صندلی داغ علمی با حضور جناب آقای حسام جباریان، رتبه49 کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

setayesh noori

عضو جدید
راستش بهترین کتاب ریاضی برای mba همون کتاب آقاسی هستش که هم مثال های زیاد داده هم زبان تدریسش روانتره اما خوب ریاضی 1ش 2جلده و ریاضی 2ش هم 2جلد که روی هم میشه 4 جلد!! واقعا یه جورایی سنگینه!

به جباریان سلام و مثله همیشه خسته نباشید
راستش یه کم تعجب کردم که کتابه آقاسی رو بهترین کتابه معرفی کردین ! به نظرم کتابه آقاسی خیلی حجیمه و تست های تالیفی کمی داره تست های تکراری هم زیاد داره وروی هم 3000 صفحه است که خوندنش هم خیلی وقت گیره به نظر شما این طور نیست؟
:(

hesam_jabbariyan

عضو جدید
حسام جان gmatصداقت خیلی قدیمی شده کتابه عرفانیانم تسته تالیفی نداره نظرت راجع به gmat مدرسان چیه ؟ مصاحبه رتبه های تک رقمی رو که می خوندم همه gmat مدرسانو خونده بودن
سلام سجاد جان من خودمم از gmat مدرسان که آقای نامی تالیف کرده خیلی تعریف کردم به نظر منم یه کتاب عالی با بیان روانه البته عرفانیان هم خوبه حالا اون دیگه بستگی به شما داره والا من خودمم بودم بیشتر تکیمو میزاشتم رو کتاب مدرسان اما حتما سعی میکردم لااقل یه دور کتاب عرفانیان یا صداقت رو به عنوان کتاب مرجع بخونم

hesam_jabbariyan

عضو جدید
راستش بهترین کتاب ریاضی برای mba همون کتاب آقاسی هستش که هم مثال های زیاد داده هم زبان تدریسش روانتره اما خوب ریاضی 1ش 2جلده و ریاضی 2ش هم 2جلد که روی هم میشه 4 جلد!! واقعا یه جورایی سنگینه!

به جباریان سلام و مثله همیشه خسته نباشید
راستش یه کم تعجب کردم که کتابه آقاسی رو بهترین کتابه معرفی کردین ! به نظرم کتابه آقاسی خیلی حجیمه و تست های تالیفی کمی داره تست های تکراری هم زیاد داره وروی هم 3000 صفحه است که خوندنش هم خیلی وقت گیره به نظر شما این طور نیست؟
:(
سلام خانم نوری عزیز ممنونم بابت اینهمه لطفتون کاملا حق رو به شما میدم من باید به جای واژه بهترین از واژه جامعترین استفاده میکردم و منظورمو میرسوندم من خودمم عرض کردم که واقعا حجم کتاب خیلی سنگینه اونم تو این تایم باقیمونده با اینحال که وقت کمی هم نیست اما باز توصیه نمیشه! من تو ادامه حرفمم عرض کردم که به نظرم کتاب معتقدی پارسه یا حتی ریاضیات 1و2 نیکوکار مناسب تر و بهتره. مرسی از دقت نظرتون من منظورم جامعترین کتاب ریاضی واسه mba بود نه بهترین! مرسی که یاداوریم کردین

hesam_jabbariyan

عضو جدید
واقعا ممنونم که اینقدر دقیق و صادقانه کمک میکنید و واقعا شرمنده این همه سوال میکنم.
برای من که مندسی خوندم برای ارشد،تو خود دانشگاه پیشنیازم میخورم دیگه؟تو یه سایت پیشنیازهای بازرگانی رو فقط زبان تخصصی و عمومی زده بود.میخوام بدونم شما اطلاع دارید چه قدر پیشنیاز میخوره؟
ممنون از توضیحتون در مورد کلی بودن،ولی من حس میکردم تا قبل حرفهای شما الته که اجرایی اینطوریه.ممنون توضیح دادید.
تحقیقاتمم شروع کردمآاما تئوری و زبان رو از همون کتابهایی که گفتم دارم میخونم.گفتم شاید اگر بازرگانی رو هم انتخاب کردو به درد بخوره.
خیلی ممنون از لطفتون .
سلام مجدد. خیلی عالیه که تئوری و زبان رو شروع کردید راجع به پیشنیازها هم من چون خودم تازه قبول شدم اطلاعی ندارم اما حتما واستون میپرسم. در ضمن راجع به خوندن زبان من خودم یه اشتباهی کردم که خیلی گرامر خوندم به شما پیشنهاد میکنم تو این تایم زیاد وقتتون رو رو گرامر نزارید من خودم سر جلسه کنکور اینهمه گرامر خونده بودم دیدم 4 تا سوال اومد که فقط تونستم 2تاشو جواب بدم که اونم یکیش غلط دراومد اونیم که درست زده بودم با هزار شک و تردید زده بودمش! البته اینم بگم که من کنکور مجموعه 1142 رو داده بودم اما واسه اجرایی نمیدونم راستش اینم زبانش مثل زبان بازرگانی و... میمونه یا نه! اما قبلش یه تحقیقی بکن ببین اگه تو کنکور اجرایی هم گرامر تعداد سوالش همین 4تاست زیاد نخون و سعی کن وقتتو بیشتر بزاری رو دامنه لغت و درک مطلب و.. و اینارو بیشتر کار کنی چون واقعا گرامر زمان زیادی میبره! راستی واسه تئوری چه منابعی گرفتید؟

hesam_jabbariyan

عضو جدید
قیاسی گفت:
با سلام آقای جباریان سوال کرده بودم از خدمتتون که منابع جامع برای درس پژوهش و مالی با توجه به ضعف بنده تو این درس چیه ؟؟ من جوابشو تو تایپیکا پیدا نکردم چون گفته بودم پایم تو ریاضیات ضعیفه و سال گذشته از کتاب تهرانی و فدوی مطالعه کردم این دروسو الان با توجه به وضعیت بنده چه منبعی را پیشنهاد میدین تشکر
سلام و عرض ادب به خانم قیاسی واسه درس پژوهش من اصلا کتاب فدوی رو مناسب نمیدونم! خصوصا واسه کسی که پایشم ضعیفه! و من همیشه مخالف کسایی بودم که این کتاب رو پیشنهاد کردن! کتاب خانم فدوی فقط تستاش خوبه و شرح درسش اصلا جالب نیست راستش به نظر من کتاب خوب تو این درس کمه اما شما راجع به کتاب مهرگان و کتاب مهندس یگانه (خصوصا مهرگان چون از نزدیک دیدم از فدوی خیلی بهتره اما عالی عالی هم نیست!) یه تحقیق بکنید! کتاب یگانه رو هم من خودم نخوندمش اما از چند نفر شنیدم که خیلی بهتر از فدوی توضیح دادن! اما واسه درس مالی باز میگم شمایی که از این درس نا امید شدید حتما به عنوان تیر آخر پک مالی dlm رو تهیه کنید من واقعا ازش تعریف شنیدم. به چشم خودم دیدم یکی از دوستام که تو دانشگاه هم تو درس مالی صفر بود! از 1 فقط واسه صفر نزدن رفت سراغ dlm و در کمال ناباوری 25% تو کنکور زد! همش خودشو ملامت میکرد که چرازودتر تهیش نکرد و میگفت بیش از 60 درصد سوالا کاملا آشنا بودن واسم و تو dlm دیده بودم. پیشنهاد میکنم حتما یه تحقیقی راجع به پک dlm بکنید اما اگه باز به هر دلیل میخواید فقط کتاب بخونید که اونم تهرانی نباشه فکر کنم مالی مناجاتی خوب باشه

آخرین ویرایش:

nafis arch

عضو جدید
با سلام اقای حسام
میشه لطفا منابعی که خوندید رو بگید
فقط اسم درس و کتاب و انتشارات...برای هر درس...نگید اینم خوبه اونم خوبه فقط بگید چیو واسه چی بخرم تو این 4 ماه بخونم واسه ارشد بازرگانی.
با تشکر

hesam_jabbariyan

عضو جدید
با سلام اقای حسام
میشه لطفا منابعی که خوندید رو بگید
فقط اسم درس و کتاب و انتشارات...برای هر درس...نگید اینم خوبه اونم خوبه فقط بگید چیو واسه چی بخرم تو این 4 ماه بخونم واسه ارشد بازرگانی.
با تشکر
سلام دوست من لطفا از خودتون اطلاعات کامل بزارید

relife

عضو جدید
سلام مجدد. خیلی عالیه که تئوری و زبان رو شروع کردید راجع به پیشنیازها هم من چون خودم تازه قبول شدم اطلاعی ندارم اما حتما واستون میپرسم. در ضمن راجع به خوندن زبان من خودم یه اشتباهی کردم که خیلی گرامر خوندم به شما پیشنهاد میکنم تو این تایم زیاد وقتتون رو رو گرامر نزارید من خودم سر جلسه کنکور اینهمه گرامر خونده بودم دیدم 4 تا سوال اومد که فقط تونستم 2تاشو جواب بدم که اونم یکیش غلط دراومد اونیم که درست زده بودم با هزار شک و تردید زده بودمش! البته اینم بگم که من کنکور مجموعه 1142 رو داده بودم اما واسه اجرایی نمیدونم راستش اینم زبانش مثل زبان بازرگانی و... میمونه یا نه! اما قبلش یه تحقیقی بکن ببین اگه تو کنکور اجرایی هم گرامر تعداد سوالش همین 4تاست زیاد نخون و سعی کن وقتتو بیشتر بزاری رو دامنه لغت و درک مطلب و.. و اینارو بیشتر کار کنی چون واقعا گرامر زمان زیادی میبره! راستی واسه تئوری چه منابعی گرفتید؟
علیک سلام.
ممنون از بابت پیش نیازها،لطف میکنید.حتما رو لغت کار میکنم.تو سایت مدیر که نگاه کردم جفت کتابهای عمومی و تخصصی ناصرزاده رو برای بازرگانیم گفته بود.منم همونها رو میخونم.ولی حتما به توصیتون عمل میکنم.
گفتم رفتم مشاوره گفت تئوری کتاب پرچ با تستهاشو بگیرید منم گرفتم،اما خیلی سخته.نمیدونم فقط برای من اینقدر رو اعصابو حوصله سر بره یا چون از فنی اومدم و پیش زمینه ندارم اینطوریه؟خوبه کتابش؟
ممنون از راهنماییهاتون

ana_1989

عضو جدید
سلام و عرض ادب به خانم قیاسی واسه درس پژوهش من اصلا کتاب فدوی رو مناسب نمیدونم! خصوصا واسه کسی که پایشم ضعیفه! و من همیشه مخالف کسایی بودم که این کتاب رو پیشنهاد کردن! کتاب خانم فدوی فقط تستاش خوبه و شرح درسش اصلا جالب نیست راستش به نظر من کتاب خوب تو این درس کمه اما شما راجع به کتاب مهرگان و کتاب مناجاتی (خصوصا مهرگان چون از نزدیک دیدم از فدوی خیلی بهتره اما عالی عالی هم نیست!) یه تحقیق بکنید! کتاب مناجاتی هم من خودم نخوندمش اما از چند نفر شنیدم که خیلی بهتر از فدوی توضیح دادن! اما واسه درس مالی باز میگم شمایی که از این درس نا امید شدید حتما به عنوان تیر آخر پک مالی dlm رو تهیه کنید من واقعا ازش تعریف شنیدم. به چشم خودم دیدم یکی از دوستام که تو دانشگاه هم تو درس مالی صفر بود! از 1 فقط واسه صفر نزدن رفت سراغ dlm و در کمال ناباوری 25% تو کنکور زد! همش خودشو ملامت میکرد که چرازودتر تهیش نکرد و میگفت بیش از 60 درصد سوالا کاملا آشنا بودن واسم و تو dlm دیده بودم. پیشنهاد میکنم حتما یه تحقیقی راجع به پک dlm بکنید اما اگه باز به هر دلیل میخواید فقط کتاب بخونید که اونم تهرانی نباشه فکر کنم مالی مناجاتی خوب باشه
سلام ...ببخشید اقای جباریان فک کنم منبعی که واسه پژوهش معرفی کردین جابجا گفتین مناجاتی کتاب پژوهش ندارن .(بازار یابی و مالی مال مناجاتیه)

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام ...ببخشید اقای جباریان فک کنم منبعی که واسه پژوهش معرفی کردین جابجا گفتین مناجاتی کتاب پژوهش ندارن .(بازار یابی و مالی مال مناجاتیه)

سلام خوبین شما ؟ ببخشید من یه جای کتاب مهندس یگانه نوشتم مناجاتی الان پست رو ویرایش کردم.

hesam_jabbariyan

عضو جدید
کارشناس معماری معدل 18.هیچیم از بازرگانی نمیدونم.میخوام که قبول شم روزانه.
آفربن معدلتون که خیلی عالیه ! شما شاغلید یا وقتتون آزاده؟ برحسب تجربیات گذشته و تواناییهاتون فکر میکنید در یه بازه زمانی بلند مدت روزی چند ساعت بتونید مطالعه کنید؟ بفرمایید زبانتون هم در چه سطحیه؟ بیشتر جامعیت کتاب واستون مهمه یا نحوه تدریس و بیان روانش؟ چون خیلی از کتابا هستن هم جامع اند هم مرجع و بیش از 80 درصد مطالب رو تو خودشون دارن اما کسی که نتونه باهاش ارتباط برقرار کنه 20 درصد هم نمیتونه بزنه! نقطه قوت و ضعفتون تو کدومیک از دروس بازرگانیه؟

سجاد حبیبی

عضو جدید
سلام سجاد جان من خودمم از gmat مدرسان که آقای نامی تالیف کرده خیلی تعریف کردم به نظر منم یه کتاب عالی با بیان روانه البته عرفانیان هم خوبه حالا اون دیگه بستگی به شما داره والا من خودمم بودم بیشتر تکیمو میزاشتم رو کتاب مدرسان اما حتما سعی میکردم لااقل یه دور کتاب عرفانیان یا صداقت رو به عنوان کتاب مرجع بخونم

آره منم چون خیلی تعریفهgmat مدرسانو شنیده بودم گفتم از تجربه شمام استفاده کنم دسته شمام درد نکنه

hesam_jabbariyan

عضو جدید
راستی دوستان من یه نکته مهم تو خوندن کتاب 504 بهتون بگم که شاید خیلیا بگن بعضی لغات 504 اصلا تو آزمون بدرد نخوره این حرف اصلا درست نیست چون هرسال یه لغاتی جدیدی اینا تو آزمون میزارن که آدم شاخ در میاره حتما کتاب راهنمای کامل 504 رو تهیه کنید بعضی کتاب ها رو میزن راهنمای کامل اما اصلا کامل نیست و قسمتی از درس رو ترجمه نکرده و به سوالاشم پاسخ نداده (میزاره در بر خودت!) پس موقع خرید کتاب رو کامل نگاه کنید! در ضمن سعی کنید بجز لغت های خود درس حتما لغت های دیگه ای رو که تو متن بکار برده و نمیدونید هم یاد بگیرید! در واقع اگه کتاب 504 رو کامل بخونید به جای 504 لغت شما چیزی حدود 2000 لغت یاد میگیرید که خیلی بهتون کمک میکنه! شیوه درست مطالعه زبان (خصوصا لغت) اینه که شما اولا هر روز بخونید ثانیا لغات رو تکی به هیچ وجه حفط نکنید حتما تو جمله یا متن یاد بگیرید. پس 504 رو کامل بخونید. واسه کامل خوندن 504 من هر درس رو به 2 بخش تقسیم میکردم و تو 2روز خوندم! و راحت تونستم تو 3 ماه کل کتاب رو تمومش کنم و چون واسه هر درس وقت زیادی یعنی 4ساعت (در 2روز) گذاشتم حداکثر مطالب تو ذهنم موند و مرور این کتاب هم وقت کمی ازم گرفت من خودم هرچی تو زبان زدم مدیون همین کتابم اگه وقت زیاد آوردید لغات ضروری تافل یا 1400 واژه هم تا هرجا رسیدید بخونید البته اگه وقت زیاد آوردید

hesam_jabbariyan

عضو جدید
نکته بعدی خوندن درس تئوریهای مدیریته! دوستان من وقتی یه فصل رو خوندید نتونستید تستاشئ اونجور که باید بزنید اصلا نگران نشید! چون ماهیت این درس همینه! شما بخش اعظمی از مطالب رو تو تست یاد میگیرید! پس هرگز این اشتباه رو نکنید که اول کل فصل های یه کتاب رو بخونید بعد برید سراغ تست! حتما هر فصلی رو که تموم کردید تست هاشو به صورت درسنامه ی بخونید! واسه تست کتاب پرچ بهترینه! یه مسئله دیگه هم اینه که شما هرچقدرم مفهومی و تحلیلی تئوری رو بخونید بعد 1 دور مطالعه وقت مطالعه متوجه شدید که اکثر مطالب یادتون رفته اصلا ناراحت نباشید کلا این درس همینطوریه باید مرور بشه هرچی بیشتر بهتر! بعد با یاداوری و دوره تو ذهنتون نقش میبنده! اگه از الان شروع کردید به مطالعه مستمر سعی کنید دیگه از اول دی به بعد درس جدیدی رو شروع نکنید (مگر در موارد خاص) به جاش خونده هاتون رو چندبار دوره کنید.

hesam_jabbariyan

عضو جدید
ممنون از لطفتون فقط اگه لینکش کنین ممنون میشم این از تنبلیم نیستا فقط وقتی زیاد تو نت میچرخم کلافه میشم
سلام دوست من اینا لینکاشون هستن. اطلاعات کامل مدیریت بازرگانی www.modir.ir/arshad/info1.aspx مدیریت ام بی ای www.modir.ir/arshad/MBA.aspx مدیریت اجرایی www.modir.ir/arshad/MBA.aspx مدیریت مالی www.modir.ir/arshad/MBA.aspx مدیریت صنعتی www.modir.ir/arshad/MBA.aspx مدیریت دولتی www.modir.ir/arshad/MBA.aspx مدیریت جهانگردی www.modir.ir/arshad/info9.aspx مدیریت فناوری اطلاعات http://www.modir.ir/arshad/info3.aspx‎
موفق باشی

hesam_jabbariyan

عضو جدید
علیک سلام.
ممنون از بابت پیش نیازها،لطف میکنید.حتما رو لغت کار میکنم.تو سایت مدیر که نگاه کردم جفت کتابهای عمومی و تخصصی ناصرزاده رو برای بازرگانیم گفته بود.منم همونها رو میخونم.ولی حتما به توصیتون عمل میکنم.
گفتم رفتم مشاوره گفت تئوری کتاب پرچ با تستهاشو بگیرید منم گرفتم،اما خیلی سخته.نمیدونم فقط برای من اینقدر رو اعصابو حوصله سر بره یا چون از فنی اومدم و پیش زمینه ندارم اینطوریه؟خوبه کتابش؟
ممنون از راهنماییهاتون
خواهش میکنم آره داداش من کلا این درس همینطوره مخصوصا دور اولش بدجوری آدمو عصبی میکنه اما با هر بار مرور بعد راه میفتی نگران نباش این درس واسه همه همینطوریه حتی ماها که مدیریت خوندیم. کتاب پرچ هم کتاب بسیار کامل و خوبیه مخصوصا کتاب نستش که واقعا فوق العادست همینو بخون مهندس موفق یاشی

nafis arch

عضو جدید
آفربن معدلتون که خیلی عالیه ! شما شاغلید یا وقتتون آزاده؟ برحسب تجربیات گذشته و تواناییهاتون فکر میکنید در یه بازه زمانی بلند مدت روزی چند ساعت بتونید مطالعه کنید؟ بفرمایید زبانتون هم در چه سطحیه؟ بیشتر جامعیت کتاب واستون مهمه یا نحوه تدریس و بیان روانش؟ چون خیلی از کتابا هستن هم جامع اند هم مرجع و بیش از 80 درصد مطالب رو تو خودشون دارن اما کسی که نتونه باهاش ارتباط برقرار کنه 20 درصد هم نمیتونه بزنه! نقطه قوت و ضعفتون تو کدومیک از دروس بازرگانیه؟
وقتم آزاده.5 ساعت میتونم بخونم.زبان متوسط.واسم مهمه که واسه هر کدوم از درسا منبع درست و حسابیشوبخونم و بفهمم مسلما روان بودن خیلی مهمه.با توجه به این فرضت تا کنکور لطفا برای هر درس یه کتابیو که میدونید مهمه و منبع و خودتون قبولش داریدبهم بگید که تهیه کنم من کلا بازرگانی رو نمیشناسم اما میخوام بشناسم و حتما امسال قبول شم روزانه.منتظر اسم کتب منبع هسم.مرسی

hesam_jabbariyan

عضو جدید
وقتم آزاده.5 ساعت میتونم بخونم.زبان متوسط.واسم مهمه که واسه هر کدوم از درسا منبع درست و حسابیشوبخونم و بفهمم مسلما روان بودن خیلی مهمه.با توجه به این فرضت تا کنکور لطفا برای هر درس یه کتابیو که میدونید مهمه و منبع و خودتون قبولش داریدبهم بگید که تهیه کنم من کلا بازرگانی رو نمیشناسم اما میخوام بشناسم و حتما امسال قبول شم روزانه.منتظر اسم کتب منبع هسم.مرسی

خواهش میکنم البته روزی 5 ساعت واسه قبولی روزانه شاید زیاد کافی نباشه پس حتما ساعت مطالعه رو یکم بیشتر کنید مسلما با خوندن یه کتاب از هر درس کسی نمیتونه کامل کامل تو همه مباحث موفق باشه اما چون قراره تو بیشتر درسا یک کتاب رو بخونید من سعی میکنم کتابی رو بگم که (واسه یه منبع خوندن) بهترین باشه با مطالعه و دوره ی این کتاب ها میتونید روزانه موفق شید فقط حتما تا میتونید دوره و مرور کنید. نظر شخصی من رو انتخاب کتابا اینا هستن:
تئوریهای مدیریت: کتاب جدبد مشترک آقای حسین جلیلیان و سید جوادین انتشارات نگاه دانش جلد سفید و سبز (این کتاب کاملترین کتاب درس تئوریه که یکجا جمع شده. مطالبشم روانتر از بقیه کتاباست)+ مجموعه تست پرچ _________بازاریابی و مدیریت بازار : کتاب 3 استاد (روستا ونوس ابراهیمی) + مجموعه تست پرچ__________ تحقیق در عملیات : دکتر محمدرضا مهرگان ____________ ریاضی : کتاب ریاضیات عمومی (برای رشته های مدیریت اقتصاد حسابداری) مدرسان شریف دکتر حسین نامی__________________ آمار : هادی رنجبران___________ مالی: یا کتاب مناجاتی یا پکیج مدیریت مالی dlm________________ اقتصاد خرد و کلان : محسن نظری__________ زبان: 504+ لغات ضروری تافل(برای لغت) - زبان عمومی و تخصصی ناصرزاده و یاشار دهدشتی

آخرین ویرایش:

setayesh noori

عضو جدید
خواهش میکنم البته روزی 5 ساعت واسه قبولی روزانه شاید زیاد کافی نباشه پس حتما ساعت مطالعه رو یکم بیشتر کنید مسلما با خوندن یه کتاب از هر درس کسی نمیتونه کامل کامل تو همه مباحث موفق باشه اما چون قراره تو بیشتر درسا یک کتاب رو بخونید من سعی میکنم کتابی رو بگم که (واسه یه منبع خوندن) بهترین باشه با مطالعه و دوره ی این کتاب ها میتونید روزانه موفق شید فقط حتما تا میتونید دوره و مرور کنید. نظر شخصی من رو انتخاب کتابا اینا هستن:
تئوریهای مدیریت: کتاب جدبد مشترک آقای حسین جلیلیان و سید جوادین انتشارات نگاه دانش جلد سفید و سبز (این کتاب کاملترین کتاب درس تئوریه که یکجا جمع شده. مطالبشم روانتر از بقیه کتاباست)+ مجموعه تست پرچ _________بازاریابی و مدیریت بازار : کتاب 3 استاد (روستا ونوس ابراهیمی) + مجموعه تست پرچ__________ تحقیق در عملیات : دکتر محمدرضا مهرگان ____________ ریاضی : کتاب ریاضیات عمومی (برای رشته های مدیریت اقتصاد حسابداری) مدرسان شریف دکتر حسین نامی__________________ آمار : هادی رنجبران___________ مالی: یا کتاب مناجاتی یا پکیج مدیریت مالی dlm________________ اقتصاد خرد و کلان : محسن نظری__________ زبان: 504+ لغات ضروری تافل(برای لغت) - زبان عمومی و تخصصی ناصرزاده و یاشار دهدشتی

بازم مثله همیشه ممنون و سپاسگذار از این همه حوصله و محبتتون جنابه جباریان . ببخشید به نظرتون زبان عمومی و تخصصی و تئوری مدیریت مدرسان بهتر نیست چون من این کتابا رو دارم ازتون میپورسم من واقعأ راضیم خصوصأ تئوری مدیریتش با توجه به منابع جدید ویرایش شده در بقیه منابع کاملأ باهاتون مواققم ممنون از لطف و توجهتون :smile:

nafis arch

عضو جدید
بسیار ممنون از شما.یه سوالی پرسم من که رشتم معماری بوده این تغییر رشته اصلا کار درستی هست/؟امیدی هست با این اطلاعات پایین تو این رشته قبول شم؟گرایش بازرگانی از بین همه گرایش های مدیریت خوبه واسم یا مالی/اجرایی/امور بانکی و ....؟ مرسییییییییییییییییییییییییییییییی

hesam_jabbariyan

عضو جدید
بازم مثله همیشه ممنون و سپاسگذار از این همه حوصله و محبتتون جنابه جباریان . ببخشید به نظرتون زبان عمومی و تخصصی و تئوری مدیریت مدرسان بهتر نیست چون من این کتابا رو دارم ازتون میپورسم من واقعأ راضیم خصوصأ تئوری مدیریتش با توجه به منابع جدید ویرایش شده در بقیه منابع کاملأ باهاتون مواققم ممنون از لطف و توجهتون :smile:
سلام خانم نوری عزیز. اتفاقا منم همش دو به شک بودم که تئوری مدرسان رو بهشون معرفی کنم یا این کتاب و که گفتم. کلا هر دوش عالین این کتاب هم با تمام تغییرات از رفرنس های مختلف ویرایش شده اما مدرسان هم عالیه من خودم از مدرسان خودم اما ماه آخر کنکور که این کتاب دراومد رفتم خریدمش دیدم اینم کتاب خوب و جامعیه. واسه زبان عمومی مدرسان یکم زیاد از حد مطلب گفته چون اوایلش که گرامره واسه لغت هم دونه دونه گفته زیاد نمیشه طوطی واری آدم حفظش کنه اما قسمت سوم کتاب زبان عمومیش که درک مطلب خیلی خوبه! اما زبان تخصصی مدرسان و خیلی قبول دارم خصوصا به خاطر اون 14 تا استراتژی درک مطلبش. اما خوب کتاب تخصصی ناصرزاده هم از حیث درک مطلب غنی هستش. کلا منابع شما هم بسیار عالی و بدون نقص اند من خودم تئوری و زبان تخصصی رو کامل از همین مدسان خوندم . درک مطلب های زبان عمومی مدرسان رو هم خوندم. خانم نوری سعی کنید با همین روند برید جلو حتما هم درس و تست رو باهم بزنید. از اول دی هم به جای اضافه کردن منبع جدید فقط ذوره و دوره و باز دوره کنید. چون سر جلسه کنکور خیلیا همه سوالا براشون آشناست اما چون بجای دوره و تثبیت مقاهیم تا دقیقه 90 فقط خواستم ورودی جدید به مغزشون اضافه کنن نتونستن موفق شن.

آخرین ویرایش:

hesam_jabbariyan

عضو جدید
بسیار ممنون از شما.یه سوالی پرسم من که رشتم معماری بوده این تغییر رشته اصلا کار درستی هست/؟امیدی هست با این اطلاعات پایین تو این رشته قبول شم؟گرایش بازرگانی از بین همه گرایش های مدیریت خوبه واسم یا مالی/اجرایی/امور بانکی و ....؟ مرسییییییییییییییییییییییییییییییی
خواهش میکنم دوست من والا بستگی به تواناییهای خودتون داره معمولا خیلی از بچه هایی که از مهندسی میان تو دروس خوندنی مشکل دارن بجاش تو دروس تحلیلی یه سر و گردن از بچه های مدیریتی بالاترن اگه شما هم اینجوری هستین اولویتتون باید اول مالی باشه (اکثرا تحلیلی) بعد بازرگانی (خواندنی و تحلیلی) بعد اجرایی (اکثرا خواندنی) باشه. تو مالی شما همون درسای بازرگانی رو میخونید اما به جای 2 درس خواندنی تئوریهای مدیریت و بازاریابی باید دروس سرمایه گزاری و ریسک و حسابداری مالی و صنعتی بخونید درضمن دیگه پژوهش عملیاتی هم ندارید. پس اکثر درسای مالی تحلیلی ان اگه نقطه قوت شما تو درسای تحلیلیه مالی براتون مناسبتره. اما در مقایسه رشته بازرگانی با اجرایی رشته اجرایی تقریبا اکثرش خوندنیه یعنی شما دیگه لازم نیست درس پژوهش عملیاتی و مدیریت مالی و ریاضیات و آمار بخونید بجاش دروس استعداد و آمادگی تحصیلی (gmat) و دانش مسائل روز و زبان فارسی میخونید. 2تا درس تئوریهای مدیریت و زبان هم توشون مشترکن. در ضمن اینکه فرمودید امیدی هست یا نه! حتما امید داشته باشید هر سال چند نفر از رتبه های تک رقمی رشته کارشناسیشون غیر مدیریت و اکثرا مهندسی بوده. پس اصلا به خودتون انرژی منفی ندین. تلاشتونو بکنید حتما موفق میشید انشالله که مناسب ترین انتخاب رو بر حسب تواناییهاتون انجام بدین

آخرین ویرایش:

sanup2006

عضو جدید
سلام خدمت تمام دوستان.

من لیسانس الکترونیک خوندم و میخوام برای ارشد مدیریت شرکت کنم ؛خوبه یا نه ؟ تصمیم درستی هست ؟
ترجیح من بازار کار هستش و ترجیحا کارهای بانکی.
گرایش مدیریت بازرگانی خوبه ؟
میتونم به کنکور امسال برسم ؟
کلا یه راهنمایی برای رسیدن به بازار کار میخواستم.
ممنون

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام خدمت تمام دوستان.

من لیسانس الکترونیک خوندم و میخوام برای ارشد مدیریت شرکت کنم ؛خوبه یا نه ؟ تصمیم درستی هست ؟
ترجیح من بازار کار هستش و ترجیحا کارهای بانکی.
گرایش مدیریت بازرگانی خوبه ؟
میتونم به کنکور امسال برسم ؟
کلا یه راهنمایی برای رسیدن به بازار کار میخواستم.
ممنون
سلام دوست من به تاپیک ما خوش اومدی. تصمیم درستی گرفتید من در خصوص بازار کار مدیریت یه اطلاعاتی دارم . دوماد من رشته کارشناسیش مدیریت بازرگانی بود ارشد هم مدیریت بازرگانی گرایش مالی خوند و الان 4 سال که پرسنل رسمی بانک ملت هستش. برادز خود منم کارشناسیشو مهندسی صنایع خوند ارشدشو مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی خوند ایشونم 3 ساله که استخدام رسمی بانک مهر شده. از لحاظ حقوق و مزایا تقریبا دریافتی هاشون در یک سطحه اما از لحاظ سختی و سبکی کار کار برادرم راحت تره. اینکه تصمیم درستی گرفتید یا نه بستگی به جدیت تصمیم خودتون داره. مطمئنا مدیریت برای مقطع ارشد میتونه انتخاب مناسبی باشه. برای کنکور امسال هم اگه با جدیت شروع کنید و مستمر ادامه بدید اصلا دیر نشده. اما دیگه باید زود شروع کنید چون زمان فاکتور مهمیه. در خصوص درسایی رو که تو گرایش های مختلف مدیریت باید بخونید تو سایت مدیر کاملا ذکر شده که من لینک هاشو هم به ترتیب توی یکی از پست های بالا گذاشتم.موفق باشید

sanup2006

عضو جدید
سلام دوست من به تاپیک ما خوش اومدی. تصمیم درستی گرفتید من در خصوص بازار کار مدیریت یه اطلاعاتی دارم . دوماد من رشته کارشناسیش مدیریت بازرگانی بود ارشد هم مدیریت بازرگانی گرایش مالی خوند و الان 4 سال که پرسنل رسمی بانک ملت هستش. برادز خود منم کارشناسیشو مهندسی صنایع خوند ارشدشو مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی خوند ایشونم 3 ساله که استخدام رسمی بانک مهر شده. از لحاظ حقوق و مزایا تقریبا دریافتی هاشون در یک سطحه اما از لحاظ سختی و سبکی کار کار برادرم راحت تره. اینکه تصمیم درستی گرفتید یا نه بستگی به جدیت تصمیم خودتون داره. مطمئنا مدیریت برای مقطع ارشد میتونه انتخاب مناسبی باشه. برای کنکور امسال هم اگه با جدیت شروع کنید و مستمر ادامه بدید اصلا دیر نشده. اما دیگه باید زود شروع کنید چون زمان فاکتور مهمیه. در خصوص درسایی رو که تو گرایش های مختلف مدیریت باید بخونید تو سایت مدیر کاملا ذکر شده که من لینک هاشو هم به ترتیب توی یکی از پست های بالا گذاشتم.موفق باشید

ممنون و متشکر بابت کمکتون.
چون تنها انگیزه و خواست من پیدا کردن بازار کار هست از دوستان میخوام راهنمایی کنن که کدوم گرایش از مدیریت بازار کار خیلی خوب و زیادی داره؟

نقطه قوت من تحلیل هست و کارشناسی الکترونیک بودم.

برای ارشد چندتا کتاب باید بخونم ؟ هزینه کتاب ها چقدر هست و چقدر زمان لازمه ؟
درسای خواندنی و حفظ کردنیمم خوبه.

hesam_jabbariyan

عضو جدید
برای ارشد چندتا کتاب باید بخونم ؟ هزینه کتاب ها چقدر هست و چقدر زمان لازمه ؟
درسای خواندنی و حفظ کردنیمم خوبه.
دوست من راجع بع منابع که به اندازه کافی تو همین تاپیک گفته شد اما راجع به هزینه ها معمولا کتاب های موسساتی هزینشون بالاتره دیگه یه جورایی شورشو در آوردن! چه مدرسان چه ماهان چه پارسه!!! اگه بخوای یه میکسی از کتاب های مرجع و موسساتی بگیری قیمت کل کتاباتون کمتر از 150 تومنه اگه هم بخوای کل کتابارو دونه دونه موسساتی بگیری بسته به اون موسسه قیمتاش مختلفه. از 200 تا 270 واستون در میاد

pegah20

عضو جدید
سلام به همگیمن خودم رشته ام الکترونیکه امسال تصمیم گرفتم بازرگانی بخونم البته من تو مدرسان هم ثبت نام کردم ولی مشاوره اشون خوب نیست به نظرتون بدون مشاوره خوب هم میشه تو سراسری قبول شد؟برای خوندن تئوری من یه مشکلی دارم اینکه هر فصلی رو که میخونم احساس میکنم خوب بلد نیستم با تست زدن درصدم پایین میشه و دوباره اون فصل رو میخونم به نظرتون چیکارکنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا