هر کی سوتی داده تعریف کنه!

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی روز خانوادگی رفته بودیم یکی از شهرستانای دور افتاده مشهد ز قضا دوستم بهم زنگگید گفت مهناز انتخاب واحد تو امروز ساعت یک ظهر منم هاجو واج مونده بودک چی کار کنم به بابام گفتم پاشو منو ببر کافینت
بابام میگفت دختر خوب اینجا کافینتش کجا بوده منم یکم لجباز گفتم حالا پاشو بریم شاید بود دیگه منو عمه ام و بابام باهم رفتیم دنبال کافینت
ی اقاهه اونجا داشت از خابون رد میشد بابام ازش پرسید ببخشید اقا اینجا نمیدونین کافینتش کجاست؟ اقاهه اولش گیج نگاه کرد پرسید چی کجاست:surprised: بابام گفت کافینت بنده خدا گفت ما اینجا کافینت مافینت نداریم از این سوسول بازیا خوشمون نمیاد اگه میخواین برین بشینین برین جا ابشارش خیلی خوشگله ما هم اول نفهمیدیم چی داره میگه بعدش همه زدیم زیره خنده اقاهه فک میکرد ما ی جا واسه نشستن میخوایم:biggrin:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار اخر شب بعد عروسی میخواستیم سوار ماشینا شیم بریم دور زدنو....بقیه تو ماشین منتظرم بودن منم با اون کله قلنبه سرمو انداختم پایین و رفتم در ماشین به اصطلاح خودمونو باز کردم یه دفه دیدم 3 جفت چشم نا آشنا دارن نگام میکنن ...:d: زود درو بستم فرار کردم ولی نامردا کلی بهم خندیدن:ی

paeeizan

اخراجی موقت
یکی از دوستان همکلاسی:
بچه ها يكروز از دانشگاه سوار تاكسي شدم دوتا از همكلاسي هاي پسر هم اومدن نشستن كنارم ..اين تاكسي از اين پيكان قراضه هاي بود كه صندلي جلو خيلي عقب بود يعني آدم به سختي ميرفت داخل و بزور پياده ميشد...ملتفتيت از كدوم تاكسيا ميگم .خلاصه ما رسيديم به مقصد وميخواستم پياده شم كه لنگم گير كرد به ته صندلي و من هر چي ميكشيدم پادر نيومد حالا اودوتا پسر هم علاف منتظر من ..خلاصه كفشم در اومد تا لنگم خلاص شد و من با خجالت و شرمندگي كفش به دست و پا برهنه اومدم پايين ..وكلي به خودم فحش دادم ...چقدر هم رودروايسي داشتم باهاشون...ضايع شدم اساسي

Ramin-GT

عضو جدید
یه بار یکی از دخترای فامیل رو سر کار گذاشتیم با برادرش.سر کلاس بودیم
با یه خط به اسم دختری که دوستش بود بهش SMS میدادیم با یه خط دیگه نام یه پسر.
این ماموریت به من سپرده شد:D
زنگ تفریح که خوردش بچه ها داشتن روی دیوار پارکور میرفتند ما هم روی صندلی ها کشتی کج میرفتیم و بعد روی تابلو عکس خواهر معلم رو کشیدیم.خلاصه قاطی شد همه چیز و من با خط دختره(دوست اونی که سر کار بود) کلی پسرونه حرف زدم و خودم رو معرفی کردم و درخواست دوستی دادم.
خلاصه طرف فهمید که رفته سر کار و منم اعتراف کردم چی شده،این ماجرا مال چند وقت پیش بود ولی هنوز باهم درگیریم

paeeizan

اخراجی موقت
اوه بله....بله.... اتفاقا من آمریکا به دنیا اومدم و 3 ساله ایران اومدم (حالا که اینطوره!‌) LOL! :w15:
.
.
.
.
.
شما تو کودوم شهر امریکا بودین انوقت.... بنظرم آشنا میایی ... ؟.....
.
.
.
سوتی ها تبدیل به خالی بندی شد ..!!!!

Ramin-GT

عضو جدید
شانس نداریم راننده زن زیاد شده با ماشین میزنه زیرمون میکنه...:دی

:biggrin:.
این تصادفات پیاده رویی هستش.
وسط خیابون که خودمم نزدیک بود چند بار زیرم بکنند.بعضیاشون که اینقدر داغون رانندگی میکنند باید اذیتشون کنی،مثلا با اسکیت یا دوچرخه جلوشون حرکات موزون درمیاریم،اونا هم کفری میشن و پا رو میذارن روی پدال.
مخصوصا سر چهار راه خیلی خوب کار میکنه این ایده.
وقتی جریمه میشن چهره شون دیدنیه.
البته این کارای من نیست.دوستام که شررررر هستند این کارا رو میکنند

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار یکی از دخترای فامیل رو سر کار گذاشتیم با برادرش.سر کلاس بودیم
با یه خط به اسم دختری که دوستش بود بهش SMS میدادیم با یه خط دیگه نام یه پسر.
این ماموریت به من سپرده شد:D
زنگ تفریح که خوردش بچه ها داشتن روی دیوار پارکور میرفتند ما هم روی صندلی ها کشتی کج میرفتیم و بعد روی تابلو عکس خواهر معلم رو کشیدیم.خلاصه قاطی شد همه چیز و من با خط دختره(دوست اونی که سر کار بود) کلی پسرونه حرف زدم و خودم رو معرفی کردم و درخواست دوستی دادم.
خلاصه طرف فهمید که رفته سر کار و منم اعتراف کردم چی شده،این ماجرا مال چند وقت پیش بود ولی هنوز باهم درگیریم
ملطفت نشدم قضیه چیه
شیر فهم کردن من کار حضرت فیله:ی:ی

ولی شبیه این دختر خاله ام یکی از دوستاشو(به عنوان یه پسر) گذاشته بود سر کار
دختره چش سفید قرارم با دختر خالم گذاشته بود
منتها یه بار که دختر خالم زیادی پای تل میخنده قضیه لو میره

Ramin-GT

عضو جدید
ملطفت نشدم قضیه چیه
شیر فهم کردن من کار حضرت فیله:ی:ی

ولی شبیه این دختر خاله ام یکی از دوستاشو(به عنوان یه پسر) گذاشته بود سر کار
دختره چش سفید قرارم با دختر خالم گذاشته بود
منتها یه بار که دختر خالم زیادی پای تل میخنده قضیه لو میره
عیبی نداره میفهمی.
این جور سر کاری ها خیلی باحاله،دور هم یکم میخندیم.
من یک خط به اسم مثلا سمیرا دستم بودش(که دوست این دختره فامیل ما بودش) و یک خط به اسم مثلا حامد(کسی که میخواست با این دختر خانوم فامیلمون دوست بشه)
من حواسم نبود با خط سمیرا از دختره درخواست دوستی کردم

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
عیبی نداره میفهمی.
این جور سر کاری ها خیلی باحاله،دور هم یکم میخندیم.
من یک خط به اسم مثلا سمیرا دستم بودش(که دوست این دختره فامیل ما بودش) و یک خط به اسم مثلا حامد(کسی که میخواست با این دختر خانوم فامیلمون دوست بشه)
من حواسم نبود با خط سمیرا از دختره درخواست دوستی کردم

آهاااا
کم کم دارم میفهمم
یه بار دیگه بگووو:ی

عضو جدید
.
.
.
.
.
شما تو کودوم شهر امریکا بودین انوقت.... بنظرم آشنا میایی ... ؟.....
.
.
.
سوتی ها تبدیل به خالی بندی شد ..!!!!

California
Malibu.... هر روز کارم Surfing بود.... بعدم رفتم West Hollywood همسایه دیوار به دیوار Heidi و Spencer از The Hills شدم. من از LA مخصوصا Beverly Hills خوشم نمیاد. Malibu از همه بهتره!‌ ;-)

LOL!

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
California
Malibu.... هر روز کارم Surfing بود.... بعدم رفتم West Hollywood همسایه دیوار به دیوار Heidi و Spencer از The Hills شدم. من از LA مخصوصا Beverly Hills خوشم نمیاد. Malibu از همه بهتره!‌ ;-)

LOL!

اااا پس یه مدت همسایه بودیم.....پس چرا من یادم نمیاد؟؟!!

عضو جدید
اااا پس یه مدت همسایه بودیم.....پس چرا من یادم نمیاد؟؟!!

اون موقع موهام بلوند بود و tanned بودم....الان ظاهرم رو اینجا واسه گشت ارشاد عوض کردم. اوه یادش بخیر... ولی من شما رو خوب یادمه اما نه تو West Hollywood یادمه یه سر واسه Fashion Week رفته بودم NYC داشتم می رفتم Manhattan که سر راه تو Brooklyn دیدمت دم دره دانشگاه جولیارد نشسته بودی گیتار میزدی منم بهت یه 1$ دادم... بعدم گفتی پرتت کردن از جولیارد بیرون... یادته؟

:biggrin:

عضو جدید
نه دیگه اشتب کردی من گیتار بلد نیستم ...رقصه hip hop بلدم.....اخه تو step up 3 بازی کردم یه مدت تو Hollywood کار داشتم.....اها یادم اومد همون دختره نیستی که اومده بودی امضا بگیری سیریش شدی انداختنت بیرون ...ویزا تو باطل کردن .....حالا تغییره قیافه دادی !!

اااا!!!! پس تو همون پسر ایکبیری کوچولو مو فرفریه تو Step Up 3 هستی....!!!!! نقش اول دختر رو اول می خواستن بدن به من. منم قبول نکردم آخه داشتم رو Clothing line ام کار می کردم.... نه عزیزم اشتباه می کنی من نیستم. :D

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشین دوستم دیگه تکرار نمیشه!‌ من دیگه برم.... باید بشینم یه اسکیس کوفتی بکشم واسه فردا!!!!‌ :cry: فعلا همگی....!!!!!

:w30:

اگه اسپمر نبودم الان قیافه میگرفتم
بابا شرمنده نکن دیگه
اصلا بشین تا صب اسپم کن
نوش جونتت:ی
برو به سهلامت
موفق باشی:ی