صفحه 1267 از 1267 نخستنخست ... 11671217122712371247125712631264126512661267
نمايش نتايج 12,661 تا 12,669 از 12669

تاپیک: گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی معماری

تازه وارد آواتار معمار
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    دانشگاه
    مدیریت پروژه گرمسار
    تاريخ عضويت
    2007/8
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

سلام من یه مدتی نبودم الان دوباره برگشتم. دارم ارشد میخونم و بهمگی عرض ادب میکنم

2. تشكرها از اين پست

کاربر فعال تالار مهندسی معماری
    آواتار MaRaL.arch
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2011/7
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله معمار نمايش پست
    سلام من یه مدتی نبودم الان دوباره برگشتم. دارم ارشد میخونم و بهمگی عرض ادب میکنم
    سلام
    چ عالی
    میتونی بیای تاپیک مطالعه گروهی

فقط یک کلیک برای هر کودک گرسنه کافیست
    ... [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

تازه وارد آواتار معمار
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    دانشگاه
    مدیریت پروژه گرمسار
    تاريخ عضويت
    2007/8
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

سلام برو بچ. من یه مدتی نبودم. الانم دارم ارشد مدیریت پروژه میخونم. مخلص همتون هستم

مدیر تالار مهندسی معماری
    مدیر تالار هنـــــر
    آواتار E . H . S . A . N
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    لیسانس
    دانشگاه
    منتظری مشهد
    تاريخ عضويت
    2009/1
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض روز دانشجو

سلام
    روز دانشجو رو به تمام دانشجویان عزیز ، به ویژه بچه های معماری تبریک عرض می کنم و جا داره یادآوری کنم که ما معماران ، همیشه و تا زمانی که زنده هستیم و در عرصه ی معماری فعالیت داریم ، دانشجو و دانش آموز معماری هستیم .
    در واقع دانشجو موندن و داشتن روحیه ی دانش+جویی ، راز تعالی و موفقیت یک معمار هست .

احسان
    1396/09/16

هَلْ جَزَاء الْإِحْسَانِ إِلَّا الْإِحْسَانُ ؟!

6. تشكرها از اين پست

پيش فرض

سلام بجه های معماری از اعضا قدیمی کسی هست ؟ یادش بخیر ...

8. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار MAT ARCHITECT
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    فوق لیسانس
    دانشگاه
    آزاد کاشان
    تاريخ عضويت
    2013/3
    محل سكونت
    ایران عزیز

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله persian_sphinx نمايش پست
    سلام بجه های معماری از اعضا قدیمی کسی هست ؟ یادش بخیر ...
    یه موقعی اینقدر تعداد پیامها تو تالار زیاد بود تا میومدی به یکی جواب بدی ،‌ یه پیام دیگه گذاشته بودند . مخصوصا برای آزمونهای نظام مهندسی . الان ......
    نمیدونم سبک درس خوندن و ... چقدر تفاوت کرده . عمده فعالیت اعضا در زمان دانشجویی بوده . الان کلا هیچ خبری نیست نه دوستان قدیمی ونه اعضا جدید .
    من زمانی که اینجا عضو شدم سه سال بود لیسانس رو گرفته بودم . و به خاطر آزمون نظام اینجا عضو شدم و خیلی تایپک ها در اون زمان به من کمک کرد . و خاطرا ت خیلی خوبی اینجا دارم .

زندگی کوتاهه ............ هنر طولانیه ................. معماری بی انتهاست .
    فردریش . جی . کسلر

10. تشكرها از اين پست

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله MAT ARCHITECT نمايش پست
    یه موقعی اینقدر تعداد پیامها تو تالار زیاد بود تا میومدی به یکی جواب بدی ،‌ یه پیام دیگه گذاشته بودند . مخصوصا برای آزمونهای نظام مهندسی . الان ......
    نمیدونم سبک درس خوندن و ... چقدر تفاوت کرده . عمده فعالیت اعضا در زمان دانشجویی بوده . الان کلا هیچ خبری نیست نه دوستان قدیمی ونه اعضا جدید .
    من زمانی که اینجا عضو شدم سه سال بود لیسانس رو گرفته بودم . و به خاطر آزمون نظام اینجا عضو شدم و خیلی تایپک ها در اون زمان به من کمک کرد . و خاطرا ت خیلی خوبی اینجا دارم .
    سلام جناب مهندس بله درست میفرمایید دقیقا همینطوره هر چند من هم هر چند فعال نبودم ولی دلتنگ روزهای گذشته انجمن هستم خیلی عوامل رو میشه تاثیرگذار دونست همیشه گرم کننده باشگاه بیشتر دانشجویان بودن که متاسفانه کاربرهای جدید کمتر شدن و قدیمی تر ها هم درگیر زندگی و کمرنگ تر ؛ نمیشه این جذب کاربران رو هم فقط هم تغییر به فرم شبکه های اجتماعی تازه تر دونست به نظرم به صورت کلی خیلی از دانشجوهای مهندسی این روزها با پیش فرض های قبلی و علایق قبلی وارد رشته های مهندسی نمیشن ! یه نگاه به مقایسه آمار داوطلب های کنکور بندازیم واقعا نسبت به قبل آمار ریاضی و مهندسی ها خیلی ریزش کرده چیزی که در گذشته تقریبا مهندسی ها تقریبا برابر گروه تجربی و یا حتی بیتشر بود امروز به مراتب کمتر و نسبتی در حدود 1 به 6 دارن ! و خب مشخصا هم وقتی رشته هایی که به دنبالش بودن ظرفیت همه رو نداره به گرایش های بدون کنکور دانشگاه های مهندسی ها وارد میشن خواه ناخواه ؛ البته نمیگم همه ولی بخشی این چنین وارد شدن و با علاقه قبلی و توان و شناخت قبلی هم وارد نشدن و به این شکل چندان حوصله رفتن مطالب رشته شون ندارن و همین میتونه یکی از دلایل کمتر شدن کاربران جدید باشه هر چند که عرض کردم باید انجمن به روز هم بشه با نسل جدیدتر شبکه های اجتماعی
    امیدوارم روزی رونق گذشته به انجمن برگرده

12. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار MAT ARCHITECT
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    فوق لیسانس
    دانشگاه
    آزاد کاشان
    تاريخ عضويت
    2013/3
    محل سكونت
    ایران عزیز

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله persian_sphinx نمايش پست
    سلام جناب مهندس بله درست میفرمایید دقیقا همینطوره هر چند من هم هر چند فعال نبودم ولی دلتنگ روزهای گذشته انجمن هستم خیلی عوامل رو میشه تاثیرگذار دونست همیشه گرم کننده باشگاه بیشتر دانشجویان بودن که متاسفانه کاربرهای جدید کمتر شدن و قدیمی تر ها هم درگیر زندگی و کمرنگ تر ؛ نمیشه این جذب کاربران رو هم فقط هم تغییر به فرم شبکه های اجتماعی تازه تر دونست به نظرم به صورت کلی خیلی از دانشجوهای مهندسی این روزها با پیش فرض های قبلی و علایق قبلی وارد رشته های مهندسی نمیشن ! یه نگاه به مقایسه آمار داوطلب های کنکور بندازیم واقعا نسبت به قبل آمار ریاضی و مهندسی ها خیلی ریزش کرده چیزی که در گذشته تقریبا مهندسی ها تقریبا برابر گروه تجربی و یا حتی بیتشر بود امروز به مراتب کمتر و نسبتی در حدود 1 به 6 دارن ! و خب مشخصا هم وقتی رشته هایی که به دنبالش بودن ظرفیت همه رو نداره به گرایش های بدون کنکور دانشگاه های مهندسی ها وارد میشن خواه ناخواه ؛ البته نمیگم همه ولی بخشی این چنین وارد شدن و با علاقه قبلی و توان و شناخت قبلی هم وارد نشدن و به این شکل چندان حوصله رفتن مطالب رشته شون ندارن و همین میتونه یکی از دلایل کمتر شدن کاربران جدید باشه هر چند که عرض کردم باید انجمن به روز هم بشه با نسل جدیدتر شبکه های اجتماعی
    امیدوارم روزی رونق گذشته به انجمن برگرده
    سلام . کاملا با گفته شما و تحلیلتون موافقم .

زندگی کوتاهه ............ هنر طولانیه ................. معماری بی انتهاست .
    فردریش . جی . کسلر

14. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار baran270
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    فوق دیپلم
    تاريخ عضويت
    2011/10
    محل سكونت
    دزفول...زير باران پاييزي

پيش فرض

سلام
    امروز بعد از چندین سال اومدم نمیدونم چند سال گذشته فقط میدونم اونم اتفاقی وارد سایت شدم رمز پسوردمم فراموش کردم شانسی اسممو وارد کردم دیدم پسوردمم ذخیره اس خیلی خوشحال شدم
    دلم برای اون روزا تنگ شده کاش میشد به عقب برگشت به خندیدن های دوستانه ها به چت ها به تبریکا و موفقیت ها
    دلم خیلی برای اون دوستانی که منو میشناسن و منم اونا رو میشناسم تنگ شده
    ان شالله همتون زنده باشید و در این جهان حضور داشته باشید
    هيچ هم سكوت نشانه رضايت نيست،شايد كسي دارد خفه ميشود پشت يك بغض....
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    “من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم، زیراترسیم کردن سریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.” لوکوربوزیه

16. تشكر از اين پست

صفحه 1267 از 1267 نخستنخست ... 11671217122712371247125712631264126512661267

تاپیک های مشابه

1. معرفی و آشنایی با مهارت‌های اعضای تالار مهندسی شیمی
    توسط اشکان فروتن در تالار مهندسی شیمی
    پاسخ ها: 130
    آخرین ارسال: 4 هفته پيش, 09:21 AM
  2. گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی
    توسط Biomedical در تالار مهندسی پزشكی
    پاسخ ها: 683
    آخرین ارسال: 2018/4/24, 03:27 PM
  3. پاسخ ها: 3351