جمع آوری E-bookهای فارسی و انگلیسی مورد نیاز دانشجویان

سـعید

مدیر بازنشسته
C Programming for the Absolute Beginner, Second Edition

Author(s): Michael Vine
Publisher: Course Technology PTR
Date : 2007
Pages : 352
Format : PDF
OCR :
Quality :
Language : English
ISBN-10 : 1598634801

http://www.enterupload.com/5y7pcy5jotix/1598634801.zip.html

kharazi

عضو جدید
سلام
من حل تمرینات طراحی الگوریتم کورمن (4 فصل اول) رو میخواهم واگه بتونی کمکم کنی ممنون میشم

f11691gh

عضو جدید
توی اینترنت E-book های رایگان به وفور یافت میشه،اما همیشه پیدا کردن E-book مناسب برای تحقیق کار ساده ای نیست، اگه بشه این E-book ها رو یه جوری جمع آوری و فهرست بندی کرد یه چیزی مثل کتابخانه کامپوتر مجازی رایگان محشر میشه، من خودم حدود 10 گیگ E-book انگلیسی و 80،70 تا فارسی دارم که در موردش فعلا هیچ ایده ای ندارم.
اگه کسی E-book لازم داشت یه سری بزنه!
سلام میشه کتابهای برنامه نویسیتون رو برای من بفرستید ممنون میشم

k.kelk

عضو جدید
تشکر و راهنمایی

تشکر و راهنمایی

دوست عزیز سلام
از اینهمه لطفی که داری ممنون و زحمتی که کشیدی و اینهمه کتاب را تهیه و دراختیار دوستان قرار میدی.
یه پیشهاد داشتم.
میتونی با استفاده از نرم افزار snagit از صفحه ایی که این فایلها اونجا هستند یک اسنپ شات بگیری و به اکسل منتقل کنی و در اختیار دوستان قرار بدی و هر کسی هر کتابی رو که خواست زحمتش رو بکشی.
ممنون و شرمنده از پیشنهادی که ممکن خودت هم اونو میدونستی.

fjalili

عضو جدید
سلام میشه کتابهای برنامه نویسیتون رو برای من بفرستید ممنون میشم

دوست عزیز از لینکهای زیر می تونی کتابهای خوبی از برنامه نویسی پیدا کنی

e-book های مجانی برنامه نویسی کامپیوتر http://freeprogrammingebooks.com

بعضی از کتابهای کامپیوتر SAMS در http://www.informit.com/library

مرجع کامل برنامه نویسی تحت وب HTML, PHP, SCRIPT, XML, ASP در http://www.w3schools.com

-

mostaphaa_1363

عضو جدید
درخواست مقاله انگليسي (فوري)

درخواست مقاله انگليسي (فوري)

سلام ، دوستان كسي مقاله انگليسي حدود 10 تا 15 صفحه در زمينه مهندسي اينترنت يا شبكه ميتونه برام بذاره ؟ اگه از IEEE باشه خيلي خيلي بهتره البته 2008 يا 2009 باشه !!!

*h-v*

عضو جدید
مقاله چند صفحه ای انگلیسی همراه ترجمه راجع به کامپیوتر(بچه های با مرام کمک فوری)

مقاله چند صفحه ای انگلیسی همراه ترجمه راجع به کامپیوتر(بچه های با مرام کمک فوری)

سلام دوستای عزیز هم رشته ای
من یه مقاله ی حداقل 5 و حداکثر 10 صفحه ای راجع به کامپیوتر به انگلیسی همراه با ترجمه نیاز دارم تا 29 آذر هم بیشتر مهلت ندارم خوااااااااااااااااهش می کنم کمک کنید هرچی می گردم کمتر پیدا می کنم ... حتما با ترجمه باید باشه:cry::cry::cry:

ghm_eng

عضو جدید
سلام، بلاخره تکلیف کتابا چی شد کجا گذاشتیدشون بابا، حداقل فارسیاشو یه جا up کنید دیگه

shahedeh

عضو جدید
سلام دوستای عزیز هم رشته ای
من یه مقاله ی حداقل 5 و حداکثر 10 صفحه ای راجع به کامپیوتر به انگلیسی همراه با ترجمه نیاز دارم تا 29 آذر هم بیشتر مهلت ندارم خوااااااااااااااااهش می کنم کمک کنید هرچی می گردم کمتر پیدا می کنم ... حتما با ترجمه باید باشه:cry::cry::cry:

سلام
من يك تحقيق درباره ي ماوس دارم با ترجمه
ترجمش خيلي قشنگ نيست چون كار خودمه
يه نگاه بنداز
ايشاالله كارت راه بيفته

پیوست ها

• Computer Mouse.doc
    185 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • ترجمه سمينار زبان.doc
    155 کیلوبایت · بازدیدها: 0

be4get

عضو جدید
آقا بياين يه تاپيک درست کنيد ، هرچی کتاب تا حالا آپ شده رو به ترتيب حروف الفبا بزارين توش و لاک اش کنين.
اينجوری دنبال يه کتاب نميريم تو صد جا بگرديم
خدا خير بده کسی که رو که اين حرفو گوش کنه!

xeon64

عضو جدید
پردازش تصویر ، بینایی رایانه ای (ماشین)

پردازش تصویر ، بینایی رایانه ای (ماشین)

سلام . خسته نباشید بچه ها
لطفا هر کسی راجع به موضوع بالا (پردازش تصویر ، بینایی رایانه ای (ماشین)) هر مطلبی داره لطفا راهنماییم کنه . ممنون میشم . کارم بدجوری گیر کرده .

KHF*

عضو جدید
لطف می کنی اگه کتاب بیکر (گرافیک کامپیوتری) رو داشتی برای من بفرستی؟
tn_220@yahoo.com

سلام!
از لینک های زیر می تونید ویرایش دوم این کتاب رو دریافت کنید. (البته این اصل کتاب و انگلیسیه!)
امیدوارم به دردتون بخوره...

http://rapidshare.com/files/9571767...ter_graphics_C_version_2ed_-_Hearn__Baker.pdf
http://ifile.it/jdkp3ql/prentice_hall_-_computer_graphics_c_version_2ed_-_hearn__baker.pdf

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام . خسته نباشید بچه ها
لطفا هر کسی راجع به موضوع بالا (پردازش تصویر ، بینایی رایانه ای (ماشین)) هر مطلبی داره لطفا راهنماییم کنه . ممنون میشم . کارم بدجوری گیر کرده .

سلام
در زمینه بینایی ماشین کتاب کامل Sonka وجود داره و در مورد پردازش تصوير کتاب گنزالز

fatima a

عضو جدید
سلام به دوستان هم رشته ایم
بچه ها کتابی درباره html یا php nhvdn؟
ممنونم

paradise_human

عضو جدید
سلام ...
اگه کسی کتابی یا مقاله ای راجع به عامل های هوشمد هوش مصنوعی ( فارسی یا انگیلیسی ) داره ، برا ما اینجا بزاره ...
ممنون.

blue anjel

عضو جدید
سلام خسته نباشی!
یه مقاله با عنوان "متودولوژی تولید نرم افزار" می خوام به شدت احتیاج دارم تا این هفته.منبعش هم مهمه!خیلی خیلی لطف می کنی اگه برام بذاری.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
دوستان اگر زحمت بکشند کتب رو اینجا بذارند، بقیه هم استفاده می کنند.
کتب انگلیسی هم اگر میخواهید نام کتاب را بذارید براتون لینک دانلودش را قرار می دهیم.

Hadi-Hashemi

عضو جدید

:smile: سلام :smile:

من دنبال آموزش فارسی برنامه نویسی PIC به زبان اسمبلی هستم

:gol: فدای محبتتون :gol:

هادی

keyvan-ebooks

عضو جدید
یادگیری HTML و CSS با w3Schools

یادگیری HTML و CSS با w3Schools

W3Schools.com مرجع شماره یک تعلیم برخط برای توسعه‌دهندگان وب مبتدی می‌باشد. این کتاب محتوای W3Schools را در یک طراحی دورنگ جذاب گردآوری کرده است که با هسته فناوری‌های توسعه وب موجب ترقی و پویایی طراحان و توسعه‌دهندگان وب مبتدی می‌گردد.
آموزش نکات از طریق مثالهای شفاف و توضیحات ساده، دانش لازم نوآموزان برای کسب اعتماد به نفس مورد نیازشان را به آنها می‌دهد.
W3Schools در بالاترین نتایج سایت گوگل در معرفی HTML، CSS و دیگر فناوری‌های وب می‌باشد. این کتاب آموزشهای W3Schools را برای یادگیری سریع و در غالبی آسان ارائه می‌کند.
سال 2010 |240 صفحه |ISBN: 9780470611951 |32,6 MB |

Learn HTML and CSS with w3Schools
نویسنده:W3Schools
انتشارات:Wiley
ISBN 10:0470611952
ISBN 13:9780470611951

ب
برای دانلود کتاب به لینک زیر مراجعه نمایید.

دانلود

پسورد:www.booktolearn.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

keyvan-ebooks

عضو جدید
آموزش Net 4.0. با Visual Studio 2010

آموزش Net 4.0. با Visual Studio 2010

شرکت مایکروسافت در حال معرفی تعداد زیادی از تغییرات پیش‌رو در رابطه با عملکرد فریم‌ورک Net. خود می‌باشد. فناوری‌های آشنا و قدیمی در حال تغییر به بهترین شیوه‌ها و متدولوژی‌های توسعه می‌باشند، بطوریکه گروه زیادی از توسعه‌دهندگان دریافته‌اند که سرعت همگام‌شدن با این فناوری‌های همیشه در حال گسترش دات‌نت مشکل می‌باشد.
شما ممکن است نسبت به رویدادها و عملکرد #C آگاه باشید ولی در مورد توسعه ابری آژر و اینکه چگونه بر کار شما تاثیر می‌گذارد چه شناختی دارید؟…
سال 2010 |400 صفحه |ISBN: 9781430224556 |12,3 MB |

Introducing .NET 4.0: With Visual Studio 2010
نویسنده:Alex Mackey
انتشارات:Apress
ISBN 10:143022455X
ISBN 13:9781430224556

و یا اینکه محدودیت‌های جدید نحو و کد‌نویسی پردازش‌های موازی چگونه است؟ چیزی که شما به آن نیاز دارید یک نقشه راه است. راهنمایی که به شما در شناخت نوآوریهای مهم کمک کند و سرآغازی برای استفاده از امکانات موجود در فریم‌ورک جدید باشد.

برای دانلود کتاب به لینک زیر مراجعه نمایید.

دانلود

پسورد:www.booktolearn.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hadi.delbari

عضو جدید
ریاضی گسسته میخوام، لطفا...

ریاضی گسسته میخوام، لطفا...

:que:با سلام خدمت دوستان
اگه امکان داره یک E_Book درباره ریاضی گسسته (ترجیحا 4 جلدی گریمالدی) به اشتراک بذارین
ممنون

sahra90

عضو جدید
توی اینترنت E-book های رایگان به وفور یافت میشه،اما همیشه پیدا کردن E-book مناسب برای تحقیق کار ساده ای نیست، اگه بشه این E-book ها رو یه جوری جمع آوری و فهرست بندی کرد یه چیزی مثل کتابخانه کامپوتر مجازی رایگان محشر میشه، من خودم حدود 10 گیگ E-book انگلیسی و 80،70 تا فارسی دارم که در موردش فعلا هیچ ایده ای ندارم.
اگه کسی E-book لازم داشت یه سری بزنه!

سلام کسی میتونه کتاب digital image processing از Rafael Gonzalez رو برام ایمیل کنه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا