[ سقف کاذب]

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مهندسین گرامی در مورد انواع سقف کاذب فایل پاورپوینت دارن ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

civile

عضو جدید
سقف کاذب

سقف کاذب

یه مقاله توپ درباره سقف کاذب میخوام
ممنون;)

kavir_sokoot

عضو جدید
کناف

کناف

سلام دوستان ،لطفا اگر کسی در مورد معایب کناف چیزی دارد ،برای من بگذارد. ممنون

reza2011

عضو جدید

دوست عزيز سيستم كناف چه سقف كناف و چه ديوار كناف به نظر من نقطه ضعف خاصي نداره و داراي محاسن زيادي هست از جمله : سبك و زيبا ... سهولت و سرعت نصب ... مقرون به صرفه از نظر اقتصادي ... ضد حريق و ضد رطوبت ... آكوستيك قوي صدا ... دسترسي آسان به فضاي تاسيساتي پشت سقف كاذب به كمك دريچه بازديد ... تعمير و نگهداري اسان .... حذف گچ كاري ... عايق حرارتي .. ايجاد طرحهاي متنوع معماري

ضمنا عمكرد قابل قبولي هم در برابر بار زلزله دارد .... بنابر اين ميتونه از هر نظر انتخاب ايده آلي باشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

دیده مبنا

عضو جدید
کناف

کناف

در ادامه حرف دوستم

کناف drywall یا سیستم های ساخت و ساز خشک که در اصطلاح به آن کناف گفته می شود کناف در واقع نام خانواده و موسسه ای با فعالیت هایی در سطح بین می باشد . سیستم های ساخت و ساز خشک یا کناف دارای سرعت و دقت اجرایی بسیار بهتر و مناسب تر نسبت به روش بنایی دارد و به دلیل سبک بودن کناف و همچنین دسته بندی محصولات کناف، مقدار حمل و نقل مصالح بنایی را به کارگاه را کم کرد درضمن کناف و در مصرف انرژی و هزینه های ساخت صرفه جویی قابل ملاحضه ای را امکان پذیر ساخته است. انتخاب کناف در زمان طراحی و محاسبات سازه کمتر کرده و متعاقبا با مصرف کناف درمصرف انرژی و هزینه تولید و ساخت صرفه جویی قابل ملاحظه ایجاد میشود. انتخاب کناف در زمان طراحی و محاسبات موجب کاهش جرم کلی ساختمان و کاهش ابعاد تیرها و ستوها می شود همچنین با استفاده از کناف در زمان استفاده از سازه با وجود نداشتن تاثیر منفی بر سازه های اصلی، در برابر زلزله با شدت بالا مقاوم خواهند بود. سازه های کار شده با کناف، عایق حرارتی و صوتی مناسب و مقاوم خواهند بود. همچنین کناف، مقاوم در برابر رطوبت می باشند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mori12

عضو جدید
کمک کمک ((سقف کاذب)) . يک توضيح جامع درباره انواع سقف کاذب(نحوه اجرا.معايب.مزايا.قيمت)

کمک کمک ((سقف کاذب)) . يک توضيح جامع درباره انواع سقف کاذب(نحوه اجرا.معايب.مزايا.قيمت)

سلام .من تازه واردم. اميدوارم بتونم دوست خوبي باشم. کمک ميخوام راجع به سقف کاذب و انواعش و متداول ترين هاش تو ايران. نحوه اجراش. عکساش.قيمتهاش.معايب و مزاياش. و يک سوال اينکه آيا بنا به نوع هر اقليم (آّب و هوا) سقف کاذب مخصوصي وجود داره. مثلا برا شمال آيا بهتره از يک نوع سقف کاذب خاص استفاده کرد يا نه زياد مهم نيست؟:):gol::whistle:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام
ورودتون به تالار رو خوش امد میگم
به ادرس های ذیل مراجعه کنید .

سقف های کاذب کششی

سقف کاذب

بهتره خودتون هم جستجویی در تالار داشته باشید ، برای دسترسی سریعتر ، میتونید از جستجوی بالای سایت استفاده کنید .

سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mori12

عضو جدید
کمک کمک خواهش ميکنم (((سقف کاذب))))

کمک کمک خواهش ميکنم (((سقف کاذب))))

سلام من دنبال يک منبع جامع و کامل در باره سقف کاذب ميگردم. کسي هست کمکم کنه. چون تنوع تو اين مورد زياده من واقعن دچار مشکل شدم. من دنبال بهترين ها و متداولترين نوعهاي سقف کاذب مي گردم که معايب .مزايا .نحوه اجرا. قيمت .ديتايلها . و .... رو داشته باشه .کمکم کنيد.:crying::crying::crying::question::wallbash::w46::)

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام در مورد سقف کاذب دتیل و جزییات میخوام
مرسی

منبع: http://www.armstrong-iran.com/index.php?newsid=32

Fariba.T

عضو جدید
سلام.دوستان من نیازمند اطلاعاتی راجع به انواع سقف کاذب و دیتل اونها در پلان کشیدن هستم لطفا کمکم کنید
:(