من دیوونم؟؟؟؟/

un-open

عضو جدید
با نام دادار توانا گشودیم دفتری تا بماند یادگار از ما!
کنون با خنجری در قلب کلام آخر را می نگارم!
هزاران درود و سپاس آفریدگار را که جهان را پر از غم کرد تا بهترین یار باشد فرزند آدم را چرا که هابیل ها و قابیل ها با هم سر دوستی ندارند!
اینک ای تو که این نوشتار را می نگری بر من گو جنست کدامین است؟
غم؟ هابیل؟ قابیل؟
فسوس بر جهان مخور که عزیزترینت جهانت را از تو خواهد گرفت!
لعن و نفرین مکن کس را که به طور حتم یار خود را اشتباه برگزیدی، غم یار توست!
خدای عادل است و رحیم همین بس که نخواهد فرزند اشرف مخلوقاتش تنها باشد زیرا که تنهایی بزرگترین عذاب است بشر اجتماعی را!
پس غم را یارش ساخت تا تنها نباشد!
بارالها این غم را از ما مگیر تا تنها مباشیم!
تنهایی عذاب است مارا!
تنهایی را از عزیزانمان دور بدار و غم را از آنها نگیر تا از عذاب به دور باشند!
عشق این واژه منحوس را از قلوب ما به دور دار زیرا که سرانجامش همان عذاب تنهاییست!
ای دوستی که میخوانی این غمنامه را دیگر چه بگویمت؟
غم را بهترین دوست خویش بدان تا جاودان شوی، چرا که غم انسان را به سوز و گداز میندازد و از سوز انسان شعر تراوش میکند!
شاعر سلطنت میکند بر قلوب جوانان،چرا که همه تنها مانده اند و دچار عذاب پس به دنبال یارند و چه از غم بهتر؟
و کلام غم شعر است!
پس مغموم باش و تنهایی را از خود دور بدار تا هم با وفاترین یار را داشته باشی هم بر قلوب جوانان پادشاهی کنی!
-------------------------
بگفتمت سر این جهان فانی / تا تو خود را به مقصد رسانی
خواه پند گیر و خواه ملال / لیک محال است که شوم لال
نخورده مستم پس دیوانه ام، به حرفهای دیوانه اعتباری نیست ولی دوستی میگفت دیوانه کسی است که قوانین بشری را زیر پا می نهد و تا این قوانین نقض نشوند هیچ چیز جدیدی به وجود نمی آید!
با تشکر از این که به توهمات یک دیوانه گوش فرا دادید!
un open

no-ones

عضو جدید
با نام دادار توانا گشودیم دفتری تا بماند یادگار از ما!
کنون با خنجری در قلب کلام آخر را می نگارم!
هزاران درود و سپاس آفریدگار را که جهان را پر از غم کرد تا بهترین یار باشد فرزند آدم را چرا که هابیل ها و قابیل ها با هم سر دوستی ندارند!
اینک ای تو که این نوشتار را می نگری بر من گو جنست کدامین است؟
غم؟ هابیل؟ قابیل؟
فسوس بر جهان مخور که عزیزترینت جهانت را از تو خواهد گرفت!
لعن و نفرین مکن کس را که به طور حتم یار خود را اشتباه برگزیدی، غم یار توست!
خدای عادل است و رحیم همین بس که نخواهد فرزند اشرف مخلوقاتش تنها باشد زیرا که تنهایی بزرگترین عذاب است بشر اجتماعی را!
پس غم را یارش ساخت تا تنها نباشد!
بارالها این غم را از ما مگیر تا تنها مباشیم!
تنهایی عذاب است مارا!
تنهایی را از عزیزانمان دور بدار و غم را از آنها نگیر تا از عذاب به دور باشند!
عشق این واژه منحوس را از قلوب ما به دور دار زیرا که سرانجامش همان عذاب تنهاییست!
ای دوستی که میخوانی این غمنامه را دیگر چه بگویمت؟
غم را بهترین دوست خویش بدان تا جاودان شوی، چرا که غم انسان را به سوز و گداز میندازد و از سوز انسان شعر تراوش میکند!
شاعر سلطنت میکند بر قلوب جوانان،چرا که همه تنها مانده اند و دچار عذاب پس به دنبال یارند و چه از غم بهتر؟
و کلام غم شعر است!
پس مغموم باش و تنهایی را از خود دور بدار تا هم با وفاترین یار را داشته باشی هم بر قلوب جوانان پادشاهی کنی!
بگفتمت سر این جهان فانی / تا تو خود را به مقصد رسانی
خواه پند گیر و خواه ملال / لیک محال است که شوم لال
نخورده مستم پس دیوانه ام، به حرفهای دیوانه اعتباری نیست ولی دوستی میگفت دیوانه کسی است که قوانین بشری را زیر پا می نهد و تا این قوانین نقض نشوند هیچ چیز جدیدی به وجود نمی آید!
با تشکر از این که به توهمات یک دیوانه گوش فرا دادید!
un open
:eek:

اپن جان تو درمون میخوای بیا پیش خودم درمونت کنم:D

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این جمع زیبا خوش اومدی.
دیوانه بودن مشکلی نداره چون قابل درمان هست.
در مورد تاپیک هم باید بگم خیلی قشنگ نوشتی .:gol: فقط باید توجه داشته باشی که جای این تاپیک بالای همین صفحه تو بخش سخنان کوتاه و .... میباشد. تاپیکهایی را اینجا بزن که نیازمند نقد و بررسی و جنگ عقاید باشه.
ما بیشتر به این دلیل اینجا میائیم که باهم بحث کنیم. پس سعی کن تاپیکهایی را که محل بحث دارن اینجا بزنی. :gol:

un-open

عضو جدید
به این جمع زیبا خوش اومدی.
دیوانه بودن مشکلی نداره چون قابل درمان هست.
در مورد تاپیک هم باید بگم خیلی قشنگ نوشتی .:gol: فقط باید توجه داشته باشی که جای این تاپیک بالای همین صفحه تو بخش سخنان کوتاه و .... میباشد. تاپیکهایی را اینجا بزن که نیازمند نقد و بررسی و جنگ عقاید باشه.
ما بیشتر به این دلیل اینجا میائیم که باهم بحث کنیم. پس سعی کن تاپیکهایی را که محل بحث دارن اینجا بزنی. :gol:

مرسی از نظر زیبات!
پس نتیجه می گیرم که دیوونم!
راستی اینو خودم نوشتم، نمیدونستم باید جای دیگه ای بزنمش!
بیبقچید
ولی فک کنم حتی اینجور متنها هم ارزش بحت و نقد رو داره چون حول یک محور خاص نوشته شده!
محورشم تنهایی و غم تو جوونای امروزه!

بالا