[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

takmilzarfiat

اخراجی موقت
نمیدونم هم امیدوارم هم ناامید فقط خوبه که نهایتا این جریان فردا پروندش بسته میشه
نمیدونم هم امیدوارم هم ناامید فقط خوبه که نهایتا این جریان فردا پروندش بسته میشه

یوسف گم گشته بازآید به کنعان غم مخور​
کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن​
وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور​
گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن​
چتر گل در سرکشی ای مرغ خوشخوان غم مخور​
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت​
دائما یک سان نباشد حال دوران غم مخور​
هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب​
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور​
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند​
چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور​
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم​
سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور​
گر چه منزل بس خطرناک است ومقصد بس بعید​
هیچ راهی نیست که آن را نیست پایان غم مخور​
حال ما در فرقت جانان و ابرام رقیب​
جمله می داند خدای حال گردان غم مخور​
حافظا در کنج فقر و خلوت شب های تار​
تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور​
باز شوق یوسف اندامم گرفت​
پیر ما را بوی پیراهن گرفت​
ای دریغا! ناز کارای تنش​
بوی خون می آید از پیراهنش​
ای برادرها خبر چون می برید؟​
این خبر که: «گرگ یوسف را درید»؟​
ای شما آزردگان نازنین!​
عمرتان بادا صبوحی بیش از این​
یوسفی در چاه و این کنعانیان​
بر سر بازار سودند نازیان​
چون نمی دید آن جمال نورده​
چشم یعقوب و زلیخا کور به​
مر ای خدای دادگر کردی نکردی​
ابقاب فرزند بشر کردی نکردی​
از این سپس میدان شاهان جهان باش​
گر از حلب تا کاشمر کردی نکردی​
پیش دلش شرمندگی ما گشت از این رو​
ما را از این شرمنده تر کردی نکردی​
در کینه خواهی دل خراب،این حال ویران​
ما را ز شه، گر کینه بر کردی نکردی​
در سایه این شاخه هرگز گل نروید​
با تیشه قطع این شجر کردی نکردی​
ازتارک شاه قدر قدرت اگر بود​
این تاج با دست قدر کردی نکردی​
با مجلس شورا ز عارف گو جز این کار​
فردا اگر کار دگر کردی نکردی​

نمیدونم هم امیدوارم هم ناامید فقط خوبه که نهایتا این جریان فردا پروندش بسته میشه نمیدونم هم امیدوارم هم ناامید فقط خوبه که نهایتا این جریان فردا پروندش بسته میشه

takmilzarfiat

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهاممممممممممممممممممممم م

ی ساربان آهسته ران، کارام جانم می رود
ای ساربان آهسته ران، کارام جانم می رود
وان دل که با خود داشتم، با دلستانم می رود

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور ازو
گویی که نیشی دور ازو، در استخوانم میرود

گفتم به نیرنگ و فسون، پنهان کنم ریش درون
پنهان نمی ماند که خون، بر آستانم می رود

محمل بدار ای ساروان، تندی مکن با کاروان
کز عشق آن سرو روان، گویی روانم می رود

او می رود دامن کشان، من زهر تنهایی چشان
دیگر مپرس از من نشان، کز دل نشانم می رود

برگشت یار سرکشم، بگذشت عیش ناخوشم
چون مجمری پر آتشم، کز سر دخانم می رود

با آنهمه بیداد او، وین عهد بی بنیاد او
در سینه دارم یاد او، یا بر زبانم می رود

باز آی و بر چشم نشین، ای دلستان نازنین
کاشوب و فریاد از زمین، بر آسمانم می رود

شب تا سحر می نغنوم، واندرز کس می نشنوم
وین ره نه قاصد می روم، کز کف عنانم می رود

گفتم بگریم تا ابل، چون خر فرماند در گل
وین نیز نتوانم که دل، با کاروانم می رود

صبر از وصال یار من، برگشتن از دلدار من
گرچه نباشد کار کم، هر کار از آنم می رود

در رفتن جان از بدن، گویند هر نوعی سخن
من خود به چشم خویشتن، دیدم که جانم می رود

سعدی فغان از دست ما، لایق نبودی ای بی وفا
طاقت نمی آرم جفا، کار از فغانم می رودی ساربان آهسته ران، کارام جانم می رود
ای ساربان آهسته ران، کارام جانم می رود
وان دل که با خود داشتم، با دلستانم می رود

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور ازو
گویی که نیشی دور ازو، در استخوانم میرود

گفتم به نیرنگ و فسون، پنهان کنم ریش درون
پنهان نمی ماند که خون، بر آستانم می رود

محمل بدار ای ساروان، تندی مکن با کاروان
کز عشق آن سرو روان، گویی روانم می رود

او می رود دامن کشان، من زهر تنهایی چشان
دیگر مپرس از من نشان، کز دل نشانم می رود

برگشت یار سرکشم، بگذشت عیش ناخوشم
چون مجمری پر آتشم، کز سر دخانم می رود

با آنهمه بیداد او، وین عهد بی بنیاد او
در سینه دارم یاد او، یا بر زبانم می رود

باز آی و بر چشم نشین، ای دلستان نازنین
کاشوب و فریاد از زمین، بر آسمانم می رود

شب تا سحر می نغنوم، واندرز کس می نشنوم
وین ره نه قاصد می روم، کز کف عنانم می رود

گفتم بگریم تا ابل، چون خر فرماند در گل
وین نیز نتوانم که دل، با کاروانم می رود

صبر از وصال یار من، برگشتن از دلدار من
گرچه نباشد کار کم، هر کار از آنم می رود

در رفتن جان از بدن، گویند هر نوعی سخن
من خود به چشم خویشتن، دیدم که جانم می رود

سعدی فغان از دست ما، لایق نبودی ای بی وفا
طاقت نمی آرم جفا، کار از فغانم می رود

takmilzarfiat

اخراجی موقت
از این ساعت اخبار آن لاین تکمیل ظرفیت هر ساعت اعلام می شود ستاد خبری تکمیل ظرفیت 2

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

اطلاعيه مهم در خصوص آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران
براي مردودين مصاحبه هاي استخدامي آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذيرفته نشده اند

آخرين باقيمانده ظرفيت جذب نيروي انساني شركت ملي نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طريق ذيل تكميل مي گردد:

الف- جهت تامين قسمتي از اين ظرفيت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخيره كه در مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذيرفته شده نهايي به همان شركتي كه مصاحبه شده اند معرفي مي گردند.

ب- جهت تامين آخرين باقيمانده، براي بيش از 600 نفر از مردودين مصاحبه هاي استخدامي از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه سال جاري در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهايي غير از محل اوليه مصاحبه استخدامي مجدد برگزار خواهد گرديد كه موارد حائز اهميت در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد:

- صرفاً از داوطلباني كه در مرحله اول مصاحبه هاي استخدامي (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولي در نهايت پذيرفته نشده اند بر اساس تعداد نياز در هر يك از سهميه هاي استخدامي و رتبه بندي آزمون كتبي دعوت بعمل خواهد آمد.
- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 13 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.
- نتايج اين مصاحبه ها از نيمه دوم مهر ماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.
- اين مصاحبه ها آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب بوده و بدين ترتيب موضوع آزمون استخدامي سال 90 شركت ملي نفت ايران به پايان مي رسد.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<
جهت اطلاع از نتايج تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران "اينجا" را كليك كنيد >>>

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

Ali-Archer

عضو جدید
بچه‌ها امروز خبري نشد؟ با كسي تماس نگرفتن؟ كسي با اونا تماس نگرفته؟:que:

ehsan-control

عضو جدید
دوست عزیز takmilzarfiat
مطمئن باش با این چرندیاتی که اینجا مینویسیو الکی صفحات رو پر میکنی، اینقدر (!) برات دعای خیر میکنن بچه ها که خاطر جمع باش قبولی!!!

من موندم کجای این صنعت به آدم بی ثبات از نظر روانی مثل شما احتیاج داره آخه.برادر من نکن دیگه.
من که دیگه روم نمیشه تو این تاپیک پیام بذارم با این وضعیت،می ترسم یکی بیاد بخونه اینارو من رو هم در حد این آقا به حساب بیاره.

وای به این صنعت اگه امثال این آقا بخوان توش وارد بشن.
انشالا فردا این نتایج اعلام بشه و شما هم تکلیف خودت رو بدونی.

(این نظر شخصیه منه )

takmilzarfiat

اخراجی موقت

دوست عزیز takmilzarfiat
مطمئن باش با این چرندیاتی که اینجا مینویسیو الکی صفحات رو پر میکنی، اینقدر (!) برات دعای خیر میکنن بچه ها که خاطر جمع باش قبولی!!!

من موندم کجای این صنعت به آدم بی ثبات از نظر روانی مثل شما احتیاج داره آخه.برادر من نکن دیگه.
من که دیگه روم نمیشه تو این تاپیک پیام بذارم با این وضعیت،می ترسم یکی بیاد بخونه اینارو من رو هم در حد این آقا به حساب بیاره.

وای به این صنعت اگه امثال این آقا بخوان توش وارد بشن.
انشالا فردا این نتایج اعلام بشه و شما هم تکلیف خودت رو بدونی.

(این نظر شخصیه منه )
آقاجان اگر اذیت شدی مارو ببخش من رفتم پیش روان شناس میگه مبتلا به سوشال فوبیا وافسردگی هستی شما دعا کن هممون عاقبت بخیر شیم منم استخدام شم یک روان شناس خوب تو شرکت نفت پیدا کنم شما هم از شر من خلاس شی خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

takmilzarfiat

اخراجی موقت
ما منتظریم تکمیل ظرفیت خووووووووووووووووووووووووووووووو کی اعلام می شه خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

براي مردودين مصاحبه هاي استخدامي آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذيرفته نشده اند

آخرين باقيمانده ظرفيت جذب نيروي انساني شركت ملي نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طريق ذيل تكميل مي گردد:

الف- جهت تامين قسمتي از اين ظرفيت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخيره كه در مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذيرفته شده نهايي به همان شركتي كه مصاحبه شده اند معرفي مي گردند.

ب- جهت تامين آخرين باقيمانده، براي بيش از 600 نفر از مردودين مصاحبه هاي استخدامي از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه سال جاري در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهايي غير از محل اوليه مصاحبه استخدامي مجدد برگزار خواهد گرديد كه موارد حائز اهميت در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد:

- صرفاً از داوطلباني كه در مرحله اول مصاحبه هاي استخدامي (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولي در نهايت پذيرفته نشده اند بر اساس تعداد نياز در هر يك از سهميه هاي استخدامي و رتبه بندي آزمون كتبي دعوت بعمل خواهد آمد.
- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 13 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.
- نتايج اين مصاحبه ها از نيمه دوم مهر ماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.
- اين مصاحبه ها آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب بوده و بدين ترتيب موضوع آزمون استخدامي سال 90 شركت ملي نفت ايران به پايان مي رسد.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<

ما منتظریم تکمیل ظرفیت خووووووووووووووووووووووووووووووو کی اعلام می شه خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

ehsan-control

عضو جدید
هیچ کدوم از دوستان پارس اطلاعی داده نشد؟؟

قاعدتا باید از امروز برای مهرماه خبر بدن دیگه

takmilzarfiat

اخراجی موقت
آقا جان بر هرچی دروغ گوی لعنت 13 تبدیل به 15 شد

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 15 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<

takmilzarfiat

اخراجی موقت
وشیمی اصفهان بیکار شدند 13:39

کارکنان شرکت پتروشیمی اصفهان که در سال‌های گذشته به بخش خصوصی واگذار گردید با ارسال نامه ای سرگشاده به وزیر نفت اعلام کردند به دلیل قطع خوراک این شرکت از طرف پالایشگاه اصفهان به‌عنوان تنها تامین کننده خوراک- از تاریخ 4 تیرماه 91 تاکنون کلیه واحدهای تولیدی آن از سرویس خارج و شرکت به طور کامل تعطیل شده است.

به گزارش پانا نیوز به نقل از نفت نیوز، در نامه کارکنان شرکت پتروشیمی اصفهان که نسخه ای از آن در اختیار نفت نیوز قرار گرفته آمده است:

جناب آقای مهندس قاسمی

وزیر محترم نفت جمهوری اسلامی ایران

با سلام و آرزوی سلامتی

تقاضامندیم لحظاتی از وقت گرانبهای خویش را در اختیار دل پر درد ما کارکنان شرکت پتروشیمی اصفهان قرار داده و سخن کارکنان این شرکت را که از اولین شرکتهائی بوده که در جهت تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران به بخش خصوصی واگذار گردیده را بشنوید و با مدیریت و درایت واسعه خود در جهت حل معضلات که قابل حل می باشد دستور اقدام فرمایید.

همانگونه که مستحضرید شرکت پتروشیمی اصفهان از شرکتهای زیرمجموعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی از وزارت نفت بوده که به عنوان یکی از طرحهای مهم دهه اول انقلاب با سرمایه گذاری حدود ۲۲۴ میلیون دلار و بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در سال ۱۳۷۱ به بهره برداری رسید و پس از آن با توجه به سیاست کلی نظام و در جهت اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی از سال ۱۳۷۸ سهام آن در سازمان بورس اوراق بهادار عرضه و از سال ۳۸۹ به‌طور کامل به بخش خصوصی واگذار گردید و مطابق قانون تجارت اداره می‌شود.

صرف نظر از اینکه به‌دلیل عدم وجود قوانین کافی در زمینه خصوصی سازی، مشکلات مختلفی برای شرکتهای واگذار شده و کارکنان آنها به‌وجود آمد و شرکت پتروشیمی اصفهان نیز هم در این رهگذر بی بهره نبوده ولی همواره مسئله اصلی و مشکل مهم این شرکت، بعد از خصوصی سازی تأمین خوراک شرکت و نحوه قیمت گذاری آن بوده است و همانگونه که آن مقام محترم در جریان می باشند.

با وجود آنکه مبنای طراحی پتروشیمی اصفهان بر اساس خوراک دریافتی از شرکت پالایش نفت اصفهان بوده و بر این اساس خطوط لوله و تجهیزات لازم طراحی و نصب گردیده، ولی متأسفانه به دلیل سیاستهای اقتصادی شرکت پالایش نفت اصفهان و اعمال حاکمیت در میزان و قیمت خوراک همیشه مانع از رسیدن این شرکت به اهداف تدوین شده در راستای اهداف اقتصادی دولت محترم نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

این شرکت که افتخار بیش از ۲۰ سال تولید بدون حادثه و با بالاترین بهره وری را داشته و بارها به‌عنوان صادر کننده نمونه کشوری مورد عنایت مسئولین محترم نظام قرار گرفته است.

این شرکت که با استقرار سیستمهای مدیریتی و کسب تقدیرنامه ها و... همواره بعنوان گل سر سبد شرکت ملی صنایع پتروشیمی در بازدیدهای مسئولین کشورهای خارجی مورد توجه قرار گرفته، اکنون با توجه به سیاستهای اعمال شده با مشکلات عدیدهای روبرو گشته و بار گران این سیاستهای نادرست بر دوش کارکنان آن که بالغ بر ۱۰۰ نفر از آنان از جانبازان و آزادگان سرافراز جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس، حدود ۱۲۰ نفر از آنان از خانواده محترم شهداء و بیش از ۲۰۰ نفر از آنان از رزمندگان بسیجی می باشند ، فشار وارد کرده و باعث از دست رفتن نشاط و شوق خدمت به ایران اسلامی گردیده است.

جناب آقای وزیر

متأسفانه از تاریخ ۴ تیرماه ۹۱ با قطع کامل خوراک پتروشیمی اصفهان از سوی شرکت پالایش نفت اصفهان کلیه واحدهای تولیدی این شرکت از سرویس خارج و با قطع تولید روبرو گشته که در طول عمر این شرکت بی سابقه بوده و جدای از بحث پیرامون علل و ریشه های آن، نگاهی به زمان و مکان وقوع، اهل منطق را بر اندیشه وا میدارد :

این واقعه اسف انگیز! در ابتدای سالی بوقوع پیوست که بنا به فرموده مقام معظم رهبری سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامیده شده است!

این عمل در هنگامی رخ داد که با توجه به فشارهای خارجی، سایر آروماتیک سازان کشور با توجه به نیاز داخلی به تولید بنزین پرداختند و این شرکت تنها شرکتی بوده که میتوانست احتیاجات بیش از ۲۰۰ شرکت صنایع پایین دستی را برطرف سازد!

این حرکت در زمانی اتفاق افتاد که از خصوصی شدن واقعی شرکت بیش از ۱۸ ماه نگذشته بوده!

این عمل ضد ارزشی بین دو مجموعه ای صورت گرفته که هر دو تا چندی قبل زیرمجموعه وزارت نفت بوده و به لحاظ ماهیت فعالیت ها و برنامه ها تحت مدیریت آن وزارتخانه قرار داشته اند.

این رخداد نامیمون در استانی اتفاق افتاد که قطب مهم صنعتی کشور بوده و همواره تعامل این دو شرکت منافع زیادی برای این استان داشته است!

این اتفاق ناجور در هنگامی بوقوع پیوست که همه تفکرات بر این بوده که با تعامل های ایجاد شده مسئولین شرکت پالایش و پخش و نیز شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سیاستها و استراتژی های مدیران دو مجموعه، شرایط بهینه ای(برد‐برد) در روابط دو شرکت حاصل میشود!

آری جای بسی تأسف است که در اثنایی که دشمنان نظام این کشور شمشیر برکشیده و بر ما رحم نمی کنند خود با یکدیگر به ملاطفت عمل نکنیم و عرصه را بر بیش از ۷۰۰ خانواده که در طول بیش از ۲۰ سال با افتخار در سنگر تولید همواره در حال جهاد اقتصادی بوده اند تنگ نمائیم.

جناب آقای وزیر

از آنجا که کارکنان پتروشیمی اصفهان جزو مستخدمین رسمی وزارت نفت بوده و لازم است از سوی مسئولین محترم نفت و خصوصًا شخص جنابعالی مورد حمایت قرار گیرند، تقاضامندیم سرنوشت کارکنان خود را مورد توجه و با اخذ تصمیمی صحیح و منطقی که متأسفانه مسئولین قبلی وزارت نفت در گذشته بصورت جدی و قاطعانه به حل این مشکل نپرداخته اند، زمینه هرگونه یأس و نا امیدی کارکنان از مسئولین محترم نفت را زدوده، دلهایی را که با امید به شما رو آوردهاند را شاد ساخته و امیدوار نمائید.

dashhadi

عضو جدید
طی تماسی که همین الان با 2121 داشتم :

- لیست مهرماه نهایی شده؟
- خیر
- !!!... پس کی قراره نهایی بشه؟ و احتمالا همه ی بچه های باقی مونده مهر اعزامن دیگه؟!!!
- طی یکی دو هفته آینده
- ... ( !!!! ... )
- نهایی بشه باهشون تماس می گیریم دیگه، یه هفته دیگه
- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... ممنون
- موفق باشید ان شااللللللللللللللللللللله

این موفق باشید انشاالله آخریش بهم برخورد:redface: انشاالله شو یه جوری گفت!

dashhadi

عضو جدید
نتایج ارشدم به سلامتی اعلام شد، جناب سائل و سایر دوستان بیایین ببینیم چه کردین، چه کاره این

من قدرت دانشگاه گیلان قبول شدم

به نظرتون انشالله مهرماه نفت هم فراخوان بشیم چه گلی به سرمون بگیریم، من با یکی از بچه ها صحبت کردم حسابی توی دلمو خالی کرد، گفت باید حضور داشته باشی و سخت میگیرن و این حرفا...

حمید غضنفری

عضو جدید
نتایج ارشدم به سلامتی اعلام شد، جناب سائل و سایر دوستان بیایین ببینیم چه کردین، چه کاره این

به نظرتون انشالله مهرماه نفت هم فراخوان بشیم چه گلی به سرمون بگیریم، من با یکی از بچه ها صحبت کردم حسابی توی دلمو خالی کرد، گفت باید حضور داشته باشی و سخت میگیرن و این حرفا...

خیلی جالبه من هم امروز با 2124 تماس گرفتم گفت لیست نهایی شده و تا 7و8 روز دیگه بهتون خبر میدیم!
خر تو خریه تو این پارس !!!!!!!!!!!!!!

اما در مورد ارشد نگران نباش
من هم 3 واحد مونده رفتم با استاد درس صحبت کردم گفت مشکلی نیست فقط پروژه های درس رو به موقع تحویل بده اکثر اساتید اینجورین قبول میکنن فقط مواظب باش استاد راهنمای گیر، گیرت نیاد

حمید غضنفری

عضو جدید
با این وضع خبر دادن فکر کنم مجبوریم با اتوبوس بریم اهواز
مشهد اهواز که الان نه قطار هست و نه هواپیما ، همش پر شده

takmilzarfiat

اخراجی موقت
امضای قرارداد مستقیم با 5 هزار نفر در مناطق نفتخیز جنوب

۱۶:۳۵ (یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۱)
اخبار مرتبط

نسخه چاپی
اهواز _ شانا _ گروه نفت: مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از عقد قرار داد مستقیم با 5 هزار نفر از نیروهای ارکان ثالث در این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفت خیز جنوب، محمدرضا دزفولی زاده با بیان این مطلب اظهار کرد: با تلاش کارکنان مدیریت منابع انسانی و دیگر مجموعه های شرکت، حدود 6 هزار نفر از نیروهای ارکان ثالث این شرکت مشمول عقد قرارداد مستقیم می شدند که تا کنون پنج هزار نفر قراردادی شده اند و حدود یک هزار نفر باقیمانده نیز به زودی قراردادی می شوند.

وی اجرای این طرح را همسو با دستورعمل های ابلاغی وزارت نفت در باره ساماندهی نیروهای ارکان ثالث خواند و افزود: این افراد در قالب سه گروه فوق دیپلم و بالاتر مرتبط، فوق دیپلم و بالاتر غیرمرتبط با 5 سال سابقه و دیپلمه های با 10 سال سابقه تقسیم شده اند.

دزفولی زاده درباره آغاز به کار 967 نفر از نیروهای تازه استخدام صنعت نفت در این شرکت گفت: 267 نفر از این تعداد در حال گذراندن دوره های آموزشی اچ اس یی و استانداردها هستند و به زودی کار خود را در واحدهای موردنیاز آغاز می کنند و 700 نفر دیگر نیز مشغول گذراندن دوره های فنی تخصصی در مراکز آموزشی هستند.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: بقیه نیروهایی پذیرفته شده در آزمون استخدامی صنعت نفت نیز تا پایان شهریور امسال برای مصاحبه دعوت می شوند.

وی شمار نیروهای مورد نیاز شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در سال جاری را 700 نفر خواند و اظهار امیدواری کرد این تعداد در آزمونی که نیمه دوم سال جاری از سوی شرکت ملی نفت ایران برگزار خواهد شد، جذب شوند.

mfd.online

عضو جدید
من هم تماس گرفتم گفتند تا دو هفته دیگه اطلاع رسانی می کنیم . به نظرم یه جای کار اشکال داره . احتمالا تصمیم گرفتند اعزام عقب بندازند وگرنه یه تلفن زدن که کاری نداره . حداقل میتونستد پیامک بدند. :wallbash:

babakv

عضو جدید
سلام دوستان
منم امروز اس ام اس زدم شرکت گفتن هفته بعد تماس میگیرن !!!!!
:mad:

esmaeel381

عضو جدید
اتاقا به صورت کانکسه که فعلا چهار نفره است. ولی با ورود گروه سوم یعنی دو ماه دیگه قراره 8 نفره بشه که 4 نفر به طور همزمان در اتاق حضور دارن.
بر خلاف خوابگاه ره آوران که به صورت بلوک های سه طبقه بود و سرویسهای بهداشتی در انتهای راهرو قرارداشت؛ در کمپ O1 ، اتاق ها در لاین هایی که با حروف A,B,...,E نامگذاری شدن ، در فضای باز قرار دارن. سرویسهای بهداشتی و حمام هم در کانکسهای بزرگی که بین لاین ها هستن، گذاشته شدن. فضای اتاق ها بد نیست و امکاناتش هم خوبه.

اون وقت خود این کانکس ها اوضاعش چطوریه؟ چند متریه؟ امکانات چی توش داره؟ تو اون 2 هفته ای که نیستیم اینقدر کمد داره بشه وسایل رو توش گذاشت؟!!!!

mirara

عضو جدید
دوستان از بچه هایی ک رفتن کنگان میشه بگید امکانات چطوریه؟خونه میدن یا کانکس؟روز اول میرسیم عسلویه دست خودمونه کجا بیفتیم؟میشه با کسی جامون رو عوض کنیم؟

سائل

عضو جدید
دوستان کنترلی عزیز
چرا اینقدر خودتون رو اذیت می کنید؟مطمئن باشید تو گروه مهرماه حضور دارید. لیست هم آماده است و من به نیت شما دوستان خوبم مجزا در همین رابطه از او پرسیدم که جواب دادند "در این گروه حضور دارند". واسه تلفن زدن هم گفت که اوایل نیمه دوم شهریور تماس می گیریم.

سائل

عضو جدید

هادی جان
من تا الان تو شُک نتایج ام! با رتبه من قاعدتا باید تهران قبول می شدم اما ...
می خواهم درخواست رسیدگی بدم و تا جایی که می تونم پیگیری کنم.
فردوسی مشهد قبول شدم

ehsan-control

عضو جدید
دوستان کنترلی عزیز
چرا اینقدر خودتون رو اذیت می کنید؟مطمئن باشید تو گروه مهرماه حضور دارید. لیست هم آماده است و من به نیت شما دوستان خوبم مجزا در همین رابطه از او پرسیدم که جواب دادند "در این گروه حضور دارند". واسه تلفن زدن هم گفت که اوایل نیمه دوم شهریور تماس می گیریم.

حرفه شما درست دوست عزیز
اما آخه اگه اینا بخوان دو هفته دیگه خبر بدن که میشه 25 شهریور،برای 1 مهر اگه باشه که تو اون فاصله زمانی بلیط اتوبوسم گیرمون نمیاد. چه برسه به هواپیما و قطار.
حتی برای گروه اول 17 روز قبل اعزام خبرشون کردن. گروه سوم که ماشالا 1 ماه قبلش گفتن، اما برای ما انگار روزه قبلش میخوان بگن ...

خدایا صد هزار بار شکرت
اما واقعا بدشانسیم ما
تو یه شرکتی افتادیم که ماشالا آخر برنامه ریزیه،و باز اونم تو اون گروهی از اعزامیها که بلاتکلیف ترینشونن.

خدا خودش بخیر کنه

کسی هست بتونه حضوری بره شرکت؟؟
این جوابای تلفنی بیشتر برای از سر وا کردنه فکر کنم، زیاد بهش اعتباری نیست.

dashhadi

عضو جدید
هادی جان
من تا الان تو شُک نتایج ام! با رتبه من قاعدتا باید تهران قبول می شدم اما ...
می خواهم درخواست رسیدگی بدم و تا جایی که می تونم پیگیری کنم.
فردوسی مشهد قبول شدم

مبارک باشه، پیگیری بکن انشاالله به نتیجه برسی ولی اینو هم در نظر داشته باش با توجه به اشباع شدن الک و مخابرات ، رقابت توی رشته ی کنترل هر سال شدیدتر می شه و اگه داری با توجه به رتبه های پارسال نتیجه میگیری که باید تهران قبول میشدی شاید مبنای نتیجه گیریت زیاد درست نباشه. فردوسی هم دانشگاه تاپی حساب می شه و رتبه هاش گاهی کم از خواجه نصیرو بعضا علم وصنعت نمیاره ولی به هر حال اگه رتبه ات انقدر خوب بوده که مطمئنی تهرانو میاوردی،( به ما که نمیگیش که !!! :lol: ) پیگیری کن . انشاالله که به نتیجه برسی

ولی به نظر من فردوسیم خوبه، مخصوصا واسه شما که شاغلی و انشالله دو ماه اول ترم رو هم نیستی. تهران خیلی کار میکشن ازت

سائل

عضو جدید
مبارک باشه، پیگیری بکن انشاالله به نتیجه برسی ولی اینو هم در نظر داشته باش با توجه به اشباع شدن الک و مخابرات ، رقابت توی رشته ی کنترل هر سال شدیدتر می شه و اگه داری با توجه به رتبه های پارسال نتیجه میگیری که باید تهران قبول میشدی شاید مبنای نتیجه گیریت زیاد درست نباشه. فردوسی هم دانشگاه تاپی حساب می شه و رتبه هاش گاهی کم از خواجه نصیرو بعضا علم وصنعت نمیاره ولی به هر حال اگه رتبه ات انقدر خوب بوده که مطمئنی تهرانو میاوردی،( به ما که نمیگیش که !!! :lol: ) پیگیری کن . انشاالله که به نتیجه برسی

ولی به نظر من فردوسیم خوبه، مخصوصا واسه شما که شاغلی و انشالله دو ماه اول ترم رو هم نیستی. تهران خیلی کار میکشن ازت

ارادتمندیم هادی جان
من هم قبولی ات رو شادباش می گم، امیدوارم در ادامه زندگی هم همچنان موفق باشی.
من ارشد امسال رتبه 264 کنترل آوردم.(تصورم بر این بود که گفته ام)
"بعد مسافت" و "سختیگری و نظم" در دانشگاه دو عامل بازدارنده برایم بود.هنوز نگفتن کی ثبت نام هست اما می خواهم درخواست مرخصی واسه ترم اول بدم.
امشب تو سرم فکر رفتن به علوم تحقیقات آزاد هم افتاده، البته موقع امتحان تقریبا سه ماه بود که کوچکترین مطالعه ای نداشتم و نمی دانم قبول می شوم یا نه!
توکل به خدا

takmilzarfiat

اخراجی موقت
آقاجان 48 ساعت دیگر تا اعلام نتایج تکمیل ظرفیت 2 درود خدا بر پیروان تکمیل ظرفیت 2

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 15 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<

بالا