یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

sadafff

عضو جدید
قانون فعالیت ذهن ناخودآگاه
ذهن ناخودآگاه شما موجب می شود همه ی گفته ها و اعمالتان مطابق با الگویی انجام پذیرد که با تصویر ذهنی و باورهای زیر بنایی شما هماهنگ است .
ذهن ناخودآگاه شما بسته به اینکه چگونه آنرا برنامه ریزی کنید می تواند شما را به پیش ببرد و یا از پیشرفت باز دارد .

sadafff

عضو جدید
قانون تمرکز
هر چیزی که ذهن خود را به آن مشغول سازید در زندگی واقعیت پیدا می کند .
هر چیزی که روی آن تمرکز کنید و مرتبا به آن فکر کنید در زندگی واقعی شکل می گیرد و گسترش پیدا می کند . بنابراین باید فکر خود را بر چیزهایی متمرکز کنید که در زندگی واقعا طالب آن هستید .

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ترس از شکست: عامل نابودی موفقیت
آزمون و خطا معمولاً جزء اولین راه های برطرف کردن مشکلات زندگی است.
پس این ترس را از خود دور کرده و اعتقاد به پیروزی را جایگزین آن کنید

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برای رسیدن به موفقیت باید از همین امروز شروع كنید و قدر تك تك لحظات و كوچكترین فرصت های زندگی را بدانید. كسانی كه برای رسیدن به موفقیت منتظر لحظات جادویی می مانند هیچ وقت به آن نمی رسند. فراموش نكنید كه فرصت ها همیشه در جامه مبدل (گرفتاری یا شكست) به سراغ انسان ها می آیند. پس فراموش نكنید كه هر وقت در زندگی با مشكلی روبرو شدید با چشمان باز به اطراف نگاه كنید تا بتوانید موفقیتی كه در نزدیكی شما پنهان شده است را پیدا كنید. یك ضرب المثل ایتالیایی می گوید:« كسی كه منتظر زمان می ماند آن را از دست می دهد.» برای رسیدگی به چیزی منتظر آمدن آن نمانید، به سمت آن بروید. با چشمان باز خود مراقب تك تك لحظاتی باشید كه به سادگی از كنار شما می گذرند».

seeemesooo

عضو جدید
ميشه يك تعريف روانشناختي از انرژي مثبت يا منفي با ذكر مثال بيان كنيد
انرژي واحد دارد مثل ولت
هرچه در كتب و مطالب متفرقه عرفاني و اشعار در اين رابطه گفته شده تمثيليست
چگونه اين تكنولوژي را ميتوان به فرمول آورد
آيا فرمولهاي هر فرد مختص خود اوست
دركتابي خواندم به تعداد افراد بشر شخصيت هاي متفاوت وجود دارد
كلاسه بندي در اين مورد وجود دارد؟
انرژي به چه طريق انتقال مي يابد و رساناي آن وعايق آن چيست
شايد با مقايسه با عوامل فيزيكي اصول اون برايمان مفهوم ترشود
درلفاف شعار و تمثيل قوانين فوق عموميت كوتاه مدت خواهد داشت
مگر اصول تعريف شده و مقياس ها و واحدهايي براي ان مشخص شود

sadafff

عضو جدید
در اعماق وجود انسان نیروهایی نهفته است ، که او را به شگفت وا می دارد و نیروهایی که هیچگاه تصور نمی کند مالک آنهاست .نیروهایی که اگر به پا خیزد و وارد عمل شوند ، انقلابی عظیم در زندگی پدید می آورد .

در زندگی بسیارند افرادی که می دانند چه کنند ولی اندکند افرادی که آنچه را می دانند به کار گیرند.

sadafff

عضو جدید
خانمی در آمریکا سرطان خون داره و هیچ کس هم از بیماری این خانم اطلاع نداره .
این خانم محترم بیماریهایی داره که علائم سرطان خون رو نشون میده . به بیمارستانی میره . خانومه دیگه ای هم زمان با یک بیماری ساده به همون بیمارستان و همون بخش مراجعه می کنه .
یک پرسدار یک اشتباه ! لوله آزمایش اون 2 خانوم باهم عوض میشه. به طور عجیب و شگفت انگیزی.
هر 2 خانم بعد از یک هفته در اتاق پزشک مخصوصشون هستند . پزشک رو به خانم سرطانی میکنه و میگه : شما بیماریه ساده ای دارید ،میتونید برید خونه و استراحت کنید. و اما رو به خانمی که بیماریه ساده ای داشت میکنه و میگه : شما سرطان دارید . 20 روز یا 30 روز بیشتر زنده نمی مونید .
از فرصتی که دارید نهایت استفاده رو ببرید .
هر 2 خانم به خونه میرن . خانمی که سرطان داره و خانمی که بیماری ساده ای داره . اما با 2 اندیشه متفاوت ! با 2 الگوی متفاوت ! 2 اندیشه عجیب و غریب ! 2 اندیشه که میتونه زندگی هر 2 خانم رو تغییر بده ... با کمال تاسف 30 روز بعد زنی که بیماریه ساده داشت وگفته شد شما بیماریه سرطان دارید ، بر اثر مبتلا شدن به سرطان خون میمیره و 10 سال بعد در آمریکا کتابی چاپ میشه به نام"اشتباه". در مقدمه اون کتاب نوشته شده که خانمی که سرطان خون داشت هنوز زنده است .
ببینید باور چه میکنه ! ببینید الگوهای ذهنی چه میکنه و چه نجاتی میده بعضیها رو .

sadafff

عضو جدید
سلام صدف جان.
فکر کنم شما هم میخواستی تا آخر هفته به یه چیزی برسی.درسته؟؟؟رسیدی بهش؟
نه عزیزم برای رسیدن به اون چیز نمی دونم باید از چه روشی استفاده کنم. هنوز برای رسیدن به چیز های مادی ایمانم قوی نشده. حالا فعلا دارم سعی خودم رو می کنم.
تو چی؟ موفق شدی؟

sadafff

عضو جدید
سخنان رندی گیج
[FONT=Arial (Arabic)]رازهاي رسيدن به موفقيت[/FONT] :
[FONT=Arial (Arabic)]راز اول- جهان بر پايه تبادل ارزش ها بنا شده است[/FONT] :
[FONT=Arial (Arabic)]اين اولين راز بنيادي موفقيت است که اغلب مردم آنرا فراموش مي کنند و به آن توجهي ندارند. اکثر افراد به موفقيتهاي بزرگي در زندگي نزديک مي شوند و اين موفقيتها براي آنها دست يافتني است؛ ولي هيچوقت خود را با انرژي که اطرافشان را فرا گرفته وفق نمي دهند و هماهنگ نمي کنند. همه چيز در جهان مبتني بر قانون تبادل ارزش براي ارزش است[/FONT].
[FONT=Arial (Arabic)]اما اين قانون يک ترازوي نا متعادل است. به اين معنا که اگر شما بهاي چيزي را بپردازيد ، چندين برابر از آن نتيجه مي گيريد. وقتي شما بذر خوبي را مي کاريد، چندين برابر خوبي به شما باز خواهد گشت. در ازاي عشقي که شما مي ورزيد و کارهاي خوبي که انجام مي دهيد و به هر نسبتي که تلاش کنيد، نتيجه اش را خواهيد برد. همچنين زمانيکه از منزل بيرون مي رويد و در مسيرتان يک عمل خيرخواهانه انجام مي دهيد و بذر محبت را در دل شخص نيازمندي مي کاريد، چندين برابر موفقيت در مسير زندگي به سوي شما سرازير مي شود[/FONT].

sadafff

عضو جدید
[FONT=Arial (Arabic)]راز دوم- پنير مجاني فقط در تله موش پيدا مي شود[/FONT]!! :
[FONT=Arial (Arabic)]اين نکته نشان مي دهد که من خيلي گستاخ هستم. اما در واقع جمله اي بسيار مختصر و مفيد است و نتيجه عميقي بر چگونگي اداره کردن قوانين موفقيت دارد. شما با بردن يک بليط بخت آزمائي، رسيدن ارث و يا پيدا کردن يک چاه نفت در حياط خانه خود ثروتمند نخواهيد شد. اين اتفاقات ممکن است براي افرادي پيش بيايد و آنها را به ثروتي موقتي برساند.اما اينگونه ثروتها براي شما ماندگار نخواهند بود. شما نمي توانيد موفقيت واقعي را بدون تلاش و بي آنکه بهايي برايش بپردازيد، به دست آوريد. هميشه بهايي براي پرداختن وجود دارد ؛ يک تبادل عادلانه بين ارزشها که در راز اول در مورد آن بحث کرديم. شواهد چندين و چند بار نشان داده که اغلب افراد فقير کساني بودند که ثروتي عظيم و باد آورده (مثلاً در يک لاتاري) به دست آورده بودند و چندين سال بعد ورشکست و بدبخت شدند. ما درباره افرادي صحبت مي کنيم که 10، 20 و يا حتي 40 ميليون دلار برنده شده، پول خود را دريافت کرده بودند، ولي نمي دانستند از آن ثروت چگونه استفاده کنند؛ چون هيچگونه آگاهي در مورد قوانين موفقيت نداشتند. بنابراين بعد از مدتي پولي برايشان باقي نماند و عناصر ديگر موفقيت هيچگاه در زندگي آنها پديدار نشد. هيچ چيزي رايگان به دست نمي آيد. به طور مثال: اگر فروشنده اي به طور اشتباه مبلغ 5 دلار به شما اضافه بدهد و شما آن مبلغ را به او باز نگردانيد، يا راهي پيدا کنيد که بخواهيد بدون پرداخت هزينه اي با سيم کشي از جايي صاحب تلويزيون کابلي شويد يا اينکه بخواهيد بدون پرداخت هيچگونه وجهي روزنامه اي را بخوانيد و آن را سر جايش بگذاريد و ... ، طبعاً سزاي اين اعمالتان را خواهيد ديد و مطمئن باشيد که روزي بايد تاوان اينها را بپردازيد. افراد موفق هرگز به دنبال هيچ چيز رايگاني نيستند. آنها هميشه از پرداختن بهاي هر چيزي لذت مي برند و خشنود و راضي هستند[/FONT].

sadafff

عضو جدید
راز سوم- افراد موفق اشخاصي افراطي در دين نيستند :
افراد موفق با اينکه اشخاصي به شدت متدين نيستند اما عميقاً انسانهايي با طرز تفکر معنوي و روحاني هستند. آ نها اين نکته را درک کرده اند که تحميل کردن عقايدشان به ديگران، آنها را از اصل و نهاد خويش (يعني ذات مقدس الهي) دور مي کند. سادگي زيبايي در جاده موفقيت وجود دارد: از خيال و تصور به واقعيت و ظهور. موفقيت واقعي شامل همه مي شود و انحصاري و مخصوص يک شخص يا يک قشر خاص نيست.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.چند روزی مهمون داشتیم نمیتونستم درست و حسابی بیام اینجا.در صورتیکه خیلی به محیط اینجا و حرفای بچه ها احتیاج داشتم.
جمعه هم اومد و رفت.....من میخواستم جمعه حتما یه جایی باشم و یکی رو ببینم ؛که بهشون رسیدم.اما یه چیز دیگه هنوز مونده که نمیدونم واقعا میتونم درستش کنم یا نه.....:cry:
شاد باشید....:heart:

*anis*

عضو جدید
سلام به دوستای گلم .
سال نو مبارک
:w27::w21::w23::w30::w31::w33::w35::w36::w40::w42::w14:

واسه همتون سالی پر از شادی و موفقیت و سلامتی و محقق شدن آرزوهاتون رو آرزو میکنم

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بدون شک تمام افراد موفق، اولین قدمشان در راه موفقیت، خودباوری بوده است. روش مطمئن برای موفقیت این است که شک و تردید را به‌طور کامل از زندگی‌مان دور کنیم. این بدان معنا نیست که کارهای احمقانه‌ را شروع کنیم یا لقب‌های کودکانه بگیریم، بلکه باید به خود ایمان بیاوریم و آگاهی درون کسب کنیم و بدانیم که برای برنده شدن و تحقق رویاهایمان باید به خود ایمان آوریم و تنها مانع حقیقی بر سر راه موفق شدن را شک و تردید بدانیم که این شک و تردید از درون افکار خود ما نشأت می‌گیرد.

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از یکی از فیلسوفان و مرتاضان پرسیدند: آیا پس از این همه دانش و فرزانگی و ریاضت هنوز هم به ریاضت مشغولی؟ گفت آری. گفتند چگونه؟ گفت: وقتی غذا میخورم صرفا غذا میخورم و وقتی میخوابم فقط میخوابم این شاید بزرگترین ثمره تمرکز است. ایا شما هم هنگام غذا خوردن میتوانید تمام توجهتان را روی غذا خوردن و لذت و مزه غذا معطوف کنیدیا اینکه معمولا هنگام غذا خوردن در عالم رویا صاحب زن و بچه و خونه و ماشین میشین و یا از افکار مربوط به گذشته و آینده آشفته ایدو چون به خود میآیید می بینیدغذایتان تمام شده و جز پر بودن معده چیزی نفهمیده اید.تمرکز واقعی یعنی اینکه اگر شما در طول روز به پنج فعالیت مختلف مشغولید در هر فعالیت فقط به ان فکر کنیدو از افکار مربوط به کارهای دیگرآسوده باشید.اگر شما قادر باشید به هنگام کار فقط روی کار خود وبه هنگام ورزش روی انجام حرکات ،هنگام مطالعه فقط روی موضوع کتاب و به هنگام انجام فعالیت هنری از قبیل موسیقی، نقاشی و.....به فعالیت هنری خود توجه و تمرکز کنیدموفقیت شما به میزان چشمگیری افزایش می یابدتمام نوابغ جهان کسانی بودند که از قدرت تمرکز خوبی برخوردار بودند.آشفتگی و شوریدگی ذهنی شما را به هیچ عنوان موفق نمیکندوقتی کار میکنید به خانواده می اندیشید وقتی در خانواده هستید از شغل خود نگرانیدو یا وقتی که درس می خوانید فکرتان هزار سو میرودموفقیت یعنی تمرکز،تمرکزو تمرکز

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
«انديشه ها مانند بذرهايي هستند که در سرزمين مستعد ذهن به زودي امکان رشد مي يابند. عجيب اينکه سرزمين ذهن استعداد رشد هر نوع انديشه را دارد، خواه انديشه هاي منفي و مخرب و يا انديشه هاي مثبت و سازنده، بنابراين هر بذر انديشه که در اين زمين مستعد کاشته شود و يا ناخواسته در زمين ذهن بيفتد و فرصت رشد پيدا کند، بزودي به ثمر مي نشيند و محصول خود را توليد مي کند و به صورت عمل و رفتار، اوضاع و شرايط تجلي مي يابد. انديشه هاي مثبت، سازنده و نيک، ميوه هاي نيک و مفيد ببار ميآورند، و منجر به عادات پسنديده و رفتار آرام مي شوند. حاصل انديشه هاي منفي و مخرب، عادت هاي زشت و زيانبار خواهد بود. انسان محصول انديشه هاي خود را برداشت مي کند، خواه نيک، خواه پليد.

nargil

عضو جدید
سلام به همه دوستان گل :gol:
منم بد جوري اعتقاد دارم و دارم فكر ميكنم يكي از برنده هاي بانكم من مطمينم مي شه شما چطور ؟
راستي قانون جذب همينه ديگه به چيزي كه مي خواي بهش فكر كني ؟
اگه به چيزي كه مي خواي فكر كني بهش مي رسي يه مثال ساده :
گشنت و ميري خيابون به چه تابلو هايي توجه مي كني رستوران . اغذيه . كبابي . عكاسي نه عكاسي نه شايد ببيني اما توجه نداري اگه بري تو رستوران يكي بپرسه عكاسي كجاست مي گي نمي دونم حتي ممكن همين كنار باشه چرا چون تو به عكاسي فكر نكردي و ذهنت اونو ***** ميكنه ...
ببخشيد اگه خوب توضيح ندادم:redface:

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توجه داشته باشيد آرامش بيشتر، توانايي و اقتدار بيشتر را همراه خواهد داشت، همواره بهدلتان بگوييد، آرام، مطمئن، اميدوار و ساکن باش! نگراني هاي ما بيشتر از ترس وقايع و اتفاقاتي ميباشد که در آينده ممکن است اتفاق بيفتند و مطابق ميل ما نباشد. وقايعي که شايد اتفاق بيفتند! اين ما هستيم که با رفتار و انديشه هاي لحظه اکنون خود آينده را مي سازيم، بنابراين دليلي براي نگراني وجود ندارد اين جمله زيبا را همواره بياد داشته باشيد « چرا نگران باشم شايد هرگز اتفاق نيفتد»

sadafff

عضو جدید
راز چهارم - ثروت براي شما به صورت تصادفي پيش نمي آيد! شما بايد آن را به دست آوريد :
شما تنها با خواندن زند گينامه افرادي که از فرصتهاي خويش استفاده کردند و به موفقيت رسيدند، موفق نمي شويد. اين نکته همانند آن است که ارثي بزرگ به شما رسيده باشد و يا پول زيادي در شرط بندي مسابقه اسب دواني برنده شده باشيد، که ثروتهايي بادآورده هستند. اما ثروت واقعي ( ازهمان نوعي که هميشه باقي مي ماند) يعني همان ثروتي که از نتيجه کاري که زحمت زيادي برايش کشيده ايد، به دست مي آيد. شما در فکر و ذهن خود مي خواهيد فردي ثروتمند شويد. پس بايد آنرا از سطح فکري و ذهني(سطح خيال) به سطح فيزيکي(واقعيت) برسانيد و اين راه به کمک گروهي از افراد (آنهايي که قبلاً در زندگي به موفقيت رسيده اند) انجام پذير است که مي توانند تجربه هاي خودشان را در اختيار شما قرار دهند تا شما نيز بتوانيد موفقيت را به سوي خود جذب کنيد.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهدافتون رو بنويسيد و همين امروز احساسي رو که تا آخر سال از بدست آوردن اونها داريد حس کنيد و شاد باشيد. حالا براي هر کدوم از ائن اهداف يه کار کوچيک انجام بديد. بقيش خودش مياد مطمئن باشيد.

sadafff

عضو جدید
راز پنجم - شما با کلامتان موفقيت را براي خود به وجود مي آوريد!
من هميشه متحير مي شوم زمانيکه مي بينم افراد به چيزهاي منفي فکر مي کنند. دوستي با من تماس گرفت و گفت: " با کاميون به يک درخت بر خورد کردم " البته من تعجب نکردم. زيرا او قبلاً به من گفته بود: "هميشه زماني که قراراست اتفاق خوبي برايم پيش بيايد، اتفاقات بدي رخ مي دهد که من را از رسيدن به آن عقب مي اندازد". مطمئناً هم که بايد ا تفاق بيافتد! زمانيکه او در ذهن نيمه هشيارش بر اين باور بوده، اين باور وعقيده که در ناحيه ذهني وجود دارد جاي خود را با ناحيه فيزيکي عوض مي کند و اتفاق به وقوع مي پيوندد. فکر کنيد چندين مرتبه اتفاق خوبي افتاده و افراد جملاتي شبيه به اين گفته اند: "نمي توانم باور کنم، من هيچ وقت چيزي برنده نشده ام، من اصلاً شا نس ندارم و .... " بعد زمانيکه اتفاق بد و نا گواري براي آنها پيش مي آيد ، بشقاب را به زمين مي اندازد، اشياء را به اين طرف و آن طرف پرتاب مي کنند و يا مي ايستند و فرياد مي زنند و مي گويند :" من مي دا نستم که اين اتفاق برايم پيش مي آيد". من شنيده ام که مردم جملاتي نظير اين نيز مي گويند: "من هر زمستان حداقل سه بار سرما مي خورم". من نيز قبلاً مي گفتم: "تقريباً سالي يک بار ضرر مي کنم" و البته اين اتفاق هم برايم پيش مي آمد؛ تا زمانيکه اين جمله را قطع کردم. از آن موقع تاکنون بيشتر از9 سال است که چنين اتفاقي برايم پيش نيامده است. برخي از مردم فکر مي کنند که اين يک روش خوب و مؤدبانه است که ازطريق نسبت دادن جملاتي تحقيرآميز به خود، خودشان را انسانهايي شايسته نشان دهند. جملاتي نظير: پول براي من بي ارزش است، اين زند گي که اکنون دارم حتي برايم زياد هم هست و ... . اين جملات شما را فقط نزد افراد شکست خورده عزيز خواهد کرد. اما بر زبان آوردن اينگونه الفاظ نه تنها موفقيت را از شما دور مي کند، بلکه همان چيزهايي را که گفته بوديد، واقعاً برايتان رخ خواهد داد. شما مي توانيد با به کارگيري کلمات مثبت، خصوصاً در جملاتي که هنگام صحبت کردن از آنها استفاده مي کنيد به موفقيت برسيد. اگر شما مي خواهيد موفقيت خود را به وسيله کلماتي که با آنها صحبت مي کنيد تعيين کنيد، چرا از جملاتي شبيه به اين جمله مثبت استفاده نکنيد:
"پول به سمت من جذب مي شود مثل يک آهنربا!"

sadafff

عضو جدید
اهدافتون رو بنويسيد و همين امروز احساسي رو که تا آخر سال از بدست آوردن اونها داريد حس کنيد و شاد باشيد. حالا براي هر کدوم از ائن اهداف يه کار کوچيک انجام بديد. بقيش خودش مياد مطمئن باشيد.

اره دقیقا همینه. ولی اگه کاری از دست ما برای رسیدن بهش بر نیاد چی؟ :confused: