمونه...
ولی اینجا ازبچه ها خیلی چیزا یاد گرفتم....از ی سریا چیزای خوب از ی سریام بد...بهترینش گذشتنه!!

ستایش1991

عضو جدید
هزار تا لایک

arisa textile

عضو جدید
دستتون درد نکنه مگه ما دلمون اتوبان همته؟؟؟

اولا همه مثل هم نیستند دوما تو هر رابطه ای عشقی که به شکست منجر میشه دو طرف ظربه می خورن

من موافقم كه 2طرف ضربه ميخورن تو شكست احساسي اما اين وقتي كه آقايوني كه توي رابطه هستن اصلا احساسي خرج كرده باشن كه ضربشو هم موقع شكست بخورن

ستایش1991

عضو جدید
هرکسی حد حدود عاطفه و شخصیت خودشتو می دونه

قبول کن دخترا حساس ترن
یک نمونه رفیقم با یک آقایی دوس بود می گفت عین داداشمه برا هم در دل می کردن مشکلاتشونو می گفتن بعد کم کم رابطه جدی شدو............... بعد هم فاجعه شد

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هیچوقت باکسی دوست نشدم. خیلی وقتها بخاطر ازادی که داشتم شرایط همه جورکاری برام مهیا بود اما من بچه ترازاین حرفابودم.......اصلا این قضیه هاحالیم نمیشد ........حتی بهش فکرهم نمیکردم.....من همیشه ازبچگی خونه تنهابودم چون هم پدرهم مادرم شاغل بودن .....اما یکبارم دست ازپا خطا نکردم... الان احساس میکنم که من اصلا جوونی نکردم ........اما خب ازیک بابت دیگه هم خوشحالم که درگیر چیزهای الکی نشدم ........تا اومدم یک چیزی از اطرافم بفهمم و یک چیزایی رو تجربه کنم بابام خواستگار راه داد ومنم الان درشرف تشکیل زندگیم.........

arisa textile

عضو جدید
قبول کن دخترا حساس ترن
یک نمونه رفیقم با یک آقایی دوس بود می گفت عین داداشمه برا هم در دل می کردن مشکلاتشونو می گفتن بعد کم کم رابطه جدی شدو............... بعد هم فاجعه شد

ببين اگه آخر رابطه به فاجعه منجر شد خواست 2طرف بوده حالا يكي كمتر يكي بيشتر.

arisa textile

عضو جدید
من هیچوقت باکسی دوست نشدم. خیلی وقتها بخاطر ازادی که داشتم شرایط همه جورکاری برام مهیا بود اما من بچه ترازاین حرفابودم.......اصلا این قضیه هاحالیم نمیشد ........حتی بهش فکرهم نمیکردم.....من همیشه ازبچگی خونه تنهابودم چون هم پدرهم مادرم شاغل بودن .....اما یکبارم دست ازپا خطا نکردم... الان احساس میکنم که من اصلا جوونی نکردم ........اما خب ازیک بابت دیگه هم خوشحالم که درگیر چیزهای الکی نشدم ........تا اومدم یک چیزی از اطرافم بفهمم و یک چیزایی رو تجربه کنم بابام خواستگار راه داد ومنم الان درشرف تشکیل زندگیم.........

چيز زيادي رو از دست ندادي عزيزم .دوست نبودن با كسي چيزي نيس كه آدم به خاطر فقدانش ناراحت باشه.تشكيل زندگيتو هم پيشاپيش تبريك ميگم بوس بوس

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تصادف منو یادته که رفته بودم کما

عکس ماشینمه که تصادف کردم تو جاده گلستان

تصادف نه

خ و د ک ش ی

بزنم خودم لهت کنم کلا بمیری چرا خودکشی خودم می کشمت :D

من موافقم كه 2طرف ضربه ميخورن تو شكست احساسي اما اين وقتي كه آقايوني كه توي رابطه هستن اصلا احساسي خرج كرده باشن كه ضربشو هم موقع شكست بخورن

هر پسری تو هر رابطه ای بجز اون رابطه چند دقیقه ای از احساسش سرمایه می ذاره همون طور که خانما می ذارن

قبول کن دخترا حساس ترن

می خواستن همون اول فکراشونو بکنن حدودو مشخص کنن تا به فاجعه نرسه

zarzari jon

عضو جدید
من فکر میکنم ما داریم اینجا کلی حرف میزنیم...
دوستی با احساس فرق داره..
اصلا بیاید بگیم فرقاشون رو...
این به بی تجربه ها بیشتر کمک میکنه...
اینکه دوستی با جنس مخالف خوبه یا بده خیلی شرایط توش تاثیر داره که واقعا باید به جزئیات پرداخته شه...

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستتون درد نکنه مگه ما دلمون اتوبان همته؟؟؟اولا همه مثل هم نیستند دوما تو هر رابطه ای عشقی که به شکست منجر میشه دو طرف ظربه می خورن
اتوبان همت نیس دلمون تونل توحیده هههههه .......... موافقم
درکت عالیه ... اما با اونجایی که گفتی دلشو بزنه میره پی یکی دیگه حتما طرف مقابلش دختره مگه نه پس این رابطه برا دخترم پا برجاست ...... اما پسر هم اگه بشکنه یعنی شکست واقعی نمیدونم چقدر متوجه شدی از متنم شکست مرد خیلی سخته
من گفتم از بي كسي به هر كسي دل نبند در اين صورت هيچ چيزي از آدم كم نميشه عزيزم
اهان تنکس گلم........
راستش من تو محیط بیرون دوستای زیادی ندارم نه دختر نه پسر....دوستام محدود ب جامعه خونوادگیمونه...ولی اینجا ازبچه ها خیلی چیزا یاد گرفتم....از ی سریا چیزای خوب از ی سریام بد...بهترینش گذشتنه!!
افرین اما مواضب باش چیزای بد خوبت قاطی نشه یا درگیرش نشی چون اینجا مجازیه

dreng

عضو جدید
دوس دخترام فقط واسه 1چیز باهام دوست میشدن! نمیتونم اینجا بگم،هنری بود که 99% مردا و پسرا ندارن و نمیدونن!
اما کلا از دوس دخترام منفعت طلبی یاد گرفتم،فقط دنبال خواسته خودشون بدن!

arisa textile

عضو جدید
بزنم خودم لهت کنم کلا بمیری چرا خودکشی خودم می کشمت :D

هر پسری تو هر رابطه ای بجز اون رابطه چند دقیقه ای از احساسش سرمایه می ذاره همون طور که خانما می ذارن

مطمئني هر پسري از احساسش مايه ميذاره؟لطف كن سواي جنسيتت مردونه و راست جواب اين سوالو بده

Eastern Lady*

عضو جدید
پخته ترشدم فک نمیکنم عاشق شده باشم بیشتریه عادت بوده وهست
u
عاشق نشدی فقط عادت کردی همین

لایک..

الان چیزی به نام عاشق شدن درموردآقایون صدق نمیکنه

چون همیشه عاشق زیبایی پول وموقعیتو..پرستیژخانوما میشن نه صرفا شخصیت خودش ولی تظاهرمیکنن که عاشق خودطرفن!!

ستایش1991

عضو جدید
دوس دخترام فقط واسه 1چیز باهام دوست میشدن! نمیتونم اینجا بگم،هنری بود که 99% مردا و پسرا ندارن و نمیدونن!
اما کلا از دوس دخترام منفعت طلبی یاد گرفتم،فقط دنبال خواسته خودشون بدن!

باز همین خوبه که میدونی واسه چی باهت دوس میشن

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
عزیز من اگه فقط یک بار دیدیش چطوری این همه عاشقش شدی ؟
آدم هایی هستن بعد 10 سال زندگی طرفشونو میشناسن
مگه میشه با زنگو اس کسی رو شناخت
باور کن یه همین جور رابطه هایی رو دیدم .اصل قضیه اینه وقتی تو می تونی حرف دلت رو به دختر بگی آرومت کته بهت اعتماد به نفس بده یا اگه مشکل داری بری روان شناس،چرا خودت در گیر احساسی کنی؟
باور کنید رفتن پیش روانشناس چیز بدی نیس میری حرفت رو میزنی البته اگه کسی رو نداری ارومت کنه،بهتره از این که تا 1 سال بعد داغون بشی
حالبا شما راضی ولی خیلیا که درصدشون بیشترن ناراضی هستن.

اره یه بار دیدمش اونم رسمی
چون اونا با عقل انتخاب نمیکنن با چشم انتخاب میکنن
چرا نشه ادمی چیه من تو شادی و غمم اون کنارم بود درست خودش نبود اما حضورش بود
نه هیچکس نمیتونه جای اون ادم بگیره گل دختر
من مشکلی نداشتم اون موقع عزیزم ییه دانشجو وشاغل بودم تازه کلاسم میرفتم او کلی سرم شلوغ بود دوستی ماهم اولش فقط دوستی بود بعدا این حس به وجود اومد من ایشون رو زاول نشناختم فدات شم 3 سال طول کسید
بعدشم اون ادم هنوزم دلش پیش منه اخه شما نمیتونید متوجه شید باید جای من باشی
ادمی که از سر سفره عقد پاشه بیاد زنگ بزنه بهت هزارتا قول ازت بگیره که خوشبخت شی ادمی که یبارم ازت درخواست نامشروع نداشته باشه
امی که بارها برات اشک بریزه
همه ادما یه جور نیستن همه پسرا یادخترا بد نیستن چرا منفی بافی من قبول ندارم
شاید انتخاب افراد غلط باشه
فرهاد خدا سر رام قرارداد ازشم مممنونم
ببین گل دختر خیلی بودن هستن که دوست دارن با من دوست باشن ولی من نخواستم فرهادم برای من یه دوست بود ولی بعد شرایط فرق کرد حتی روز اخری که داشت میویمد رشت من میدونستم که جواب خونوادم منفی خودش گفت همه چیز درست میکنه میدونستم روزای اخر ارتباطمونه
نمیتونم شمارو قانع کنم شرایطا فرق میکنه ولی من نمیتونم حرفتون قبول بدم این اجازه بهم بدید
همه چیز بستگی به دو طرف داره

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي حس علاقه عشق بوجود بياد حدو مرز نميشناسه...حاضري واسه علاقت هركاري كني حتي كاري كه منجر به يك عمر بدبختي بشه...عشق عقلو كور ميكنه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا