❶❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
من اگه امروز سکته نکنم یا دیوونه نشم شانس آوردم.
علامه دهخدای قزوین....
باورم نمی شه.

سلام یاشل جان
میدونم واقعا سخته، خصوصا برای تویی که خیلی خوب خوندی
زیاد بهش فکر نکن، شاید حکمتی باشه تو این کار

bernoos2010

عضو جدید
vaqean malum nis chi b chie !!! vahshatnak shode! khosh bhale 0naie k parsal raftan !!!

به نظر من اصلا نمیشه ریسک کرد واسه سال دیگه.هم تعداد شرکت کننده ها داره زیاد میشه و هم شدیدا سخت شده رقابتها!!!!من خودم 1100 بودم اما اصلا نمی خوام ریسک کنم واسه سال دیگه.یا آزاد قبول میشم شیراز میرم یا همین روزبه زنجان.تکمیل ظرفیتم باید ببینیم چی میشه!!!!

yashel

عضو جدید
سلام یاشل جان
میدونم واقعا سخته، خصوصا برای تویی که خیلی خوب خوندی
زیاد بهش فکر نکن، شاید حکمتی باشه تو این کار
سخت که چی بگم. باورم نمی شه. تمام یک سال گذشته جلو چشممه. اصلاً نمی دونم باید چیکار کنم

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس می کنم فلج شدم. یه ساعتی 1 بار میرم سایت سنجش دوباره شماره داوطلبیمو می زنم نگاه می کنم...
yashel man ba 315 daste kami az to nadaram
to ye saat ye bar miri man 2 min ye bar
divone ro to hanoz nashodi man shodam naharam nakhordam az otaghamam biron naraftam

yashel

عضو جدید
شاید اسکیسو بد دادی؟انتخاب چندمت بوده؟؟؟
اسکیسو نمی گم خوب دادم ولی انقدری بد ندادم که نتیجه ش این بشه.
اصلاً تو انتخابام نبود. آخر لیستم همینطوری الکی واسه اینکه تعداد انتخابام بیشتر شه چندتا غیر انتفاعی و پیام نور چسبوندم تهش. این اولیش بود.

hasood

کاربر فعال
ba khodam migam in haqam b0d?!?!? 1saal!!! khodaya hekmatesh chie.... ?man k aqalam kar nmikne :(

yashel

عضو جدید
yashel man ba 315 daste kami az to nadaram
to ye saat ye bar miri man 2 min ye bar
divone ro to hanoz nashodi man shodam naharam nakhordam az otaghamam biron naraftam
نمی دونم چی بگم. متاسفم. فقط همین...
اصلاً فکر اینکه برم غیر انتفاعی رو نمی تونم بکنم. با اون همه زحمت...

frank lloydwrigh

عضو جدید
منم با رتبه 100 روزانه گیلان قبول شدم...اصلا راضی نیستم...ولی چکارش میشه کرد،باید به از این به بعد فکر کرد ...گذشته ها گذشته.....راستی کسی از دانشگاه گیلان اطلاعی داره چه جوریاست؟؟؟؟

اااا...مبارکه هادی،مثینکه بارسول همکلاسی شدی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا