شب یلداتون چطوریه؟!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خوبه منتها اگه بقیه هم مثل ما باشن!
مامان بزرگ که اول و آخر خودتی مامان پری:دی.بگرد دنبال بابا بزرگ!!

اگر هم مثل ما نباشن مشکلی نیست . بالاخره همه انسانیم و ایرانی . مگه تو خانواده همه مثل هم هستیم؟ هر کسی خواست بیاد قدمش روی چشم. می خواهیم یک زمان کوتاه دور هم باشیم و فال بگیریم و خوش باشیم.

باشه . قبول من مامان بزرگ گیس سفید سایت . ولی چه جوری بگردم دنبال بابا بزرگ سایت ؟؟؟ خیلی کار خفنیه . من حتی درخواست دوستی نمیدم چه برسه برم بگردم دنبال بابا بزرگ !!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معمولا شب یلداهای خوبی داشتم....با خونواده و هندونه و خنده و....:smile:
اما امسال شب یلدا بیشتر برام یه مراسم خداحافظیه.....چون داداشم داره میره!!!:cry:
دوست ندارم امسال شب یلدا بیاد!!! :cry:

حالتو درک میکنم . منم وقتی داداشم داشت میرفت حس میکردم بخشی از قلبمو داره از قفسه سینه ام در میاره و با خودش میبره . امسال جاش چقدر خالیه .

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر هم مثل ما نباشن مشکلی نیست . بالاخره همه انسانیم و ایرانی . مگه تو خانواده همه مثل هم هستیم؟ هر کسی خواست بیاد قدمش روی چشم. می خواهیم یک زمان کوتاه دور هم باشیم و فال بگیریم و خوش باشیم.

باشه . قبول من مامان بزرگ گیس سفید سایت . ولی چه جوری بگردم دنبال بابا بزرگ سایت ؟؟؟ خیلی کار خفنیه . من حتی درخواست دوستی نمیدم چه برسه برم بگردم دنبال بابا بزرگ !!!

منظورم این بود اگه بقیه هم مثل ما شب یلدا تنها باشن.بالاخره ملت خونه مامان بزرگاشونو که ول نمیکنن بیان باشگاه!!
کارسختی نیست بابا نگفتم که باهاش عروسی کن که!!وایسا ببین توی همین تاپیک چندنفر اعلام آمادگی میکنن.بهت حق انتخابم میدیم.خوبه دیگه؟میشه؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم این بود اگه بقیه هم مثل ما شب یلدا تنها باشن.بالاخره ملت خونه مامان بزرگاشونو که ول نمیکنن بیان باشگاه!!
کارسختی نیست بابا نگفتم که باهاش عروسی کن که!!وایسا ببین توی همین تاپیک چندنفر اعلام آمادگی میکنن.بهت حق انتخابم میدیم.خوبه دیگه؟میشه؟

راست میگی عزیزم. به هر حال اندازه چند دقیقه که می تونیم باهم باشیم اون شب و سر به سر هم بذاریم.:gol::gol::gol:

باهات شرط می بندم هیچ کاندیدی برای ایفای نقش بابا بزرگی پیدا نشه !!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

خیلی ممنون که حق انتخاب بهم میدی . اگر مجبورم میکردی زورکی بله بگم که عزا میگرفتم .:cry::(

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگی عزیزم. به هر حال اندازه چند دقیقه که می تونیم باهم باشیم اون شب و سر به سر هم بذاریم.:gol::gol::gol:

باهات شرط می بندم هیچ کاندیدی برای ایفای نقش بابا بزرگی پیدا نشه !!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

خیلی ممنون که حق انتخاب بهم میدی . اگر مجبورم میکردی زورکی بله بگم که عزا میگرفتم .:cry::(

نظرت چیه مخ آتیلاروبزنم بشه بابابزرگ؟فکرکنم سنش بخوره ها!:cool::cool:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرت چیه مخ آتیلاروبزنم بشه بابابزرگ؟فکرکنم سنش بخوره ها!:cool::cool:

جدی جدی تو هم نا امید شدی برای بابا بزرگی کسی پیشقدم بشه ؟؟؟

بذار یک کم صبر کنیم ببینیم چی میشه . اتیلا میخواد بره سر خاک کسی. نمیدونم میتونه باشه یا نه

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخ زدن نمیخواد
شما دستور بدید
هر چند بنده مجردم
پس پدربزرگ نمیشم
اولا حق انتخاب دادم به ماهپری.هرچی ماهپری بگه!
ثانیا ربطی به وضعیت تاهلت نداشت.مهم سنته که به بابابزرگا میخوره(نزنی منو!شوخی کردم):cool::cool::cool:

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی جدی تو هم نا امید شدی برای بابا بزرگی کسی پیشقدم بشه ؟؟؟

بذار یک کم صبر کنیم ببینیم چی میشه . اتیلا میخواد بره سر خاک کسی. نمیدونم میتونه باشه یا نه

نه ناامید چیه دختر؟ملت خوابن الآن بیدارشن پشیمون میشن چرا دیر رسیدن.be sure!

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس فعلا صبر می کنیم شاید معجزه ای رخ داد
باشه.
برنامه شب یلداساعت چندشروع میشه؟کاندیداهاتاکی میتونن اعلام آمادگی کنن؟تعیین صلاحیتم میشن یا نه؟شرایطش چیه؟:lol:شکلکاتم خیلی باحالن پری.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
اینم شعر شب یلدا
در همین حسرت که یک شب راکنارت، مانده ام
در همان پس کوچه ها در انتظارت مانده ام
کوچه اما انتهایش بی کسی بن بست اوست
کوچه ای از بی کسی را بیقرارت مانده ام
مثل دردی مبهم از بیدار بودن خسته ام
در بلنداهای یلدا خسته، زارت مانده ام
در همان یلدا مرا تا صبح،دل زد فال عشق
فال آمد خسته ای از این که یارت مانده ام
فــــــــال تا آمد مرا گفتی که دیگر،مرده دل
وز همان جا تا به امشب، داغدارت مانده ام
خوب می دانم قماری بیش این دنیا نـبود
من ولی در حسرت بُردی،خمارت مانده ام
سرد می آید به چشم مست من چشمت و باز
از همین یلدا به عشق آن بهارت مانده ام./
خدافظ
شبتون بخیر

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
2 دی امتحان دارم.
امسال یلدا بی یلدا.
باید خوابگاه باشم.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه.
برنامه شب یلداساعت چندشروع میشه؟کاندیداهاتاکی میتونن اعلام آمادگی کنن؟تعیین صلاحیتم میشن یا نه؟شرایطش چیه؟:lol:شکلکاتم خیلی باحالن پری.

هر کی هر ساعتی خواست میتونه شروع کنه. احه بعضی ها میخوان برن مهمونی مجبورن زودتر از بقیه شروع کنن.

نمیدونم. اصلا فکرشم نکردم یکدفعه و شوخی شوخی جدی حدی شد. نظر خودت چیه ؟ یعنی باید تعیین صلاحیت بشن

بالا