بهشت و جهنم در صدا و سیمای ایرانِ اسلامی و جمهوری و...شبکه 2!!!

log.sanam

عضو جدید
جدیدا سریال ها ی ایران پوزِ فارسی وان رو زدن دارن موفق میشن :victory: دیگه چیزی به خلع سلاح هسته ای آمریکا نمونده:w16::w25:
همینطور پیش برن موفق میشن:w23:
موافقاااااااا دستا بالا :w17:

m_janitabar

عضو جدید
خداییش اگر بی پول باشی چه عمل صالح درست حسابی میتونی انجام بدی جز دعای خیر . آفتاب باشه یا بارون این کچله که ضرر میکنه (ترجمه ضربالمثلی لری) نمیدونم بدبخت بیچار ه هایی مثل ما که توی این دنیا خیییییر عمل صالح نتونستن انجام بدن توی اون دنیا هم ملائک با چوبای کلفت آتشین منتظرمونن .

آره والا...!
میگن اگه ثروتمند باشی هم سعادت دنیارو داری هم آخرتو اینجاست...!

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.......

.......

جدیدا سریال ها ی ایران پوزِ فارسی وان رو زدن دارن موفق میشن :victory: دیگه چیزی به خلع سلاح هسته ای آمریکا نمونده:w16::w25:
همینطور پیش برن موفق میشن:w23:

موافقاااااااا دستا بالا :w17:
فارسی 1 شبکه تاپی نیست اینقدر برنامه های بقیه کانال های اونور آب وایضا" رسانه جناب دکتر ضرغامی مزخ.... ببخشید آبکین سریالهای اون کانال طرفدار پیداکرد

log.sanam

عضو جدید
فارسی 1 شبکه تاپی نیست اینقدر برنامه های بقیه کانال های اونور آب وایضا" رسانه جناب دکتر ضرغامی مزخ.... ببخشید آبکین سریالهای اون کانال طرفدار پیداکرد

ظاهرا هدف اینا مبارزه با فارسی وانه چقدر هم موفق شدن در این راه:w15:

mourinho

عضو جدید
چرا این قدر بی لطفیید

چرا این قدر بی لطفیید

خیلی خیلی بی انصاف هستید
دلتون میاد
میدونین وقتی مهدی باقر بیگی را تو سریال درمسیر زاینده رود دیدم چقدر خوشحال شدم
همون سوپر استار دوران بچگی مون
یادتون نیست
قصه های مجید میگم
تازه هم قصه قشنگی داره
دیروز وقتی تو سریال مهدی باقر بیگی مرد چقدر اشک ریختم.
قربانتان مجید

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.......

.......

ظاهرا هدف اینا مبارزه با فارسی وانه چقدر هم موفق شدن در این راه:w15:
مبارزه با فارسی 1 از اون موقعی شروع شد که یکی از کانالای اونور آبی ازش تعریف کرد . نتیجه منطقی : اگر خواستی کانالی رو پارازیتی کنی بده یه کانال ماهواره ای دیگه ازش تعریف کنه

mina.a.s

عضو جدید
واقعا شورشو در اوردن حالا اگه فارسی وانم بزاریم کنار و از کارگردانهای خودمون بخایم بگیم من نمیدونم سریالای عطاران و مدیری بیشتر بد اموزی داشت یا اینا.البته اونام خوب نبودن اما خیلی از اینا بهتر بودن منتها چون این سریالا اکثر مشاوره مذهبی دارن کسی بهشون گیر نمیده اما اونا.....

m_janitabar

عضو جدید
من راجع به سریال شبکه 1 میگم که به نظرم سریال خوبی باشه!
حداقل یاد آور سریال بسیار بسیار عالیه میوه ممنوعست!
حسن فتحی اصولا سریالای خوبی میسازه.و تیتراژه بسیار زیباش جای تقدیر داره

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
......

......

واقعا شورشو در اوردن حالا اگه فارسی وانم بزاریم کنار و از کارگردانهای خودمون بخایم بگیم من نمیدونم سریالای عطاران و مدیری بیشتر بد اموزی داشت یا اینا.البته اونام خوب نبودن اما خیلی از اینا بهتر بودن منتها چون این سریالا اکثر مشاوره مذهبی دارن کسی بهشون گیر نمیده اما اونا.....
من آخرش نفمیدم مشاورای مذهبی کارشون چیه ؟ یعنی پول میگیرن کسی به سریال گیر نده؟؟؟

mina.a.s

عضو جدید
من آخرش نفمیدم مشاورای مذهبی کارشون چیه ؟ یعنی پول میگیرن کسی به سریال گیر نده؟؟؟
والا درست نمیدونم فکر کنم در راه رضای خدا پول میگیرن که بگن این مسئله ای که تو فیلم پیش اومده جائز است و در اسلام مشروعععععع.بد هم نه اینکه این اقایون یه بار استغفرال.. استغفرال.... عروج داشتن واسه اینا از بهشت و جهنم تعریف میکنن تا اقایون از روش فیلم بسازن

soutedelan

عضو جدید
یعنی کسی هست که وقتشو بذاره پای این برنامه های در پیتی صدا و سیمای دولتی
خدا وکیلی این همه شبکه درست و حسابی که هم فیلم دارن هم سریال ، که آموزنده هم هستن ، هر چن آدم واسه خنده ی سیر و از ته دل می تونه نگاه کنه ، خصوصاً این سریال شبکه دو با جلوه های نابی که داره با این سریال شبکه سه که به به ، دست سریال فاصله ها را از پشت بسه:biggrin::w15::w15::w12:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی بود

جدی من در عجبم که چه جوری گذاشتن نشون بده !
یعنی من که میگم دیگه از این به بعد تحت تدابیر امنیتی شدید پخش خواهد شد

کوروش قسمتی که داشت میگفت کیهان اطلاعات میاوردی برای پاک کردن خونه رو سانسور کردن ولی اولش از دستشون پرید، خدا کنه تهیه کنندش برش داشته باشه;)

کنایه های سیاسی سریال پس از افطار شبکه تهراندوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۰۵:۲۸

۷ نظر شبکه تهران در بخشی از سریال پس از افطار خود بدون مقدمه گفت گویی را میان شخصیت های داستان سریال پخش کرد که کنایه های تند سیاسی و اعتقادی داشت.

به گزارش جهان به نقل از مشرق، شبکه های سیمای جمهوری اسلامی برای ساعات پس از افطار مخاطبان خود تدارک مجموعه های تلویزیونی را دیده اند که به صورت متوالی، از دقایقی پس از اذان مغرب تا دقایقی مانده به نیمه شب ادامه پیدا می کند.

شبکه تهران تنها شبکه ای است که سریال تولیدی اش برای این روزها با نام "نون و ریحون" به کارگردانی فرزاد موتمن رنگ و بوی طنز دارد. این سریال که به زندگی و دل مشغولی های چند جوان می پردازد، در قسمتی که شب گذشته پخش شد در ادامه داستان یکی از قهرمان های داستان که عاشق دختری کلاه بردار شده بود گفت و گویی را میان این دو به نمایش گذاشت که بر خلاف خط داستانی قسمت هایی که تا به حال به نمایش گذاشته شده رنگ و بوی تند سیاسی داشت.

در این بخش، عباس یکی از شخصیت های اصلی داستان در عالم رویا به دیدن دختر مورد علاقه اش در زندان می رود. سمیرا در عالم واقع به دلیل کلاهبرداری به زندان افتاده است. در این گفت و گو دختر به طرز کنایه آمیزی می گوید که پول ها را قرض الحسنه گرفته و کار خلافی نکرده است! با این حال کار به این جا ختم نمی شود و سمیرا اشاراتی نیز به موضوعات روز دارد، در بخش دیگری از این گفت و گو عباس از دختر می پرسد که چرا هر کس که به زندان می رود عابد و زاهد می شود که در جواب سمیرا به نقش بازجوها!در این زمینه اشاره می کند. عباس در بخشی دیگر از این رویا از سمیرا می پرسد که چرا این قدر لاغر شده که او در جواب می گوید، رژیم گرفته و دکتر زندان حواسش هست که کسی غذاهای چرب و مضر نخورد و با تاکید می گوید که شیشه نوشابه ها هم همه خالی هستند؛ ما اینجا دوغ می خوریم.

وجود طنز منتقد سیاسی یکی از ضروریات سینما و تلویزیون بوده و هست، اما عدم توجه به کیفیت و چهارچوب های لازم برای آن، طنز را به هزل و هجو سیاسی تبدیل می کند.

مجموعه های موفقی مانند "کاکتوس" اثر محمدرضا هنرمند و فیلم سینمایی "مومیایی 3" از همین کارگردان نشان داد که تند ترین انتقادات سیاسی را می توان در قالب طنز خوب، مطرح کرد. اما گاه به دلایل نامعلوم با نزول کیفیت طنز، برخی آثار به شدت شبیه مطالب توهین آمیزی می شوند که هر روزه در شبکه های لس آنجلسی و یا پایگاه های اینترنتی اپوزیسیون خارج از کشور علیه جمهوری اسلامی به شکل هجوهای سبک و مبتذل به نمایش منتشر می شوند.

جای تعجب است که مسئولین محترم صدا سیما نه حتی به جهت سیاسی که اقلا به واسطه احترام به مخاطب توجهی به این کنایه های سخیف نداشته و ندارند. کنایه هایی که باورهای اجتماعی- دینی مردم مانند ارزش قرض الحسنه را – با چشم پوشی- به شوخی گرفته و از ارائه یک طنز سیاسی وزین نیز عاجز است.
اون صحنه ها رو تو تکرارش سانسوووور کردن !!!

arman23

عضو جدید
بهتره گفته بشه صدا و سیمای مقام معظم رهبری.

آخرین سریالی که من تو ماه رمضان از رسانه میلی دیدم، خانه به دوش بود.

الان فقط خالیبندی های 20:30 و اخبار و فوتبال را میبینم.

جوووووووووووووون

باز هم اسی با تایپ قرمز مشکی

چطوری اسی ****ند؟

خوش میگذره اسی جون؟؟؟

جالبه که خبر هایی که به نفعت نیست میشه خالی بندی

اما تو این همه خالی بندی رو به اسم خبر و سند به خورد ملت تو این باشگاه میده

whiterose

عضو جدید
راستي...اين ريبا متخصص و ايرج نوذري با اين چشاي زاغشون به كي رفتن؟!
به فتاح باباشون و به آفاق مامانشون و داييشون و ....حتي مامور! كه نرفتن!!!!!:surprised:

log.sanam

عضو جدید
راستي...اين ريبا متخصص و ايرج نوذري با اين چشاي زاغشون به كي رفتن؟!
به فتاح باباشون و به آفاق مامانشون و داييشون و ....حتي مامور! كه نرفتن!!!!!:surprised:

احتمالا مثل سریال شبکه 3 این 2 تا حاصل از یک اتفاق ناخواسته بودن با پسر عموی مامانشون یا دختر عموی باباشون :w05::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

شبح سرگردان

عضو جدید
بابا ول کیند این سریالهای مسخره را
من که بعد افطار کشتی کج نگاه میکنم تا اون تمام بشه سریال فرار از زندان شروع میشه و یا فیلمهای gem tv

M&SH

عضو جدید
خیلی خیلی بی انصاف هستید
دلتون میاد
میدونین وقتی مهدی باقر بیگی را تو سریال درمسیر زاینده رود دیدم چقدر خوشحال شدم
همون سوپر استار دوران بچگی مون
یادتون نیست
قصه های مجید میگم
تازه هم قصه قشنگی داره
دیروز وقتی تو سریال مهدی باقر بیگی مرد چقدر اشک ریختم.
قربانتان مجید
منم هزار درصد باهات موافقم
تازه ادم وقتی لهجه شیرین اصفهانی را میشنوه وقصه زیبا فیلم وانتخاب بازیگران خوب میبینه به شور وشعف میافته

forsha

عضو جدید
ما نیز یه عالمه از دیدن مجید تو فیلم ذوق مرگ شدیم و جیغ و داد کردیم ولی لهجه ی اصفهانیشون بعضی جاها غلیظ میشه آدم نمیفهمه چی میگن

M&SH

عضو جدید
ما نیز یه عالمه از دیدن مجید تو فیلم ذوق مرگ شدیم و جیغ و داد کردیم ولی لهجه ی اصفهانیشون بعضی جاها غلیظ میشه آدم نمیفهمه چی میگن
ولی دوست عزیز تا حالا چیزی نامفهومی تو فیلم نگفتنا .البته واسه من حداقل اینطور نبوده